Bridgedrive op twaalf locaties ook voor Holten Zomer: warm, nat en somber Hulp nodig voor Roemeense scholen Kraammarkt in het Deventer Ziekenhuis Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Herfstbodes Toneelstuk in Boschkamp Kabouter Plop komt naar kinderboerderij Dondertman Bijeenkomst Passage Orgelconcert Opbrengst Beatrixfonds Opbrengst Nierstichting Cursus beter slapen Paddestoelenarrangement Holtens Nieuwsblad DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Holten/ Nij verdal - Tien jaar ge leden is de Café-Bridge-Drive van bridgeclub Reggedal als een eenmalige actie op touw gezet. Dat gebeurde bij het twintig ja rig bestaan van de club. Dit jaar op 5 oktober wordt het tweede lustrum gevierd. Om 10.00 uur gaan bij het Hervormd Centrum ruim tweehonderd paren begin nen aan hun bridgedrive op twaalf locaties in het centrum van Nijverdal. Ook Holtenaren kunnen hieraan meedoen. „We kregen zulke leuke reac ties, dat we door zijn gegaan", vertellen Laurens Oldenburger, Jan Oonk en Jan ten Wolde. Met nog een aantal anderen, in totaal zeven personen, vormen ze de lustrumcommissie. „Al ruim een halfjaar zijn we met de voorbe reidingen bezig", zegt Oldenbur ger. Jan Oonk vult hem aan: „Vlak voor de wedstrijd zijn twintig rpensen bezig om de kaarten te verdelen in de map pen. De computer bepaalt het spel. Ik bekijk alleen of het wel speel baar is." Spannend element bij de café-bridgedrive is voor de spelers altijd waar ze zich bevin den om 13.00 uur. Want daar gaan ze dan lunchen. Natuurlijk is het ook spannend wie met de drie grote hoofdprij zen. manden gevuld-met over heerlijke delicatessen naar huis gaan. „Bewust geen geldprij zen", verklaart Jan ten Wolde. „Mensen, die voor 't geld ko men, zijn meestal minder gezel lige spelers." De prijzen worden vanwege het jubileum uitgereikt door burgemeester Van Over- beeke. In totaal zijn er veertig prijzen en een speciale prijs voor degenen die vooraf hun percen tage raden. De bridge-drive van Reggedal staat bekend om de gezelligheid en informele sfeer. Hoofdscheidsrechter Kuij laars uit Wierden, die ook al voor de tiende keer komt, heeft nog nooit vervelende problemen moeten oplossen. De groepen worden zo ingedeeld, dat er geen clubsfeer kan ontstaan en de sterkte ongeveer gelijk is. Het is het grootste toernooi van Overijssel, dat dankzij steun van de plaatselijke middenstand tot stand komt. Info en inschrijven bij Jan Oonk 0548-654667. De herfst heeft zijn intrede gedaan in Holten. Kastanjes vallen en paddenstoelen laten hun pracht zien. Zo ook aan de Lageweg, waar dit grote exemplaar stond. (Foto: Sander Scheperman) Arts Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren 17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de as sistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. F.B. Zeilstra, telefoon 0548-514569. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten. Dorpsstraat 24C, tele foon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daar buiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten. S. Minnema. Larenseweg 54. telefoon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 29 september: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. gczinsdienst Schrift en Tafel. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Espelo, 11.00 uur: ds. S.M. Roozenboom, Schrift en Tafel. Eerste collecte: diaconie; tweede collecte: kerkvoogdij. Gereformeerde kerk Zondag 29 september: 9.30 uur, ds. A.A. van der Spek, Enter. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder, zangdienst. Eerste collecte: kerk, tweede col lecte: zending/' ZWO. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 2 oktober 19.00 uur, ds. H. Gijsen. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 29 september: 9.30 uur, communieviering. Voorgan gen werkgroep liturgie. Nieuw-Heeten, zaterdag 28 september: 17.30 uur eucharistieviering, past. Wolters, dameskoor; zondag 29 september: 09.00 uur eucharis tieviering, past. B. Wolters, zang: herenkoor. Vorige week koelde het flink af onder een onbewolkte hemel, ook was het windstil. Het minimum bedroeg 8.4 graden. In de vroege och tend vormde zich tijdelijk dichte mist. De morgen zag er best aardig uit er waren wolkenvelden en de zon liet zich vaak zien. Begin van de middag eeret nog geregeld zon, later meer wolkenvelden. Het bleef wel droog. On danks alles werd het toch nog een warme dag met 21.3 graden als maxi mum. Dinsdag: De nacht verliep minder fris dan de voorgaande nacht. Dit had te maken met veel wolkenvelden en weinig opklaringen. Ook in de morgen hadden we daar mee te maken. De zon liet zich haast niet zien. De eerste helft van de middag opklaringen en geregeld zon. Daarna weer bewolkt, la ter viel er een licht regenbuitje. Met de zon eibij werd het toch nog 21.1 gra den. Woensdag: Een groot deel van de nacht kwamen er flinke opklaringen voor waardoor dc temperatuur kon dalen naar 10.1 graden. Daarna weer wolken velden. In de morgen opnieuw veel wolkenvelden en slechts enkele opkla ringen en af en toe zon. 's Middags bepaalden wolkenvelden het weerbeeld. De zon liet zich niet zien. De temperatuur kwam niet verder dan 16.5 graden. Donderdag: In de nacht bleven de wolkenvelden aanwezig, waardoor het minder sterk afkoelde. Verder was het droog en rustig. Het minimum kwam uit op 13.0 graden. De morgen gaf een somber en bewolkt weerbeeld. Wc moesten het zonder zonneschijn doen. Ook in de middag keken we tegen een grijs wolkendek aan. Bijna aan het eind van de dag kregen we enkele op klaringen, maar deze kwamen voor de zon te laat Zo werd het een zonloze dag. Vrijdag: Opnieuw in de nacht bewolkt en droog. Het was niet koud met 12.7 graden als laagste waarde. Ook de ochtend en een groot deel van de morgen hadden we last van hardnekkige wolkenvelden. Daarna kwamen er enkele opklaringen voor met af en toe zon. De middag verliep met perioden met zon, afgewisseld door stapelwolkea Ook was het wat warnier met 18.8 gra den. Zaterdag: Onder een bewolkte hemel in de nacht daalde de temperatuur naar 12.0 graden. Ook in de ochtend en morgen veel bewolking, de zon liet zich af en toe nog wazig zien. Het bleef wel droog. Begin van de middag nog even een wazige zon, daarna dikkere bewolking. Later viel daar een korte regenbui uit. Zondag: In de nacht daalde het kwik tijdens opklaringen naar 10.7 graden. In de vroege ochtend viel er een regenbui, maar veel viel er niet. 's Morgens op klaringen en wat wolkenvelden, afgewisseld door geregeld zon. 's Middags vielen er buien, hierbij kwam ook onweer voor. Tussen de buien door op klaringen en geregeld zon. Over 24 uur Holten 6.2 mm en Espelo 13.1 mm. Meteo Holten, Freddie Paalman Holten - Al een aantal jaren heeft de Holtense Inucu-com- missie zich ingezet voor scholen in Roemenië. Zo'n duizend schoolmeubels zijn er naartoe gebracht. De sportzaal werd op geknapt en vijf lokalen van de kleuterschool geheel ingericht. Bij elke transport ging er ook veel kleding mee dat door de schooldirectie onder de armsten werd verdeeld. Vorig jaar heeft men met geld uit Holten in de school voor voortgezet onderwijs, waar sinds twee jaar ook een high- school aan verbonden is, een nieuwe centrale verwarming kunnen plaatsen. Begin september zijn drie leden van de commissie in Aghiresu geweest. Charles Vogely vertel de enthousiast dat, onder andere met medewerking van ouders, alle lampen uit de voormalige Holtense Dorpsschool zijn opge hangen waardoor in alle lokalen van de drie scholen de verlich ting nu perfect in orde is. Ook worden de zeer oude computers die in het verleden zijn gebracht in een lokaaltje, gebruikt om les te geven. Met trots vertelde de directeur van de scholen dat er in de gehe le omtrek geen enkele school is, waar de centrale verwarming perfect functioneert. De burge meester vertelde dat de hulp uit Holten de stimulans is geweest om extra in de schoolgebouwen te investeren. Helaas zijn de fi nanciële middelen daar buiten gewoon beperkt, aldus de com missie. Dit jaar is in Holten actie ge voerd voor de bouw van een aantal toiletten in de lagere school. Deze school met acht klassen heeft geen enkel toilet meer. Buiten de school stond een gebouwtje waarin zeer pri mitieve toiletten zaten, maar dat is volledig ingestort. De leerlin gen doen hun behoeften buiten aan de rand van het schoolplein. Daar in het dorp sinds april de waterleiding weer functioneert, is het nu mogelijk in de school zelfs de toiletten met doorspoe ling te plaatsen. Samen met het gemeentebestuur is nu een plan opgesteld. Dit overleg heeft er toe geleid dat met de bouw di rect is begonnen, omdat de Hol tenaren zich garant hebben ge steld voor een deel van de kos ten. De bedoeling is dat begin november weer een transport gaat en het geld dan overge maakt zal worden. Men hoopt dat voor de winter invalt zes in- Deventer - Het Deventer Zie kenhuis en Thuiszorg Zuidwest Overijssel organiseren voor de vierde maal een kraammarkt. Ditmaal is de markt op zaterdag 5 oktober. De voorgaande kraammarkten waren een doorslaand succes. Enkele honderden zwangeren en andere belangstellenden bezoch ten de markt waar alle informa tie rondom zwangerschap, be vallen en nazorg is gebundeld. Tijdens de kraammarkt kunnen diverse kraampjes worden be zocht en kan allerlei informatie materiaal worden meegenomen. Er zijn rondleidingen naar de poliklinieken, de echokamer en de verloskamers. Een zwanger schapsdocente geeft uitleg over zwangerschapsbegeleiding, ba bymassage en yoga. De bezoe kers kunnen vragen stellen aan een gynaecoloog, een verlos kundige, een verpleegkundige ouder- en kindzorg, een kraam- verpleegkundige, een fysiothe rapeut en diëtist. Verder zijn er bedrijven vertegenwoordigd die verwant zijn met zwangerschap en baby producten. Voor slechtst euro kan een echo worden gemaakt (alleen bij zwangerschapsduur langer dan 12 weken). De kraammarkt wordt gehouden in de perso- neelsflat van het Deventer Zie kenhuis, Ceintuurbaan 6 in Deventer en duurt van 10. 00 uur van 13.30 uur. pandige toiletten en een viertal wasbakken geplaatst kunnen worden. Daar het gebouw geen waterleiding heeft moet deze eerst worden aangelegd, evenals de aansluiting op de riolering. Men hoopt echter voor decem ber alles klaar te hebben. In de gebouwen van voortgezet onderwijs en kleuteronderwijs zijn wel toiletten, maar die zijn in een erbarmelijke slechte staat. De waterspoeling en de meeste toiletpotten zullen in veel geval len moeten worden vervangen. Ook hier zullen de toiletten uit de Dorpsschool, die al met een vorig transport zijn gebracht, dienst kunnen doen. Het gemeentebestuur heeft op dit moment beslist geen finan ciële mogelijkheden meer voor. Wel zullen ze van de gemeente zelf de werkzaamheden kunnen verrichten. De leden van de commissie ho pen in de komende weken nog voldoende geld te krijgen, zodat dit ook nu kan worden gereali seerd. Verder is er grote behoefte aan meer computers, een printer, een kopieerapparaat en voor de kleu terschool lage kasten en een wasmachine. Iedereen in Holten krijgt een fol der thuis waarin medewerking wordt gevraagd. Met name de flessenacties bij de twee super markten in Holten, worden nog eens onder ieders aandacht ge bracht. De meteorologische zomer hoort met een gemiddelde in Holten van 18.6 graden, Espelo 1&.3 graden en De Bilt 17.6 graden tegen 16.6 graden normaal, tot de warme zomers. In juni was het weer sterk wisse lend waarbij een langere periode met stabiel zomers weer ont brak. Vaak lag de temperatuur wel op een aangenaam niveau. Op 17 en 18 juni steeg de tempe ratuur in Holten tot 31.2 graden en 34.4 graden. Espelo 31.3 gra den en 34.1 graden (tropische Boschkamp - Toneelgroep COC treedt zaterdagavond 5 oktober op in dorpshuis De Boschkamp met het blijspel De binder van bet daip! Elk jaar brengt deze groep men sen een nieuw stuk op de plan ken. Het blijspel gaat over Albert en Jan. Zij hebben een boerenbe drijf. Hun zuster Greet doet de huishouding. Op een dag valt Jan in de binder, de oude oogstmachine van Al- bert. Vanaf dat moment zal het er in huize Schrik heel anders aan toe gaan dan Albert was ge wend. Lachwekkende situaties passe ren de revue; met andere woor den de garantie voor een avond je genieten en lachen. Kaartjes voor het blijspel zijn te besteilen tijdens kantooruren bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk, Tuinstraat 2, te lefoon 0548 - 36 27 55. dagen). Een groot deel van de maand juli verliep teleurstellend met wisselvallig, somber weer en temperaturen rond of bene den het langjarig gemiddelde. Pas aan het eind van de maand was er sprake van vrij zonnig en warm zomerweer met plaatselijk enkele tropische dagen. Augus tus verliep zeer warm. Alleen tijdens de eerste dagen lag de temperatuur soms onder het langjarig gemiddelde. Rond het midden van de maand was het een aantal dagen zeer warm zomerweer. Plaatselijk werd het ruim 30.0 graden. In Holten en Espelo lukte dat niet. De zomer telde in Holten 96 warme dagen (maximum temperatuur tenmin ste 20.0 graden), vierentwintig zomerse dagen (maximum tem peratuur tenminste 25.0 graden) en vijf tropische dagen tegen re spectievelijk vierenvijftig, acht tien en drie normaal. Het sterk wisselvallige weer beeld en de vele hevige buien Holten - Kinderboerderij Don dertman maakt zich op voor het bezoek van Kabouter Plop en zijn maatjes. Zaterdag 28 september is het zo ver: dan zijn Plop, Kwebbel, Klus en Lui vanaf 13.00 uur te gast op het terrein aan de Meester Bosweg 5, waar ze ongetwij feld veel kinderen zullen ver maken met een komische voorstelling. De belangstelling voor het festijn blijkt aanzienlijk, zodat flinke drukte wordt verwacht. De voorstellingen beginnen om 14.00 uur, 15.00 uur en 16.00 uur. Om het feest com pleet te maken staat natuurlijk ook het welbekende Kabou terlied op het programma. Vanzelfsprekend wordt ieder een uitgenodigd mee te doen. Kinderen mogen zich op de Plopmiddag in kabouterkle- ding steken en bovendien deelnemen aan een serie (ka- bouter-)opdrachten. Daarbij gaan ze onder meer creatief aan de slag met hout. Tegen betaling van 0,50 euro zijn deelnameformulieren ver krijgbaar aan de kassa. De kinderboerderij is tot 1 no vember elke dag geopend tus sen 13.00 en 17.00 uur. Wel staat een aantal activiteiten op het programma. Zo kan de jeugd zich dinsdag 15 oktober (herfstvakantie) de hele mid dag kosteloos vermaken met de Splose draaimolen en wor den achter de schermen al weer naarstig voorbereidingen getroffen voor de Levende Kerststal, die dit jaar op zon dag 22, maandag 23 en don derdag 26 december (Tweede Kerstdag) gehouden wordt. Van 15.30 tot 20.00 uur. Er staan geen speciale activi teiten op het programma tij dens dierendag vrijdag 4 okto ber Wel is de boerderij dan vanaf 10.00 uur toegankelijk. maakten deze zomer niet tot een topzomer. Bovendien was de zo mer te nat. Door het vaak buiige en lokale karakter van de neer slag varieerden de neerslagsom men van plaats tot plaats sterk. De meeste neerslag, 411.0 mm, viel in de Beuseberg bij H. van Coerverden, Holten kwam aan 363.2 mm, Espelo noteerde 311.0 mm, Dijkerhoek kreeg minder met 304.5 mm bij A. Koopman en De Bilt 294.0 mm tegen 200.0 mm normaal. In de ze zomer kwam er elf keer on weer voor. Mistdagen zes. Gemiddeld over het land scheen de zon 546 uren tegen normaal 591 uren. In juni scheen de zon landelijk gemiddeld 198 uren, in juli 179 en in augustus 169 uren. Het aantal zonloze dagen be droeg er slechts drie in Holten, terwijl de zomer normaal zes zonloze dagen telt waarop de zon verstek laat gaan. Weerman, Freddie Paalman Kandelaar - De christelijk-maat- schappelijke vrouwenbeweging Passage houdt donderdag 26 september een bijeenkomst in de Kandelaar. Te gast is ds. H. Gij sen. De aanvang is om 20.00 uur. Aan de hand van videobeelden zal ds. Gijsen vertellen over het werk dal hij heeft gedaan in Zambia. Belangstellenden zijn van harte welkom. Kandelaar - De orgelcommissie van de gereformeerde kerk van Holten heeft een orgelconcert gepland van het echtpaar Linker. En wel vrijdag 27 september in kerk De Kandelaar. Aanvang is om 20.00 uur en de toegang is gratis. De heer Linker zal het orgel be spelen en mevrouw Linker zal voor een aantal stukken de zang verzorgen. Aan de uitgang'wordt een col lecte gehouden voor de onkos ten. Holten - Het Prinses Beatrix fonds heeft in Holten 3500,87 euro opgehaald. Het Prinses Beatrixfonds zet zich vanaf 1956 op verschillen de manieren in voor mensen die aan Polio, ziekte van Parkinson, Multiple Sclerose en aan ruim zeshonderd andere spierziekten lijden. Hel fonds is zuiver een particuliere fonds. Subsidies van de overheid worden niet ontvan gen. Holten - De opbrengst van de jaarlijkse collecte voor de Nier stichting heeft dit jaar 3628,75 euro opgebracht. Thuiszorg Zuidwest Overijssel houdt een cursus Beter Slapen. De cursus gaat bij voldoende be langstelling van start op donder dagavond 3 oktober aan de Mo lenweg 7 te Diepenveen. Voor informatie en aanmelding: (0570)686000. Holten - Bezoekerscentrum Sal- landse Heuvelrug van Staatsbos beheer luidt de herfst op "een toe passelijke manier in. Zo is er za terdag 28 september een padde stoelenarrangement onder lei ding van Wim Ligterink. Het arrangement bestaat uit een dialezing over paddestoelen met aansluitend een excursie. Na af loop wordt in Hotel Dalzicht een kop koffie of thee aangeboden-. Het programma dat om 13.30 uur begint en ongeveer twee uur duurt, is afgestemd voor deelne mers boven de twaalf jaar. Deel name is 4,50 euro per persoon. contant te betalen aan de balie van het bezoekerscentrum. Wim Ligterink is als paddestoe lenspecialist verbonden aan de Provinciale Mycologische Ver eniging. een werkgroep die on derzoek doet naar paddestoelen. In zijn lezing op. 28 september zal hij een antwoord geven op de vraag: Waarom staat deze pad destoel op deze plek en niet el ders? Opgeven bij Bezoekerscentrum Sallandse Heuvelrug, Grote straat 281 Nijverdal, telefoon 0548 - 612 711. Openingstijden: dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Fotocollages Sandra Hut. Gemeentehuis, 30 juli 2002 - 26 september 2002 Passage met lezing ds. H. Gijsen. Kandelaar. 26 sep tember 2002, 20:00 I Dreamed Of Africa. Film huis Holten, Boschkamp, 26 september 2002, 20:15 Orgelconcert Linker. Kande laar, 27 september 2002, 20:00 Veulen verkoopdag. Bath- men, 28 september 2002, 11:00 Kabouter Plop feest. Kinder boerderij Dondertman, 28 september 2002, 13:00 - 16:00 Autoklassiekerrit. Stuurhuus Beusebergerweg 37, 29 sep tember 2002, 14:00 Monsteract Thijs Goverde, Bibliotheek, 30 september 2002, 15:30 Veiling en boekenmarkt. Doipskerk, 5 oktober 2002 Blijspel De binder van het darp. toneelgroep COC. Boschkamp, 5 oktober 2002 Keuneparty. Café 't Keuntje. 5 oktober 2002, 9:30 Grootouder kleinkind natuur- dag. Bezoekerscentrum Sal landse Heuvelrutj- 5 oktober 2002, 10:00- 16:00 Nacht om Holten. MAC Hol- terberg. Beusebergerweg 37, 5 oktober 2002, 19:30 Nacht om Holten. Stuurhuus Beusebergerweg 37, 5 okto ber 2002 - 6 oktober 2002 Klassiekerrit. Stuurhuus Beusebergerweg 37, 6 okto ber 2002,13:30 Bezoek carrouselmelkstal. NBvP Holten. 8 oktober 2002 Voorlichtingsavond draad loos Internet, SG De Waer- denborch, 9 oktober 2002. 20:00 The Tango Lesson, Filmhuis Holten, Boschkamp, 10 okto ber 2002, 20:15 Motocross, Zuurberg, 12 ok tober 2002 - 13 oktober 2002 Herfstexpositie, Natuurdio- rama Holterberg. 12 oktober 2002 - 27 oktober 2002 Klootschieten Schoolkring Dijkerhoek, Dijkerhoek, 13 oktober 2002 Architectuur. Stichting Kunst en Cultuur, Bosch kamp. 14 oktober 2002, 20:00 Bejaardensociëteit. Irene, 15 oktober 2002, 14:30 Uitverkoop winkel HMV. Oude Deventerweg, 19 okto ber 2002, 10:00- f6:00 Motortoertocht. Stuurhuus Beusebergerweg 37, 20 okto ber 2002, 13:00 Film ToDaBoKr met Höllen- boer. Trefpunt, 25 oktober 2002, 20:00 Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten Oost, behorende tot Wegener NV. in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: Kerkhofsweg i 8, 7451 BG Holten, telefoon 0548-363803 Klachten bezorging: familie Meinsma 0548-363637 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax:0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis<5;Who.wegener.nl Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Extra inleverpunten kopij Het Bonte Paard, Deventerweg 87. telefoon 0548-361202. uiterlijk inle veren: dinsdags 9.00 uur Bosschool, Raalterweg 44, telefoon 0572-321622. Uiterlijk inleveren: maandags 12.00 uur Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 14.00 uur telefoon 0548-368295 en fax 0548-366497: andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schotten, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat. Smids belt 7, 7451 BL. telefoon 0543- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: JAMunsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aanbie dingen daartoe zijn van toepassing de Rege len voor het Advertentiewezen van de Stich ting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198699. Een exemplaar van de Regelen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten Oost BV is een onderdeel van het Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) informeren over voor u rele vante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij We gener Huis-aan-huiskranten Oost BV t.a.v. de heer A T. Kooij Manager MPRS&O, Postbus 28, 7500 AA ENSCHEDE

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3