Schietvereniging Eendracht viert haar 50-jarig jubileum (50 Sandra Rietberg 1ste fin loop FBK Games Muziekexamens HMV in school Regenboog Gemeentebokaal naar Excelsior '31 Totaaldag Blauw Wit 'Weer jonge gans dood' Receptie en Open Dag Vogelschieten opening van Dijker hoeks Feest Uitslagen wedstrijden Holtense jeugdatleten Ingezonden Brieven Uitslagen De Butenboelers jaarvergadering D66 Uitslagen handbal partij /L Fietstocht Bathmen Familiedag handbal KNVB kiest voor Oad Reizen Schapen scheren DONDERDAG 13 JUNI 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Vletgoor - Op sportpark 't Vletgoor werden afgelopen week de wedstrijden gespeeld om de vernieuwde Gemeente Bokaal. Ex celsior '31 dat in de eerste klasse uitkomt en daarmee verreweg het hoogste speelt, won zoals vooraf verwacht mocht worden de ze bokaal. Echter, de ploeg moest de favorietenrol wel waar ma ken. Uit handen van wethouder J. Flim-Gerritsen mocht de aan voerder van Excelsior Wim Gerritsen de nieuwe bokaal en de fles champagne ontvangen. De voorrondes werden dinsdag gespeeld voor de gemeentebokaal van de gemeente Rijssen-Holten. De ploegen waren door middel van loting ingedeeld. In poule A kwamen uit Excelsior, SC Rijs- sen en Rijssen Vooruit. In poule B, Blauw Wit, Holten en RKSV. De wedstrijden werden gespeeld op een zonovergoten sportpark 't Vletgoor. Excelsior en SC Rijssen trapten om 19.00 uur af voor hun onder linge treffen in poule A. De roodwitten waren sterker en scoorden tweemaal. SC Rijssen was duidelijk de mindere, maar kwam toch nog enkele malen gevaarlijk voor het doel van Excelsior. De sco re bleef echter bij 2-0. SC Rijssen tegen Rijssen Vooruit leverde niet meer op dan een 0-0. Er waren wel kansen, maar Rijssen Vooruit wilde niet met krachten smijten. Dit bleek wel uit hun du el tegen Excelsior. Excelsior kwam snel op voorsprong en leek makkelijk op weg naar een grote score. Rijssen Vooruit bleef goed overeind en kwam naarmate de wedstrijd vorderde steeds gevaarlijker voor het doel van de roodwitten. Uit een van de acties kwam de gelijkmaker. Hierna bleef RV drukken, maar Excelsior kwam niet meer in gevaar, waardoor zij de eerste finalist werden. In de andere poule gaven Holten en Blauw Wit elkaar niets toe. Holten won hierna vrij makkelijk van RKSV. De score 5-0 maak te alles duidelijk. RKSV maakte in de laatste poule wedstrijd dui delijk dat zij niet nogmaals met zulke cijfers afgedroogd wilden worden. De ruststand was wat dat betreft duidelijk. Slechts 1-0 voor Blauw Wit. Een finale Excelsior tegen Holten leek duidelijk. De laatste twintig minuten waren hectisch. Blauw Wit scoorde vrij snel 2-0, 3-0 en 4-0. RKSV moest toen alles op alles zetten om niet nogmaals met 5-0 ten onder te gaan. De doelman had ge luk dat zijn actie buiten de zestien slechts, maar in de geest van de wedstrijd, met geel werd bestraft. Blauw Wit kreeg kans op kans, maar ook voor een vrij doel werd naast gekopt. De teller bleef bij 4-0 staan en dat betekende dat SV Holten het donderdag 6 juni mocht opnemen tegen de torenhoge favoriet Excelsior. Excelsior begon sterk aan de wedstrijd tegen Holten. Al snel werd het 1-0. Het tempi en de handelingssnelheid van een eerste klas- ser waren op dat moment even teveel voor de SV Holten. Toch kwam deze ploeg goed terug. Freek Knapen kreeg nog de beste kans op de gelijkmaker, maar oog in oog met de doelman van de Rijssenformatie Klaas-Jan van Pijkeren wist hij te scoren. Even later was het toch gelijk. Arno Knapen maakte de op dat moment verdiende gelijkmaker. Dat er veel verschil zat in kwaliteit was op dat moment niet zozeer te onderkennen. Dat de Rijssense ploeg een veel ervarener ploeg is, bleek wel doordat de 2-1 (strafschop) en de commotie hierom de wedstrijd beslisten: 4-1Daar waar de meest ervaren speler Arno Knapen met de scheidsrechter in dis cussie ging over de in zijn ogen onterechte strafschop en daarmee de concentratie uit zijn ploeg zag weg vloeien, bepaalden de rust stand. Scheidsrechter A.J. Kortenhorst uit Wierden ging niet in op de uitingen en strafte opmerking op opmerking af met een vrije trap/Hierdoor was de wedstrijd snel beslist en werd de tweede helft een formaliteit. Excelsior scoorde nog een treffer en haalde de vernieuwde gemeentebokaal hiermee naar de Koerbelt. In 2003 worden de wedstrijden gespeeld op het sportpark van Rijs sen Vooruit. Deze vereniging tekent dan ook voor de organisatie. De nieuwe formule sprak alle clubs aan en krijgt een vervolg bij RV. Het jaarlijkse tentenkamp van Blauw Wit werd vrijdag gehouden op sportpark 't Vletgoor voor de jongste pupillen. Donderdag avond waren alle tenten al gereed en vrijdag rond 18.00 uur be trokken de kinderen deze. De organisatie had allerlei activiteiten op touw gezet, waardoor de kinderen een druk programma had den. Naast de onderlinge voetbalcompetitie was er in de avondu ren ook een uitstapje naar de Imhofswcg waar zich een dierenge- luidenspel afspeelde. Terug bij de tenten begon de nachtrust en 's morgens stond de Totaaldag op het programma. De jeugdteams moesten een spellencircuit afwerken met daarin de voorrondes voor de penalty-bokaal. Naast zak- en kloslopen was er pionnen- dribbel, T.V. schieten een hinderbaan en een kegelbaan. Tama Fl oor Verveda uit het kampioensteam F2 ging er met de Wiersma- Bokaal van door. Zij wist de meeste punten te behalen. In de fina le van de Penalty-Bokaal bleken Joris Nije Bijvank en Nick de Bie over de beste zenuwen te beschikken. Zij bleven over van de 22 finalisten. Nick de Bie wist doelman Maarten Paalman één keer meer te verschalken en ging daarom met de hoofdprijs, de Ben Ijspeerd Penalty Bokaal naar huis. De prijswinnaars per groep: F41 Wiliam Beldman2 Bouwdewijn van de Molen: F31 Robin Meijerink2 Thom Hulsman; F21 Tama Floor Verveda2 Michel Stam: F11 Tamara Dijkink2 Thomas Nijkamp; E21 Niek Wessel- dijk2 Paul Kuipers; El 1 Joris Nije Bijvank2 Dirk Beverdam. Het tentenkamp en de Totaaldag voor de jeugd werden afgesloten door de voorzitter van de Jeugdcommissie Jan Klein Nagelvoort. Alle vrijwilligers werden bedankt en er werd afscheid genomen van enkele mensen die jarenlang betrokken waren bij de jeugd. De jeugd zelf ging er met een gewonnen bal vandoor, zodat ook tijdens de zomerstop gevoetbald kan worden. De oudste D-jeugd en de junioren speelden een onderling voetbal toernooi, net als de senioren en de A-junioren. Een ploeg van be geleiders nam ook deel aan dit onderlinge treffen. Het team van begeleiders speelde sterk en kwam als winnaar uit hun poule te voorschijn. In de andere poule werd het le elftal winnaar. De fi nale werd gewonnen door het eerste elftal en de strijd om de der de en vierde plaats tussen de veteranen en Al ging uiteindelijk naar A1 In het clubhuis werd hierna het seizoen afgesloten door de voor zitter. Een mooi en succesvol seizoen. 1 1 Vandaag, voor de zoveelste keer vind ik een jonge gans die dood ligt te gaan aan de kant op het Vletgoor. De jonge gans ligt op zijn rug vast aan visdraad dat vanuit het water komt. Het visdraad bekneld zijn pootje en loop door naar zijn rug waar uiteindelijk een haakje in zit, diep onder de donzige ganzen- vacht. Het beestje beweegt nog, al zijn z'n ogen weggedraaid. Ik heb het visdraad maar doorgesneden en hem mee naar huis genomen, de dierenbescherming en de dierenarts gebeld, maar het was al te laat. Het jonge beest is dood gegaan doordat vissers het weer eens niet konden laten om hun troep op te ruimen. Dit is niet de eerste keer dat een (jonge) eend of gans vastraakt door visdraad met of zonder haakje. Vooral in de zomermaanden gebeurt dit erg vaak. Ik vind het schandalig dat deze dingen gebeuren bij on schuldige dieren. Als dit een mens geweest zou zijn, dan was de wereld te klein ge- weest en stond iedereen op zijn/ haar kop. Ik vraag hierbij aan alle vissers en de ouders van jonge vissers om gewoon hun eigen spullen I op te ruimen, desnoods ga je het water in, zodat deze dingen niet meer gebeuren. Leonie Eektimmerman Colmschate - Jeu de boulesver- eniging De Butenboelers heeft dinsdag 4 juni in Colmschate meegedaan aan de zesde wed strijd voor de Regio Cup 2002. De wedstrijdleiding had beslo ten de partij om halfacht te laten beginnen, maar voor zeven uur arriveerde al de ploeg uit Colm schate op het terrein bij Okia in Holten. Door de bordeauxrode shirts maakte de ploeg een pro fessionele indruk, waar toch eni ge 'psychische' werking vanuit ging. Veel bekende spelers wer den hartelijk begroet en hoewel de stemming opperbest was, moest toch bij De Butenboelers waakzaamheid geboden blijven. Er stond namelijk deze keer te veel op het spel. Nog vier wed strijden moesten worden afge werkt met winst. Ook deze partij moest aan de vorige vijf met winst worden toegevoegd, om een goed resultaat te bereiken. Maar ook deze avond had Hol ten het geluk aan haar kant. Er werd met verbeten gezichten en bijeengetrokken billen gespeeld, want de Vijfhoekers gaven zich niet snel gewonnen. Het eindresultaat was dat Holten in de eerste helft drie van de vier partijen gewonnen heeft en na de koffie weer drie van de vier. Weer een stand van 6-2 voor Holten. Blijft nog over: 11 juni Delden, 25 juni Enter en op 2 ju li Lemelerveld. Biester - D66 afdeling Rijssen- Holten houdt 13 juni in De Bies ter de jaarvergadering. Tijdens de vergadering zal worden inge gaan op de ontwikkelingen en activiteiten van de afgelopen pe riode. Een belangrijke ontwikkeling voor Rijssen en Holten is het niet doorgaan van de Noordtak van de Betuweroute. En de hier uit voortvloeiende toename van het vrachtvervoer, waaronder het vervoer van gevaarlijke stof fen. Eline van den Brink, PR- funclionaris van de RONA zal een toelichting geven. Holten - Schietvereniging De Eendracht viert maandag 19 au gustus haar vijftigjarig bestaan. De zaterdag daarop, 24 augus tus, geeft de schietvereniging een receptie voor genodigden in haar eigen clubgebouw de Koe pelzaal. Om iedereen te kunnen herbergen is gezorgd voor een feesttent. Ter gelegenheid van het jubileum is er 31 augustus Open Dag. Tijdens de Open Dag is er voor geïnteresseerden ook de moge lijkheid een schot te wagen. Want ^hoewel het ledenaantal van dd vereniging sinds de bouw van eigen schietbanen in 1991 groeide van zeventien naar on geveer veertig leden, is er altijd plaats voor meer. Het ontbreekt de vereniging vooral aan vrou wen en jongeren. Volgens voor zitter Dick Jansen is dat echter wel te verklaren: 'Schieten is een doesport. Als je alleen komt kij ken is er niets aan, je moet het doen. Bovendien is liet niet leuk om als enige vrouw of als enige jongere te kijken. Dan is het leu ker als je met een groepje bent'. Dat wil echter niet zeggen dat zich groepjes vormen binnen de vereniging. 'We zijn een grote familie, dat vind ik het sterke punt van onze vereniging', zegt Ab Schuppert, oudste lid van de vereniging. Hij is al 47 jaar lid. Al is dat voor de Eendracht niet zo heel bijzonder. 'De meeste schutters zijn al meer dan vijfentwintig jaar lid', weet Jansen. Sinds 1966 is de schietvereni ging aangesloten bij de Bond van Twentse Luchtgeweerschut ters (BTLS). Vanuit de bond ne men de schutters deel aan con coursen om het Twents Kam pioenschap. Dit kampioenschap bestaat uit twee keer zes wed strijden, waarvan de vereniging er aan minimaal acht moet mee doen om geklasseerd te worden. De schutters zijn ingedeeld in klassen en de vereniging met de hoogste gemiddelde score wordt Dijkerhoek - Het Vogelschieten 2002 staat voor zaterdagavond 15 juni op het programma. In woners van Dijkerhoek of beho rende tot de schoolkring Dijker hoek of leden van schietvereni ging De Zaagmolen zijn gerech tigd om deel te nemen aan dit schietevenement, mits ze 18 jaar of ouder zijn. Personen van 12 tot 18 jaar kun nen deelnemen aan het jeugdvo- gelschieten dat tegelijkertijd wordt gehouden. Inschrijven kan vanaf 19.15 uur in café-res taurant Het Bonte Paard. De schietwedstrijd begint om 20.00 uur op de feestweide. De deelna mekosten bedragen 10,00 euro voor de senioren en 1,50 euro voor de jeugd. Het vogelschieten vormt al sinds 1980 een vast onderdeel van het Dijkerhoeks feest. De eerste twee jaren werd het evenement tijdens het Dijkerhoeks feest ge houden toen dit nog midden in de week werd gehouden. In 1982 droeg de volksfeestcom missie de organisatie over aan schietvereniging De Zaagmolen. Het evenement verhuisde toen tevens naar de zaterdagavond voor het Dijkerhoeks feest. Sindsdien geldt het evenement als de officieuze opening van het feest. In de laatste jaren (sinds 1994) is ook het vogelschieten voor de jeugd in het programma opgenomen Nog even ter opfrissing de lijst van winnaars van vorig jaar. Romp: Hens Jansen, 244 en An- nemiek Sluiter 321. Kop: Wilfred Noteboom 6 en In ge Wilmerink 73. Linkervleugel: Wim Rensen 28 en Herbert Teeselink 132. Rechtervleugel: Diederik Brons voort 49 en Geert Bannink 150. Staart: Erik Sluiter 71 en Tim Noteboom 199. Er nanoen 83 senioren (waaron der 11 dames) en 29 junioren (11 meisjes) deel. Eibergen - De tweede medaille wedstrijd voor de atletiek werd zaterdag 1 juni gehouden in Ei bergen. Dit was de laatste me daillewedstrijd voor de zomer. Pupillen C: Stijn Uijen, 600 meter, 2.28 minuut, bal 10.00 meter, ver 2.58 meter; Koen Kaffener, 600 me ter, 2.31 minuut, bal 13.97 meter, ver 2.70 meter. Pupillen B: Wouter Jansen, 1000 meter, 4.37 minuut, bal 17.02 meter, ver 2.47 meter; Chantal Pekkeriet 40 meter. 7.5 seconde, kogel 4.40 meter, hoog 1.05 meter. Pupillen A: Silke Nijland. 1000 me ter, 4.27 meter, kogel 4.47 meter, ver 3.09 meter; Gerjan Smale, 60 meter, 11.2 seconde, bal 19.01 me ter, hoog 95 centimeter. Junioren D: Marije Dangremond, 600 meter. 1.54 minuut, speer 18.40 meter, ver 3.85 meter; Jette Wiel aard. 600 meter. 2.00 minuut, speer 23.52 minuut, ver 3.65 meter; Ste fan Pekkeriet. 80 meter, 12.7 secon de, speer 21.05 meter, hoog 1.20 meter. Junioren C: Rob Marissink 800 me ter, 2.28 minuut, discus 12.34 meter, ver 3.63 meter. In Goor werd zaterdag 8 juni een pupillenwedstrijd gehouden. Ondanks het mooie weer was er (Foto: Johan Bolink) kampioen van Twente. 'Maar het mooiste zijn de wedstrijden on derling', zegt Schuppert. Die worden al geschoten vanaf de oprichting van de vereniging in 1952. Die vond plaats na af loop van de braderie in het blau we kamertje van hotel Holter- man. Omdat daar vanwege alle feesten bijna geen tijd meer was om te schieten, verhuisde de Eendracht in 1958 naar Univer sal. Ook daar werd het echter te druk en de toevlucht werd in 1962 gezocht bij Vosman. Uit eindelijk bouwden de leden van de Eendracht in 1991 een eigen clubgebouw en eigen schietba nen in de Koepelzaal. Onder de muziekkoepel op Kalfstermans- weide. Holten/ Hengelo - Drie pupillen van SV Holten afdeling atletiek hebben 2 juni meegelopen met de pupillenloop tijdens de FBK Games die werden gehouden in het Fanny Blankers Koen Sta dion te Hengelo. Sandra Riet berg werd eerste bij de meisjes op de 1.000 meter. Na een span nende eindsprint versloeg ze op de streep haar concurrente en mocht een ereronde lopen in het volle stadion onder luid applaus samen met de winnaar van de jongens. De tijd van Sandra was 3,50 minuten. Marielle Hulsman liep de 1.000 meter in 3,57 minuten en was daarmee derde bij de meisjes. Wilbert Steenhuis zijn tijd was 4,09 minuten. Aan de FBK Games doen altijd veel prominente atleten mee. Waaronder de bekendste Haile Gebrselassie is. Deze atleten worden bij de opening door de pupillen het stadion binnenge leid in groepjes. Dit is voor de pupillen een hele belevenis en er wordt dan ook gretig gebruik van gemaakt om een handteke ning te bemachtigen van de atle ten wanneer je zo dicht bij deze prominenten in de buurt bent. Om 18.00 uur waren de pupillen aan de beurt met hun 1.000 me ter. Zij starten in een gemengde groep van 46 pupillen in de leef tijd van 9 tot en met 11 jaar. De Holtense atleten bouwden hun race goed op zodat ze alle drie aan het eind nog krachten over hadden. Sandra liep bijna de hele race op de tweede plek bij de meisjes en het zag er naar uit dat zij een tweede plek zou behalen. Aan het eind perste zij er een eindsprint uit waarmee zij haar directe concurrente op de finishlijn klopte. Ook bij Marielle en Wilbert heerste na de spanning een vol daan gevoel aan de finish en moesten na de race hun verhalen over de belevenis kwijt bij ou ders en andere supporters. weinig deelname, zowel van Holten als andere verenigingen. In Gopr houden ze ook altijd een estafette, en Holten deed hier na tuurlij k ook aan mee, je moest hiervoor vier deelnemers heb ben: Jelmer Willems, Silke Nij land, Janneke Paalman en Chan tal Pekkeriet. Ze behaalden een vierde plaats. Uitslagen Meerkamp: Jelmer Wil lems pup B, 40 meter 7.7 seconde, bal 11.96 meter hoog 85 centime ter (PR) kogel 3.37 meter, totaal een vijfde plaats. De 1000 meter liep hij in 5.00.8 minuut, dit was ook de vijfde plaats. Chantal Pekkeriet pup B, 40 meter. 7.4 seconde (PR) bal 16.84 meter, hoog 1.10 meter, kogel 4.80 meter, goed voor een eerste plaats. Op de 1000 meter werd zij ook eerste in een tijd van 4.05,5 minuut: Silkje Nijland pup A, 60 meter 10.9 secon de (PR), bal 15.65 meter, ver 3.22 meter, (kogel 4.74 meter, zij behaal de hierbij een zesde plaats. Op de 1000 meter liep zij erg goed, maar helaas werd ze na de eerste ronde wat ingehaald, maar toch behaalde ze nog een derde plaats, in een tijd van 4.17,4 minuut. Janneke Paalman pup A, 40 meter, 9.6 seconde, bal 15.29 meter, ver 3.38 meter, kogel 4.69 meter. Zij behaalde hiermee een tweede plaats. (Foto: Rinus Vrijdag) Bathmen - De supportersvereni ging ABS uit Bathmen houdt zondag 23 juni een Fietszondag. Er kan worden gekozen uit een route van ongeveer 30 kilometer en van ongeveer 55 kilometer. De deelnemers zijn niet ver plicht de bij de start verstrekte routebeschrijving te volgen. On derweg zijn enkele pauzeplaat sen, activiteiten en bezienswaar digheden opgenomen (waaron der een kinderboerderij en een bezichtiging van ccn verzame ling antieke fietsen, bromfietsen en accessoires.) Er kan worden gestart vanaf Café Braakhekke, Schoolstraat 8 te Bathmen tus sen 11.00 en 13.00 uur. De kos ten bedragen voor volwassenen 2,50 euro en voor kinderen tot en met 12 jaar 1,50 euro. Holten - De heren speelden een toernooi in Apeldoorn tegen twee teams die klassen hoger spelen dan Holten. Toch deed Holten het niet slecht. Tegen HCD (derde divisie) werd het 17-20 en tegen Achilles (eerste klasse) werd met 23-30 verloren. De warmte en de deelname van meerde speelsters aan de fami liedag van de afdeling voetbal zorgden ervoor dat beide A- teams afgelopen zondag niet in beste doen waren. Team A1 mis te verschillende speelsters en startte met maar een wissel. Voorwaarts - op volle sterkte - zag in de eerste helft al kans uit te lopen naar een 3-8-voor- sprong. Na de rust kreeg Holten weinig vat meer op het spel en kwam het ook conditioneel te kort. Voorwaarts won dan ook eenvoudig met 8-25. Bij A2 tegen Broekland eenzelf de beeld. Holten was te gemak kelijk waardoor Broekland bij rust al met 3-12 leidde. Na rust speelde Holten beter, maar maakte het de kansen niet altijd goed af. Broekland won ver diend met 9-21 Meisjes B speelde een prima partij tegen Voorwaarts 4. Met goed veldspel en krachtige scho ten werden de gasten uit Twello bij rust al op een 7-2 achterstand gezet. Ook na rust bleef Holten veel beter en won het verdiend met 15-2. De D-jeugd kwam tegen Voor waarts 2 nog iets te kort. Vooral fysiek was Holten jonger en dus minder sterk. Via een 107-stand bij rust werd met 2-17 verloren. De familiehandbaldag wordt dinsdag 19 juni van 10.00 tot 14.00 uur op Meermanskamp gehouden. Recreanten moeten die dag thuis spelen tegen Voorwaarts om 19.00 uur. Holten - Oad Reizen wordt de komende vier jaar de exclusieve reispartner van de KNVB. De touroperator uit Holten, die tot de grootste reisorganisaties van Nederland behoort, wordt verantwoordelijk voor de totale reisactiviteiten van het Neder lands Elftal, Jong Oranje en alle andere vertegenwoordigende elftallen, sponsors en officials. Oad zal daarnaast, wereldwijd, de georganiseerde supportersrei- zen naar alle wedstrijden van het Nederlandse Elftal coördineren. Het contract loopt tot en met de eindronde van het WK Voetbal 2006 dat in Duitsland zal plaats vinden. In 2004 vindt het EK Voetbal in Portugal plaats. Oad is al sinds 1988 als officiële supplier van het KNVB actief. Uit hoofde van die rol leverde Oad al de speciale spelersbus van het Nederlands Elftal. Daar naast vervoerde Oad de afgelo pen jaren vele honderdduizen den Oranjesupportes per tou ringcar naar wedstrijden van het Nederlands Elftal in binnen- en buitenland. In het nieuwe con tract zal Oad ook alle vliegrei zen van de KNVB voor haar re kening gaan nemen. Bussiness Unit manager Julius ter Haar van Oad Reizen re ageert enthousiast op de samen werking. 'Van de grootste reisor ganisaties in ons land, is Oad de enige puur Nederlandse. De sa menwerking met de KNVB en Oranje past dan natuurlijk ge weldig goed bij onze uitstraling als oer-HolIandse bedrijf, aldus Ter Haar. Oad is ook actie als sponsor van onder meer AFC Ajax en de KNSB, Regenboog - Onder auspiciën van de Koninklijke Federatie van Mu ziekverenigingen (KNFM) heeft de Holtense muziekvereniging HMV zaterdag 1 junynuziekexa- mens gehouden in de Protestant Christelijke Basisschool De Re- Zeven examinatoren hebben de hele dag meer dan honderd leerlin gen het examen voor het landelijk erkende A-, B-, C- of D-diploma afgenomen. De deelnemers waren leerlingen van muziekverenigingen uit de he le regio. Zij deden examen op di verse blaasinstrumenten en slag werk. HM V bracht zelf zeventien kandidaten in. Zij behaalden de volgende resultaten: Kleine trom A Wim Aalting 39,5 punten, Jaap Huisman 38,5. Mat Oldemenger 43. Bert Kappert 41,5. Kleine trom B: Dirk Jan Aaftink 40, Bert Steu nenberg 47,5. Wouter van Gelder 41Bugel A: Lianne Paalman 43. Bugel B: Nathalie Hopkins 47,5, Inge Nijland 45,5. Trombone B: Harold Beldman 45. Ruud Aan stoot 48. Trompet B: Robin Kolk man 45. Sopraan-saxofoon A: El ke Dorlas 44.5. Altsaxofoon A: Youri van der Kroon 46.5. Alt saxofoon B: Annemarieke Broek- maat 42,5. Alt-saxofoon D: Kim Aanstoot 46. Holten - Jong en oud kan zaterdag middag 15 juni bij Kinderboerderij Dondertman van nabij zien hoe een schapenscheerder op het ter rein aan de Meester Bosweg 5 de boerderij schapen van hun wollen jas zal ontdoen. Het schapen scheren begint om 13.30 uur. Wie een kijkje wil komen ne men betaalt de gebruikelijke en treeprijs van 1,30 euro. Op vertoon van hun kaart heb ben donateurs - maximaal vijf personen op een kaart - vrij en tree.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 5