Gebruik van sporthal gaat straks geld kosten Hanze combineert voetbal met enkele vechtsporten Resultaten Blauw Wit SportAgenda Overtuigende zege Blauw Wit in Hengelo Motocross op Zuurberg Najaarsrit Blauw Wit Uitslagen atletiek Prijzen judo SV Holten wint tegen SC Hanze Potten gestolen DONDERDAG 3 OKTOBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Roda Raalte F5 - Blauw Wit '66 F1 Blauw Wit speelde vanaf de aftrap zeer verzorgd aanvallend voetbal waarmee de Roda verdediging zeer gemakkelijk uit elkaar werd gespeeld. Vooral Tom leek het vizier op scherp te hebben staan bij Blauw Wit; hij scoorde in de eer ste helft maarliefst 5 keer. Ook in de tweede helft was Blauw Wit erg sterk. Jordy hield het doel goed schoon en de Holtenaren bleven scoren via Edwin, Leander, Niek, Robin, Niels en Tama Floor. Uitslag: 0-12. Blauw Wit '66 F2 - ASC '62 F2 Deze wedstrijd begon al met een paar problemen: er waren maar zeven spe lers en daarnaast moest het team wennen aan een andere opstelling. Het begin was dan ook inderdaad een beetje onwennig maar naarmate de wedstrijd vor derde werd dit beter. Na verschillende goede aanvallen maakte Boaz het eer ste doelpunt. In de tweede helft raakten de jongens wel vermoeid maar de spe lers bleven elkaar goed aanspelen. De beste kansen waren voor Blauw Wit. De nieuwe spits Rutger pikte ook nog een doelpunt mee. Uitslag: 4-1. Blauw Wit '66 F3 - Den Ham F4 Voor het nieuwe F3 was dit een schitterende startwedstrijd. Er werden goede aanvallen opgezet en als het nodig was werd er ook uitstekend verdedigd door Leon en Boudewijn. Een verdiende overwinning was het resultaat. De doel punten werden gemaakt door Ruben, Daniel, Remon en Youri. Uitslag: 7-2. Koninklijke UD F7 - Blauw Wit '66 F4 In een gelijkopgaande wedstrijd heeft Blauw Wit afgelopen zaterdag de drie punten mee naar Holten genomen. Voor rust scoorde Willian 2 keer en na nist nam Robin de doelpunten voor zijn rekening. Uiteraard was de overwinning een verdienste van het gehele team. Uitslag: 2-4. Blauw Wit '66 E2 - Raalte E3 Het eerste kwartier was het Raalte die ervoor zorgde dat Blauw Wit niet van de eigen helft vandaan kwam. Het was de eerste aanval van Blauw Wit die door Karin fraai werd afgerond door een bal in de kruising, onhoudbaar voor de keeper. Vanaf dat moment werd de thuisploeg sterker en kwamen er meer kansen. Twee mooie doelpunten van Michel gaf de nodige opluchting. Toch wist ook Raalte voor de rust te scoren. In de tweede helft waren de teams aan elkaar gewaagd. Aan beide zijden kwamen kansen en het was Max die wist te scoren en voor een veilig afstand zorgde. Raalte wist nog een keer te scoren maar de punten bleven verdiend in Holten. Uitslag: 4-2. Blauw Wit '66 D3 - Rohda Raalte D7 De 10-0 kwam tot stand doordat met name Timo en Casper geen kans onbe nut heten en samen voor negen doelpunten zorgden. Dit konden 'ze niet zon der steun en aangeven van de rest van het team. De verdediging had het soms moeilijk maar gaf geen kansen weg, en bracht de ballen terug naar voren. Het middenveld strooide met mooie passes en een goed combinatiespel werd ten toongesteld. Uitslag: 10-0. De Hoven MB1 - Blauw Wit '66 MB1 Blauw Wit liet haar ware kracht zien en gaf De Hoven geen kans om aan de bal te komen. Met maarliefst tien doelpunten voor en geen tegen werd er ge- wonnea Zou er dan toch een kampioenschap in zitten? Uitslag: 0-10. Blauw Wit '66 Al - Raalte Al Blauw Wit had aan Raalte een zeer goede tegenstander. De eerste helft lever de dan ook geen doelpunten op. Na rust was Blauw Wit sterker. Na een mooie lange pass van Martijn Bannink was het Harald Beldman die de 1-0 binnen schoot. Hierna speelde Blauw Wit de wedstrijd professioneel uit, waardoor de diie punten (terecht) in Holten bleven. Uitslag: 1-0. Blauw Wit'66 3-SSSE 3 Blauw Wit begon redelijk aan de wedstrijd tegen de ploeg uit Eibergen. On danks het gemis van enkele spelers speelde de ploeg vooruit. De ploeg kwam makkelijk aan een strafschop, die wel knap werd verzilverd door André. De gasten kwamen hierna steeds beter in de wedstrijd, maar konden niet echt ge vaarlijk worden. In de tweede helft kreeg de wedstrijd een totaal ander ge zicht. De lange spits voorin maakte het de Blauw Wit defensie erg moeilijk. Na een fout van de Blauw Wit doelman kon hij eenvoudig scoren 1-1. De thuisploeg ging hierna tegen elkaar mekkeren, wat het spel niet ten goede kwam. SSSE kreeg alle niimte en hun spits maakte daar bekwaam gebruik van. De Eibergse ploeg won verdiend. Uitslag: 1-4. Blauw Wit'66 4 - Sportclub Rijssen 3 De opdracht was duidelijk: na al die verliezen die het vierde geleden heeft werd het tijd dat er gewonnen zou worden. Tegen Sportclub Rijssen zou dat moeten kunnen, zo werd gedacht. Niet dus, is het antwoord. Al vrij snel na de aftrap lag de bal weer in het Blauw Wit doel en dat betekende dat het team het zichzelf weer erg moeilijk zou gaan maken. Er werd wat geschoven in de op stelling, maar ook dit leverde niet de zo graag behaalde winst op. Een verve lend - zij het enigszins terecht - verlies was het resultaat. Uitslag: 1-2. BAS 5-Blauw Wit'66 5 Zonder spits Frans Stam kon Blauw Wit maar moeilijk uit de voeten in de eer ste helft. Het lukte nog wel de bal rond te spelen, maar er ging geen enkel ge vaar van de voorhoede uit, de steeds sneller wordende kanthalf Herman van Eeden ten spijt. Dat ging ook een beetje op voor onze tegenstander die echter wel met een vreemde stuiterbal onze keeper in de problemen bracht. De bal verdween via lat en mg in het doel. Ruststand 1 -0. Na analyse van Johan Stam en Jan Harbers in de ïust werden een paar omzettingen gepleegd die goed uit pakten. I-Iet overwicht leidde uiteindelijk tot een voorzet van rechts door Henk Aanstoot (Moos) die door invaller Erik Beemer kon worden ingetikt. Geroep vanaf de zijlijn om extra aandacht voor Moos kon niet verhinderen dat na een pass van Dinant Kolkman op Jan Harbers, Moos opnieuw de bal kreeg en met een vernietigende solo alle tegenstanders, inclusief de keeper, naar lechts liet vallen, om vervolgens de bal doodleuk links in het doel te plaatsen. Voor de tegenstander was dat reden om eveneens tot omzetting over te gaan. Er kwa men wel kansjes, maar interventies van onze Herman en de weer degelijke Jan Paalman voorkwamen erger. Uitslag: 1-2. Blauw Wit Zaterdag 5 oktober. CJV'ers 1 - Blauw Wit 1. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur): Blauw Wit 2 - CJV'ers 2, 12.30 uur: Ratti 5 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Vios V 5 - Blauw Wit 5,14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Blauw Wit Al - Lemelerveld Al, 14.30 uur; Sp Daarle BI - Blauw Wit BI, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur): Blauw Wit Cl - Nieuw-HeetenCl. 12.30 uur; Blauw Wit MB1 - Hector MB 111.30 uur: Blauw Wit Dl - Sp Lochem D2. 10.30 uur; Blauw Wit D2 - Overwetering D2, 10.30 uur; Dalfsen D3 - Blauw Wit D3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Blauw Wit El - Heeten El, 9.30 uur; Lemeler veld E6 - Blauw Wit E2. 11.00 uur (vertrek 9.45 uur): Blauw Wit F1 - Heeten F19.30 uur; Raalte F2 - Blauw Wit 1-2,10.15 uur (vertrek 9.00 uur); Hulzen- se Boys F5 - Blauw Wit F3, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur): Blauw Wit F4 - Avanti T F2,9.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 3 oktober: Blauw Wit 1 - V en K 2,22.00 uur. Dinsdag 8 oktober Blauw Wit 2 - ABS 3,22.00 uur. SV Holten Zaterdag 5 oktober: Barbaras A1 - Holten Al, 14.30 uur; Kon UD BI - Hol ten BI, 13.30 uur; Holten C2 - Emos C'4, 13.00 uur; Twenthe G. Dl - Hollen Dl, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten D2 - Omhoog D2, 11.00 uur; Holten El - Rood Zwart El, 10.00 uur; SVZW E2 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Excelsior '31 El 1 - Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Excel sior'31 El 0 - Holten E4, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten F1-GFCF1, 11.00 uur; Bomebroek F1 - Holten F2, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F3 - Hector F3, 11.00 uur: Plolten MC ID - Witkampers MC 114.00 uur: Holten MC'2 - Longa '30 MC 114.00 uur. Zondag 6 oktober De Gazelle 1 - Flolten 1, 14.45 uur (vertrek 12.15 uur): 01- denzaal 2 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 3 - Rood Zwart 3, 10.00 uur; Diepenveen 3 - Holten 4, 11.30 uur (vertrek 10.15 uur); Holten 5 - La Première 4,9.30 uur: Holten 6 - Hoeve Vooruit 6,9.00 uur; Holten 7 - Har- denberg 85 3, 10.45 uur; Nij verdal 3 - Holten 8. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Achilles 12 8 - Holten 9, 11.15 uur (vertrek 10.00 uur). Handbal Donderdag 3 oktober. Recreanten - ABS, 19.00 uur. Zaterdag 5 oktober Meisjes BI - Dijkoraad' Kwiek 2.13.30 uur; Meisjes C - CVO 2, 12.45 uur; Meisjes D - Wessels/ Heeten 2, 12.00 uur; V en K 2 - Da mes 2,20.40 uur (vertrek 19.40 uur). Zondag 6 oktober. HCD '97 1 - Dames 1,1110 uur; Achilles 5 - Heren, 16.55 uur (vertrek 15.40 uur); Overwetering I - Dames A 1,11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Holten - Op het Zuurbergcircuit wordt zaterdag 12 en zondag 13 oktober de Motocross gehouden. Motor- en automobielclub de Holterberg houdt zaterdags een Uitwisselingscross waarbij de klassen 65 cc, 85 cc, 125 cc A en B en de zijspannnen aan de start verschijnen en op zondag de klassen 250 cc/ 500 cc, viertak- ten en de Kenteken klassen 2- takt en 4-takt. Op zondags zullen ook de zij spannen van de Viertakt Zij- spancrossclub Nederland aan de start verschijnen. Deze klasse bestaat uit motoren met een bouwjaar van voor 1985 en met een cilinderinhoud van maxi maal 1000 cc. De wedstrijden beginnen op bei de dagen om 12.30 uur en de toegang is beide dagen geheel gratis. Holten - Als afsluiting van het classicseizoen 2002 is er voor zondag 6 oktober een toertocht uitgezet door MAC De Holter berg. Omdat de route wat langer is en het alweer eerder donker wordt, start de eerste auto om 11.00 uur bij het clubhuis Het Stuurhuus aan de Beusebergerweg. Deel name aan de rit staat open voor iedereen rijdend in een auto van 25 jaar of ouder of een uniek exemplaar van recenter bouw jaar. Het inschrijfgeld bedraagt 7 euro per auto met bestuurder. Passagiers betalen 3,50 euro per persoon. Vanaf 10.00 uur zijn de uitzetters bij de inschrijftafel aanwezig om eventueel uitleg te geven over de routebeschrijving. Holten - Na het goede resultaat in Hengelo tegen Juliana '32 wacht zaterdag opnieuw een zware uitwedstrijd. Dit keer gaat het team naar Deventer om het op te nemen tegen opnieuw een degradant uit de tweede klasse. De wedstrijd op sportpark De Zandweerd in Deventer begint zaterdag om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter B. Edelenbos. Sporthal 't Mossink. Holten - De voetbalverenigingen in Holten mogen dit jaar nog gratis gebruik maken van de sporthal voor hun kerstzaalvoet- baltoernooi. Daarna wordt het gratis gebruik van de hal afge bouwd. Voetbalvereniging SV Holten wil ook dit jaar een kerstzaal- voetbaltoernooi houden. SV Holten vroeg vervolgens de ge meente om zij sporthal 't Mos sink gratis beschikbaar wilde stellen daarvoor. Het gaat om een jaarlijks toernooi voor de pupillen, dat het ene jaar door de ene, het andere jaar door de an dere Holtense voetbalvereniging georganiseerd wordt. In voorgaande jaren werd de sporthal gratis ter beschikking gesteld. De voormalige sportcommissie Holten bracht de huur van de sporthal op beide dagen niet in rekening. Soortgelijke toernooi en komen voor bij meerdere ver enigingen zoals volleybalvereni ging Rivo, basketballvereniging Risne Stars en de handbalafde ling van SV Holten. „Deze verenigingen houden ook een pupillen (mini)toernooi, maar huren daarvoor wel de hal", aldus de gemeente. Vandaar dat burgemeester en wethouders voorstellen om het gratis gebruik van de sporthal voor de voetbalvereniging gefa seerd af te bouwen. Dit jaar is het gebruik nog gratis, in het seizoen 2003/2004 moet de helft betaald worden en het jaar daarop het volle pond, even als andere sportverenigingen. De Sportraad heeft ingestemd met dit voorstel. Hengelo - In het Fannie Blan- kers - Koen Stadion in Hengelo werd afgelopen zaterdag de vier de medaillewedstrijd van het seizoen afgewerkt. Dertien atle ten van SV Holten deden mee. Resultaten: Stijn Uijen (pupil C). 600 m. - 2.24.3 min. Bal - 11.10 m. Ver - 2.94 m.: Koen Kaffener (pupil C) 600 m. - 2.26.9 min. Bal - 17.14 m. Ver - 2.89 m.: Wouter Jansen (pupil B) 1000 m. - 4.14.5 min. Bal - 15.48 m. Ver - 3-.02 m.; Jelmer Wil- lems (pupil B) 1000 m. - 4.38.5 min. Bal - 12.55 m. Ver - 2.78 m.; Gerjan Smale (pupil A) 60 m. - 10.7 sec. Bal - 20.05 m. Hoog - 1.00 m.: Wie- teke Nijkamp (pupil B) 40 m. - 7.2 sec. Kogel - 4.44 m. Hoog - 0.85 m.: Chantal Pckkeriet (pupil B) 40 m. - 7.7 sec. Kogel - 4.45 m. Hoog -1.10 m.. Ilonka Beldman (pupil A) 1000 m. - 4.25.2 min. Kogel- 4.52 m. Ver- 2.91 m.: Janneke Paalman (pu pil A) 1000 m. - 4.25.7 min. Kogel- 5.11 m. Ver- 3.51 m.: Marije Dang- remond (Junior D) 600 m. - 1.46.9 min. Speer- 17.29 m. Ver- 4.31 m.: Jette Wielaard (Junior D) 600 m. - 1.58.1 min. Speer- 24.88 m. Ver- 3.76 m.; Stefan Pekkeriet (Junior D) 80 m. - 12.6 sec. Speer- 21.78 m. Hoog- 110 m.: Rob Marissink (Ju nior C) 800 m. - 2.29,9 min. kogel- 5.63 m. ver- 3.70 m. discus-13.60m. Losser - Judoka's van SV Bato hebben zaterdag 28 september deelgenomen aan het regionale judotoernooi Oost-Nederland voor jongens en meisjes. De individuele wedstrijden in sporthal de Fakkel in Losser vonden plaats onder grote pu blieke belangstelling. De coaching werd gedaan door ju doleraar Leo Buitink. De onge veer 350 deelnemende judoka's zijn voorafgaand aan de wed strijden ingedeeld in poules op basis van gewicht, leeftijd, ge vorderdheid en eerdere resulta ten. Op het goed bezette toer nooi hebben Jessie Muller, Nienke Derks en Robbert van Riel eerste plaatsen behaald. Tweede plaatsen zijn bereikt door Kirstn Lodder en Steven van Riel. Als derde in de poule zijn geëindigd Guido Cornelis, Chung Yung, Homans, Mike Hoogland en Frank Jansen. Hengelo - In Hengelo moest Blauw Wit sinds lange tijd weer aantreden tegen Juliana '32. Ve le jaren geleden hebben de beide teams ook al in competitiever band tegen elkaar gespeeld, toen wist Blauw Wit in Hengelo nooit de volle winst te behalen. Een ieder verwachtte dan ook een moeilijke middag, ook om dat trainer Dick Brands niet kon beschikken over Jacco Schup- pert, Gerald Jansen, Marco Schuiterd en Gerben Beldman. Er ontspon zich in Hengelo een mooie doelpuntrijke wedstrijd. Dat Blauw Wit in de breedte ge groeid is, werd in Hengelo nog eens duidelijk bewezen. De ver vangers deden het meer dan goed. Blauw Wit begon voortva rend en zette de tegenstander meteen onder druk door goed storend werk van de gehele voorhoede. Nadat Hans Stam de eerste mogelijkheid nog niet wist te verzilveren was het kort hierna wel raak. Na een goede combinatie tussen de Jurgen Kolkman en Merijn Offringa wist laatst genoemde de bal met een sliding binnen te tikken. De stand was binnen een halve mi nuut alweer gelijk doordat door een communicatiefout de verder goedspelende Dirk Jan Beldman de bal in eigen doel schoot. Blauw Wit liet zich hierdoor niet van de wijs brengen en bleef de betere ploeg. Mede door goed storend werk van Remon Jager kwam de thuisploeg niet aan voetballen toe en kon het alleen via lange ballen de snelle spitsen bereiken, zonder hierdoor echt gevaarlijk te worden. Door weer een goede combina tie tussen Jurgen en Merijn wist nu eerstgenoemde met een for midabel schot te scoren. Dat Ju liana '32 omstreeks het half uur de stand weer gelijk wist te trek ken, kon Blauw Wit alleen zich zelf verwijten. De verwachte lange bal van Juliana werd niet op waarde geschat. De Blauw Wit-defensie liet de spits teveel ruimte en deze maakte hier gre tig gebruik van. De stand was dus weer gelijk: 2-2. Dit on danks dat Blauw Wit de veel be tere ploeg was. Blauw Wit wist dit krachtsver schil voor rust nog om te zetten in een doelpunt. Rondom het strafschopgebied, links van het doel kreeg Blauw Wit een vrije trap toegekend, een ideale gele genheid voor Hans Stam. In me nig notitieboekje werd al een doelpunt genoteerd. Dit gaf Hans blijkbaar zoveel vertrou wen dat hij de bal onhoudbaar binnenschoot. Kort daarna'floot scheidsrechter Schippers uit Hellendoorn voor de rust. Daarna hetzelfde spelbeeld: een beter Blauw Wit dat direct meer dere kansjes kreeg en een thuis ploeg die alleen via de lange bal van achteruit probeerde gevaar lijk te worden. Dat Merijn Offringa deze mid dag goed op dreef was, hadden de toeschouwers voor rust al op gemerkt. Ook na de pauze bleek hij een plaag voor de defensie van Juliana '32. Na een goede solo wist hij met een droge schuiver zijn tweede treffer aan te tekenen. In de nog resterende tijd kon Ju liana '32 geen vuist meer maken en was de zege veilig. Blauw Wit kon het goede spel belonen met een prachtige afsluiting. Uit een perfecte voorzet van Hans Stam wist de mee opgekomen Arjan Aanstoot met een gewel dige kopstoot in de kruising de eindstand van 2-5 op het score bord te brengen. Al met al een goede teamprestatie met veel maar ook mooie doelpunten. Opstelling Blauw Wit '66: Hans Bekkernens, Dirk Jan Beldman, Ar jan Aanstoot, Gert-Jan Ulfman, Ton Veldhuis Gen-Jan Prins, Hans Stam, Arno Jager, Jurgen Koikman (Youri Noorlander), Merijn Offrin ga en Remon Jager. Holten - In de nacht van woens dag 25 september op donderdag 26 september zijn er bij een tweetal woningen een aantal potten, waaronder twee Keulse potten, gevuld met bloemen weggehaald. Dit is de laatste jaren vaker ge beurd. De politie heeft van de benadeelden een aangifte opge nomen. Een ieder die kennis draagt van deze diefstal of op andere wijze de politie op de goede weg kan zetten wordt verzocht contact op te nemen. U kunt tegen lokaal tarief bellen met 0900-8844 en vragen naai de wijkagent van Holten Bert van Eijk of anders bureau van politie te Rijssen. Holten - Een zenuwslopende topper in de vijfde klasse H, heeft Holten uiteindelijk toch drie punten en daarmee de eerste plaats op de ranglijst opgele verd. Tijdens een treffen tegen SC Hanze uit Zwolle wist Hol ten het hoofd koel te houden te gen de heetgebakerde gasten uit de Hanzestad. Bij verlies had Holten al tegen een achterstand van vier punten aangekeken op Hanze, dus de drie punten waren dan ook van harte welkom. De Zwollenaren die zich letterlijk met hand en tand verdedigde, moesten toe zien hoe Holten in de laatste tien minuten de overwinning naar zich toetrok. Dat enkele sportvrienden uit Zwolle in het veld de weg kwijt raakte was achteraf gezien niet zo raar. gezien dat men daar op de heenweg naar Holten ook al last van had. Pas om kwart voor twee kwamen de bezoekers on der de poort van Meermans kamp door sjokken, terwijl om twee uur de aftrap zou plaatsvin den. Dit geschiedde wonderwel ook nog op dat tijdstip doordat de gasten niet al te veel waarde hechtten aan een goede war- ming-up. De wedstrijd begon nog vrij rustig, waarbij Holten iets meer in het bezit van de bal was, maar de Zwollenaren toch gevaarlijk bleven via hun le vensgevaarlijke counters. Na ongeveer vijfentwintig minu ten was het Hanze dat de score opende, een vrije trap van rand zestien werd door Koetsier niet goed verwerkt en viel zo voor een, overigens vogelvrij, inlo pende Zwollenaar. Holten, dat al vaak een hele wedstrijd tegen een achterstand had gespeeld, wist nu wel een keer snel terug te komen. Een moment van wan orde in de Zwolse verdediging werd keihard afgestraft door Holten, een ingooi op Van der Pluijm werd verlengd op Erik van Beek. Van Beek dacht geen moment na, zoals het een ware killer betaamt, en joeg de bal in de korte hoek tegen de touwen. Tot aan de rust waren er enkele kansen over en weer, maar niet (Foto: Johan Bolink) noemenswaardig, dus ging men, ondanks dat het scorebord 0-0 aangaf, met 1-1 rusten. Na de hervatting bleken enkele spelers van Hanze hun reputatie waar te willen maken en werden enkele vechtsporten gecombi neerd om te laten blijken hoe men over sommige spelers van Holten dacht. Erik Reijlink werd, toen hij al op de grond lag, nog even licht beroerd met een Zwolse schoen en ook Arno Knapen kreeg nog een smakkerd op zijn wang met een elleboogje. De scheidsrechter die er boven op stond durfde niet meer op te treden, ook omdat hij al een keer rood had moeten trekken voor een actie die deze middag abso luut de kroon spande. Klein Horstman had tot twee keer toe een overtreding begaan tegen zijn directe tegenstander, dit kon deze niet echt waarderen. Resul taat was een robbertje vrij wor stelen, waar spelers van beide partijen de zaak susten. Maar toen alles gesust was haalde on ze Zwolse vriend nog even op Bruce Lee-achtige wijze zijn voet omhoog en miste het ge zicht van Klein Horstman op een haartje. Pimpelpaars zou je zeg gen maar de arbiter gaf beide he ren geel. gelukkig voor Holten had deze karatekid al geel ge zien in de eerste helft en moes ten de gasten met tien man ver der. Al deze commotie zorgde ervoor dat de wedstrijd nog even werd stilgelegd om iedereen te laten afkoelen. Hierna kon er weer aan voetbal gedacht worden. Brand kwam er in voor Meijerman en iets later Bert Reijlink voor Van Beek. Holten zette wel druk. maar veel kansen wist men niet te creëren. De grootste was voor Freek Knapen, maar hij nam de bal eerst mee terwijl ineen keer aan halen waarschijnlijk succesvol ler was geweest. Acht minuten voor tijd was het dan toch raak, nadat Hanze hun grootste kans in de tweede helft om zeep had geholpen, knikte Edwin Knapen een corner van Arno bij de twee de paal knap binnen. En nog geen twee minuten later deed Brand de wedstrijd op slot door op aangeven van Klein Horst man de keeper te omspelen en van dichtbij hard binnen te schieten. Invaller Stam kwam. dus als mosterd na de maaltijd, nog even invallen de laatste minuten en zag ook nog hoe Hanze 3-2 maakte uit een identieke situatie als in de eerste helft. Een losge laten vrije trap werd weer volle dig vrij binnengetikt. Toen vond de man in het zwart het mooi ge weest en floot voor de laatste maal die middag en kon de 3-2- stand op het formulier gaan in vullen en niet de 0-0 die op het prachtige scorebord prijkte.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7