Bontgenoten gezocht Weer een wijk superrijk! Opmerkelijke verbouwingsopruiming bij Resink Wonen Almelo Uitbreiding van onze succesvolle woonformule 50% Resink Edwin Evers zet beste imitaties en favoriete popklassiekers op cd BORGHUIS SOER Puzzelland Esat-c] *^èsêê 2 ioten 7,50 24 uur service Nieuwbouw Onderhoud Renovatie IDAKDEKKERSBEDRIJF B.V.I Hele wijken winnen bij de Postcode Loterij bankstellen 2 V2 zits banken fauteuils mei kmeubelen (o.a. Leoliix, Gelderland, Topform, Pastoe, Interstar, Montis, Harvink) eethoeken kasten slaapkamers linnenkasten etc. kortingen tot Hoge kortingen op kwaliteitsmeubelen Almelo, Woonboulevard Weezebeeksingel, Tel.: (0546) 812625 /\tj Y/vr\en je ji<?f ij In de sterren. 4,844,944 BON VOOR POSTCODE-MILJOENEN POSTCODESTRAATPRIJS Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! Hele wijken winnen Zin in een feestje? €237.500,- DONDERDAG 16 MEI 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD HNB 9 Canadastraat 21, 7451 ZJ Holten, tel./fax 0548-36 15 49 mobiel 06-53 86 42 91 Wereldwijd maakt mode elk jaar 40 miljoen slachtoffers onder pelsdieren Help Bont voor Die ren in haar strijd tegen dit zinlo ze geweld Bel voor een gratis actiepakket (020) 676 66 00 of kijk op www.bontvoordieren.nl Edwin Evers over het geheim van zijn radioprogramma bij Radio 538: „Bijtijds je bed in en er tijdig uit." foto: Eva Posthuma/WGP Edwin Evers, een van Neerlands meest succesvolle deejays, pre senteerde 'zijn' nieuwste album in een overvol Gooiland. De Weekkrant Extra-redactie sprak Edwin in de studio van Radio 538 over zijn radiowerk en zijn uitstapjes naar de platenbusi- ness. Om maar gelijk even wat duide lijk te maken. De plaat met de ti tel 'Radio 538 presenteert Evers Staat Op - hits uit 70ties en 80ties', bestaat uit twee cd's: eentje met hits uit vroeger tijd en eentje met de persiflages die de dagelijkse radioshow van Evers hun meerwaarde geven. Ze pas seren allen de revu: de broertjes De Boer, Prins Bemhard, Wille- brord Frequin, Peter R. de Vries, noem maar op. In 1999, in zijn KRO-tijd, was er ook al zo'n al bum. Evers' hoofdtaak blijft ech ter het presenteren van zijn da gelijks ochtendprogramma bij Radio 538. „Iedere ochtend rond half vier gaat de wekker", vertelt Edwin Evers. „Tegen kwart over vier stap ik in de auto en meestal draai ik om half zes het parkeer terrein van Radio 538 op." Evers is bepaald geen ochtend mens. „Wel heb ik altijd graag een ochtendprogramma willen maken. De ochtend heeft iets magisch. Eenieder begint de dag blanco. Wij proberen het actuele nieuws op een luchtige wijze te brengen. Niels, Rick en ik zijn in de loop der jaren verschrikkelijk goed op elkaar in gespeeld." De ambities van de Overijssel- naar leidden hem langs heel wat radiozenders: de Hardenbergse Ziekenomroep, een lokale zen der in Amsterdam, Power FM (een jongerenzender van Radio 10), Veronica, KRO, Radio 538. Veronica is toch wel zijn grote liefde. „Het moment dat ik daar een kans kreeg, heb ik geen mo ment geaarzeld. Ook toen Vero nica commercieel werd en naar de middengolf verhuisde, ben ik gebleven." Landelijke faam verwierf hij met zijn persiflages. Die zet hij meestal een dag van te voren al op band. Gewoont thuis in Har- denberg, „Dat betekent drie tot vier uur monteren voor zo'n vier minuten radio." De allerbesten vinden een plekje op de cd's van Evers. Willem Gunneman. HORIZONTAAL: 1Bleek, harssoort; 2. redactie (afk.), sprook jesfiguur, liefkozing: 3. Het adres op inter net om alles te weten te komen over brandwon den: www.brandwon- denwijzer.nl Resink Wonen breidt in Almelo haar woonformule uit met een Decorette, zodat we u nog beter van dienst kunnen zijn. Voor u betekent dat op dit moment zelfs extra voordeel: een ver bouwingsopruiming met zeer interessante kortingen. geldt niet voor alle merkmeubelen, speciale acties, aanbiedingen of eerdere aankopen. Resink Wonen heeft vestigingen in Almelo, Apeldoorn en Enschede. Wierden, hoofdkantoor. Internet: www.resinkwonen.nl strelen, hafachtig zout meer; 4. soort stof; 5. reuzenroofmeeuw, edel- stand; 6. pels; 7. bevlie ging, post (Eng.); 8. Griekse letter; 9. krui derij, peulvrucht; 10. een zekere, noodsig naal, lof; 11. groep van acht muzikanten, drie achtereen getrokken nummers in een loterij. VERTICAAL: 1Gril, cowboyfeest; 2. bijb. figuur, soort pape gaai, deel van een fuik; 3. afscheidsgroet, kle dingstuk; 4. gegroet; 5. soort handschoen, droogplaats; 6. beroem de paardenrenbaan bij Londen; 7. steler, grote bijl: 8. atmosfeer: 9. sterrenbeeld, bouwland: 10. voorzetsel, bijbelse naam, cijfer; 11. ster renbeeld, papegaai. 1 23456789 10 11 "■■'F RAM Thuis: als iemand je te genspreekt, verlies je je zelfbeheersing. Liefde: iemand doet zijn best je aandacht te trek ken. Geld: kijk goed wat er op de afschriften staat. Gezondheid: gevaar voor infectie STIER Thuis: je moet die ande ren wel in hun waarde la ten. Liefde: je kunt moeilijk 'nee' zeggen tegen je partner. Geld: kans op winst. Gezondheid: goed. TWEELINGEN Thuis: je kunt je vrien den en familieleden aar dig om je vinger winden. Liefde: onweerstaan baar! Je trekt bewonde raars aan. Geld: je geeft te veel uit. Gezondheid: normaal voor de tijd van het jaar. KREEFT Thuis: wantrouwen is ongegrond, degene die iets van je wil is oprecht. Liefde: verwijten beder ven de sfeer. Geld: goed uitgerekend. Gezondheid: paar dagen geen druppel drank. LEEUW Thuis: je bent zorgzaam voor familieleden. Liefde: je hart staat in vuur en vlam. Geld: zie af van die dure aankoop. Gezondheid: vitaal. MAAGD Thuis: men is je dank baar dat je bij een con flict een bemiddelende rol speelt. Liefde: verwen je part ner. Geld: alles zoals het hoort. Gezondheid: goed. WEEGSCHAAL: Thuis: ook eens 'nee' durven zeggen, anders krijg je nooit rust. Liefde: behoedzaam om gaan met een twistpunt. Geld: discipline bewa ren. Gezondheid: mogelijk last van rug en spieren. SCHORPIOEN Thuis: meer rekening houden met -in jouw ogen- overdreven gevoe ligheden van anderen. Liefde: er ontgaat je niks. Geld: verheugende boodschap. Gezondheid: sterk. BOOGSCHUTTER Thuis: als het gezellig is. bloei je helemaal op. Liefde: let op. je partner voelt zich verwaarloosd. Geld: niet lichtzinnig worden. Gezondheid: geen pro blemen. STEENBOK- Thuis: je laat je niet door tegenslagen in de war brengen. Liefde: paai je partner met een geschenk. Geld: 't wordt krapper. Gezondheid: normaal. WATERMAN Thuis: vriendelijk blij ven, ook als anderen over de rooie gaan. Liefde: te weinig tijd voor. Geld: kleine kans op winnen. Gezondheid: meer bewe gen. VISSEN Thuis: pas op dat je geen psychische prullenbak wordt waar ieder zijn of haar afval in kan storten. Liefde: je grote hart maakt je onkwetsbaar. Geld: luister naar een tip. Gezondheid: top fit. 5.191.011 Aanstaande zondag wordt de jubileumjackpot van de Postcode Loterij uitgereikt. Een prijs die kan klimmen tot 14 miljoen euro! Alweer wordt Nederland een aantal Euromiljonairs rijker dankzij de Postcode Loterij. Nu de Jackpot is gevallen en aanstaande zondag bekend wordt gemaakt, gaat de Postcode loterij gewoon door met de Zomer. In augustus valt de Zomer- Kanjer van 4,7 miljoen euro! Ook hier geldt dat hele wijken of zelfs een heel dorp in de prijs kan delen. Blijf niet met lege handen achter als uw buren feest vieren en spaar nu al Kanjerpunten, dan staat u straks vooraan bij het uitdelen van die Zomermiljoenen! Dus heeft u ook wel zin in een feestje? Vul dan snel de Deze mensen kunnen het maar nauwelijks geloven: zij wonnen een miljoenenprijs van de Postcode Loterij! Ook u kan dat gebeuren. Vul snel de bon in en doe mee! bon in en speelmee in de Postcode Loterij. Elke week komen we ergens in Nederland de Postcode- Straatprijs langsbrengen: 12.500 euro per lot plus een luxe auto voor een van de winnaars. Elke maand maakt u kans op 2 miljoen euro in PostcodeLingo. En meerdere keren per jaar valt er zo'n gigantische miljoenenprijs! Wacht dus niet langer: gun uzelf die kans op uw eigen Postcodefeest! Bea Post, Nationale Postcode Loterij Adres: Plaats: (Post)banknummer: Bel mij bij een prijs boven 5.000,- Datum:. Handtekening: 110.02.05 Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Ledenservice, tel 0900 - 300 1500 (20 cpm) De loterij is goedgekeurd door de Staatssecretaris van Justitie onder nummer L.O. 890/0098/831 5 d .d 19/12/1997. Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, Li 100 VM Amstprdam «LOTERiJit I IVU VIVI Hllisierudlll. WWW.POSTCODElOTERU.Ni. I 2182 GS in Hillegom met winnende loten en voor 2182 GS 056 extra: een BMW! (VJa ik wil kans maken op alle Miljoenenprijzen van de Postcode Loterij en steun daarmee 40 goede doelen Ik wil graag (aankruisen a.u.b.): 4 loten a «7,50* 3 loten €7,50 1 lot a €7,50* ^5 Inclusief JackpotVerdubbelaar CD Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 6,25 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 9