Stoomdouche als designobject Laatste kans op 14 miljoen! Handig en behaaglijk in de tuin Klassiek in een modern jasje Aanvraag taxatie via internet Gegarandeerd woningonderhoud BON VOOR JUBILEUM-MILJOENEN Postcode Loterij verloot speciale jubileumjackpot Hele wijkwint Nog één week! DONDERDAG 11 APRIL 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD HN8 Leden van de Vereniging Eigen Huis kunnen sinds kort tegen een gereduceerd tarief een taxatie van de huidige of toekomstige woning laten verrichten. Belangstellenden kunnen de taxatie via de internetsite van de Vereniging Eigen Huis aanvragen en 'on line' het verloop van het taxatieproces volgen. JUBILEUM-STRAATPRIJS Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! ons op www.rovernet.n Ook voor schadedeclaratiefor- mulieren. STAP OVER OP ROVER Een ovaal in de ruimte, langs op de markt is ver- tekent. Een waar designobject schenen. Een uniek en voor de badkamer. Dat opvallend ontwerp, De vormgeving van belooft de nieuwe waarvoor de Engelse ar- Foster is puristisch en stoomdouche die on- chitect Norman Foster helder. De cabine oogt loopt u uw kans op onze jubileumjackpot mis! Speelt u al mee in de Postcode Loterij? Gebruik de bon dan om extra Jubileumloten te nemen. De Postcode Loterij bestaat immers niet elke dag 12,5 jaar en zo maakt u nog meer kans. Grijp die kansen dus! comfortabel, eenvoudig en een tikkeltje terug houdend. Het geredu ceerde design wordt on derstreept door de ge bruikte materialen, zoals acryl, alumini um en glas. Gladde materialen die goed aansluiten op de afgeronde hoeken, te zamen resulterend in een ontwerp van urba ne elegantie. De stoomdouche is ver krijgbaar in twee af metingen, die ont spanning voor respec tievelijk één of twee personen garandeert. Alhoewel de cabine in beide gevallen royaal bemeten is, oogt de optische uilstraling desalniettemin luchtig en transparant. De douche staat als het ware als een sculp- De Postcode Loterij geeft 14 miljoen euro weg! We vieren ons 12,5 jarig bestaan met waanzinni ge prijzen. Met als grote ldapper de Jubileum- Jackpot in april! De jubileumjackpot staat op springen! In april verloten we 7 JackpotMiljoenen. Daarvan is 3,5 miljoen voor de Hoofdwinnaar, 2,5 miljoen is voor de winnende postcode en 1 miljoen voor de win nende wijk. En op elk lot De jubileumjackpot van de Postcode Loterij: 14 miljoen voorde winnende wijk! Stuur nü de bon in, dan doet u nog mee. mèt JackpotVerdubbe- laar betalen wij de prijs dubbel uit. In totaal is er dus 14 miljoen euro te winnen! Wilt u kans maken op de 14 JubileumMiljoenen van de Postcode Loterij? Dan moet u er snel bij zijn. Stuur de bon nog deze week in, anders Het aanvragen van een taxatie via Vereniging Eigen Huis biedt een aantal extra's: via het in ternet kan worden bekeken wanneer de taxatie plaats zal vinden, wat de status van de taxatie is, wat de taxatiekosten zijn en uiteindelijk wanneer het taxatierapport zal worden verzon den naar de aanvrager. De kosten voor een woningtaxatie bedragen 1.17 promille, met een minimum van 206,47 euro (exclusief verschotten en btw) van de taxatiewaarde. Het klassieke interiet«r weerspiegelt deze zo mer een vorstelijk bestaan. De traditionele kleur bordeaux maakt zijn rentree ai verrast door de combinatie met cognac, chocola en accenten in pastel en goud. Ornamenten als antieke schouwen, lambriseringen, ombou wen voor radiatoren en muurschilderingen (trompe l'ceil) verrijken de ruimte en geven nieuwe huizen een nostalgische uitstraling. Riante meubels zetten de toon waarbij de vormen- en stijlenmix opvalt. Sierlij ke en traditioneel gestoffeerde banken worden aangekleed met hippe sierkus- sens van croco, patchwork en macramé. Naast eeuwenoude Perzische tapijten die een rijke en tijdloze uitstraling heb ben, kiezen jongeren steeds vaker voor vloerkleden gemaakt van huiden, (nep)bont of gevlochten leer. Het warmrode 'ponyskin' vloerkleed geeft het zitgedeelte een modieuze en non chalante look. De klassieke 'living" is minder formeel en streng geworden. Symmetrie is geen voorwaarde meer in de inrichting en ook hier doen kleinere, flexibele en lage zitmeubelen hun intrede. Desalniettemin zijn er de klassiekers die altijd zullen blijven en generaties lang meegaan zoals traditionele biblio- theekkasten, antieke butlertrays en het familiezilver. De nieuwe stoffencollecties bieden ein deloos veel mogelijkheden voor het nieuw klassieke interieur; eeuwenoude patronen, zoals chinoiserie en toile de jouy, worden in nieuwe kleurencombi natie gepresenteerd. Moderne en retro patronen worden ver werkt in klassieke stoffen zoals zijde, satijn en taft. Met deze stoffen ontstaat opnieuw een mix van oud en nieuw, nostalgisch en hedendaags. Zowel op mode als op interieurgebied zijn het de accessoires die steeds be langrijker worden en die een bestaande garderobe of interieur een zomers op- frisser kunnen geven. De schemerlamp krijgt dit seizoen een kap met pastel- kleurige natuurzijde met zilveren pi- ping. Blijvende decoraties zijn erfstuk ken of collectors items zoals vazen met een gelimiteerde oplage van beroemde designers of de traditionele tulpenvaas, die door een hoogglans afwerking als kunstwerk fungeert. Een subtiele goudglans zorgt voor een tikje glamour. (Foto: Perscentrum Wonen) Vorige week stond Gaston weer elke dag klaar met een JubileumStraatprljs. In totaal deelde hij €825.000 1.818.060) uit. 162.500 Zoetermeer: 2728 BZ 87.500 Roelof arendsveen: 2371 BC 62.500 Valkenburg ZH: 2235 AX 387.500 Berlikum FR: 9041 ER 125.000 Warmond: 2361 HA Postcode: Plaats: (Post)banknummer: Bel mij bij een prijs i1 boven 5.000,- Datum: Handtekening: 168.02.04 I NATIONALE I Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar. Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, L1100 VM Amsterdam 01 BBA iM i ivv vivi Miiismrudm. www.postcodei.oteru.nl I ROVER is de vereniging van reizigers in het openbaar ver voer. Steun ROVER en word nu lid. Bel 033 - 46 5541 4 of bezoek Even uitblazen na een ontspannende stoomdouche. (Foto: Hoesch design) tuur in de ruimte. Dat maakt dit ontwerp bij uitstek geschikt voor al le zogenaamde weP- lness-ruimten, die zorg dragen voor optimaal genot en ontspanning. De Foster stoomdouche is een weerspiegeling van de perfecte balans tussen esthetica en func tionaliteit. Onderhouds- en aanplantwerk in de tuin moet vaak ge beuren in een ge bukte houding. Voor veel tuinlief- hebbers is dat ver moeiend werk. Een fabrikant van kunststof tuinmeu belen schiet te hulp met een knielbank- je. Het bankje van cir ca 60 centimeter hoog en 40 centi meter breed com bineert drie func ties: zittend wer ken. op de knieën werken en opber gen van tuinge reedschap. Wie zittend wil snoei en, zet het bankje rechtop. Omge draaid verandert de zitbodem in een schuimrubber knielkussen dat het werk op de knieën len standaard opgesteld. De rook verdwijnt door het rookka naal. Om dc stralingswarmte te vergroten, wordt geadviseerd de ruimte onder het vuurrooster te vullen met fijn grind. Ook is de terracotta open haard verkrijg baar is een grotere maat van 75 centimeter hoog (Leen Bakker 47.99).Met een houtvuurtje in een Mexicaanse terraskachel kan het buitenplezicr 's avonds tot in de kleine uurtjes worden verlengd. een stuk veraangenaamd. Ver stijven de spieren toch nog in die geknielde werkhouding dan kan men zich aan de twee poten - die veranderen in handgrepen - bij het opstaan weer opdrukken. Rechtop bieden de twee holle poten opbergruimte voor het tuingereedschap. Dit multifunc tionele tuinbankje is te koop bij Leen Bakker a 14.99 Ook in ons land willen bewo ners graag al in het voorjaar ge nieten van de avond buiten op het terras. Maar soms daalt dc temperatuur zo snel, dat dé in vallende kilte het plezier in het buitenzijn vergalt. Met een houtvuurtje in een Mexicaanse terraskachel kan het buitenple- zier 's avonds tot in dc kleine uurtjes worden verlengd. De vuurvaste aardewerk open haard heeft een doorsnede van onge veer 30 centimeter en is 60 cen timeter hoog (Leen Bakker 24.99). Hij wordt op ccn nieta- en voor HA 004 extra: een BMW! Ben Post, Nationale Postcode Loterij ✓Ja, Ja, ik wil kans maken op de Jubileumjackpot van 14 miljoen en de honderdduizenden andere prijzen van dé Postcode Loterij. Ik wil graag (aankruisen a.u.b.): 1-3 loten a 7,50 LI 3 loten a 7,50 GjÉËgf O 2 loten a 7,50 1 lot a €7,50* Inclusief JackpotVerdubbelaar CU Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 6,25 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. O de heer O mevrouw Omdat veel buiseigenaren moeite hebben om het nood zakelijke onderhoud aan hun woning over een langere pe riode in te schatten, introdu ceert Planbuilding het meer- jarenonderhoudsadvies. Dit houdt in dat een deskundige van een professioneel onder houdsbedrijf de woning uit voerig inspecteert en net te verwachten onderhoud voor een periode van tien jaar hel der in een rapport vastlegt. De huiseigenaar kan vervol gens in overleg met de advi seur beslissen of hij de werk zaamheden zelf uitvoert of liever aan een professioneel bedrijf wil uitbesteden. Centraal in het meerjarenon- derhoudsadvies staat de volgorde waarin onder houdswerkzaamheden moe ten worden uitgevoerd en de materialen die daarbij het beste gebruikt kunnen wor den. Voor leken is het vrij wel ondoenlijk om een juiste planning vast te stellen, wat ook geldt voor het selecteren van materialen en gereed schappen. De meeste huisei genaren beginnen bijvoor beeld met het overschilde ren, terwijl het eerder voor de hand zou liggen om de al enigszins door houtrot aan getaste kozijnen te behande len. Gegarandeerde Woningon derhoud werkt eenvoudig. De huiseigenaar sluit een abonnement voor bijvoor beeld tien jaar met het onder houdsbedrijf dat is aangeslo ten bij Planbuilding. Het Planbuildingbedrijf zorgt er voor dat het huis gedurende de abonnementsperiode in perfecte staat blijft. Het abonnement bevat minimaal het buitenschilderwerk en het onderhoud van de kitvoe- gen, maar kan met extra mo dules voor bijvoorbeeld dak- onderhoud worden aange vuld. Voor het onderhoudsabonne- ment wordt maandelijks een vast bedrag betaald. De hoogte daarvan is afhanke lijk van het soort huis en de staat van onderhoud. In ge val van een nieuwbouwwo ning wordt gedurende de looptijd van de overeen komst een blijvende nieuw- staal van het geveltimmer werk gegarandeerd. Een abonnement loopt in principe tien jaar en is tussentijds op zegbaar. De opzegtermijn is een maand. Omdat het voorjaar bij uit stek de tijd is om de mouwen op te stropen, introduceert Planbuilding het meerjaren- onderhoudsadvies in april en mei met een korting van 50 procent voor 70 euro. Kiest de huiseigenaar vervolgens voor de door Planbuilding ontwikkelde formule Gega randeerd Woningonderhoud. dan is het meerjarenonder- houdsadvies gratis. Huisei genaren die zelf aan de slag willen gaan en kiezen voor de in het meerjarenonder- houdsadvies geadviseerde producten, ontvangen daarop bij Deco Home, Verf Wand en Interkleur een kor ting van 10 procent. Planbuilding is een landelijk overkoepelende organisatie waarbij een zestigtal profes sionele onderhoudsbedrijven zijn aangesloten. Deze be drijven zorgen niet alleen voor het schilderwerk en pe riodiek onderhoud aan de buitenschil van de woning, maar - voor zover noodzake lijk en gewenst - ook voor kozijnvervanging, dakreno vatie en energiebesparende maatregelen. Meer informatie Voor meer informatie over het meerjarenonderhoudsad- vies en Gegarandeerd Wo ningonderhoud of de bij Planbuilding aangesloten be drijven: Planbuilding, Post bus 858, 7301 BC in Apel doorn. Telefonisch via hel gratis nummer 0800-023 12 84. Website: www.planbuil ding.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 8