gemeentelijke informatie Rijssen. Reken daar maar op, In de sterren. X 6 Donderdag 15 augustus 2002 H011 ZA 7 inforpiatie en inlichtingen: tel 0548-85 48 54 postadres: postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres: schild I Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 - 12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur Ingekomen sloopaanvraaglmelding (vermeld worden achtereenvolgens de datum van ontvangst, het nummer, de sloopplaats en de inhoud van het sloopplan) 6 augustus 2002, 20020751Elsenerveldweg 8 te Rijssen, gedeelte lijk slopen berging (asbest aanwezig). Bovenvermelde sloopaanvraag/melding kunt u inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeente huis, locatie Rijssen. Verleende sloopvergunningen/ mededelingen (vermeld worden achtereenvolgens de datum van verzending, het nummer, de sloopplaats en de inhoud van het sloopplan) 5 augustus 2002, 20020694, Bouwstraat 32 te Rijssen, gedeeltelijk slopen woning; 7 augustus 2002,20020707, Schippersdijk 3 te Rijssen, slopen kwekerijkas en tunnelkas. Tegen een vergunning of een mededeling dat er geen bezwaren bestaan tegen een gedane melding, kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor nadere inlichtingen over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de Publieksbalie van de sector Ruimte van het gemeentehuis, locatie Rijssen, kamer 201, telefoonnummer 854781. Wet milieubeheer (bekendmaking meldingen) Bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis, liggen voor een periode van 4 weken (tot en met 12 september 2002) tijdens de openingstijden van het gemeente huis, locatie Rijssen, ter inzage de volgende ingekomen meldingen; Op grond van het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieube heer van PTT Post, Rozengaarde 75 te Rijssen; Op grond van het Besluit inrichtingen voor motorvoertuigen milieubeheer van Autobedrijf Frank, Molendijk-Noord 88D. Wet milieubeheer (kennisgeving beschikking naar aanleiding van kennisgeving op grond van artikel 8.19) Burgemeester en wethouders van Rijssen maken bekend dat zij van: D.J. Luggenhorst een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer hebben ontvangen voor het bouwen van een werktuigenberging op het perceel Sangeldijk 7 te Holten; Bouwbedrijf Roosdom Tijhuis Rijssen B.V. een melding op grond van artjkel 8.19 van de Wet milieubeheer hebben ontvangen voor de uitbreiding van het kantoor met een 3e verdieping op het perceel Jutestraat 8 te Rijssen; Waterschap Rijn en IJssel een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer hebben ontvangen voor de proefne ming van twee droogbedden op het perceel Beusebergerweg 53 te Holten. De meldingen zijn door het college van burgemeester en wethou ders geaccepteerd. De wijzigingen van het bedrijf geven het colle ge geen reden om de voorschriften van de aan het bedrijf ver leende vergunningen te wijzigen of aan te vullen. De beschikkingen en de daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 16 augustus 2002 gedurende 6 weken ter inzage bij de Publieksbalie van de sector Ruimte van het gemeentehuis, locatie Rijssen (kamer 201 .telefoonnummer 854781). De stukken kunnen worden ingezien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak). Tot en met 26 september 2002 kan tegen de beschikkingen bezwaar worden ingediend door belanghebbenden. Het bezwaar schrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Rijssen, Postbus 244, 7460 AE Rijssen. De beschikkingen worden met ingang van 27 september 2002 van kracht, tenzij voor die datum bezwaar is ingediend en met toe passing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval worden de beschikkingen niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's- Gravenhage. Wet milieubeheer (kennisgeving aanvraag en ontwerpbeschikking) Ingekomen is het verzoek om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: Timmerfabriek De Mors Rijssen B.V. in verband met het uitbrei den en wijzigen van een reeds opgerichte timmerfabriek aan de Nijverheidsstraat 41 te Rijssen. Het is de bedoeling dat de vergunning verleend wordt onder voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere op de zaak betrekking hebbende stukken als bedoeld in artikel 3.21 van de Algemene wet bestuursrecht liggen vanaf 16 augustus 2002 voor een periode van 4 weken (tot en met 12 september) ter inzage bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis, locatie Rijssen. Ook na genoemde datum liggen de stukken nog ter inzage tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld. De stukken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak, telefoonnummer 854781). Tijdens de genoemde termijn kunt u uw bedenkingen schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders. Bedenkingen kunt u ook mondeling kenbaar maken tijdens een hoorzitting die burgemeester en wethouders van plan zijn te hou den op 12 september 2002 om 10.00 uur in de spreekkamer bij de. Publieksbalie (kamer 201) van de sector Ruimte van het gemeentehuis, locatie Rijssen. De hoorzitting wordt alleen gehou den als daarom wordt verzocht voor dinsdag 10 september 2002. Daarvoor kunt u contact opnemen met mevrouw I. Christenhusz, telefoonnummer 854781Deze bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemachtigde (laten) indienen. Als u schriftelijke bedenkingen indient kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Dit verzoek moet u schriftelijk tegelijkertijd met uw bedenkingen, indienen bij het gemeentebestuur. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunt u later beroep instellen, tenzij u aantoont dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen. Wet milieubeheer (kennisgeving definitieve vergunning) Op de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis, locatie Rijssen, ligt tot en met 27 september 2002 ter inzage de onder voorschriften verleende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: Firma Vossebelt voor de uitbreiding van de melkrundveehouderij met dierplaatsen en het veranderen van de melkstal op het per ceel Zwilweg I te Rijssen. De beschikking komt overeen met de eerder ter inzage gelegde ontwerpbeschikking/en. Tot en met 27 september 2002 staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen tegen het ontwerp van de beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten dat zij geen bedenkingen hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet u richten aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE 's Gravenhage. De beschikking wordt met ingang van 28 september 2002 van kracht, tenzij voor die datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Het verzoek om voorlopige voorziening moet u richten aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (adres als hiervoor genoemd). Nadere inlichtingen over de beroepsmogelijkheden kunt u krijgen bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis, locatie Rijssen, telefoonnummer 854781. Ingekomen aanvragen kapvergunning(en) (vermeld worden achtereenvolgens de datum van ontvangst, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de te kappen houtop stand) 2 augustus 2002,20020750, Vianenweg 98 te Holten, kappen grove den. U kunt deze aanvraag vanaf 16 augustus 2002 voor een periode van 4 weken inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. Voor informatie kunt u telefoonnummer 854778 bellen. Verleende kapvergunning(en) (vermeld worden achtereenvolgens de datum van verzending, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de te kappen houtop stand) 5 augustus 2002,20020530, Koningin Wilhelminastraat te Holten, kappen acacia; 5 augustus 2002,20020531,Winkelbergweg 7 te Holten, kappen 3 grove dennen, 2 (dubbele) berken, I eik, I Douglasspar en I kastanje; 5 augustus 2002,20020545, Koninginneweg 55 te Rijssen, kappen naaldboom; 5 augustus 2002,20020609, Boschkampsstraat 21 te Holten, kap pen den. U kunt deze kapvergunning(en) vanaf 16 augustus 2002 voor een periode van 6 weken inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. Daar lig gen ook de verleende kapvergunningen ter inzage.Voor informatie kunt u telefoonnummer 854778 bellen. Tegen een verleende vergunning kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor nadere inlichtingen over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201telefoonnummer 854781 Verleende inritvergunning(en) (vermeld worden achtereenvolgens de datum van verzending, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de verleende vergun ning) 5 augustus 2002,20020480, Nieuwlandsweg 56 te Rijssen, verbre den inrit tot 4 meter; 5 augustus 2002, 20020467,Verenlandweg 35 te Rijssen, aanleggen 3 meter brede inrit; 5 augustus 2002,20020529,Vennekesgaarden 47 te Rijssen, aan leggen 3 meter brede inrit; 5 augustus 2002,20020583,Veeneslagen 79 te Rijssen, aanleggen 3 meter brede inrit; 5 augustus 2002, 20020558, Boerendanssteeg 29 te Holten, aan leggen van 10 meter brede inrit en verbreden van een betaande inrit tot 18 meter. U kunt deze inritvergunning(en) vanaf 16 augustus 2002 voor een periode van 6 weken inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. Daar lig gen ook de verleende inritvergunningen ter inzage.Voor informa tie kunt u telefoonnummer 854778 bellen. Tegen een verleende vergunning kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor nadere inlichtingen over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de Publieksbalie van de sector Ruimte in het gemeentehuis, locatie Rijssen, kamer 201, telefoonnummer 854781. Informatie indienen aanvraag APV Uw aanvraag voor feesten, evenementen en dergelijke activiteiten wordt in principe binnen acht weken afgehandeld. Wij adviseren u om uw aanvraag acht weken van tevoren in te dienen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Rijssen, Postbus 244, 7460 AE in Rijssen. U kunt uw aanvraag ook inleveren bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeente huis, locatie Rijssen. Als een aanvraag minder dan drie weken van tevoren wordt ingediend, kan worden besloten om uw aanvraag niet te behandelen. Om dat te voorkomen adviseren wij u om uw aanvraag tijdig in te dienen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201, telefoonnummer 854774. Risicoalanalyse en risicobeschrijving van de aanwezige ammoniak- koelinstallaties op industrieterrein "De Kol" in Holten. Bij 3 bedrijven in Holten, 2 slachterijen en I vleesverwerkend bedrijf, staan ammoniak-koelinstallaties opgesteld. Ammoniak is een kleurloos, giftig gas met een sterk prikkelende geur. Bij vrijkomen van ammoniak kunnen er afhankelijk van de hoeveelheden en concentraties problemen ontstaan in de omge ving van de bedrijven. Ter beoordeling van de risico's voor de omgeving dient een risicoanalyse. In deze analyse wordt onder andere berekend wat de kans op dodelijk letsel per jaar op een zekere plaats in de omgeving ten gevolge van ongevallen met ammoniak is. Voor het in kaart brengen van de veiligheidsrisico's bij de genoem de ammoniak-installaties is een kwantitatieve risico analyse nodig. Voor het opstellen van een dergelijke analyse is opdracht gegeven aan TNO. In het rapport wordt naast het plaatsgebonden risico ook het groepsrisico, het effect- en het schadegebied aangegeven. Populaire versie voor de leek Omdat het gaat om moeilijk uit te leggen begrippen als risico, effect en kans is TNO gevraagd ook een populaire versie van het rapport op te stellen. In dit rapport wordt een toelichting over de stof ammoniak en de eigenschappen van deze stof gegeven en ver der wordt uitgelegd wat de risico's van de aanwezige installaties zijn en hoe je die kunt plaatsen in de risico's die je in het dagelijks leven loopt. Ook wordt kort ingegaan hoe je je kunt beschermen als er toch ammoniak vrijkomt. Ter inzage legging. U kunt de Risicoanalyse en de Risicobeschrijving (populaire versie) vanaf 16 augustus 2002 voor een periode van 4 weken inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeen tehuis, locatie Rijssen. RAM Thuis: op een slim me manier drijf je je plannetjes door. Liefde: het hoge woord moet er nu uit, maar dat hoeft geen probleem te worden. Geld: kleine meeval lers. Gezondheid: nor maal. STIER Thuis: je moet je vergelijken met een spits bij het voetbal len: elke kans moet benut worden. Liefde: je geeft veel, maar daarvoor wil je ook heel wat terug. Geld: balans opma ken. Gezondheid: span ning afbouwen. TWEELINGEN Thuis: je maakt een zeer vastbesloten in druk, terwijl je in nerlijk nogal twij felt. Liefde: je vindt altijd moeiteloos de goede toon. Geld: winstkansen gunstig. Gezondheid: zeer goed. KREEFT Thuis: je helpt ande ren vaak meer dan jezelf, zo lijkt het, maar ondertussen kom je toch wel aan je trekken. Liefde: er knettert iets. Een liefdes vlammetje? Geld: je hebt een goede neus voor winst. Gezondheid: goed. LEEUW Thuis: rustig blijven, ook als er iets ge beurt dat je na aan het hart ligt. Liefde: laat kleine ir ritaties niet uitmon den in grote erger nissen. Geld: je kunt je nu wel iets permitteren. Gezondheid: alcohol vermijden. MAAGD Thuis: het wordt tijd dat je ook eens je tanden laat zien, an ders loopt men over je heen. Liefde: je hebt een groot hart, maar laat daar geen misbruik van maken. Geld: geen proble men. Gezondheid: middel matig. WEEGSCHAAL Thuis: op grond van je inzet en doorzet tingsvermogen kom je verder dan ande ren die misschien meer talent hebben. Liefde: er staat je een heel mooie avond te wachten. Geld: niet zomaar uitgeven. Gezondheid: meer op je gewicht letten. SCHORPIOEN Thuis: profiteer nti zonder verder uitstel van de aangeboden kans. Liefde: je klaagt te snel, dat werkt depri merend op je partner. Geld: concentreer je op die ene grote zaak. Gezondheid: enkele klachten verdwijnen. BOOGSCHUTTER Thuis: het wordt tijd een heel andere weg in te slaan, anders loop je dood. Liefde: je moet aan de heersende twijfel een eind maken. Geld: niet aarzelen, nu investeren. Gezondheid: vitaal. STEENBOK Thuis: laatje niet te veel beïnvloeden door die nieuwko mers. maar werk hen ook niet tegen. Liefde: je moet het echt zeggen als iets je dwarszit. Geld: een probleem lost zich vanzelf op. Gezondheid: pas op VISSEN voor je longen. Gezondheid: pijn in de nek. WATERMAN Thuis: je brengt nieuwe ideeën in het spel en dat maakt je positie heel wat ster ker. Liefde: je enthou siasme werkt aanste kelijk. Geld: je hoeft je geen zorgen te ma ken. Thuis: je komt er in een lastige situatie nog aardig goed van af. maar tart het lot niet nog een keer. Liefde: alleen jij kunt bij je partner die onzekerheid wegnemen, maar wil je dat wel? Geld: goede tijden, slechte tijden. Gezondheid: uitste kend.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11