VOORDEELDAGEItl BIJ 599,- 179,- 279,- Gehandicapten Platform op zoek naar nieuwe leden uit Holten Uitslagen Bergruitertjes Markelo biedt plek aan Internationale wijnmarkt m"':- -•EÈ! Meest sexy vrouw van Nederland werkte op Amsterdamse Wallen Verkeers Structuur Plan Abri's voor verenigingen Hans ter Keurst PROFITEER MEE VAN EXTRA HOGE KORTINGEN Onveilige situatie Oude Deventerweg Damesvoetbal Feestavond 2249"- A Alleen maar lekker Santa Silva Red/ Sauvignon Blanc Café Slijterij Jansen (Boer Biet) DONDERDAG 30 MEI 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Vervolg van voorpagina Holten - Niets bleek echter minder waar: na de inspraakronde dacht de gemeente er goed aan te doen rekening te houden met de bewo ners van het buitenge bied en de afsluiting te schrappen. De bewo ners van de Oude Deventerweg wisten niets van de aanpassing die de gemeente ge maakt had, en werden 27 mei door PvdA-ffac- tievoorzitter R. de la Haye op de hoogte ge bracht. Vandaar dat de aanwo- nenden hun stem lieten horen tijdens de com missievergadering. 'Af sluiting is niet direct noodzakelijk, maar dan wel verkeersremmende maatregelen. We heb ben er begrip voor dat het verkeer uit de buurt schappen op een norma le manier Holten moet kunnen bereiken. Maar wel met aan aangepaste snelheid door dat deel van de straat!' De aan- wonenden vroegen de gemeente om op korte termijn deze maatrege len te treffen en de buurt wil daar zelf graag bij betrokken worden. 'De hoeveel heid verkeer vinden we niet zo erg. Het gaat om de snelheid waarmee wordt gereden', bena drukte Meyer namens de buurtbewoners. WD-fractievoorzitter J. Kevelam merkte op dat de snelheidsrem- mende maatregelen niet in de buurt van de be graafplaats aangelegd zouden moeten worden, maar meer naar het cen trum toe. 'Anders trek ken de bestuurders mis schien weer op.' Gemeenteambtenaar Van Veen gaf te kennen dat bij de begraafplaat sen sowieso maatregelen getroffen moesten worden, ook al om een soort van ver binding tussen de beide delen van de begraaf plaats te maken. Van Veen verwacht dat de automobilisten daar door vanzelf gas terug nemen als ze richting bebouwing gaan. 'Som mige mensen rijden ge woon te hard. Maar het zijn wel bekenden die daar te hard rijden.' PvdA-ffactievoorzitter R. de la Haye vond dat het plan van de oude ge meenteraad van Holten, afsluiten van dat deel van de Oude Deventer weg, gewoon uitge voerd moest worden. GB-schaduwfractielid W. Veneklaas gaf aan voorstander te zijn van snelheidsremmende maatregelen en die mochten wat hem betrof best pittig zijn. SGP- fractievoorzitter H. Voortman wilde de ver keersremmende maatre gelen zo snel mogelijk realiseren, maar daarbij moest wel rekening ge houden worden met het landbouwverkeer. Op dat laatste wees ook CDA-raadslid W. Beid- man-Wegstapel. ChrU- raadslid J. Tijhof sloot zich bij de voorgaande sprekers aan. Uiteinde lijk adviseerde de com missie de weg niet af te sluiten, maar wel zo snel mogelijk verkeers remmende maatregelen toe te passen. Wethouder J. Ligten- berg zegde de bezorgde bewoners toe zich bin nen het college sterk te maken voor de gevraag de maatregelen, die wat hem betrof zo doelma tig mogelijk aangepakt moesten worden. Hij wil overleg met de ver- keersoverleggroep hier over. Rijssen-Holten - Het Ge handicapten Platform Rijssen is op zoek naar nieuwe leden. Holtenaren die zich betrokken voelen bij de problematiek rond en mee willen denken over het landelijk en/ of gemeentelijk gehandi captenbeleid en voorzie ningen voor minderva- liden, worden uitgeno digd zich te melden. Het Gehandicapten Plat form onderhoudt de con tacten met de gemeente en als er van gemeente wege iets te melden valt over bijvoorbeeld nieuwe regelgeving, gebeurt dat via het platform. Nieuwe leden die de han den uit de mouwen wil len steken, jong of oud, valide of mindervalide, kunnen voor aanmelding en/ of informatie terecht bij het secretariaat: O. Kreykes-Pol, Verlengde Oranjestraat 18, 7461 HA Rijssen, tel. 0548- 512734. 'Eerder mocht men alleen lid van het Gehandicap ten Platform worden als men een organisatie of instantie vertegenwoor digde. Nu is dat gelukkig anders: iedereen die zich op persoonlijke titel in wil zetten, is welkom. Het zou ook heel mooi zijn als zich minderva- liden zouden aanmelden. Mensen die zelf gebruik maken van rolstoel of booster zijn immers erva ringsdeskundig. En dat geldt ook voor iemand die slechtziende is', aldus voorzitter J. Velten-Baan en secretaris O. Kreykes- Pol. De werkzaamheden van de leden bestaan uit het bespreken van nota's en voorontwerpen die te ma ken hebben met de Wet Voorziening Gehandi capten en met de toegan kelijkheid en bereikbaar heid van straten en open bare gebouwen. 'Van openbare werken van de gemeente krijgen we bij voorbeeld de tekeningen voor de inrichting van straten. Zoals bijvoor beeld wijk de Haar. We bekijken dan of zo'n wijk goed toegankelijk is voor bijvoorbeeld rolstoelers en scootmobiles. Of ze obstakel vrij is. Het gaat soms om kleine dingen die veel ongemak veroor zaken'. Verandert er iets op het gebied van de regelge ving rond de Wet Voor ziening Gehandicapten dan komen ambtenaren van de afdeling Welzijn naar de platformvergade ring om een en ander toe te lichten. De leden van het platform op hun beurt stellen de gemeente op de hoogte van wat zich bin nen hun geleding afspeelt en stellen binnengeko men klachten aan de or de. Het Gehandicapten Platform vergadert eens in de zes weken, dinsdag smiddags om 14.00 uur in een goed toegankelijke ruimte aan de Verlengde Oranjestraat. Alleen als er iets bijzonders aan de hand is, wordt een extra vergadering uitgeschre ven. Holten - SV Holten start het nieuwe seizoen ook met een meisjesteam aan de voetbalcompetitie. Intussen hebben zich een achttal meisjes in de leef tijd van 10 tot 13 jaar aangemeld. Voor meisjes die interes se hebben er is nog plaats maar dan moet je er wel snel bij zijn en je opge ven bij de jeugdcommis sie van de afdeling voet bal SV Holten. Maikelo - Een opmerkelij ke wijnmarkt wordt 9 juni gehouden in Markelo. Al leen de wijnboeren die van af de basis de wijn bereiden en waarvan duidelijk is dat zij de specifieke kenmerken van hun wijn in de loop der jaren hebben behouden zijn uitgenodigd Ze geven dan ook zelf acte de présence om nadere uitleg te geven over datgene wat nou juist hun wijn zo bijzonder maakt Daarbij is de wijnmarkt niet specifiek gericht op zoge naamde wijndeskundigen. Het kan voor iedereen een interessante kennismaking zijn. En niet in de laatste plaats omdat er uiteraard ook ge proefd kan worden. Op deze wijnmarkt zullen wijnboeren aanwezig zijn uit onder meer Frankrijk (Sancerre, Valancé, Beau- jolais, Elzas. Champagne), Duitsland Franken, Nahe, Pfalz), Italië, Spanje, Portu gal en Hongarije. Het proe ven van wijn is al een genot op zichzelf. Dit kunt u echter nog laten vergezellen door het proe ven van internationale culi naire gerechten uit dezelfde streken als waar de wijnen vandaan komen. U kunt hierbij denken aan froma- gerie en charcuterie. Er zal gezorgd worden voor een leuk programma, zodat ook de kinderen het naar hun zin zullen hebben Er zullen verschillende wijnproeverijen plaatsvin den. Voor de echte wijn proever maar ook voor per sonen die dit nog niet zo er varen zijn. Op de wijnmarkt kan deelgenomen worden aan het pipet drinken; zoals gebruikelijk is in de wijn kelders. Om één ander muzikaal te ondersteunen zijn onder an dere aanwezig: La Sabotée de Sancerroise, De Boeren- dansers, Amusementsor kest MGM (de Grösme- ijers) en het Mannenkoor. De wijnmarkt is zo opgezet dat ook bij slecht weer het evenement doorgang kan vinden. Voor de buitenlandse sta giaires in Nederland wordt er elk jaar een ge zellig weekend gehouden in de Achterhoek. Op de zaterdagavond wordt er altijd een feest avond georganiseerd welke toegankelijk is voor iedereen. Dit jaar is deze avond gepland op zaterdag 1 juni in zaal 't Langenbaergh in Laren. De avond zal om 21.00 uur beginnen. Voor de muziekale zorgt vier mansformatie Fuel uit Vorden. MEGA-VERK03P Geldig t/m za. u vindt ons in: ALMELO - APELDOORN - ASSEN - ELSTcgm) - HENGELO - NIJKERK RODEN in verschillende kleuren, deelbaar en comforthoogte 10 jaar garantie* Met metalen frarfte ELEKTRISCH VERSTELBARE BOXSPRING W997- Volledig automatisch en traploos verstelbaar d.m.v. elektromotoren (2 motorig en 6000 Newton). Volledig beveiligd met stroomonderbreker. ("metalen framewerk). De kern van de boxspring is van pocketveren. Maten 70/200 80/200 80/^10 STO2Q - 96QCQ 80/210. 90/220 100/21» van <+m;- -ws;- -m#t- -ms,- -««r- 4*w7 Voor S99,- 669,- 729,- 769,- 699,- 749,- 799,- 799,- SBiHi Volledig elektrisch (2 motgrig), met lende versteviging, bestaande uit 28 multl-geiaagde beukenhouten latten, opgehangen in rubberenhouders. Met knieknik en extra neksteun. ideaal bij tv kijken en lezen! Volledig elektrisch met 3 jaar garantie verkrijgbaar v.a 149,- GEZONDHEIDSMATRAS pocket briljant Zeer comfortabel 7-slags pocketveringmatras met 5 comfortadnes, 360 pocket-veren p/m2 en aan beide zijden afgedekt met cm natuurlatex, gelatexeerdie cocas en paardehaar. Individueel in atoen verpakte veertjes met heup-schaudercomfortzóne, zorgt voor jerfekte ligging. De hoes van de matras is afrltsbaar en is voorzien van tuidvriendelijke dubbeldoek {anti-allergisch, rmti-huismijt). Dit matras is geschikt voor zowel vaste- als verstelbare bedbodems en transpirerende mensen. De dikte is circa 23 cm. Door dit matras kunnen wij 70 tot 80% van uw slaapproblemen Oplossen. Linnenkast, lengtematen 210 en 220 vi SLAAPKAMER HAKMAN! (EIKEN), iod, 2 nachtkastjes, achterwanden, 2 elektrische bodems et» 2 pocket Robijn matrassen. Op comforthoogte, vpw van 2549;-voor 1679,- deelbaar en op wielen. 2x80/200 van 2399? voor 15649,- 70/200 van j**r- voor 199,- 0/200 *SU7- 219,- 0/210 *99? '239.' 0/220 ■999?:, 259,- 0/200 999:- 239,- 0/210 *9»r- 259,. 279,- 90/220 4*9? 5 jaar garan LEDIKANT DKO 778 (STAAL alu of zwart), 90/200 van-atST- voor 179,- 120/200 nu 209,-140/200 nu 259,-160/200 nu 269,- 180/iO0 nu 279,- Nachtkastje p/s 79,- Bijmeuteten en ièngtemsten 210 en 220 verkrijgbaar. van: 70/200 434^ so/200 jmr 80/210 A9*? 80/220 swrr 90/200 M9? 90/210 «29? 90/220 20/190 X*S? 30/190 40/200 £49? 60/200 J8V 160/210 38ft*" 5 jaar garantie A3&r- LEDIKANT BALI (origineel teak), 160/200 van ja»,- voor 639,- 180/200 van Bij meubelen en lengtematen 210 en .228 verkrijgbaar. 140/200 van 1120r- voor 599,- 1340^ voor 659,- ALMELO Woonboulevard 34, tel. 0546-621100 (U vindt ons op de Woonboulevard) HENGELO Geerdinksweg 315, tel. 074-2500184 (U vindt ons op het bedrijventerrein Sea Horse) Openingstijden: ma. 13.00-17.30 uur, di./wo./vr. 9.30-17.30 uur do. 9.30-21.00 uur en za. 9.30-17.00 yur. Holten - Leden van PC de Bergruitertjes wisten de afgelopen tijd weer de nodige prijzen bij elkaar te rijden. In Markelo wist Marylou Holleman met Silke een derde prijs te behalen in het L-springen, Melissa ten Velde werd met Mar- lotte derde in het M- springen, Elsbeth Deijk behaalde met Polly een tweede plaats in het L- springen en Angela van Lies werd met EI Fuego derde in het B-springen. Dressuurprijzen waren er voor Angela Snippe met Lady. Zij behaalde een derde prijs. Emmalie den Heijer werd met Clarissa tweede en derde. Peter Tijhaar behaalde met Saskia een eerste prijs in de LI-dressuur en Helena van Lies werd met Amil- lion tweede in de L2- dressuur. Ook in Hellendoorn wer den prijzen behaald. Britt Barvelink werd sprong met Pepsi naar een vierde prijs en Jose Verhoeven behaalde met Esto een eerste plaats. Ook hier dressuurprijzen. Petri de Jong werd eerste met Charles in de L2 en Angela Snippe werd tweede in de B-dressuur. Laura Tijhaar behaalde met Saskia twee keer een eerste prijs in de M2 en Peter Tijhaar werd met Saskia tweede in de L2 dressuur. Ook op het ei gen concours werden di verse prijzen binnenge haald. Jose Oolbekkink behaal de een eerste en een tweede prijs in de B-dres- Feest met een hoofdlet ter. Vorige week in een overvol Escape, 's Lands meest sexy vrouwen woonden op uitnodiging van For Him Magazine (FHM) het feestje bij. Le zers van het blad verko zen Katja Schuurman tot absolute winnaar. De Weekkrant Extra-redac tie vierde het feestje mee en sprak de kersverse winnares na de overwin ning. „Lachen", lacht Katja. „Een prijs is altijd leuk, zeker wanneer lezers van een blad de winnares be palen. Vorig jaar won Georgina Verbaan, het jaar daarvoor Froukje de Both, zij haalden dit jaar de tweede en derde plaats." Katja lijkt nog maar nauwelijks bijgeko men van de opnamen van haar nieuwste film ge naamd 'Oesters van Nam Kee', die 5 september in première gaat. „Een hele intensieve periode. Een ervaring die ik voor geen goud had willen missen. Na 'All Stars' en 'Costa' Katja Schuurman werd verkozen tot meest sexy vrouw van ons land, terwijl zij net klaar was met het draaien van haar nieuwste film, die zich grotendeels afspeelt op de Amsterdamse Wallen. Foto: Ray Chris- tian/Kroon studio (BNN). was ik toe aan een nieu we uitdaging. 'Oesters van Nam Kee' is een heel ander verhaal en dus krijg ik de kans mezelf eens van een andere kant te la- Uit de zonnige Curico Valley in Chili komt de Santa Silva Een n pele rode wijn met veel fruit en de droge Sauvignon Blanc ruikt n. bessen en gemaaid gras. Heerlijk de barbeque om vader 75d ir op het terras in de avondzon of bij Hooghoudt Volkorenjenever 100 cl. Wyborowa Wodka 70 cl Courvoisier V.S. Cognac 70 d. Malibu Coconut Liqueur 70 d. Pour Roses Bourbon Whiskey 70 d._ Sandeman Medium dry, Seco 70 cl. Bols Jonge Graanjenever 100 cl. De Kuyper Vieux 100 cl. 9,99 10,49 19,99 10,39 13,99 4,95 10,49 10,49 - Geldig t/m 15-06-2002- Dorpsstraat 1, Holten, Tel. (0548) 36 15 74 suur. Jeroen Oostervelt behaalde een zevende prijs in de B-dressuur en Michelle willemsen een vierde en een zevende prijs. Angela Snippe werd ook vierde in de B- dressuur. Emmalie den Heijer behaalde een eer ste prijs. Malou Hoefman behaal de twee keer een derde prijs in de LI-dressuur. Angela van Lies en Peter Tijhaar behaalden een eerste prijs in de L2-dres- suur. Melissa ten Velde werd eerste in de Ll- dressuur. Bij het springen was er bij de B een prijs voor Britt Barvelink. Jo se Oolbekkink en Mi chelle Willemsen. Ange la van Lies behaalde een derde prijs in het L-sprin gen met Black King. Rick Reevoord behaalde een eerste prijs in het L- springen. Marylou Holle man werd tweede in het M-springen cat. D en Melissa ten Velde eerste in het M-springen cat. E. Bij het progressief sprin gen was er een derde prijs voor Michelle Wil lemsen en een eerste voor Marylou Holleman. In Heerde behaalde Emma lie den Heijer met Klaris- sa een eerste en een vijf de prijs in de B-dressuur. Schalkhaar leverde een derde prijs op voor Els beth De ij ie met Delilah in het B-springen en een vijde prijs voor Ulrike Oostervelt met Serona in de B-dressuur. Ook in Dalfsen wist Elsbeth met Delilah een prijs in de wacht te slepen, zij werd tweede in het B-springen. Vervolg van pagina 3 Holten - De gemeente be nadrukte dat de weg in het Verkeers Structuur Plan niet binnen het 30 km/u-gebied is opgeno men. De gemeente heeft het VSP als leidraad ge bruikt. 'Wanneer de ge meenteraad bij vaststel ling van het VSP eventu eel een andere functie aan de Aaltinksweg zou worden gegeven, kan het verkeersbesluit aange past worden.' De Vereniging van Eige naren flat Molenbelt vroeg de gemeente om de 30 km u-zone te verlen gen richting de rotonde. De gemeente ging daar mee akkoord en laat de zone straks beginnen op het wegvak tussen de ro tonde en de toegangsweg naar Molenbergerweg 7. Ook werd gevraagd naar het aanbrengen van straatverlichting op de parallelweg van de Rijs- sensestraat binnen de be bouwde kom. Dat item komt ter sprake bij het verlichtingsplan Holten. Vanuit de commissie werd de vraag gesteld wanneer het Zilver zandtracé aangelegd wordt. Deze weg moet de aangrenzende wijken aanzienlijk ontlasten wat het verkeer betreft. Wet houder J Ligtenberg gaf aan dat de planning van de weg ter sprake komt in de commissie Ruimtelij ke Ontwikkeling, wan neer de verkeersplannen van Rijssen en Holten aan elkaar gekoppeld worden. Dan komt de planning van de verschil lende maatregelen ter spraken evenals de finan ciële onderbouwing. W. Veneklaas van Ge- meenteBelang Rijssen- Holten vond dat er over de planning van het Zil verzandtracé hem iets te geheimzinnig werd ge daan: 'Als het te lang duurt, stel ik voor de Drostewcg aan te pak ken.' Wethouder Ligtenberg wilde toch eerst de uit komst van het VSP af wachten; de wethouder dacht dat de aanleg van het Zilverzandtracé over vijf of zes jaar plaats zou vinden. De commissie stemde in met het voorstel ten aan zien van Duurzaam Vei lig Holten en ging ak koord met het voorstel om de werkzaamheden uit te laten voeren door de firma Roelofs uit Den Ham. Het is de bedoeling dat nog dit jaar met de werkzaamheden gestart wordt. Vervolg van voorpagina Holten - Dat de wethou der toch akkoord ging met hergebruik zoals het CDA dat voorstelde, gaf de doorslag wat de stem verhoudingen binnen de raad betrof. Wilde het voorstel aangenomen worden, dan moest het CDA ook voor zijn. SGP (inclusief wethouder Lig tenberg zelf) en Christen- Unie waren tegen het streekhalteplan zoals het er lag. Deze partijen wil den geen reclame op de bushokjes, ook niet als die reclame het streekhal teplan betaalbaar maakte. Juist die reclame was het hete! Raadslid J. Tijhof van de ChristenUnie vroeg zich af of de gemeente een vinger in de pap kon hou den wat de op te hangen posters betrof. En of deze reclame ge toetst werd door de recla mecodecommissie. De ChristenUnie vond de termijn van twaalf jaar, en dan pas evalueren, te lang. Wethouder J. Lig tenberg verklaarde dat de gemeente geen invloed kon uitoefenen op de re clameposters bij de bus haltes, dat er wel getoetst kon worden via de recla mecodecommissie, maar dan achteraf, en dat de termijn van twaalf jaar er echt voor stond. Het feit dat er geen vin ger aan de pols gehouden kon worden en dat bij de reclamecodecommissie pas achteraf een klacht ingediend kon worden, gaf voor de ChristenUnie de doorslag om tegen het voorstel te stemmen: 'Dan is het kwaad immers al geschied.' Met het aannemen van het voorstel heeft de ge meente zich voor een pe riode van tenminste twaalf jaar verzekerd van een kwalitatief goede abri; het onderhoud en de kosten daarvan komt voor rekening van de ex ploitant. Nieuwe abri's zonder re clame zouden de ge meente een behoorlijk bedrag kosten, terwijl nu voor relatief weinig geld nieuwe abri's neergezet worden. ten zien. Een serieuzere rol. Volgens mij gaat het een ongelooflijk heftige, mooie, ontroerende, ge passioneerde en romanti sche film worden. Ik speel een nachtclubdan sers en heb dus moeten leren strippen en paal dansen Daarnaast lijdt Thera, het meisje dat ik speel, aan epilepsie. Ook dat moest zo overtuigend mogelijk overkomen. Een heel aardig meisje, zelf epilepsiepatiënte, heeft me daar geweldig meegeholpen." 'Oesters van Nam Kee' speelt zich af op en rond de Amsterdamse Wallen. „Met Egbert Jan Weeber, mijn tegenspeler in de film, kon ik het geweldig vinden. Hij wordt echt de nieuwe filmheld van "Ne derland. Een geweldig acteur. Samen hebben we ®en hartstochtelijke rela tie die gedoemd is te mis lukken. In de film dan welteverstaan. Ha ha." Katja krijgt volop kansen en geniet met volle teu gen. „Ik ben voortdurend op zoek naar uitdagingen en bij BNN krijg ik volop kansen. Neem alleen al het programma 'Lijst 0' rond de verkiezingen dat ik samen met Bridget mocht maken. De ver schillen maken het leuk. Dat ik ook nog eens het meest sexy ben op mijn 27ste is natuurlijk leuk mpptrenomen Vervolg van Waar wilt u zich tijdens de komende jaren abso luut voor inzetten? Voor behoud van het mi nimabeleid. Ik zie toch aankomen dat het econo misch wat minder gaat en dat het met de grote geld stroom vanuit Den Haag gebeurd is. Misschien moeten we interen als ge meente. We hebben nu nog reserve en ik wil toch, deels structureel en deels uit de reserve, het minimabeleid dat we hebben op z'n minst con tinueren. En eens kijken of we iets kunnen doen met computer-projecten. De gemeente mag name lijk tegen een kleine ver goeding aan minima een pc verstrekken. Iedereen heeft een computer, maar voor minima is zoiets niet te betalen. Dat soort dingen zou in bruikleen gegeven moeten worden, of tegen een geringe ver goeding beschikbaar ge steld. Je moet deze mensen, die een financile achterstand hebben, niet meer op achterstand zetten door hen en met name hun kinderen zoiets wezen lijks te onthouden. Een ander idee is het invoeren van een probeerbon, zo dat kinderen een keer naar een sportvereniging kunnen of naar een cultu rele avond in het Parkee- bouw. Wat doet u graag wat be treft sport, hobby, vakan tie? Ik was heel fanatiek met fitness, maar daar heb ik nu helemaal geen tijd meer voor. Ik kan me pri ma vermaken in Giet hoorn. Mijn schoonvader heeft daar een caravan. De jongens mee, Jeannet- te natuurlijk ook mee, de hond mee. Ja. het gaat goed met de hond. Ge woon een stoel pakken en rustig zitten, een keertje door Giethoorn lopen en- zo. In ons nieuwe huis heb ben we een leuk tuintje. Ik heb nooit getuinierd- maar nu ik eenmaal een tuin heb mag ik het graag doen. En gisteravond hebben we met een aantal 'vaklieden' de hele keu ken er uit gehaald bij Jan Lonink. Nee, dat was geen college-aangelegen heid. Toen ik daarna thuiskwam regende het: we hebben toen nog even onder het afdak gezeten. Heerlijk. Tweede Pink sterdag zijn we eerst rich ting Friezenberg gegaan, picknickmand mee. hond mee. Later die dag zijn we naar dagcamping de Borkeld gegaan. Half Rijssen was er. Ik hoef niet naar Gran Canaria, bij de deur kan ik prima genieten.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7