Jaclcpotvalt deze week! Holten F3 kampioen Bubbels&Jets Gratis - zonnebril op sterkte Zo komt u niet voor niets NIEUW Deze week euwe showroom Resultaten SV Holten BON VOOR POSTCODE-MILJOENEN I POSTCODESTRAATPRIJS Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! Nieuw binnen in onze showroom: Nieuwste modellen HotSpring Bui ten whirlpools Spectaculaire uitverkoop badkamermeubels Grote partij topkwaliteitmeubels met kortingen oplopend tot meer dan 50% korting Schitterende meubels als showroomopruiming voor ongelooflijke prijzen Diverse beursaanbiedingen nieuwste badmeubels tegen Onvergelijkbaar lage prijzen Genieten is standaard bij: Klaas Jan Mulder in Sint Lebuïnuskerk Postcode Loterij verloot Jackpot van 14 miljoen Gesloten met Hemelvaart Hele wijk wint Kanjers van prijzen lOO.OOO,- DONDERDAG 2 MEI 2002 Bij aankoop van een complete bril (montuur en glazen), ontvangt u een GRATIS zonnebril op Sterkte of naar keuze een passende clipon. Vraag gerust in de winkel naar de voorwaarden TWELLOVan Ghenistr; Telefoon (0571) 27 32 71 15 HOLTEN Dorpsstraat 4 Telefoon (0548) 36 35 01 ik wil kans maken op alle Miljoenenprijzen van de Postcode Loterij en steun daarmee 40 goede doelen Ik wil graag (aankruisen a.u.b.): 4 loten a 7,50 3 loten 7,50 2 loten a €7,50* 1 lot a €7,50 Inclusief JackpotVerdubbelaar I loten zonder JackpotVerdubbelaar Ik betaal dan 6,25 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking {13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer D mevrouw Dik» Plaats: I (Post)banknummer: B Bel mij bij een prijs boven 5.000,- Datum: Handtekening: Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Ledenservice, tel 0900 -300 I500(20cpm) De loterij is goedgekeurd door de Staatssecretaris van Justitie onder nummer L O 890/0098/831.5 d.d. 19/12/1997. Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 1100VM Amsterdam. I NATIONALE Waar kwaliteit, goed advies en service vanzelfsprekend zijn. BADKAMERS WHIRLPOOLS SAUNA'S Tel.: 0547 - 38 40 00 www.bubbelsenjets.nl Stichting Vox Humana organiseert op Hemel vaartsdag, donderdag 9 mei, een orgelconcert in de Grote of St. Lebuïnus kerk te Deventer. Orga nist Klaas Jan Mulder voert dan een uiterst ge varieerd programma uit met werken van onder meer Martini, Grison en Bijster. Het concert begint om 20:00 uur. De toegangs prijs tot 16 jaar bedraagt 3 euro. Bezoekers ouder dan 16 jaar betalen 6 eu ro. Het drieklaviers Holt- grave-orgel uit 1839 (de grootste opus van deze bouwer) in de Grote Kerk, van Deventer wordt op Hemelvaartsdag bespeelt door de organist die furo re maakte met onder meer Kajem: klassieke werken in een modern jasje. Even klassiek, maar minder modern is het concert wat hij 9 mei geeft. Zowel klassieke meesters als Bach (Fanta sie en Fuga in g-moll) en Mendelssohn (Sonate 4) als de romantische mees ters koinen aan bod. Koraal bewerkingen Het concert wordt begon nen met een koraal be werking van Mulder zelf. Een deel van zijn zeer grote bekendheid heeft hij te danken aan zijn treffende bewerkingen. Virtuoos, muzikaal, maar vooral nauw aansluitend bij de tekst. Het concert wordt beslo ten met de Fantasie en Fuga in kerkstijl over Psalm 68 van de Neder landse componist Jacob Bijster. Klaas Jan Mulder Klaas Jan Mulder werd in 1930 geboren te Hardinx- veld-Giessendam. Na een studie orgel en piano aan het Amster damse conservatorium verbleef Mulder enige tijd onder de hoede van de Portugese pianist Edu- ardo Del Pueyo. Mulder is organist van de Nieu we Kerk te Kampen waar hij een drieklaviers Pels orgel bespeelt. Holten E3 - Enter E5 Een wedstrijd met veel publiek. Enter verwacht te vandaag kampioen te worden en had vele fans meegenomen. Ons team, tweede op de ranglijst vlak achter Enter, gaf zich echter niet zo maar gewonnen. Wilskracht en inzet maakte het weer een prachtige wedstrijd om te zien. ledereen vocht als een leeuw. Achterin maakte Lau rence, Jard en keeper Mark kans op kans van Enter onschadelijk. Op het middenveld zorgden Martijn, Max en Jan voor het vroegtijdige storen en het aanspelen van Herbert en Marco in de aanval. Na felle strijd van onze helden moes ten ze uiteindelijk door een knullig doelpunt de meerdere erkennen in de nieuwe kampioen Enter 5. Uitslag 0-1. Oranje Nassau El - Hol ten El Holten moest vandaag tegen de koploper Oran je Nassau El. Met Tom van Beek als gastspeler begon Holten goed aan de wedstrijd. De eerste helft was het een gelijk opgaande wedstrijd met een paar klein kansen voor Holten. Ruststand 0-0. Na de rust werd Holten iets sterker, maar kon dit helaas niet om zetten in een doelpunt. Om het kampioenschap te kunnen vieren moest Oranje Nassau winnen, wat de spelers een extra stimulans gaf, hetgeen resulteerde in een doel punt uit een hoekschop 10 minuten voor tijd. Daarna gooide Holten alles op de aanval, waar door Oranje Nassau nog een keer tot scoren kwam. De Holtense El spelers hebben met deze wedstrijd laten zien dat ze met vechtlust ook te gen een sterke tegen stander goed kunnen voetballen. Uitslag 2-0. Holten Al - Go Ahead Al De laatste thuiswedstrijd van dit seizoen moest Holten Al aantreden te gen de ongeslagen kam pioen en absoluut sterk ste ploeg uit deze klasse, Go Ahead Deventer. In Deventer had Holten de wedstrijd met grote cij fers verloren. De neder laag vorige week, de mindere prestaties de weken daarvoor en het galabal vrijdags voor de wedstrijd, deed het erg ste vermoeden voor deze wedstrijd. Holten begon de wedstrijd onverwacht goed. Met goede inzet en goed voetbal werd het Go Ahead moeilijk gemaakt. Dit leverde Holten in de eerste twin tig minuten een aantal kansen en kansjes op. Na twintig minuten werd Remon in het straf schopgebied onregel- mentair aangevallen. De toegekende strafschop werd door Maarten feil loos ingeschoten, 1-0. Na dit doelpunt begon Go Ahead beter te voet ballen en liet Holten de teugels iets vieren. Hier door kon Go Ahead uit een goede aanval de ge lijkmaker scoren. Hoe wel de Rood-zwarten nog een paar kansjes kregen door slordighe den van de Deventerde- fensie, wisten zij niet te scoren. Met een goed schot en een perfecte lob wisten de Go Ahead aanvallers wel twee maal te scoren en zo de ruststand op het bord te brengen, 1-3. In de rust werd door invalcoach Arno de ploeg weer op scherp gezet en gewezen op de zwakheden van de Deventenaren. Na de rust bleef Holten knok ken en goed voetballen voor een beter resultaat. Bas wist na 10 minuten uit te breken over links. Zijn voorzet werd door Remon op de juiste ma nier afgewerkt, 2-3. FJieruit bleek duidelijk dat vandaag tegen deze ploeg een goed resultaat was te behalen. Jacco mocht vijf minuten later vanaf de middellijn een vrije trap nemen. De bal belandde wederom bij Remon in de zestien. Met de rug naar het doel nam hij deze aan, draai de en schoot meteen. Een prachtig doelpunt en de gelijkmaker was het resultaat. Na de ge lijkmaker bleek duide lijk dat Go Ahead een dergelijke tegenstand niet gewend was. Men werd geïrriteerd en on rustig. Dat Go Ahead over goede voetballers beschikt die individueel zeer goed uit de voeten kunnen bleek in de 80e minuut. Toen werd een goede Deventeraanval doeltreffend afgerond (3-4) en leek Holten als nog met lege handen achter te blijven. Met de moed der wanhoop werd de aanval gezocht. Dit leverde uiteindelijk een corner op welke door Maarten werd genomen. Tussen alle lange spe lers voor het Deventer- doel wist hij het hoofd van de kleinste man van het veld te vinden en kopte Jan de gelijkma ker binnen. Met nog 5 minuten te spelen stond nu toch echt wel de eindstand op het bord, meenden de toeschou wers. De Rood-zwarten hadden echter andere In verband met Hemelvaart is het CWI op donderdag 9 mei en vrijdag 10 mei a.s. gesloten. plannen. Nadat een aan val van Go Ahead halv rwege de eigen helft werd onderschept werd Remon weggestuurd. Zwaar gehinderd kwam hij tot het strafschopge bied van Go Ahead. Met een uiterste kwachtin- spanning wist hij de bal bij Bas te brengen. Al leen voor de keeper wist Bas wat hem te doen stond en scoorde in de dying moments de win nende treffer. Holten Al haalde met deze over winning een uitstekend totaal onverwacht resul taat. Met goed voetbal en veel inzet werd de nog ongeslagen kam pioen met de eerste ne derlaag van het seizoen naar huis gestuurd. Uit slag 3-4. Holten 8 - SDOL 5 Holten 8 dat in SDOL 5 een zware tegenstander had speelde met de druk om te moeten winnen. De 1 e helft was afwach tend en SDOL speelde met fysiek geweld en Holten wist op snelheid scherp te counteren, het geen echter niet resul teerde in doelpunten. Vanuit een corner wist René L. de bal in te schieten. 1-0. Ook SDOL kreeg enkele kan sen echter goed verdedi- gerswerk voorkwam een uiteindelijke score. Na rust speelde Holten sterk en werd de verdediging van SDOL enkele malen perfect uitgespeeld. Het was wederom René L. die de bal strak in de kruising schoot. 2-0. Een verre uittrap van Bert W. werd perfect opgepikt door Harald T. die de bal over de keeper wipte en voor een 3-0 voorspong zorgde. On danks deze tegentreffers gaf SDOL de moed niet op en wist men te scoren 3-1. Wim B. kreeg de bal op een presenteer blaadje en zorgde voor een 4-1 voorsprong. Holten dacht de buit binnen te hebben echter SDOL liet niet merken dat men de strijd opgaf. Zelfs na de score van De Postcode Loterij geeft deze week 14 miljoen weg! We vieren ons 12,5 jarig bestaan met waan zinnige prijzen. Met als klapper de Jubileum- Jackpot van 14 miljoen euro! De jubileumjackpot staat op springen! De hoofdwinnaar ontvangt 3,5 miljoen, 2,5 miljoen is voor de winnende postcode en 1 miljoen voor de winnende wijk. Iedereen die de Jackpot Verdubbelaar heeft, betalen wij de prijs dubbel uit. In totaal is er dus 14 miljoen euro te winnen! Kijk volgende week zondag naar Eén tegen 100 bij de TROS op Nederland 2. Want dan wordt bekendgemaakt waar de Jackpot is geval len. Deze week valt hij: de JubileumJackpot van de Postcode Loterij. Er ligt 14 miljoen euro klaar voorde winnende wijk! Behalve de Jackpot vallen er dit jaar in de Postcode Loterij nog veel meer kanjers van prijzen. Van de wekelijk se PostcodeStraatprijs van 12.500 euro per lot, tot de PostcodeKanjer van minstens 18,3 mil joen euro. Zorg daarom dat u meespeelt in de Postcode Loterij. Vul de bon in en doe mee! Bea Post, Nationale Postcode Loterij Tonnie W. die een voor zet van Henk F. perfect afrondde gaf men niet op. Het laatste kwartier was het SDOL dat Hol ten volledig lam legde. Men wist tot 2x toe te scoren en kwam zodoen de terug tot 5-3. On danks grote kansen op meer treffers voor SDOL werd de wed strijd beëindigd met een 5-3 overwinning voor Holten 8. Donderdag 02 mei staat voor Holten 8 het uitspelen van de wedstrijd tegen Nijver- dal op het programma. Aanvang 19.30 uur. Holten F3 speelde afgelopen zaterdag om de kam pioenstitel tegen Omhoog F5. Vanwege het grote belang van deze wedstrijd was speciaal de Spitax-bus van stal gehaald om de jongens en leiding naar Wierden te brengen. Vol goede moed werd aan de wedstrijd begonnen. Al na enkele minu ten botste Michel met zijn hoofd tegen een tegenstan der. maar gelukkig kon hij verder spelen. Halverwege de le helft gaf Richard'een goede pass op Joeri, die behendig de keeper omspeelde en voor een 1-0 voor sprong zorgde. Net voor rust was het Michel die de met een goed schot wederom de keeper van omhoog kansloos liet (0-2). Na rust, met wind en regen tegen kreeg Holten het moeilijker, maar wist door een goed verdedigerswerk van Leon, Dennis en keeper Henri te voorkomen dat Omhoog kon scoren. Door de jongens op het middenveld, Remco, Leon die de ballen goed naar de spitsen Joeri en Michel schoten konden beide nogmaals scoren, waardoor het uiteindelijk 0-4 werd. Het kampioenschap was een feit en de spelers werden overladen met bloemen. Bij terugkomst in Holten werden de kampioenen na tuurlijk groots onthaald. Onder het genot van Cola en patat werd aandachtig geluisterd naar de woorden van Rob Wechstapel die namens de Jeugdcommissie lof sprak over deze sterspelers. Ook de supportersvereni ging liet van zich spreken en bood een prachtig kam- pioenscertificaat aan dat in elke slaapkamer een mooie plaats zal krijgen. Ook de leiders Truus en Ger- rit en trainer Harald werden in het zonnetje gezet en met een bloemetje bedankt voor de geleverde presta ties. 1222 CP in Hilversum met 8 winnende loten en voor 1222 CP 023 extra: een BMW!

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8