Gezocht! 0 de Grutto dagbladbezorgers Productiemedewerkers en oproepkrachten m/v yflRKE in Holten in de r e o i o Opnieuw voor Jan een onderscheiding en Jet weddingdesign Almelo. H R Reisburo Arke te Marke/o Loodgieter - CV-monteur en elektro-monteur Verse zalmfilet Paella HEIDAAHDUS VIS JO p ik meld mij aan als bezorger (m/v) voor de Twentsche Courant Tubantia mijn wereld, mijn krant. ENKCO mm Reisadviseur m/v 24-32 uur j Heijcom bv is op zoek naar een all-round en/of leerling voor klantgericht installatiewerk in Holten - Markelo en omgeving. Totaal installateur Heijcom bv JONKMAN Scholieren die wat bij willen verdienen Vogelbescherming RECLAME Donderdag 5 september 2002 HO 7 ZA 5 J runner Wij zoeken Wil je niet de hele dag in touw zijn en toch een leuke cent verdienen? Wij hebben een ideale baan voor je. Het bezorgen van onze krant kost je hooguit een uurtje per dag. Bel voor informatie: Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Holten Tel. 0548-36 18 49 Vul onderstaande bon in en stuur deze in een enveloppe (zonder postzegel) naar: De Twentsche Courant Tubantia, Afd. Logistiek twoordnummer 97. VB Enschede Enkco BV is een groeiende dynamische onderneming, die zich richt op het produceren van vleesproducten met een hoog gemaksgehalte en dit afzet in de grootver- bruikersmarkt zoals horeca, instellingen, industrie, thuisdiensten als ook supermarkten en slagerijen, Enkco mag als toonaangevend worden bestempeld, wanneer we het hebben over haar omvang (circa 200 werknemers), haar kwaiiteitsfilosofie, het assortiments- beleid en haar commerciële aanpak. .voor een nieuw te openen vestiging in Rijssen Naam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Geb. datum: Tuhanlia m-wtVv BENT U DIEGENE WAAR WIJ NAAR OP ZOEK ZIJN? Vanwege de groeiende vraag naar onze producten zoeken wij gemotiveerde productiemedewerkers en oproepkrach ten die beschikbaar zijn voor de dag dienst en/of avonddienst. Het is uw taak om bij te dragen aan de goede slagerskwaliteit kwaliteit van ons product tijdens het productieproces en om het product met zorg te verpakken. Als oproepkracht geeft u aan wanneer u inzetbaar bent. Spreekt u deze functie aan, reageer dan telefonisch via 0548 - 37 37 37 of schriftelijk: Enkco B.V., afd. Bedrijfsbureau, Postbus 10, 7450 AA Holten. Hap maar toe, 't is van Enkco! advertorial ALMELO - Jan en Jet wedding design in Almelo heeft onlangs weer een speciale onderschei ding van de bruidsmodefabri- kanten gekregen. Vorig jaar nog kreeg de zaak de award voor mooiste bruidsmode speciaal zaak in Nederland. Nu weer als enige een onderscheiding in de categorie bruidsmode speciaal zaak in Overijssel. Jan en Jet willen er niet mee pronken, maar ze vinden wel 'dat het genoemd mag worden'. Want het is natuurlijk niet niks om voor het tweede achtereen volgende jaar onderscheiden te worden door de bruidsmodefa- brikanten. Achttien jaar is het Almelose stel inmiddels werk zaam in de mode, waarvan tien jaar in de bruidsmode. Steeds meer vinden mensen uit heel Nederland de weg naar Jan en Jet in Almelo. „Misschien omdat we binnen de bruidsmode toch wel een bijzondere positie heb ben", opent Jet. „We weten goed wat er leeft in de markt en proberen het modegevoel te ver talen naar de bruidsmode". Ruim twee jaar is Jan Jet weddingdesign gevestigd in het pand aan de Ootmarsumsestraat 30. Wie het pand binnenloopt, zal gelijk merken dat de ruimten veel rust uitstralen. De zaak heeft verschillende afdelingen en grote pasruimten. Bovendien is er een eigen atelier en een uitgebreide herenafdeling. „De herenmode wordt steeds belangrijker merken we. Onze collectie slaat heel goed aan en is dit jaar verder uitgebreid. We verkopen een bijzondere collec tie die rechtstreeks in Italië wordt besteld naar wens van de bruidegom. Samen met de brui degom stellen we een complete lijn samen, inclusief accessoires en eventueel schoenen. De brui degom is dan verzekerd van exclusiviteit." Natuurlijk is de collectie van de afdeling bruidsmode ook weer verder uitgebreid. Ook hebben Jan en Jet een uitgebreide afde ling partywear (feestmode). Om een kijkje te nemen in de win kel kan het beste een afspraak worden gemaakt. „We willen de klanten alle aandacht en tijd geven", aldus Jet. „We geven niet alleen adviezen over kle ding maar kijken naar het hele plaatje. Welk kapsel past goed bij de bruid en de jurk. Daarnaast geven we adviezen over sieraden, schoenen en bruidsboeket. Natuurlijk moet ook het pak van de bruidegom passen bij de jurk. Wij geven graag totaal adviezen omdat wij ook een eigen accessoirelijn hebben. „Mijn werk is mijn hobby. Het mooiste moment is het moment dat de bruid straalt. Als ze de goede jurk gevonden heeft. Iedereen wacht op dat moment." Voor meer informatie Jan en Jet weddingdesign. Ootmarsumsestraat 30, telefoon: 0546 - 81 78 61. De openingstij den zijn dinsdag tot en met vrij dag van 10 tot 18 uur, donder dags van 10 tot 17 uur en zater dags van 10 tot 17 uur. Op maandag is de zaak niet geo pend. Jan en Jet hebben ook een eigen website: www.janjet.nl Een keer in de zes tot acht weken worden er huisshows gehouden aan de Ootmarsumsestraat 30 in Almelo. De huisshows worden gehouden zaterdag 21 september, zaterdag 2 november en zaterdag 14 december. De showtijden zijn 11.00 uur en 14.00 uur. Voor een plaatsreservering kan gebeld worden met de reserveerlijn 0546 - 81 78 61. Foto: Harry Broeze Is een succesvol franchise kantoor van Arke Reizen, die met een enthousiast en profes sioneel team reizen verkoopt op de particuliere en zakelijke markt. Om ons huidige kwaiiteits- en service niveau te waarborgen in een groeiende markt zijn wij op zoek naar een collega Bij voorkeur: toeristische opleiding en diploma SEPR J ervaring in de reisbranche enige kennis van luchtvaart (Amadeus) commercieel ingesteld en communicatief vaardig flexibel, accuraat en stressbestendig maar het belangrijkste is dat je een teampiayer bent met gevoel voor humor Wat bieden wij: Prettige werksfeer in een enthousiast team met goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden die tijdens het sollicitatiegesprek nader besproken worden, interesse? Heb je hier zin in? Wil jij de uitdaging aan Stuur dan jouw handgeschreven sollicitatiebrief, voorzien van CV naar.- H R Reisburo Arke t.a.v. Ans Eshuis Stationsstraat 2 7475 AM Marke/o REISBURO 6 van de 10 mensen met diabetes over lijden aan hart- en vaat ziekten Dit is een van de mogelijke gevolgen van diabetes (sui kerziekte). Oogproblemen en minder goed werkende nie ren zijn andere complicaties. Onderzoek moet een oplos sing brengen voor diabetes en bijkomende complicaties. Geef dit onderzoek dat extra zetje in de rug. Diabetes Fonds Nederland Amersfoort. Tel: (033) 46 22 055. Prima arbeidsvoorwaarden, geinteresse.rd? Ondernemersweg 1 7451 PK Holten 0548-36 41 00 's avonds 06 50 28 74 61 Productiebedrijf Jonkman Spices en Sauces Keizersweg 35-37 Zoekt: Telefonische reactie naar dhr. Pinkert JONKMAN - HOLTEN TELEFOON 0548 - 657440 Help mee en stort nu uw bijdrage op giro 65 65 00 t.n.v. Vogelbescherming Nederland o.v.v. Grutto. i E D E R L A X D vrijdag en zaterdag 100 gram 1.95 500 gram 5# Larenseweg 32 Holten Tel. 36 14 16 Fax 36 47 09

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7