Wij zoeken Ja f ik meld mij aan als bezorger (m/v) voor de Twentsche Courant Tubantia UZI u! LMLSJa i -7 dagbladbezorgers in Holten Gratis zonnebril op sterkte optiek Sn S)wtJim Wil jij werken bij een totaal vernieuwde Roetgerink Mode? f e o i o mijn wereld, mijn krant. ir randstad 0 E L .0 F S =0^3 k k S E TIMMERLIEDEN full-time (M/V) (maar niet op zondag?) ROELOFS HAASE MODE-ADVISEURS n I In de sterren... Donderdag 6 juni 2002 HO 11 Wil je niet de hele dag in touw zijn en toch een leuke cent verdienen? Wij hebben een ideale baan voor je. Het bezorgen van onze krant kost je hooguit een uurtje per dag. Bel voor informatie: Fam. Bouwhuis Tel. 0548-36 18 49 Vul onderstaande bon in en stuur deze in een enveloppe (zonder postzegel) naar: De Twentsche Courant Tubantia, ,a.v. Afd. Logistiek Antwoordnummer 97, 500 VB Enschede Naam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Geb. datum:. hllMft*'1 ..£P iü. «Rnkmai Maak een gebaar. Steun het Hoorfonds! DJM Bedrijfsdiensten zoekt voor scholengemeenschap ,De Waerdenborgh" in Holten een voor 12,5 uur per week, in teamverband Bel voor informatie onze bedrijfsleidster mw. T. Moes. 0570-60 60 77 of 06-55 88 02 02 Hoorfonds I.aal ze erbij horen Bij aankoop van een complete bril (montuur en glazen), ontvangt u een GRATIS zonnebril op sterkte of naar keuze een passende dipon. Vraag gerust in de winkel n de voorwaarden TWELLOVan Ghentstraat 15 HOLTEN Dorpsstraat 4 Telefoon (057127 32 71 Telefoon (0548) 36 35 01 Leuk werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. horeca McDonald's, iets voor jou? m/v Kun jij je vinden in het McDonald's concept? Dan is dit je kans! Je wordt ingezet bij het bereiden van hamburgers en frites en werkzaamheden aan de kassa. Je kunt op flexibele tijden werken en je bent ook bereid om af en toe in het weekend te werken. Je bent minimaal 16 jaar en klantvriendelijk, want de service met een smile is jou op het lijf geschreven. Ben je slechts parttime beschikbaar, reageer dan toch. Wellicht zijn er ook voor jou mogelijkheden. Informatie bij Inge Postma, tel. (0548) 53 74 10, Rijssen, Hogepad 6. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Café RestaurantIn de bennen "is een sfeervol restaurant, gelegen in het hart van 't hof van twente Voor de keuken zijn wij op zoek naar een jonge, ambitieuse Full-time kok. Voor de bediening zijn wij op zoek naar een eveneens jonge, ambitieuse Full-time ober Met doorgroei naar leidinggevende functie als ober-kelner. Verder zijn wij voor zomermaanden zoekende naar een aantal Part-time Medewerkers Voor zowel de bediening, alsmede de keuken. Ukunt uw sollicitatie richten aan: Cafe Restaurant "In de bennen t.a.v. Martijn Hofman Lochemseweg 2 7475PB Markelo Voor eventuele verdere informatie kunt uw bellen met 0547-351228 of 06-22448929. Roelofs Haase Aannemingsbedrijf is een modern, landelijk opererend bouwbedrijf van middelgrote omvang, met een jaaromzet van ca. 50 miljoen. Onze 75 medewerkers leveren prestaties op hoog niveau. Naast het ontwikkelen van eigen woningbouwprojecten en het realiseren van herbestemmingen voor bestaande panden, bewegen wij ons op de markt van grote en kleinere utiliteitswerken, zoals scholen, verzorgingstehuizen en bedrijfshuisvesting. Roelofs Haase realiseert nieuwbouwprojecten en verbouwprojecten. Deze projecten kunnen bestaan uit woningbouw, appartementen complexen en/of utiliteitsgebouwen. Wegens toename van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met: Show je talenten in de modestraat van Twente! AANNEMINGSBEDRIJF BV T.a.v. Dhr. P. ten Bolscher 7460 AE Rijssen Postbus 216 Tel.nr. 0548-537373 Met het oog op de verbouwing von onze modezaak die half september is voltooid, zijn we op zoek naar medewerkers/sters voor diverse afdelingen. Ben je modebewust, heb je goede contactuele eigenschappen en enige ervaring neem dan contact met ons op. Kijk voor meer informatie over Roetgerink op: www. roetgerink Wat hebben wij te bieden? Voor deze vacature geldt: prima vooruitzichten en groei potentieel van onze mode- en schoenenzaak. Natuurlijk kom je in een enthousiast team. Je salaris en secundaire voor waarden zullen geheel in overeenstemming zijn met het niveau van de functies. De sollicitatie. Jouw reactie mag ook per e-mail: info@roetgerink.nl Ben je geïnteresseerd in een afwisselende en boeiende job? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met c.v.en een recente pasfoto naar: Roetgerink Mode Schoenen B.V., t.a.v. afde ling Personeel Organisatie, Postbus 4,7468 ZG Enter. voor dames-.heren- en kindermode schoenmode MODE STRAAT TWENTE RAM Thuis: er doen zich onverwachte moge lijkheden voor, benut ze. Liefde: je neemt het met de trouw niet zo nauw. Geld: winst mogelijk. Gezondheid: gevaar voor infectie. STIER Thuis: prima, zoals je de problemen aan pakt. Liefde: je komt er wel uit. Geld: benut je kansen. Gezondheid: normaal. TWEELINGEN Thuis: prima, zoals je anderen motiveert, maar wat doe je zelf eigenlijk? Liefde: je bepaalt het tempo. Geld: solide opties gebruiken. Gezondheid: erg goed. KREEFT Thuis: minder praten, meer luisteren, dat zou goed voor je zijn. Liefde: neem tijd voor anderen. Geld: positieve be richten. Gezondheid: stabiel. LEEUW Thuis: je barst van de energie en de daden drang. Liefde: een flirt kan gevaarlijke gevolgen hebben. Geld: problemen niet proberen te verdrin gen. Gezondheid: normaal. MAAGD Thuis: opletten, ie mand speelt vals. Liefde: je laat je nidt van de wijs brengen. Geld: je financiële positie is en blijft ge zond. Gezondheid: langer slapen. WEEGSCHAAL Thuis: je ontwikkelt enorme energie. Liefde: moed en trouw worden be loond. Geld: beleggingsad vies negeren. Gezondheid: goed. SCHORPIOEN Thuis: troeven uitspe len, je kunt deze week alleen maar winnen. Liefde: een misver stand is snel opgelost. Geld: voorspellingen komen uit. Gezondheid: beetje minder. BOOGSCHUTTER Thuis: een aantrekke lijk voorstel is niet wat het lijkt. Liefde: je bent een charmante verleider. Geld: uitgaven dim men! Gezondheid: minder eten. STEENBOK Thuis: tijd voor ver andering. je kunt meer aan. Liefde: je partner staat op tederheid. Geld: reserves aanleg gen. Gezondheid: ener giek. WATERMAN Thuis: je kunt bergen verzetten. Gebruik je energie vooral voor het oplossen van slui merende irritaties. Liefde: je reageert op elke aanraking. Geld: alles in orde. Gezondheid: bij kies pijn direct naar de tandarts. VISSEN Thuis: een uitdaging prikkelt zo erg dat je er niet tegen bestand bent. Liefde: je partner voelt zich prettig in je nabijheid. Geld: uitstekende mo gelijkheden.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 11