Strijd om Suorrewind Trofee Holtenaren eindigen bij eerste tien Kampioenschap Rijssen Bubbels&Jets Wissels Butterfly Morning opnieuw vierde Beleef het mee in anze nieuwe showroom IBIEDING €9995,- Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! Leeuwen in nood Uw hulp telt mee! POSTCODE-STRAATPRIJS €62.500,- BON VOOR POSTCODE-MILJOENEN Buitenspa HotSpring Prodigy Maak een keuze in onze schitterende showroom AANBIEDINGEN Anti stress badkamer BUITENSPA Model Siberian Jacuzzi J-Sha massagebad Genieten is standaard bij: Fietstochten vrijdag fietsdag afgesproken werk Meisjesteam SV Holten Speel mee in de Postcode Loterij en steun mens en dier Donderdag 27 juni 2002 HO 8 In Oeganda ligt het Queen Elizabeth National Park. Door het oprukken van de mens, wordt het leefgebied van de leeuwen in het park steeds kleiner. Populaties raken ver snipperd en lopen gevaar door inteelt. Ze worden daardoor met uitsterven bedreigd. Met steun van Stichting DOEN zet Stichting Dierentuinen Helpen zich in om de toekomst van deze roofdieren in kaart te brengen en de leeuwen in het park voor uitsterven te behoeden. De Postcode Loterij helpt 41 goede doelen die zich inzetten voor mensen en dieren in nood. En dat kan alleen maar dankzij onze deel nemers. Wilt u ook helpen? Speel dan mee in de Postcode Loterij. Uw wereld wordt er mooier door. En al die Speel mee in de Postcode Loterij en geef mensen en dieren in nood weereen kans! prachtige prijzen zijn natuurlijk mooi meege nomen! Bea Post, Nationale Postcode Loterij 7823 VC te Emmen met 5 winnende ioten en voor 7823 VC 001 extra: een BMW! ik steun de 41 goede doelen en maak tegelijk kans op alle prijzen van de Nationale Postcode Loterij. Ik wil graag (aankruisen a.u.b.): 4 loten a €7,50* 3 loten a €7,50* rjÉÈÊf D 2 loten a €7,50* 1 lot a €7,50* ^9 Inclusief JackpotVerdubbelaar Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 6,25 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw (Post)banknummer: Deelname Ledenservi Staatssecretai Snorrewind - Bij manege Snorrewind werd afgelo pen vrijdag 21 en zater dag 22 juni de Snorre wind Trofee gehouden. Deze kent onderdelen als verklede viertallen, maar ook het serieus beoefe nen van de paardensport door ruiters van zeer uit eenlopende leeftijden en niveaus. Prachtig is het om te zien hoe kinderen en ouders bezig zijn met hun eerste serieuze wedstrijd. De wat verder gevorderde ruiters strijden om de fel begeerde Snorrewind Trofee. Inmiddels traditioneel werden vrijdagavond de verklede viertalproeven verreden. Onder toeziend oog van de jury en het vele publiek streden maar liefst negen prachtige - viertallen om. de hoogste eer. Indrukwekkend hoe veel zelfwerkzaamheid, inzet en lol er aan deze wedstrijd voorafgaat. Een wandeling door de stallen vlak voor de wed strijd levert een mooi schouwspel op: er lopen indianen, smurfen en clowns die niet te herken nen zijn door hun schmink. Mannen in niets verhullende mail lots leiden de concurren ten af, kerstsferen in juni en ga zo maar door. Teunis Willemink ver zorgde het geluid bij de proeven, terwijl Jeroen Voorhorst alle viertallen op de video heeft vastge legd. En zij waren nog maar een deel van de vrijwilligers, die het hele weekend in touw zijn ge weest, om het tot een zeer succesvol einde te bren- Zaterdagavond werd eerst een crosstrainingde- monstratie gegeven. Daarna traden Pipo de 'Clown en de Vier Jaarge tijden nog eens op. Toen was het tijd voor de prijs uitreiking, waarbij alle kinderen een prijs won nen. De Snorrewind Trofee j werd dit jaar veroverd door: Jacqueline Zomer met Floris. De viertalproef werd ge- I wonnen door de India nen, Snorrewind Viertal 2002 werd de Regen boog. Bel mij bij een prijs boven 5.000, Datum Handtekening: aardmg van het tenement, op aanvraag verkrijgbaar bij tel 0900 - 300 1500(20cpml De loterij is goedgekeurd door de Justitie onder nummer L O 890/0098/831 S d d 19/12/1997 Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 1100 VM Amsterdam. Rijssen/ Holten - Wiel renner David Markvoort deed zijn lijfspreuk 'Geef er een snok an' alle eer aan. De Rijssenaar deed voor het eerst mee aan het Kampioenschap van Rijssen en finishte, tot verbazing van menigeen, als eerste. Gerrit Bakker werd tweede, Wim Jan sen derde. De vier deel nemende Holtenaren ein digden bij de eerste tien. Zesendertig renners, me- Waar kwaliteit, goed advies en service vanzelfsprekend zijn. Jubiieumaanbieding Bekend van TV Eigen huis en tuin met meer dan 40 badkameropstellingen en een complete badmeubelstudio, dan worden ook uw dromen werkelijkheid van 8687,- voor €4995,- Incl. Meest luxe combi whirlpool 8persoons,231 x 231 x 97 cm Showroomaanbieding Van 13500,- voor 11495,- 180 x 90cm: met unieke j-sha hydromassage Showroomaanbieding Van 9259,- voor 4495,- BADKAMERS WHIRLPOOLS SAUNA'S Al afrit 28, Industrieterrein Vonder Vonderweg 28b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl rendeels uit Rijssen, een aantal uit Enter en vier uit Holten hadden zich ingeschreven voor dit wielerspektakel en daar van verscheen het groot ste gedeelte vrijdagmid dag na zessen aan de startstreep. Burgemeester J.A.H. Lo- ninlc schoot hen weg. Maar niet nadat hij de wielerhistorie van zowel Rijssen als Holten ge roemd had: immers had den de Ronde van Over ijssel in Rijssen en de Holterberg bij Holten beiden geen aparte klank voor de fietser?! 'Rijssen- Holten is een sportieve gemeente. Twee van de vijf door de provincie ge sponsorde evenementen vinden hier plaats: de triatlon van Holten en de Ronde van Overijssel in Rijssen', merkte Lonink op. Het werd een spannende strijd. De uiteindelijke winnaar Markvoort was regelmatig voorin te vin den. Wilfried Essink uit Holten won de eerste van de vijf premiesprints (la ter ook de tweede). De volgende ronden werd door de goed op dreef zijnde Marcel Bruggeman en René Nij- huis een gat geslagen. Maar het peloton zette, aangevoerd door Mark- voort, de aanval in. Weer een paar ronden la ter waren het Erik Rot- tink, Marcel Veneklaas en Gerrit Tijhof die een kopgroep vormden. Ook deze groep ging na enige tijd weer op in het pelo ton. Met nog negen ronden te gaan snelden de renners rond het gemeentehuis, met op kop Jan Roosink en Markvoort, die de strijd niet schuwde. Ook Nick ten Brinke uit Holten en nogmaals Bruggeman reden in de voorste linies. Met nog drie ronden te gaan wer den de 'gedubbelden' ver zocht de wielerarena te verlaten. Het was vervol gens David Markvoort die even later met fiets- lengtes voorsprong de streep over denderde. De eerste tien: 1David Markvoort, Rijssen; 2. Gerrit Bakker, Rijssen; 3. Wim Jansen, Rijssen; 4. Steven Har- bers, Rijssen; 5. Rene Nijhuis, Holten; 6. Joop Bruggeman, Holten; 7. Nick ten Brinke, Holten; 8. Wilfried Essink, Hol ten; 9. Erik Roelofsen, Enter; 10. Wout Klink, Zuna. Markelo - IVN Markelo houdt in juli en augustus op de dinsdagmiddag fietstochten. Onder bege leiding van een gids wor den deelnemers meege nomen door de omgeving van Markelo. De lengte van de fiets tochten bedraagt onge veer 25 kilometer. Hal verwege wordt een rust pauze ingelast. Het ver trek is oni 13.30 uur van af VVV Markelo. De da ta zijn 2, 9, 16, 23 en 30 juli en 6, 13, 20 en 27 au gustus. De eerste tocht is dinsdagmiddag 2 juli. De fietstochten zijn gra tis, alhoewel een vrijwil lige bijdrage voor het IVN op prijs wordt ge steld. Voor meer informatie: Herman Koetsier, tele foon 0548 -362734. aan een betere wereld. Holten - SV Holten start meisjesteam de fijne deze competitie sinds ja- kneepjes van het voetbal- zeer met een meisies- len bii te brenven. Gerrit ren weer met een meisjes team. Een tiental meisjes in de leeftijdscategorie van 10 tot 12 jaar heeft zich aan gemeld en zal voorlopig in een zeventalformatie gaan voetballen. SV Holten heeft Henk Warrink be reid gevonden om dit en bij te brengen. Gerrit Rietberg en Henk Bekker- nens zijn de leiders van dit nieuwe team. Het liefst zou SV Holten van start gaan niet een elftal forma tie maar daar is de groep net te klein voor. Daarom kunnen meisjes in deze leeftijdscategorie zich nog bij SV Holten aanmelden. Holten/ Almelo - De wedstrijd in Oudenhoorn verliep voorspoedig. De 3,5 ton vrije klasse en de twowheeldrive klasse werden in een razend tempo afgewerkt. De baan was zwaar en er werden weinig full pulls gereden. Wissels Butter fly Morning kon in het Zij hebbenu nodig! U kent de Postcode Loterij van de grote miljoenenprijzen. Maar er is één ding dat wij leuker vinden dan prijzen uitdelen. Dat is: geld geven aan goede doelen. En zo werken begin van de pull niet goed snelheid maken, maar een vierde plaats stemde het team toch ge lukkig. Rond de klok van half tien 's avonds begon de regen neer te dalen. Na telefonisch contact met Meteo Consult bleek dat Oudenhoorn dit keer het bijzonder slecht trof en dat de regen nog mini maal een uur en mis schien wel twee uur aan zou houden. Daarna zou het eventjes droog wor den, voordat het weer be gon te regenen. Reden voor de wedstrijdjury om de wedstrijd voortijdig te beëindigen. SBS 6 maakte tijdens dit evenement opnamen van de 3,5 ton Vrije klasse. Dit is a.s. zaterdag 29 ju ni om ca. 11.30 uur ('s ochtends) te zien in SBS SportMagazine en de herhaling op zondag 30 juni rond de klok van 10.00 uur ('s ochtends). Daar de exacte uitzendtij den maximaal 15 minu ten af kunnen wijken, is het verstandig om voor de juiste uitzendtijden al tijd eerst even op SBS Teletekst te kijken. Meer over het program ma vindt U op: www.sbs- sportrnagazine.nl Uitslag 2,6 ton Two Wheel Drive: 1Heart Beat F.P.: 2. No Li mit 95,65 m: 3.Cloud Nine 91,68 m; 4. Wissels Butter fly Morning 91,12 m; 5. Rattle and Hum 83,23 m; 6. Thunderstruck 78,76 m; 7.Sledge Hammer 75.36 m: 8. Predator 0.16 m: Aankomende wedstrijden: 6 juli Eext (aanvang: 11.00 uur); 13 juli Beach Pull Put ten (aanvang: 14.00 uur) (Eurocup, internationaal deelnemersveld); 20 juli Cadzand (aanvang: 15.00 uur) 27 juli Achterveld (aan vang: 11.00 uur); 3 augustus Lochem (aanvang: 17.00 uur): 17 aug Meerkerk (aan vang: 11.00 uur); 7 en 8sep- tember Europees Kam pioensschap Bakel (aan vang: 11.00 uur).

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8