Okia dagkampioen Volleybalsters op platte wagen door centrum na overwinning Blauw Wit deelt punten met Drienerlo Resultaten Blauw Wit Resultaten SV Holten Mintonette kampioen na winnen wedstrijd tegen Devoc MC3 Touwtrektoernooi op 't Vletgoor Gerrit Koetsier wint Strembeek Kampioenschap Darten 2002 Dauwtrappen Oranjedarten op Koninginnedag SportAgenda DONDERDAG 25 APRIL 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 7 Vletgoor - Okia strijdt zondag 5 mei met drie ploegen op eigen terrein. Dan worden namelijk touwtrekwedstrijden gehouden op sportpark 't Vletgoor. Holten - Gerrit Koetsier van dui- venvereniging De Bergvliegers is winnaar van de derde Vites- sevlucht van het seizoen gewor den voor Anton ten Dam 2 en Anton ten Dam 1. Eindelijk waren de weergoden de duiven goed gezind, zodat het een mooie en vlotte vlucht werd en de prijzen binnen twintig mi nuten verdiend waren. De volledige uitslag is: G. Koet sier, 1-24-25-26-42-48-49-50- 53-54; A. ten Dam2, 2-20; A. ten Daml 3-4-5-9; G. Jurjens, 6- 17-21-27-30-45; H. Jansen, 7-8- 10-14-39; H. van Beek, 11-41- 46; H. Paalman, 12: J. van Wer ven. 13-28-29-43-44: G. Jansen. 15-32-38; A. Kramer. 16-18-19- 33-471; H. Wansink. 22-51-52: M. Lodeweges, 23-34; E, Vene klaas, 31B. Jurjens, 35; R. Ban- nink, 40; G. Kwintenberg, 55. Holten - Het Holtens Kampioen schap Darten 2002 gaat vanaf donderdag 2 mei van start. Dit is wel afhankelijk van het aantal deelnemers. Er wordt wisselend gespeeld in Bierlokal am Bahn hof en 't Klavier. Het gaat om poulewedstrijden van vier deelnemers. De beste twee van elke poule gaan door naar de volgende ronde. De pou le-indeling geschiedt door mid del van loting. Uiteindelijk blij ven er vier darters over, waarna halve finales en kruisfinales vol gen. De finale wordt vrijdag 31 mei gehouden in Bierlokal am Bahn- hof. Deelname staat open voor alle Holtenaren en teamleden van de vier dartteams uit Holten. De inschrijving sluit zondag 28 april. Inschrijving is mogelijk bij de beide locaties en bedraagt 2 euro. De speeldata zijn bij de beide locaties bekend. Holten - Jarenlang heeft jonge- rensoos de Schure op Hemel vaartsdag een fietstocht gehou den. Hieraan deden ook veel ge zinnen aan mee. Ondanks dat er nog steeds geen duidelijkheid is over het behoud van het Paal- huus en het jongerenwerk wordt deze traditie na enkele jaren stil gelegen te hebben weer opge pakt. Enkele jongeren van de Stich ting voor Sociaal en Cultureel Werk houden onder het mom 'we gaan voor de Schure' dit jaar weer een tocht. De route van zo'n veertig kilo meter zal leiden langs de mooi ste plekjes van onze streek, met haar gevarieerde landschap. Bij de stops zullen enkele op drachten aanwezig zijn. voor zo wel volwassenen als kinderen, die geheel vrijblijvend kunnen worden opgelost. Op het eindpunt in Holten wordt een kopje koffie aangeboden. Tussen 07.00 en 09.00 uur kan worden gestart vanaf de boerde rij Het Paalhuus aan de Beuse- bergerweg 35. Om de dag goed te laten verlo pen is opgave van tevoren wen selijk. De kosten bedragen 4 eu ro per persoon, kinderen 2 euro. Aanmelding kan bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk voor Holten, telefoon: 0548 - 36 27 55. Bierlokal am Bahnhof - Voor de vijfde keer wordt dinsdag 30 april het Oranjedarten gehouden bij Bierlokal am Bahnhof. Er zal dan worden gestreden om De Bierbokal am Bahnhof. Deze wisselbokaal is beschikbaar ge steld door de directie van Bierlo kal am Bahnhof en werd vorig jaar gewonnen door Torsten Wartjen. Buiten de gebruikelijk te winnen Bierbokal, zal het inschrijfgeld na aftrek van kosten volledig op gaan aan geldprijzen. Het toernooi begint om 14:00 uur. De inschrijving start om 13:30 uur. Er kunnen maximaal 32 darters meedoen. Het in schrijfgeld bedraagt: 2,5p euro. Blauw Wit F2 - Hulzense boys F3 Het team van F2 kan volgende week tegen Lemelerveld haar kampioen schap behalen na de 2-0-overwinning tegen een lastig Hulzense boys. In de eerste helft waren de zenuwen duidelijk zichtbaar. De tegenstander kreeg hierdoor alle mogelijkheden te voetballen. De tweede helft gaf een heel ander beeld te zien en Blauw Wit gaf vol gas wat uiteindelijk een verdiende 2-0 overwinning tot gevolg had. Vesos F1 - Blauw Wit F1 Het was Blauw Wit dat op voorsprong kwam in Hellendoom. Tot op he den is nog niet bekend wie het eerste doelpunt maakte, Joris, Karin of was het een eigen doelpunt van de keeper. Niet veel later wist de thuis ploeg de stand weer gelijk te trekken. Een goede solo-actie van Thomas bracht Blauw Wit nog voor de rust op voorsprong. De tweede helft was erg spannend met grote kansen aan beide kanten. Beiden wisten slechts een keer te scoren en de drie punten gingen mee naar Holten. Einduitslag 2-3. Blauw Wit F4 - De Zweef F7 Het duurde tot halverwege de eerste helft toen Blauw Wit, door een doel punt van Jordi, op voorsprong kwam. De vreugde duurde niet lang want na enkele minuten sloeg De Zweef terug en was het weer gelijk. Door moeilijk uitverdedigen van de Blauw-Witters liep De Zweef verder uit en kwam zo op een 1-4 voorsprong met de rust. Na rust ging William het doel verdedigen. De jonge Blauw-Witters gingen weer volop in de aanval maar enkele goede pogingen van Boudewijn en Daniël troffen net geen doel. Eindstand 1-5. Nijverdal F1 - Blauw Wit F3 Nijverdal was duidelijk een maatje te groot voor Blauw Wit. Met twee jongens van 9 jaar in de groep was dat echter ook niet zo vreemd. Toch speelde Blauw Wit met hulp van Michel Stam, die de zieke Rutger ver ving, een zeer goede partij. Vooral in de tweede helft liet Björn zeer goed keeperwerk zien door maar twee doelpunten door te laten. Robin bewees daarnaast met twee doelpunten een zeer goede spits te zijn en ook Michel was twee keer trefzeker. Einduitslag: 7-4. Hulzense Boys E2 - Blauw Wit El Met degelijk combinatievoetbal en een goed georganiseerde verdediging werd Hulzen bestreden. Na een comer van Timo verdween de bal via een speler van Hulzen in het doel. Jarmo tekende vervolgens voor de 2-0, na een mooie combinatie met Joris. Einduitslag: 0-2. Blauw Wit E2 - Lemelerveld E2 Met assistentie van spelers van E2 moest de fysiek sterke tegenstander bestreden worden. Opnieuw werd er hard gestreden. Een comer van Ti mo had opnieuw effect en was goed voor de 1-0. De 2-0 was een koele afmaker van Justin en Glenn scoorde de 3-1Einduitslag: 3-1. Blauw Wit Dl - USV Dl Men kon niet voorkomen dat USV op een 0-1-voorsprong kwam na een afgezwaaide aanval en een mooi afstandsschot in de hoek. Met een stor machtig offensief werd USV echter teruggedreven. Nog voor rust wist Jasper na een aanval over links de bal in het doel te werken: 1-1Via een prachtige pass van Thijmen op Jurgen. wist de laatste met een stiftje de USV-keeper te verschalken en de 2-1-voorsprong op de borden en het publiek op de banken te brengen. Het middenveld met de ontketende Nick de Bie en de geblokte Stijn smoorde elke USV-poging om aan te vallen al in een vroeg stadium. Linkspoot Marten zorgde voor dreiging en ook Gijs en Jordi gunden hun tegenstander geen bal meer. Jurgen zorgde ook nog voor 3-1 en Thijmen bepaalde de eindstand op 4-1 Excelsior 10 - Blauw Wit 4 Excelsior kon bij winst kampioen worden. Voor deze gelegenheid had den de Rijssenaren enkele spelers geleend van hogere elftallen. Excelsior was van begin af aan dan ook de sterkere en kwam een aantal keren dichtbij een treffer. Blauw Wit raakte geïrriteerd en wanneer de scheids rechter Excelsior nog eens een handje probeert te helpen, is de maat vol. De Holtenaren moeten met tien man verder en zien de stand na 90 minu ten op 4-1 staan. Het enige doelpunt van Blauw Wit werd gescoord door Martijn Jansen. Na afloop bleek Excelsior toch nog geen kampioen te zijn geworden. Einduitslag: 4-1. CSV Apeldoorn 11 - Blauw Wit 5 Door de vele blessures binnen het vijfde trad de groep aan met enkele huurlingen. Ook de tegenstander had te kampen met blessures en konden maar tien spelers in het veld brengen. Al snel bleek dat Blauw Wit 5 te sterk was voor de thuisclub. Via goed combineren werd al voor de rust een 0-4-stand bereikt. Drie van de vier doelpunten werden door Marcel gemaakt. Na de rust leek het meer op een trainingspartijtje. De thuisclub had nog maar acht spelers over. Om de partij nog gelijk te laten verlopen speelde een speler van Blauw Wit met de thuisclub mee. Eindstand 0-4. Sportlust Vroomshoop 5 - Holten 8 Kort voor de rust wist Harald T. met een scherp indraaiende comer de keep er van Sportlust te verschalken. 0-1Na rust nam de onrust toe. vanwege het uitblijven van een tweede doelpunt. Bij een lange haal van Vroomshoop stond de spits enkele meters buitenspel, hetgeen door de grensrechter en verdedigers duidelijk was te zien, echter de scheidsrechter wimpelde dit weg en zodoende kon de spits de bal langs Bert W. schuiven: 1-1. Holten kreeg hierdoor een klap en was duidelijk aangeslagen. Het spel werd min der en de tegenstander putte kracht uit deze gelijkmaker. Eindstand 1-1. Holten F3 - Enter F4 Holten moest deze wedstrijd winnen om kans op het kampioenschap te kunnen behouden. Ondanks dat Enter geen aspiraties meer had op het kam pioenschap gaven zij zich niet gemakkelijk gewonnen. De jongens van Hol ten lieten zich echter niet van de wijs brengen en gingen voor de wedstrijd. Vooral Richard maakte een schitterend doelpunt door van ruime afstand keihard raak te schieten. Ook Michel en Remco heten zich niet afzijdig in het maken van doelpunten. Eindstand 7-4 Holten F2 - SC Rijssen F1 Enigszins verzwakt door een aantal zieken begon Holten aan de wedstrijd. Het was dan ook Rijssen dat aanviel. Holten restte slechts verdedigen. Toch stonden we met de rust nog maar met 0-2 achter. Dit was mede te danken aan een uitstekend keepende Jeroen en laatste man Dennis. In de tweede helft ging Rijssen met drie spitsen spelen. Holten kreeg daardoor nog vier doelpunten tegen. Eindstand 0-6. Twenthe F1 - Holten F1 Er werd door ons direct fanatiek gevoetbald, iedereen hield zich goed aan zijn taak. Dat het uiteindelijk 0 -0 bleef werd toch gevierd als een overwin ning. Door veel inzet en samenspel werd dit succes behaald. Eindstand 0-0. Omhoog F2 - Holten F1 Na enkele minuten schrok Holten wakker en Omhoog kreeg een kans en scoorde. De jongens herstelden zich snel en er werd door Niek gescoord. Hierna was het betere van het spel voor Holten Niels Nijenkamp maakte voor rust 1 -2. De tweede helft begon Holten niet geconcentreerd en kreeg Omhoog enkele kansen. Niels Hofman maakte zijn eerste competitiegoal op een cruciaal goed moment. Omhoog wist nog terug te komen tot 2-3. Eindstand 2-3. Excelsior '31 E10 - Holten E3 Het was Excelsior die na 10 minuten de score opende: 1-0. Gelukkig was het 20 seconden later Max die met een grote knal de stand gelijk bracht. Holten was met veel spelers op de helft van de tegenstander en kreeg diver se kansen. Aan het einde van de eerste helft zakte het wat in en wist Excel sior te profiteren van de afwachtende houding en de gaten op het midden veld van Holten: 2-1Met Jard opgeschoven naar het midden en Mark op rechts was Holten in de tweede helft wat agressiever. Zo kon Martijn al na een paar minuten met een prachtig schot van links de stand weer gelijk brengen. Keeper Marco en laatste man Laurence wisten enkele doorbraken van de twee beste spelers van Excelsior onschadelijk te maken. Vervelend balverlies leidde helaas tot 3-2. Dus moest er nog even aan worden getrok ken: en het was Jan die met een verwoestend schot één minuut voor tijd al le frustraties van zich afknalde dwars door de verdediging van Excelsior heen: 3-3. Eindstand 3-3. Omhoog E2 - Holten E2 Ondanks dat Omhoog het betere van het spel had kwam Holten door een daverend schot van Hessel en met enige medewerking van de keeper for tuinlijk op voorsprong. Toch was het Holten dat door een mooie actie van spits Martijn. de voorsprong vergrootte naar 0-2. Toen kwam echter de om mekeer in de wedstrijd, uit een scrimmage voor het doel scoorde Omhoog en vlak daarna brachten de Wierdenaren de stand op 2-2. Uiteindelijk werd het betere spel van Omhoog beloond door een doelpunt en kwam men te recht op 3-2. Eindstand 3-2 Holten El - Enter El Holten kwam al snel onder druk te staan tegen Enter en kon niet voorkomen dat deze meermalen wist te scoren. Met een paar counters wist Holten wel het doel van Enter te bereiken, maar helaas konden ze het niet afmaken met een doelpunt. Ruststand 0-5. Na de rast bleef de vechtlust goed bij de Holrense jongens, wat een paar goede kansen opleverde. Met name Mark B. was goed op dreef, maar de keeper van Enter kon voorkomen dat Mark tot scoren kwam. Eindstand 0-8 Columbia - Holten Dl Helaas een ongelukkige beweging van Koon V. zorgde ervoor dat Colum bia middels een penalty vlak voor rust langszij kon komen. Na rust een iets beter Columbia, maar onze jongens gaven zich niet snel gewonnen. Door ccn fout op het middenveld kon Columbia via een snelle uitval op voor sprong komen en kort daarop zelfs nog verder uiüopen. Hierna kwam Hol ten weer sterk opzetten, vlak voor het einde van de wedstrijd kon Jaap. op aangeven van Huub de aansluitings treffer binnen schieten. Eindstand 3-2 Het 680-team van touwtrekver- eniging Okia was bij de weging maar 650 kilo. Maar 30 kilo mocht voor de heren de pret niet drukken, want de competitie wordt gezien als training. Ze gingen direct zwaar van start tegen Eibergen 2 en Eibergen 1 Beide partijen werden gewon nen. Daarna werd ook gewonnen van de Vios Bisons. Vervolgens Heure, die de mannen van OKIA bijna over de lijn hadden getrok ken, echter de wedstrijdleiding constateerde drie waarschuwin gen bij het team van Heure, waarna hij terecht de partij aan OKIA gaf. Hierna alleen nog TTV Vorden. Deze probeerden alles uit de kast te halen maar ook hen lukte het niet. OKIA werd ongeslagen dagkampioen. De 680B-ploeg van OKIA had het zwaar, door ziekte en mede door gewichtsproblemen stond de ploeg met een geheel andere samenstelling aan het touw dan de vorige competitiedag. Geluk kig werden er nog twee trek- beurten gewonnen zodat de nul werd weggewerkt. De ploeg gaat werken om de kilo's op 680 te krijgen, zodat het volledige team weer aan het touw kan. Na de middagpauze was het de beurt voor de 640. Deze ploeg had één wissel om onder de ki lo's te komen. Maar hier verliep het niet helemaal zo rooskleurig als voor de pauze want OKIA kreeg direct de zwaarste tegen standers aan het begin direct achter elkaar aan. Eibergen was geen probleem, maar toen kwam Heure. Deze wilden revanche nemen op de beslissing van de morgen en dat lukte ook: Heure won. Tegen de Bisons lieten de OKIA-mannen het hoofd even hangen maar hier werd toch nog een gelijkspel afgedwongen. De rest van de ploegen moesten hun meerdere erkennen in OKIA waardoor ze toch nog weer goe de tweede werden. Blauw Wit Zaterdag 27 april Blauw Wit 2 - Wilhelminaschool 6,12.30 uur; Blauw Wit 3 - SVVN 7, 14.30 uur; Deto 7 - Blauw Wit 4, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit 5 - Vios V. 5, 14.30 uur; Rohda R. A2 - Blauw Wit Al, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); ITaarle BI - Blauw Wit BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit Cl - Sp. Rijssen Cl, 11.30 uur; Juventa MB1 - Blauw Wit MB1, 13.30 uur (vertrek 12.15 uur). Deto Dl - Blauw Wit Dl, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Raalte D3 - uur. Blauw Wit D2, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur): Blauw Wit D3 - Heeten. SV Holten D4, 10.30 uur; SWN E4 - Blauw Wit E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit F1 - Den Ham F2, 9.30 uur; Lemelerveld F3 - Blauw Wit F2, 9.30 uur; Blauw Wit F3 - Dalfsen F4, 9.30 uur; Blauw Wit F4 - Hulzense Boys F5,10.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 25 april Blauw Wit 1 - Kon. UD 1, 21.00 Zondag 28 april Heracles AVC 1 - Holten 1,14.30 uur (vertrek 12.15 uur); RSC 2 - Holten 2, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Holten 3 - Bornebroek 2, 10.45 uur; Holten 4 - Helios 5, 10.00 uur; Rekken 3 - Flolten 5, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); DOS'19 - Holten 6, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Stevo 7 - Hol ten 7, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 8 - SDOl 5, 9.00 uur; SDOL 4 - Holten 9, 9.30 uur (ver trek 8.30 uur); Holten 10 - TV O 6, 9.00 uur. Zaterdag 27 april Holten Al - Go Ahead D Al, 14.30 uur; Brummen B2 - Holten BI, 13.30 uur (vertrek 12.15 uur); Go Ahead D. Cl - Holten Cl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten C2 - Dicpcnheim Cl, 12.00 uur; Holten Dl - RDC Dl, 11.00 uur; Holten D2 - Omhoog D2,11.00 uur; Oranje Nassau El - Holten El, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten E2 - Enter Vooruit E4, 10.00 uur; Enter Vooruit E3 - Holten E3, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Holten F.4 - Excelsior '31 E76, 10.00 uur; Holten Fl - Excelsior '31 F2, 11.00 uur; Enter F3 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9$0 uur); Om hoog F5 - Holten F3, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Handbal Zaterdag 27 april Meisjes vrij; Meisjes C - Wese- pe, 10.00 uur; Meisjes D - Boer hof/ Heeten 3,10.50 uur. Zondag 28 april I.eerkes/ Haarle - Dames Al, II.00 uur (vertrek 10.00 uur); Nw Heeten - Dames A2, 10.30 uur (vertrek 9.45 uur); Herentocrnooi in Holten tegen Raalte (12.00 uur) en Tyfoon 13.40 uur); Dames- toernooi in Haarle tegen Leerkes/ Haarle (13.20 uur) en W'cscpe 2 (14.10 uur) Vertrek 13410 uur. Holten - De volleybalsters van Mintonette speelden zaterdag 20 april in Delden hun kampioens wedstrijd. Al om 8.00 uur ver trok het team vanaf de sporthal in Holten, want om 9.00 uur moest er worden aangetreden te gen ROC Oost-Nederland/ De voc MC3. Tegelijkertijd speelde de num mer twee van de competitie, Dy- namo-Tubbergen MC3 tegen het zwakke Vosta MC2. In de stand stond Mintonette 1 wedstrijd- punt voor op Dynamo. Bij 4-0 winst was Mintonette in elk ge val kampioen, bij elke andere stand behoorde een beslissings wedstrijd of een tweede plaats tot de mogelijkheden. Zeer gespannen begonnen de Holtenaren aan de wedstrijd. In de eerste set werd er door de ze nuwen nogal vaak fout opgesla gen en gingen smashes net uit. Toch bleef de stand gelijk op gaan: 8-8. Devoc hield de ballen goed van de grond maar Minto nette scoorde enkele mooie pun ten door de bal achterin het veld van de tegenstander te plaatsen. Bij de stand 8-12 vroeg de coach van Delden een time-out aan. Dit gaf ook Mintonette de kans te bespreken waar de 'gaten' van de tegenstander zaten. De set winst werd daarna snel binnen gehaald met 15-25. In de tweede set scoorde Leontien Voogt door als mid-aanvalster de bal op linksvoor te prikken en sloeg Anne Dangremond haar opsla gen snoeihard op de grond bij de tegenstander. Opnieuw haalde het kampioensteam de volle winst, 13-25. In het publieksvak Vletgoor - Na de kampioens wedstrijd bij Denekamp en de mooie belevenis bij AGOW moest Blauw Wit de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen aantreden tegen Drienerlo. Deze tegenstander is nog volop in de race voor een plaats in de na- competitie. Blauw Wit begon zeer sterk aan de wedstrijd. Goed combinatie spel en vlotte aanvallen drongen de groenwitten ver terug op ei gen helft. Dit leverde al snel een treffer op van Arno Jager. De vijftigste treffer in de compe titie van Blauw Wit. Drienerlo kwam hierna al snel op gelijke hoogte. De Blauw Wit-verdedi- ging lette niet goed op en er werd te nonchalant terugge speeld op doelman Hans Bek- kernens. De doelman was kans loos bij de inzet 1-1Hierna ver vlakte de wedstrijd. Blauw Wit was veel in balbezit, maar drong niet echt aan. Drie nerlo was gekomen om niet te verliezen, waardoor nacompeti- tie zo goed als zeker is. Ook in de tweede helft bleef dit het spelbeeld. Blauw Wit veel in balbezit op de helft van Driener lo. In de slotminuten kregen de studenten nog een onverwachte mogelijkheid. (Foto: Johan Bolink) De linksbuiten mocht in buiten spelpositie oprukken naar het doel van Hans Bekkernens. De ze kwam ver het doel uit, maar kwam niet aan de bal. Wel volgde er een botsing die blessureleed voor de Holtense doelman opleverde. Hoewel er van opzet geen sprake was, kreeg Drienerlo geen doelpunt. De scheidsrechter trok terecht geen rode kaart. De vrije trap le verde een corner op en daarmee was het laatste gevaar uit de wedstrijd verdwenen. Blauw Wit en Drienerlo deelden de punten 1-1. Over een week speelt Blauw Wit de laatste wed strijd van dit seizoen in en tegen Haarlo. Het kampioensteam van Mintonette. van Mintonette zaten dertig fa- n natieke supporters die: 'Nog d twee' schreeuwden. Sabine Paal- ti man begon de derde set goed h door met de serve drie punten o binnen te halen. Sanne ten Kam- t: pe mepte na mooie set-ups van v Myrthe de Vrijer de ballen bij z Devoc op de voeten zodat al snel v een stand van 4 - 10 op het sco- E rebord stond. Deze voorsprong d werd niet meer weggegeven, de n Enkco-meiden wonnen deze set h met 12-25. Inmiddels probeerde de nummer twee van de compe titie: Dynamo Tubbergen (na hun snelle 4-0-winst op Vosta) onophoudelijk telefonisch con tact te krijgen met de sporthal waar Mintonette nu in elk geval zeker was van een beslissings wedstrijd. Dit was echter niet mogelijk om dat de beheerder van de sporthal niet aanwezig was. Met angst en hoop reden vijf auto's van Dyna mo Tubbergen snel naar Delden om de ontknoping van het sei zoen mee te maken. Mintonette wist dat het kampioenschap bin nen zou zijn als de vierde set ge wonnen zou worden. Mariska Dommerholt blokte enkele bal len goed af en Ellen Wielaard scoorde punten met een paar 'doortikballen'. Bij de stand 0-11 leek alles naar wens te verlopen. De Deldense meisjes kwamen nog eenmaal terug tot 14-14. Mintonette kreeg weer de nodi ge wedstrijdspanning in het lijf. Het publiek begreep dat het op dat moment een belangrijke rol kon spelen en begon luid aan te moedigen. Dit gaf de meiden extra spirit en zo werd het kampioenschap bin nengehaald met een duidelijke 15-25 setwinst. Het feest kon beginnen. Van de Nevobo kreeg het team de kam pioenschapzuil uitgereikt en het bestuur van Mintonette gaf de meisjes een overheerlijke snoep- zak. Eenmaal onder de douche klonk uit de meegenomen ge luidsinstallatie keihard: We are the Champions van Queen. Op de parkeerplaats in Delden hoor de het team uit Tubbergen dat het slechts de tweede plaats had behaald. Toch feliciteerden zij de kersverse kampioenen van Mintonette hartelijk. Terug in Holten kreeg het team bloemen aangeboden door spon sor Enkco en reden de meisjes met veel kabaal op de platte wa gen door de Oranje- en Dorps straat. Op Smidsbelt werd het team nog eens gehuldigd door het enige andere kampioensteam van Min tonette: Dames 2, waarna het feest werd beëindigd met patat en een ijsje. Volgend seizoen spelen de meis jes in de B-competitie op het grote veld waarbij ook de net- hoogte wordt aangepast. In mei zal de wedstrijd tussen de kampioenen: Meisjes C-dames 2 op een dinsdagavond worden gespeeld.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7