Bassie Adriaan op visite bij Avonturenpark Hellendoorn marjo In de sterren. <§>SAFF1ER Foto Henk Mulder DKKERS - eimekinR Het Bonte paard fotografie henk mulder BLOEM- EN BRUIDSWERK i KLEIN BOONSCHATE Donderdag 8 augustus 2002 HO 6 Hellendoorn - „Dag vriendjes, dag vriendin netjes", beginnen Bassie Adriaan hun show in het Avonturenpark Hel lendoorn. Het jonge en oudere publiek reageert enthousiast. Meteen is de herkenning daar, bij ou ders en kinderen. ..Wij werken voor de kin deren. Als de kinderen onrustig worden en geen aandacht hebben is dat onze fout. Maar natuur lijk streelt het onze trots als de ouders mee zin gen". zegt Bassie en zijn broer Adriaan beaamt dat onmiddellijk volmondig. Vooral bij mensen van tussen de 20 en 30 jaar zijn de artiesten populair. Drie miljoen video's van het duo hebben inmiddels hun weg door het land gevonden. Het is pas goed vinden Bassie Adriaan als kinderen om hen kunnen lachen, ook al verstaan ze de taal niet. Zoals toen ze opnamen maakten bij de Navajo Indianen of bij een show in Griekenland voor Ne derlandse kinderen, waar ook Griekse bij uitgeno digd waren. Kinderen gaan hun zeer ter harte. Adriaan en Bassie zijn beiden zeer geroerd na een optreden in een kin derziekenhuis. Ze vertel len wel over wat ze daar meemaken, maar heel in gehouden. ..Dat raakt je diep." Bassie is betrok ken bij het Sophia Kin derziekenhuis in Rotter dam. ,,Op nieuwe tv-series hoeven de fans niet meer te rekenen", legt Adriaan uit. ..We zijn al 27 jaar op de tv en hebben 168 afle veringen gemaakt. Die worden herhaald en het duurt precies zolang, dat elke nieuwe generatie ons weer goed leert ken nen. Trouwens nieuwe series maken zou niet eens meer kunnen. De Nederlandse omroepstructuur is nu heel anders en bij de commerciële omroep zouden we geld toe moe ten leggen." Zeven maanden per jaar trekken Bassie Adri aan met een show door het land. Afgelopen dins dag dus in Hellendoorn en volgende week dins dag komen ze weer. Om 15.00, 17.00 en 19.00 uur brengen ze hun show. „Steeds weer anders. We spelen in op elkaar. Na tuurlijk zitten er wel vas te elementen in, maar voor ons moet het ook leuk blijven." Tussen twee keer Avonturenpark Hellendoorn zijn de sym pathieke entertainers te zien in Noordwijk, Val kenburg, Horst, Zand- voort en Zeist. Al 46 jaar zitten de broers in het vak; als acrobaten zijn ze begonnen. „En nu spelen we acrobaat", zegt Bassie. Als hij een petje opzet en zich verstopt achter een donkere zon nebril kan hij nog wel on gemerkt over straat, maar Adriaan lukt dit echt niet. Heel lang zullen de beide broers niet meer door gaan als Bassie Adri aan. Adriaan spreekt over enkele jaren:Want er is ook een leven na Bassie Adriaan." Een lange wereldreis maken ziet hij wel zitten. Ook Bassie: „We zijn in zoveel plaat sen geweest, die we niet echt gezien hebben. Om zes uur 's morgens uit bed. Teksten leren, fil men, om zes uur 's avonds terug in het hotel en afschminken. Dan ben je moe en ga je er niet meer op uit." Wie de show live wil zien kan dinsdag 13 augustus om 15.00, 17.00 en 19.00 uur naar het Avonturen park Hellendoorn. „Ze hebben het hier heel goed voor elkaar. Mooi podi um. mooie tribune. Kin deren en gehandicapten vooraan", zegt Bassie nog snel voor hij aan de show begint. Even reserveren 0909- 0102 is noodzakelijk, want afgelopen week was het volle bak. RAM Thuis: jij bent wel loyaal, maar je bent niet de enige die het in huis voor het zeg gen heeft. Liefde: je gooit nu alles op de roman tiek. Geld: gunstige ont wikkelingen. Gezondheid: je lon gen blijven gevoelig voor kou. STIER Thuis: succes is mooi. maar pas op dat je niet te triom fantelijk gaat doen. Liefde: geen part ner? Dan ligt er nu een halsoverkoppe verliefdheid op de loer. Geld: geen actie on dernemen. Gezondheid: meer water drinken. TWEELINGEN Thuis: je doorziet kennissen die plan netjes smeden waar je de dupe van zou moeten worden. Liefde: het kan ont spannend en opwin dend worden. Geld: voorzichtig blijven, straks loont dat de moeite. Gezondheid: nor maal. KREEFT Thuis: je kunt nu een beslissende stap vooruit maken. Liefde: een mooie belevenis op een mooie avond. Geld: je kunt meer doen met minder geld. Gezondheid: rusti ger. LEEUW Thuis: schuif niet zoveel zaken op de lange baan. Liefde: je partner wil meer zekerheid dan je kunt bieden. Geld: er doet zich een nieuwe moge- lijkheid voor geld binnen te krijgen. Gezondheid: niks bijzonders. MAAGD Thuis: je brengt le ven in de brouwerij en dat werpt zijn vruchten af. Liefde: je partner begrijpt je veel beter dan je denkt. Geld: hoogste tijd om je droom te laten uitkomen. Gezondheid: geen klachte WEEGSCHAAL: Thuis: je moet deze week een beslissen de keus maken, je kunt niet langer van twee walletjes eten. Liefde: een goed ge sprek is nu meer waard dan andere at tenties. Geld: houd de rente stand in de gaten. Gezondheid: fit. SCHORPIOEN Thuis: laat je niets wijs maken, je weet zelf het beste hoe de zaak in elkaar steekt. Liefde: overwin je valse schaamte en doe eindelijk wat je al veel eerder had moeten doen. Geld: een mooie meevaller. Gezondheid: zeer goed. BOOGSCHUTTER Thuis: deins niet te rug voor grote uitga ven, die verdienen zichzelf terug. Liefde: pas op dat je de altijd sluimeren de jaloezie van je partner niet onnodig prikkelt. Geld: geen koopjes jacht houden. Gezondheid: onder druk. STEENBOK Thuis: wees gerust de minste als je buurman beslist zijn gelijk wil halen. Liefde: er staan je een paar ingewikkel de gesprekken te wachten. Geld: beetje meer op de prijzen letten. Gezondheid: bloed druk te hoog. WATERMAN Thuis: je bent niet van je stuk te krij gen. Liefde: je moet je ware gevoelens meer tonen. Geld: alles onder controle. Gezondheid: je huid speelt op. VISSEN Thuis: Thuis: je moet een paar men sen wat compliment jes geven, dat opent deuren die anders gesloten blijven Liefde: een klein spelletje helpt je eros in de goede stemming te brengen Geld: neem contact op met een finan cieel adviseur, hij kan een voordeeltje voor je regelen. Gezondheid: geen bijzonderheden. jeluk in 1 waarde- rjr»>-Bloemen boetiek Iris iwaPU voor al uw bruïdsbloemen Zoals; Bruidsboeketten Coraw Autostukken Ker kv ersi er i ngen Kom vrijblijvend informeren naar de diverse mogelijkheden Blocmcnboetiek Iris, Kerkstraat 32, 7451 BM Holten, Tel. 0548-368 078 Party-centrum y De perfecte lokatie voor de jus.JUy-HCferA '«<8 mooiste dag van uw leven. Wij hebben flexibele sfeervol ingerichte zalen ggSpftfliHtraflfl van 20 tot 400 personen. Fam. Paalman Holten-Deventerweg 87-Dijkerhoek-tel. 0548-36 12 02 Oranjestraat 29, 7451 CB Holten telefoon 0548-36 18 89 telefax 0548-36 47 84 k Haarstraat 26, Rijssen. Tel. 0548-51 93 33 Grotestraat 115, Nijverdal. Tel. 0548-61 30 87 Baby Kindermode Oranjestraat 29, 7541 CB Holten. Tel. 0548 - 36 51 01 Bloemsierkunst Oranjestraat 27 - Holten Telefoon 0548-36 16 11 I I l Holten Markepad 3 tel./fax: 0548 - 36 67 11 7451 DK Holten mobiel: 06-51 70 73 50 Groenbemiddeling - Hoveniersbedrijf - Groothandel

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6