TIJDENS DE VAKANTIEPERIODE NORMAAL GEOPEND EN...MET GROTE KEUKEN-ACTIES Wij gaan beginnen. GYLJA HUISMERK KEUKENS* voortman keukens 70% korting opsop Het is zo ver... 4 •wwv/.kelerLaTy.ftl Macromedia Flash MX in tien minuten Diverse showroomkeukens tot GYLJA een begrip in HOLTEN -- -- 1 KookdeMonïirail&s Donderdag 1 augustus 2002 HO 7 op war mr uimt e Voor veel mensen is de keuken een van de be langrijkste ruimtes is huis. Bij het kopen van een huis, wordt aan een nieuwe keuken dan ook vaak veel tijd en geld be steed. Maar waar moetje allemaal om denken bij een nieuwe keuken? De vorm hangt uiteraard af van de beschikbare ruimte. Bedenk echter ook watje allemaal in de keuken wilt doen. Ge bruik je de keuken alleen om magnetron-maaltij den warm te maken, of sta je regelmatig uren lang te kokkerellen? Let bij de indeling op deuren en ramen. Een (dubbele) wasbak of werkblad kan, in verband met licht, het beste onder een raam worden ge plaatst. De inbouwkeuken van nu biedt steeds meer keuze: open wandregalen voor accessoires, vitrinekas ten, opzetkasten en noem maar op. Standaardmaten De standaard moduul- maat van 60x60 cm is al lang geen standaard meer, onder andere door dat er zoveel verschillen de inbouwapparatuur op de markt is gekomen. Ijs kasten, magnetrons en zelfs inbouwkoffiezetap- paraten zijn allemaal in een groot aantal afmetin gen te leveren. Huidige keukenprogram ma's hebben voor dit soort afwijkende inbouw- maten natuurlijk een bij passende oplossing ge vonden. Zo worden onder- en bo- venkastjes soms in wel twaalf breedtes geleverd, terwijl ook nog eens de diepte kan variëren. On derkastjes zijn bijvoor beeld leverbaar in een diepte tussen de 25 en 80 Het grote voordeel van inbouwkeukens is dat de meeste onderdelen nog lange tijd zijn na te leve ren. Sommige fabrikan ten garanderen dat zelfs voor een periode van tien jaar. Handig bij eventuele be schadigingen, maar ook bij latere uitbreiding of verbouwing. Inbouwkeukens zijn te genwoordig ook allemaal berekend op hoeken. Er zijn talloze oplossingen voorhanden, zoals de praktische 90° carrous- selkast. Daarnaast is ook het afschuinen van de hoek voor inbouw van een kookplaat of spoelu- nit een slimme oplossing. Op maat Een maatkeuken is een oplossing voor mensen die eigen ideeën hebben over wat ze precies wil len. Een interieur- of keukenbouwer kan een exclusief ontwerp maken én bouwen. Bouwers van maatkeukens zijn door gaans kleinschalige be drijven die op ambachte lijke basis werken. De keuken wordt precies aangepast aan de ruimte, het budget en de eisen en wensen qua stijl, maat en kleur. Uitgangspunt blijft natuurlijk de beschikbare ruimte, inclusief alle ra men, deuren en andere obstakels. Een maatkeu ken is dé oplossing bij in grijpende verbouwingen, bijzondere designwensen of moeilijke technische oplossingen. Maatkeukens zijn over het algemeen iets duurder dan standaardkeukens, maar verhoudingsgewijs vaak minder duur dan veel mensen denken. De meeste keukenbouwers houden er namelijk geen dure showrooms op na. Samen uitgebreid aan de slag in het kookpa radijs. (Foto: Miele) prijsvoorbeeia Engelse Undhuiskeuken Inclusief ,uxe combi-magnetron, 5-pitsgaskookptaat, A-klasse koeler, duurzame rvs wandschouW-waSemka Nu ook op internet; RUSSEN: Nijverheidsstraat 40 Tel: (0548) 5 1 5055. Ind.terrein "De Mors", Dagelijks geopend. Do. en vr. koopavond. Za. geopend tot 17.00 uur. OLDENZAAL: Essenlaan 123 Tel, (0541 536275. Dagelijks geopend. Vr. koopavond. Za. geopend tot 17.00 uur. 's Ma. gesloten. jector maken en ver schillende menuopties in Flash MX kunnen ge bruiken. De uitgave is rijkelijk voorzien van uitleg gevende illustra ties, en achterin het boek treft men een re gister aan. Kortom, wie bij wil blij ven en zichzelf op het web kundig wil presen teren heeft aan dit boek je een prima instructor. Vanaf 8 augustus starten wij een Bouwkundig teken- en adviesburo Wij kunnen u adviseren en behulpzaam zijn bij de volgende zaken o.a.: - Tekenwerk op maat - Kostenraming - Invullen van bouwaanvragen - Maken van schetsontwerpen - Checken van subsidiemogelijkheden - Helpen zoeken naar een geschikte aannemer Mocht u bouwplannen hebben kom dan eens vrijblijvend langs. De koffie staat klaar!!! H. J. Stegeman Vianenweg 55 7451 TE Holten Tel.: 0548-59 66 71 Fax,: 0548-59 66 81 Mob.: 06-51 66 04 80 Wie snel resultaat wil behalen met Flash MX van Macromedia doet er goed aan zich te voor zien van de uitgave Flash MX in 10 minuten van uitgeverij Pearson (Addi son-Wesley) te Amsterdam. In dat boekje, geschre ven door Eric Diender, leert men de meest ele mentaire zaken zo snel mogelijk onder de knie komen zijn onder meer frames en la gen gebruiken voor de op bouw van een ontwerp, ani maties maken door middel van Shape Twening, in teractie geven aan ontwer pen, een pro- Bouwkundig teken- en adviesburo Om een goed vergelijk te krijgen, verzoeken wij u, de offertes van ondere keukenzaken mee te nemen. U kunt dan zelf oordelen wie het meest te bieden heeft. Iedere klant krijgt een smaakvolle attentie. Tijdens de summer sale van Voortman Keukens messcherpe prijzen en bij aankoop van een keuken prachtige huishoudelijke artikelen gratis o.a. prachtige pannensets, bestekken, messensets, serviezen, dekschalen etc.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7