Bruce Springsteen nog steeds de baas ORALIS Albert Heijn Holten GALL GALL €7.99 4.99 OPRUIMINGSFINAIE 1 stuks tegen de afgeprijsde prijs 2 stuks voor 30,- 3 stuks voor 40,- Boerenbraadworst €4 29 o L anne-mane (rinne-fnarie of of TOC O new in Nijverdal en Rijssen Let ops "de Het maakt ons niet uit wat u koopt of Losse kaartverkoop start 19 augustus Sheperds Pie 2e halve prijs Nü bij aankoop van 2 sets 6 blikjes Coca-Cola, Fanta of Sprite: 25% korting op een Six Flags Holland ticket* Z) LASCURSUSSEN: Voor betaalbare topkwaliteit rPrr AANNEMERSBEDRIJF PAALMAN TEMPELMAN B.V. helpt met wonen naar wens, zitten op maat wonen Gorlovka Vodka 70cl Surfers Pina Colada 70cl La Palma chardonnay 75cl Per doos a 6 flessen 28.99 woensdag 14 augustus en donderdag 15 augustus Dit mogen alle artikelen zijn, dus: blouses, T-shirts, truien, sweaters, jacks enz Niiverdcil-Ri jss< SixFiags innenkort voor u in onze spotlights o.a: iLejcJcrHotel Donderdag 15 augustus 2002 HO 7 ZA 5 Bruce Springsteen is weer op pad met zijn mu zikale makkers van de E- Street Band. Vorige week begon een tour door Amerika; Europa komt ook nog aan de beurt. Op het speellijslje staan vooral de songs van Bruce zijn nieuwe album 'The Rising'. Na 'Bom In The USA' en de gelijknamige wereld tournee in 1986 ontbond Springsteen zijn band. Hij was toe aan een nieu we uitdaging. Bruce ging solo verder, terwijl ook Roy Bittan, Clarence Clemons. Danny Federi- ci. Nils Lofgren, echtge note Patti Scialfa, Garry Tallent, Steven van Zandt en Max Weinberg zich waagden aan solo en andere muzikale pro jecten. In '95 kwamen Bruce en The E-Street Band weer samen voor een uitverkocht reünie concert in Madison Square Garden in New York. Op de palmares van The Boss staat de Grammy Award voor hedendaagse folkplaat van het jaar ('The ghost of Tom Joad' in 1995, geïnspireerd op 'Druiven der Gramschap' van John Steinbeck - maar dat terzijde voor de Americana-gekken) en mooie bijdragen aan de filmmuziek van 'Dead man walking' en 'Phi ladelphia'. Vorig jaar opende Springsteen met 'City of ruins' het benefietconcert voor de slachtoffers van de tragedie van 11 sep tember. In de teksten van de songs van 'The Rising' echoën de aanslagen na. In Monmouth County in New Jersey, Springs teen's woonplaats, woon den relatief de meeste slachtoffers van de aan slag op het World Trade Center. Redders van mensen, verdwenen 'Into the fire'; de 'Empty sky' waar eerst de tweelingto rens stonden, de brand en de sluipschutter in 'Lone some day'... 'Missing', te veel en te vaak. De band versie van 'My city of ruins' besluit het album. De 50- en 60-plussers in E-Streetband zetten een stukje muziek neer waar je u tegen zegt. En Bruce is nog steeds The Boss, eenvoudig, eerlijk, be trokken. Het goede voor beeld dat iedere baas zou moeten zijn. In Engeland kunnen ze niet koken is een veel verbreid misverstand. Natuurlijk kunnen ze in Engeland wel koken. En lekker zelfs. Neem nou deze Sheperds Pie, een gerecht waarin restjes heel welkom zijn. Tradi tioneel in de Engelse keuken te maken met ge hakt of lamsvlees. Ingrediënten: 600 gram aardappelen, twee uien, 75 gram gerookt spek in blokjes, 3 vleestomaten, lepel margarine, 350 gram gekruid runderge hakt of fijngesneden lamsvlees, twee grote eetlepels paneermeel, vier eetlepels ketchup, drie eetlepels gehakte pe terselie, twee dl melk, 15 gram boter, 50 gram ge raspte Parmezaanse kaas Kook de aardappelen zonder zout en verwarm de oven voor, uien klein snijden, tomaten in plak jes. Bak de spekjes half uit. fruit de ui mee met de spekjes als er genoeg vet is vrijgekomen, dan het gehakt of het lamsvlees in de pan doen en gaar la ten worden. Van het vuur af en paneermeel, ketchup en peterselie door de massa werken. Een ruime ovenschaal in vetten, het gehaktmeng sel inleggen en stevig aandrukken. Verdeel er de plakken to maat over en bestrooi die met peper en zout. Stamp de aardappelen tot puree en voeg de melk toe om het stevig cn romig te maken, roer de kaas er door en breng eventueel op smaak met zout. Schep de puree over de tomaten en strijk het glad. Leg de 15 gram boter in kleine stukjes her en der op de pie en bak het ge heel gedurende 35 minu ten tot de korst goudbruin is. Lekker met een soepe le rode wijn, een eenvou dige Cöte du Rhöne bij voorbeeld. Cursussen voor bedrijven en particulieren In oktober starten in Rijssen de Booglassen Autogeenlassen Mig/Mag lassen Tig lassen a. Staal b. RVS C. Aluminium Deze cursussen worden gegeven op niveau I, II, III en IV en worden afgesloten met een NIL-examen. Aanmelding en informatie: STOCO, Postbus 120, 7440 AC Nijverdal Tel. 0548-51 30 65 (Reggesteyn) U kunt contact opnemen met dhr. S.A." Hoekstra of dhr. J.W. v.d. Merwe (privé 0548-65 53 79). Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) 3.98 2 bos kas chrysanten (kan niet gebonden worden) 2.98 Bolchrysant 3.98 2 begonia's 3.98 Elke 2e sierpot, mand, glas of zink voor binnen of buiten V2 prijs (2e van gelijke of lagere prijs) Geldig: donderdag, vrijdag, zaterdag bloemen en pl planten Holten, Dorpsstraat 12 Maneschijnsweg 32 - 7451 LK - Holten j Telefoon 0548-36 13 87 Het adres voor algehele uitvoering van: NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD KEUKENS OPENHAARDEN MEUBELINRICHTING Model Prado in stof Model Prado in leer dl Perssinaasappelen net a 2 kilo - A25 i.14 CLASSICS <s Teun en Annemarie Schuppert nodigen u uit om hun nieuwe collectie New Classics zitmeubelen te komen 'proefzitten' en u te verbazen over het zitcomfort Stationsstraat 3-5 7451 BH Holten Telefoon (0548) 36 12 23 Van 9.59 voor Van 5.79 voor Rapel Valley Chili Mooie goudgele wijn met een uitbundig boeket Van 5.79 voor 4.99 Pa 11 Mali State of Art Levi's Collumn Joe Mitchell Diesel G-Star Bon Gusto XX by Me XX Only Sandwich Vanillia Vero Moda Esprit Peppercorn Street One Cecil G-sus II UNSÓUE *VetkrfJ(J»aar b5 AH Tfckelservtce 11 oktober: Lee Towers, concert 27 oktober: Nijntje, familievoorstelling 1 november: Paul van Vliet, Unicef-gala 15 november: Momenten van Geluk, toneel 22 november: 't Schaep met de 5 Pooten, musical 14 december: De Notenkraker, ballet 10 januari: Blues Brothers, musical 15 februari: La Traviata, opera 29 maart: Rosenberg Trio Louis van Dijk 2 april: Golden Earring, concert 9 april: Najib Amhali, cabaret 21 22 april: CopaCabana, musical Er zijn nu nog volop kaarten verkrijgbaar, dus wees er snel bij! Bel Boek: 0546-803010 k "Het qevoel vapu thuls." Nog veel meer sterren vindt u in ons gratis theatermagazine, verkrijgbaar bij het Theaterhotel, VW en bibliotheek. Theaterhot^l Almelo Tel: 0546-803010 www.theaterhotel.nl info@theaterhotel.nl

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7