gemeentelijke informatie Verwencadeau s voor vaderdag Mannen besteden meer tijd en geld aan hun uiterlijk Oppepper voor huid en geest Friction scrub voor vaders onder de douche ■BIOTHERM HOMME Vernieuwde Abdosculpt voor vaders lijf Ontspannen na een drukke dag... bioti-erm homme DONDERDAG 30 MEI 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD HNB 13 informatie en inlichtingen: tel 0548-85 48 54 postadres: postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres: schild I Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 - 12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur Ingekomen sloopaanvragenl meldingen (vermeld worden achtereenvolgens de datum van ontvangst, het nummer, de sloopplaats en de inhoud van het sloopplan) 7 mei 2002 20020514 Middeldijk 19 te Rijssen, slopen woning met diverse opstallen; 15 mei 2002 20020523 Lambooysweg 1 te Holten, slopen stal met dakbedekking (asbest aan wezig). Bovenvermelde sloopaanvragen/meldingen kunt u inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeente huis, locatie Rijssen. Verleende kapvergunning(en) (vermeld worden achtereenvolgens de datum van verzending, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de te kappen houtop stand) 'J Ingekomen aanvragen 21 mei 2002 200201328 23 mei 2002 20020377 23 mei 2002 20020384 23 mei 2002 Borkeldsweg 6 te Holten, kappen 7 grove dennen en 1 berk; Wierdensestraat te Rijssen, kappen 3 eiken; Reigerstraat 36 te Rijssen, kappen eik; percelen I 251, 252, 253, 255, 256 en 257 aan de Langstraat te Holten, kappen diverse grove den nen en Amerikaanse eiken. U kunt deze kapvergunning(en) vanaf 31 mei 2002 inzien voor een et periode van 6 weken. Dit kan bij de Publieksbalie van de sector n_ Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. Daar kunt jn u ook de verleende kapvergunningen inzien. Voor informatie kunt ït_ u telefoonnummer 854778 bellen. Tegen een verleende vergunning kunnen belanghebbenden 1 binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH et Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor meer informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u bellen met de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201, telefoon- ïn nummer 854781. (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van ontvangst en de omschrijving van de aanvraag) 15 mei 2002 houden bos- en heuvelwandeltocht door Almelose Wandelkring op zaterdag 22 en zon dag 23 juni 2002 in de gemeente Rijssen; 15 mei 2002 houden familiehandbaltoernooi door SV Holten op zondag 16 juni 2002 in Holten; 15 mei 2002 opstijgen heteluchtballon door Rien Jurg Promotions op vrijdag 7 juni 2002 in Rijssen; 15 mei 2002 opstijgen heteluchtballon door Rien Jurg Promotions op zaterdag 13 juli 2002 in Rijssen; 16 mei 2002 houden openluchtconcert door café-restaurant Het Bonte Paard op zaterdag 17 augustus 2002 op eigen parkeerterrein in Holten; 16 mei 2002 houden karaokeavond door recreatiepark De Prins op dinsdag 30 juli 2002 in Holten; 17 mei 2002 afsluiten Roerdomp op dinsdag 11 juni 2002 door Julianaschool in Rijssen; 21 mei 2002 houden kerkpleinmarkt door Hervormde Gemeente Rijssen op zaterdag 14 september 2002 in Rijssen, 21 mei 2002 houden Goossens Merida Mountainbike Trophy door Stichting Mountainbikesport Holten op zondag 15 september 2002 in Holten. Deze aanvragen kunt u inzien bij de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. Verleende vergunningen/ontheffingen/ verklaringen van geen bezwaar (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van de verzending en de omschrijving van de vergunning) 16 mei 2002 houden verloting door Rijssens Mannenkoor op zaterdag 25 mei 2002 in Rijssen; afsluiten gedeelte Molendijk Zuid, tussen Stationsdwarsweg en de Verenlandweg, door speeltuinvereniging De Molen op woensdag 29 mei 2002 in Rijssen; afsluiten gedeelte Teunis Lodderstraat, tussen de Wilhelminastraat en de Johannes Vermeerstraat, door speeltuin de Hoge Esch op woensdag 29 mei 2002 in Rijssen; houden van fietstoertochten Ronde van Overijssel door Stichting Fietsevenementen Overijssel op zaterdag 1 juni 2002 in de gemeente Rijssen; houden van zeskamp en plaatsen luchtkussen op zaterdag 1 juni 2002 op terrein naast 'voet- balveld'aan de Dennenlaan in Rijssen; 17 mei 2002 17 mei 2002 21 mei 2002 21 mei 2002 houden van personeelsavond door Encko BV op zaterdag 1 juni 2002 aan achterzijde van hun bedrijf in Holten; 21 mei 2002 gebruikmaken van geluidsinstallatie door Enkco BV op zaterdag 1 juni 2002 tijdens personeels avond aan achterzijde van hun bedrijf in Holten; 21 mei 2002 afsluiten van een gedeelte van de Boschkampstraat, tussen de Kerkstraat en de Tuinstraat, op zaterdag 1 juni 2002 van 11.00 tot 17.00 uur in verband met houden van Jongere Jeugd Dag 2002 in Holten. Tegen een verleende vergunning, ontheffing of verklaring van geen bezwaar kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burge meester en wethouders van Rijssen. 21 mei 2002 ontheffing artikel 35 Drank- en Horecawet voor het schenken van zwakalcoholische dranken tij dens het voorjaarsfeest Beuseberg op vrijdag 24 en zaterdag 25 mei 2002; 22 mei 2002 ontheffing artikel 35 Drank- en Horecawet voor het schenken van zwakalcoholische dranken tij dens het School- en Dorpsfeest op vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 juni 2002. Tegen een verleende vergunning, ontheffing of verklaring van geen bezwaar kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij de burgemeester van Rijssen. Voor meer informatie over bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de Publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, locatie Rijssen. Hier liggen ook de verleende vergunningen, ontheffingen en verklaringen van geen bezwaar ter inzage. Beleidsregels voor het verbranden van snoeihout In de Algemene Plaatselijke Verordening (APV) is een meldings plicht opgenomen voor het verbranden van snoeihout. De mel dingsplicht geldt voor het verbranden van snoeihout, stro, riet en/of aardappelloof. Het via melding verbranden van deze organi sche reststoffen is alleen toegestaan buiten de bebouwde kom op het perceel waarvan de reststoffen afkomstig zijn en het verbran den moet ten minste 36 uur van tevoren worden gemeld aan de commandant van de brandweer en de politie. De commandant van de brandweer kan het verbranden verbieden in het belang van de openbare orde en veiligheid, ter bescherming van de wöon- en leefomgeving, ter bescherming van de flora en fauna en ter voorkoming van hinder of nadelige beïnvloeding van het milieu door rook, roet, stof, walm of stank. Om een vergunning niet direct om deze redenen te hoeven weige ren zijn nadere voorwaarden opgesteld waaraan voldaan moet worden. Deze voorwaarden zijn: 1. bij een zeer droge weersgesteldheid of een windrichting waardoor voor de omgeving brandgevaar ontstaat mag geen vuur worden aangelegd en/of onderhouden (zo nodig ter beoor deling van de commandant van de brandweer); 2. het verbranden moet geschieden onder het voortdurend toezicht van een meerderjarig persoon; 3. het aanleggen, stoken of hebben van vuur: a. moet plaatsvinden op een afstand van meer dan 60 meter van lantarenpalen, opstallen, gebouwen en dergelijke; b. moet geschieden op een afstand van meer dan 100 meter van bos, heide, veengronden en hoogspanningskabels; c. mag geen gevaar opleveren voor de omgeving en mag uit sluitend plaatsvinden indien de windrichting zodanig is dat het verkeer op de openbare weg en de overige personen in de omgeving niet worden gehinderd door de rookontwikke ling; 4. er moeten enkele schoppen ter plaatse aanwezig zijn om, zo nodig, het vuur met zand (of een ander soort grond) te kunnen doven; 5. er mag niet meer dan één hoop met een maximale omvang van 4m3 tegelijk branden; 6. eventuele bevelen en/of aanwijzingen van ambtenaren van poii- tie en/of brandweer moeten stipt en terstond worden opge volgd; 7. er mag uitsluitend snoeihout, stro, riet en/of aardappelloof wor den verbrand. Het verbranden van andere materialen is uitdruk kelijk verboden. Op overtreding van dit verbod is de strafbepa ling uit de APV van toepassing; 8. degene die verbrand is verplicht de schade, die door het gebruik van de toestemming aan de gemeente Rijssen toebrengt, te ver goeden en verder de redelijkerwijs mogelijke maatregelen te nemen teneinde te voorkomen dat de gemeente, dan wel een derde, ten gevolge van het gebruik van de toestemming schade lijdt. Het college heeft, in haar vergadering van 21 mei 2002, deze nade re voorwaarden als beleidsregel voor het verbranden van snoei hout, stro, riet en/of aardappelloof vastgesteld. Deze voorwaarden zullen dus te allen tijde gehanteerd worden en daarvan wordt niet afgeweken. Indien u van plan bent snoeihout, stro, riet en/of aardappelloof te verbranden dan moet u dit 36 uur van tevoren melden. Wanneer u aan alle voorwaarden voldoet, krijgt u gedurende acht dagen toe stemming om te branden. Wij wijzen u er nogmaals op dat andere zaken, zoals planken, sloopmateriaal (behandeld en onbehandeld) e.d. niet mogen worden verbrand. Wanneer u nog vragen heeft of wilt melden dat u gaat branden dan kunt u contact opnemen met dhr. A.J. Harbers van de Stafafdeling Brandweer en Rampenbestrijding op telefoonnummer 854631. FRICTION W SCRUB SHOWER DOUCHE EXFOLIANT GORANT ''CUATING GORaïING shower Cf 5.0 Fl 0Z Net als de gezichtshuid heeft ook de huid van het lichaam re gelmatig behoefte aan een versnelde afvoer van dode huidcel len. De huid knapt er immers zienderogen van op; een vale, ru we huid maakt plaats voor een frisse huid met een gezonde uit straling. Bovendien voelt de huid zachter en soepeler aan. Friction Shower Scrub is een schuimende douchegel met een diepreinigende werking, dankzij speciale exfolièrende be standdelen. Door een regelmatig gebruik (bijvoorbeeld om de dag) wordt de celvernieuwing gestimuleerd en gaat de man zich steeds lekkerder in zijn vel voelen. De in de formule verwerkte ment hol en munt verhogen het effect van onmiddellijke frisheid. De scrub is bedoeld om op de vochtige huid in te masseren, waar bij extra aandacht gegeven mag worden aan de plaatsen waar dode en verhoomde huidcellen zich hebben opgehoopt (elle bogen, knieën, voeten). Friction Shower Scrub reinigt en rege nereert op verfrissende wijze. Tube 150 ml. Een drietal speciaal voor het mannenlichaam ontwikkelde, hoogwaardige producten. Dat de man ijdel is, wisten we al. Maar dat trendwatchers voorspellen dat de man een ware inhaalslag gaat maken op huidverzorgingsgebied en dat hij de vrouw weldra in bestedingen op dit gebied zal voorbijstreven... dat is voor velen toch wel nieuws. Eerst zien, dan geloven. Als het aan Biotherm Homme ligt, wordt het 'groomen' echter tot kunst verheven, want met de nieuwe Body Line serie krijgt de man de producten die hem op het üeve mannenlijf geschreven zijn. De Friction Shower Scrub laat hem kennis maken met het exfoliëreh van de lichaamshuid, De Cool Body Hydra Gel hydrateert de huid op vederlichte wijze en het hoogst originele Body Heat Effect leert hem het nieuwe relaxen te koppelen aan het een-mo ment-voor-jezelf concept. Onthaasten en het betere 'groomen' vormen een pact waar geen man weerstand aan zal kunnen bie den...Biotherm Homme Body Care. Een actief leven, regelmatig transpireren - of dat nu door sporten of stressen is - en douchen kan de opperhuid uitdrogen. De huid Van onprettig aanvoelen en er wat futloos uit gaan zien. Tijd voor een frisse oppepper, die de huid van vocht voorziet en de geest een beet je laat meegenieten. Cool Body Hydra Gel is een frisse, vederlichte en niet-vette gel, die snel door de huid wordt opgenomen en voor intense frisheid zorgt. Naast een keur aan hydraterende werk- stoffen, bevat deze moisturizer voor het mannenlijf een ginseng extract dat de huid versterkt, vitamine E om de jeugdigheid van de huid te bewaren en kalmerend Puur Plank ton Thermaal Extract. Griste Marine, een selectie van aro matische planten met een hoge do sis oligo-elementen en vitamines, stimuleert de huid en geeft deze ex tra tonus. De huid voelt in een oog wenk ontspannen, gekalmeerd én verfrist aan. Soepel en zacht: klaar voor een actieve dag of een inspire rende avond. Flacon 250 ml. Het eerste afslankproduct dat specifiek op het mannenlijf is gericht, heet Abdosculpt en is sinds z'n introductie, ruim een jaar geleden, een absolute topper geworden. Het vormt een ant woord op het probleem van mannen die als gevolg van stress, een zittend leven of sim pelweg aanleg, plaatselijk met ongewenste vetophopingen te kampen hebben (met name de buik en de zogenoemde 'love handles'). Abdosculpt is een frisse, vet vrije, vloeibare gel met een op wekkende geur en bedoeld om aan te brengen op de probleem gebieden. Het bevat een concen tratie van plantaardige werkstof- fen die bekend staan om hun vetafrd rijvende werking (Cafeïne, Cola en Rutine) en een bewezen verstevigende en opwekkende werking (Ginseng). Na een maand gebruik heeft de huid meer spankracht en voelt ze steviger en gladder aan. Biotherm's Abdo sculpt is nu net zo strak vormgegeven als z'n werking waarmaakt en heeft hetzelfde design als de nieuwe Body Care producten. Tube 200 ml. Een relax er in een roller, als dat niet uniek is! Na een hectische dag kun je de spanning soms in je spieren voelen zitten. Met name de zones bij de schouders en de onderrug kunnen een verzamelplek van spanningen worden. Body Heat Effect van Biotherm Homme biedt uitkomst: het relaxeert de huid dankzij de unieke dubbele werking met warmte- en kou- de-effecten. De hydro-alcohol textuur met toevoeging van menthol en pepermunt extract voelt meteen bij het aanbrengen onnavolgbaar koel aan op de huid. Een frisse en verkwikkende sensatie. Na een paar minuten maakt dit frisse gevoel plaats voor een weldadige, ontspannende warmte, dankzij kamfer. De relaxerende geur en het huidkalmerende Puur Plankton Thermaal Ex tract doen de rest: de lichaamshuid kan zich overgeven aan rust. De handige roll-on applicator maakt het moge lijk om de uitzonderlijke relax-textuur uiterst doelgericht aan te brengen. Roll-on 75 ml.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 13