BIJ UW STOFFENSPECIAALZAAK SCHIJNT DE ZON ie of 2e monteur WeekendTipz ShowFlitsen ShowFlitsen ShowFlitsen ShowFlitsen Gratis metalfestival in Metropool Hengelo Zangeres Judith flashback to Madonna Bandcompetitie Pythische Spelen in Atak Concerten Concerten Concerten Concerten Concerten Concerten Moederdag tip!.1! Geef een cadeaubon collectie blanke en koloniale T Wij zoeken... scherpe tarieven het beste advies landelijk gecertificeerde adviseurs SEH*/FFP** DONDERDAG 9 MEI 2002 Zoals gebruikelijk op Hemelvaartsdag, donderdag 9 mei, organiseert de Vereniging Popbelang Hengelo een gratis toegankelijk festival. Dit keer metal en dan gelijk ook maar zes bands uit Twente en wijde omgeving (Achter hoek en Noord Holland) uitgenodigd. Hoofdact van die avond is Putrefied, een relatief nieuwe band, maar de leden hebben allen al de nodige speeler- varing in andere bands opgedaan. Putrefied maakt Amerikaans georienteerde deathmetal, denk aan Rottrcvore en Incantation. Dus niet zo snel, maar wel zo zwaar. Daarnaast een vijftal bands die iets meer uit de regio af komstig zijn, in willekeurige volgorde: het Twents/Ach- terhoekse Devious, een trash/deathmetal belofte die zo juist haar eerste mini-cd heeft uitgebracht. Kxposing Innards, een uit Zutphen en Deventer afkom stige viermansformatie, die na veel bezettingsproblemen eindelijk weer full-speed en full-force vooruitgaat. Deifecation komt uit Enschede met oldschool death. Xobassak komt uit Borculo en, net als Putrefied, haalt zij haar inspiratie uit Amerika, maar dan anders, zoals v an Slayer en Six Feet Under. En last but not least het Enschedese Extreem Eczeem. De avond begint vroeg, namelijk om 20.00 uur en de en tree is dus grads! Judith Jobse bekend geraakt door haar cd 'Blue Tears' is toe aan een nieuwe uitdaging: tijdens de Marlboro Flash backs zal de Nederlandse zangeres in de huid kruipen van niemand anders dan popicoon Madonna. Maandag 13 mei treedt Judith op in Le Monde te Enschede. Hoe wel Judith ontzettend uitkijkt naar Marlboro Flashbacks, houdt ze zich op het moment alleen maar bezig met haar' te verschijnen nieuwe single. De keuze voor popdiva Madonna ligt volgens Judith meer voor de hand dan de meeste mensen gezien haar eigen repertoire zouden denken. "Alanis Morissette of Skunk Anansie hebben meer gemeen met mijn werk, maar ik kan Madonna qua stem heel goed nadoen, kan heel goed kruipen in de huid van...", spreekt zij vol zelf vertrouwen. "Ik heb veel nummers van haar gezongen in de tijd dat ik met coverbands optrad. Het repertoire van Madonna ligt me gewoon goed." Welke nummers het publiek zal gaan horen, blijft voor alsnog ook een verrassing. "Waarschijnlijk worden het grotendeels Madonna's liedjes uit de jaren tachdg, zoals 'Material Girl', 'Like A Virgin', 'Borderline' en 'Holiday." Denkwerk en voorbereidingen zullen uiteindelijk leiden tot een soepel optreden en een hoop lol voor de fans en (udith zelf, hoopt ze. Aanvang van het optreden is om 22.00 uur. Enschede staat donderdag 9 mei, op Hemelvaartsdag, in het teken van de Pythische Spelen. Dit festijn met de wedstrijdonderdelen beeldende kunst, letteren, theater, muziek en nieuwe media vindt dit jaar plaats in Enschede en wordt georganiseerd door studen ten van de UT. In Atak te Enschede zal de bandcompetitie plaatsvinden en wel met in totaal acht bands. De aanvang van de competitie is om 19.30 uur en de en tree is gratis. Zoals elke maand, ook deze maand weer elke zaterdag avond een X-it Phoenix Party waar de vonken vanaf vliegen. Kom zaterdag 11 mei langs en geniet van de muziek, de bezoekers en alle zaken die van deze party iets unieks maken. Ook jij kunt deel uitmaken van de mensen die deze avond mogelijk maken en daarvoor kun je je aanmelden als vrijwilliger/ster bij Atak. De zaal gaat aanstaande zaterdag open om 22.00 uur. De band Skik geeft op zaterdag 29 juni aan staande op het parkeer terrein in het centrum van thuisbasis Erica hun jaar lijkse concert. Traditie getrouw wordt het plein omgetoverd tot een uniek festivalterrein, waar naast Skik ook vele gas ten acte de presence zul len geven. Welke gasten Skik meeneemt naar Eri ca is nog even geheim, maar bij voorgaande edi ties waren onder andere Paul de Munnik, Abel, Di-rect. Rudeboy van de Urban Dance Squad aan wezig en was de presen tatie in handen van 3FM DJ Wim Rigter. Skik zou Skik niet zijn als ook dit jaar weer een aantal pro minente gasten afreizen naar zuid-oost Drenthe. Op maandag 13 mei brengt Skik hun nieuwe album 'Tof uit. Op de ge hele cd is de Americana invloed duidelijk merk baar. Het album is zeer gevarieerd van folky pop tot een'spetterende surfs- ong, maar in alle songs klinkt de zo kenmerken de Skik-sound door. Cre atief brein en zanger Da niel Lohues over 'Tof: "Met dit album heb ik het gevoel dat wij nog dich ter bij onszelf zijn geko men. Het geeft precies weer waar wij als band voor staan. 'Tof is wat mij betreft het ultieme Skik album" en dat laat Skik friends zeker zien en horen op zaterdag 29 juni in Erica. 'This Is How We Do It', 'I Like' en 'Get It On... To- nite' bereikten de top van de hitlijsten. En met zijn nieuwste vijfde titelloze album is de r&b-prins he lemaal back on track. Je kunt Montell Jordan live bewonderen op maandag 3 juni in Paradiso te Am sterdam. Vanaf het mo ment dat zijn monsterhit 'This Is How We Do It' in 1995 de hitlijsten be stormde, is zijn soulvolle muziek niet meer weg te denken uit de hedendaag se r&b. Als een van de weinige consistente r&b acts slaagt de boomlange zanger uit Los Angeles al zo'n acht jaar het publiek te verrassen met pompen de dansvloerkillers en verleidelijke ballads. Met zijn onlangs verschenen nieuwe album 'Montell Jordan' slaat de r&b- charmeur een volstrekt andere weg in. Deed hij op zijn eerste vier albums zich anders voor dan hij in werkelijkheid was, op Montell's vijfde cd ont hult het overgrote deel van het songmateriaal stukje bij beetje de ware identiteit van de zanger. Het autobiografische ka rakter van zijn nieuwe muziek luidt een nieuwe fase in van de carriere van Montell Jordan. Hij is in zowel muzikaal, geestelijk als spiritueel opzicht gegroeid. De de finitieve stap naar het volwassen zijn is ge maakt. De Amerikaanse band de Counting Crows zal maandag 20 mei aan staande als special guest het voorprogramma ver zorgen van het concert van Santana in het Gelre- dome in Arnhem. Dit op treden betekent voor Ne derland de eerste kennis making met het nieuwe materiaal van de Coun ting Crows, die in 1994 doorbrak met de hit 'Mr. Jones' van hun album 'August And Everything After'. Hun nieuwe single 'American Girls' feat. Sheryl Crow komt op 3 juni uit, gevolgd door de nieuwe Counting Crows cd 'Hard Candy' drie we ken later. De zeer gelou terde en succesvolle Ste ve Lillywhite tekende voor de productie. Voor de vele Counting Crows fans betekent dit gastop treden niets minder dan een sensatie, zeker omdat de band ongeveer een uur zal spelen! Het concert van Nelly Furtado op 21 juni is om productionele redenen verplaatst naar de Meer vaart in Amsterdam. Reeds gekochte kaarten voor de Heineken Music Hall blijven geldig als entreebewijs voor haar show in de Meervaart. 'Hey Man!' is de nieuwe single van Nelly Furtado en zal op 17 juni door Universal Music worden uitgebracht. Deze vierde single van heer gouden album 'Whoa Nelly' gaat vergezeld van een live- video, die de feestelijke sfeer tijdens haar concer ten uitbundig weergeeft. Bertrand Burgalat: 8 mei in Paradiso Amsterdam The Handsome Family: 8 mei in Doornroosje Nijmegen, 9 mei in Nighttown Rotterdam en 10 mei in Paradiso Amsterdam In Extremo Red Aim: 8 mei in de Melkweg Amsterdam en 9 mei in de Effenaar Eindhoven P.O.D. 111 Nino Ski- ndred: 8 mei in de Melk weg Amsterdam Krushed Sorted Fe lix Laband Kalahari Surfers: 8 mei in Ekko Utrecht Do Make Say Think: 8 mei in Vera Gronin gen, 9 mei in Waterfront Rotterdam en 12 mei in 013 Tilburg Lloyd Cole: 8 mei in Pa radiso Amsterdam Malford Milligan: 8 mei in Wilhelmina J Eindho ven,, 10 mei op Jazz en Bluesfestival Breda, 11 mei in Laumen Sittard, 12 mei in Cees Place Utrecht en 18 mei in de Kroeg Geldrop Six By Seven: 8 mei in Paradiso Amsterdam Useless ID Plus Nomi nation: 8 mei in Night- town Rotterdam en 11 mei in de Schuit Kat wijk Amor: 9 mei op Klomp pop Ovezande en 19 mei'op het Ribs Blues Festival Raalte Ana Popovic: 9 mei in de Klink Koudum, 10 mei op Bluesfestival Harderwijk, 18 mei op Blues Aan Zee Festival Monster, 20 meo op Ribs Blues Festival Raalte en 28 juni op de TT Nacht Assen Bebe Serge: 9 mei in Willemeen Arnhem Busta Rhymes DJ: 9 mei in de Heineken Mu sic Hall Amsterdam Cornelius Hood Super Collider: 9 mei in Parad iso i Amsterdam Dillinger Escape Plan Genocide Superstars Candiria Rabies Caste: 9 mei in Willem II Den Bosch Feuerengel Paladins Therapy? Five Horse Johnson: 9 mei op Dauwpop Hellendoorn Fleetwood Mac: 9 mei in Pius X Voldendam en 10 mei in het Zwaan tje Deest Guitar Fucker: 9 mei in Willemeen Arnhem Ikara Colt: 9 mei in 013 Tilburg, 10 mei in Ek ko Utrecht, 11 mei in Rotown Rotterdam, 13 mei in Paradiso Am sterdam en 15 mei in Vera Groningen Middle Of The Road: 9 mei in het Beursgebouw Eindhoven, 31 mei in de Expohal Hengelo en 1 juni in de Feesttent Haelen Skatalites: 9 mei in Ti- voli Utrecht, 10 mei in Patronaat Haarlem, 11 mei in de Melkweg Amsterdam, 12 mei in 013 Tilburg en 2 juni in Unitas Wageningen Mud Rubettes: 9 mei in het Beursgebouw Eind hoven en 31 mei in de Expohal Hengelo Sunday Ada: 9 mei in Willemeen Arnhem Sweet: 9 mei in het Beursgebouw Eindho ven en 7 juni op Alemp- op Alem T.Bone Fisher: 9 mei in de Beyerd Breda Tool: 9 mei in de Oos terpoort Groningen en 1 juni in de Goffert Nijmegen Xenomorph Master Krabathor Trauma: 9 mei in de Goudvishal Arnhem, 10 mei in Scum Katwijk en 11 mei op Dynamo Eind hoven Def P Beatbusters: 9 mei op Indorppop Zuidwolde en 17 mei op Elastiek Muziek Hi 1 va renbeek Dreadlock Pussy: 9 mei op Urpop Festival Ur- mond, 11 mei in Zalen Schaaf Leeuwarden, 17 mei in Patronaat Haar lem, 23 mei in Doorn roosje Nijmegen, 24 mei in Willem II Den Bosch en 25 mei in Don key Shot Heemskerk Millionaire: 9 mei in Ta grijn Hilversum en 10 mei in de Goudvishal Arnhem Popa Chubby: 9 mei in 013 Tilburg, 10 mei in Zalen Schaaf Leeuwar den, 12 mei in Night town Rotterdam, 14 mei in het Bluesface i Apeldoorn. Pat Metheny Group: 10 mei in de Heineken Mu sic Hall Amsterdam After Forever: 10 mei in Tivoli Utrecht, 11 mei in Zalen Schaaf Leeuwarden, 25 mei op Borstrock Nieuw Vos- semeer en 26 mei op Breda Barst Breda Beef: 10 mei in de Kel der Amersfoort, 11 mei op Binnensteb. Festival Nijmegen en 16 mei in de Effenaar Eindhoven Cypress Hill: 10 mei in de Melkweg Amster dam Deviate: 10 mei in Tave- nu Waalwijk Eden: 10 mei in Fenix Sittard Glenn Lewis: 10 mei in Paradiso Amsterdam Relax: 10 mei in het Burgerweeshuis Deventer, 16 mei in de Effenaar Eindhoven en 25 mei op het Splash Festival Zeewolde Cortizone: 10 mei in 013 Tilburg Freebase: 10 mei in Paard Op Hol Den Haag Jesus Christ Superstar: 10, 11, 12, 14. 15, 16, 17, 18, 19 en 20 mei in Carre Amsterdam King Khan His Sensa tional Shrines: 10 mei in Vera Groningen en 11 mei in Moira Utrecht Little Roger The Houserockers: 10 mei in Appie's Cafe Wolvega, 11 mei op het Bluesfes tival Kwadendamme en 12 mei in Scarabee Breda Marcus Malone: 10 mei op Bluesfestival Har derwijk en 11 mei in Ta ke A Walk i Sittard Piano Magic: 10 mei in de Popcentrale Dor drecht Rico Blues.Combo: 10 mei in de Beyerd Breda Sonic Dolls: 10 mei in het Bolwerk i Sneek en 12 mei in Swaf Hoorn Aphrodite: 11 mei in Pa ra Breda, 13 juni in Nighttown Rotterdam, 14 juni in Tivoli 1 Utrecht en 15 juni in Pa tronaat Haarlem Cajun Pioneers Doc Zydeco: 11 mei in Sie gers Lieshout Naaisters en hobby naaisters. Kom eens vrijblijvend kijken. Maak een keuze uit ons veelzijdi ge aanbod. Aan iedereen is gedacht. Zowel in de jeugdige moderne, als in de duurzame klas sieke stoffen is een ruime sorte ring. Verder is er een enorm aanbod in QUILTSTOFFEN Moeder kan dan zelf een stof uit zoeken. Kleinvakartikelen zoals knopen, garen, ritsen enz. enz. Ook hierin kunt u kiezen uit een ruim aanbod. Op kleinvakartikelen ALTIJD 10% KORTING!!! Patronen van Burda - Neue Mode - Butterick, en sinds kort ook het hele assortiment ROOS PATRONEN met alle fournituren. hulsf^ Elsenerstraat 12 7461 DN Rijssen. Tel. 0548-54 38 20 www.grenenhuis.nl Pat Travers Rick Der ringer Samual Eddy: 11 mei in Pan Silvolde Status Quo Action in DC Bintangs: 1.1 mei in de Megatent Luttenber- gerweg Hellendoorn Candies: 11 mei in Vera Groningen An Pierle: 11 mei in Ek ko Utrecht, 16 mei in 013 Tilburg en 17 mei in de Gigant Apeldoorn El Tattoo Del Tigre: 11 mei in het Chasse Theater i Breda Genitorturcrs Last Ri tes Dkay.Com: 11 mei in Metropool Hengelo Rosemary's Sons: 11 mei in de Groene Engel Oss en 26 mei op Breda Barst Breda Skik: 11 mei in de Feest tent Alphen aan de Maas Transportweg 4, Tel. 0548-61 88 88, Donderdag en Vrijdag koopavond. Volg de borden naar industrieterrein 't Lochter en ga op het industrieterrein de tweede straat links. Ook hemelvaortsdog geopend van 10.00 tot 17.00 uur! Verzorgenden m/v Voor gediplomeerden in de zorg hebben wij diverse vacatures. Wij bieden u opdrachten voor een lange periode waarbij u keuze hebt uit verschillende verpleeg- of verzorgingshuizen of thuiszorgorganisaties. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om u in te schrijven voor korte, wisselende opdrachten waarbij u zelf bepaalt wanneer, waar en hoeveel u werkt. Kortom, u gaat aan de slag op werktijden die bij u passen. Wij bieden u de mogelijkheid om op uitzend- of contact basis te werken. Twijfelt u nog, neem dan vrijblijvend contact op voor meer informatie. Informatie bij Sascha Jansen, tel. (053) 483 82 85, Enschede, Stationsplein 10. Assistent in de zorg m/v Ook voor assistenten in de zorg is er volop werk in de regio Twente. Indien u de ADL-handelingen zelfstandig kunt verrichten en beschikt over enige werkervaring in de zorg, dan kunt u bij ons direct aan de slag op de tijden dat het u past. U geeft uw beschikbare dagdelen aan ons door, wij plannen u in bij die instellingen waar u wilt werken! Tevens kunnen wij u werk bieden voor een langere periode op uitzend- of contractbasis. Informatie bij Sascha Jansen, tel. (053) 483 82 80, Enschede, Stationsplein 10. www.randstad.nl voor meer vacatures "ir randstad gezondheidszorg Mazda Service Lichtenberg is op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde collega Wij zoeken een om het team te versterken. Werkzaamheden: Alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan personenvoertuigen Diagnose en opsporen van storingen Functie-eisen: In het bezit van diploma monteur motorvoertuigen Eventueel aangevuld met electronica cursussen Bij voorkeur APK keurmeester Goede contactuele eigenschappen Zorgvuldig en netjes kunnen werken Beschikken over de nodige werkervaring Wij bieden u een zelfstandige functie met passend salaris en een plezierige werkomgeving. Bent u geïnteresseerd, kom dan gerust even langs of richt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan: Mazda Service Lichtenberg Wattstraat 19 - 7461 AB Rijssen - Tel. 0548-54 00 34 Stichting Erkenningsregeling Hypotheekadviseurs Federatie Financiële Planners Rabobank Holten-Markelo

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 6