Eerste team Blauw Wit stap dichterbij kampioenschap Handbalsters winnen 'Wel je mening zeggen, maar geen stoten onder de gordel Resultaten Blauw Wit Overwinning wellicht zaterdag na wedstrijd tegen Denekamp Hl" h Resultaten SV Holten Pines Uitslagen handbal jeugd Goede start Okia Toernooi Miny Kemper Henk Jansen wint wedstrijd DONDERDAG 11 APRIL 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit Dl - Vroomshoopse Boys D2 Het werd een eenzijdige wedstrijd, waarin bleek dat Blauw Wit combinerend de betere ploeg was. Bij rust was het al 0-5 en na rust werd er rustig door gescoord. Topschutter deze wedstrijd was Jurgen van Dijk, die maar liefst zesmaal wist te scoren. D2 staat nog steeds tweede. Eindstand: 10-2. Blauw Wit F4 - Raalte F5 Enkele goede aanvallen hadden net niet het gewenste resultaat. Het was Raalte dat op voorsprong kwam door een prachtig schot dat onhoudbaar was voor, de overigens goed keepende Ruben. Na enkele mislukte aaiivalspogingen maakte Boudewijn met een uit stekende soloactie vanaf het middenveld de gelijkmaker waardoor de ruststand 1-1 werd. Einduitslag 1-2. Blauw Wit F3 - Broekland F1 Door afwezigheid van Björn en Boaz voetbalden Boudewijn en Jordy van Blauw Wit F4 met dit team mee. Blauw Wit was duide lijk de sterkere ploeg. Robin scoorde drie keer. Na rust had Blauw Wit last van een koude tegenwind, maar toch scoorde Robin weer twee keer. Ook Thom (tweemaal) en Daniël (eenmaal) lieten de keeper de bal uit het net vissen. Einduitslag: 8-0. Dalfsen F3 - Blauw Wit F2 Het team begon - met de wind in de rug - goed, maar moest toch al snel de eerste tegenvaller incasseren toen Daniël geblesseerd uitviel. Na tien minuten was het Michel die met een schitterende vrije trap de 1-0 op het scorebord zette. De tweede helft - met har de wind tegen - had Blauw Wit het moeilijk. Gelukkig gaf de ver dediging met Edwin, Tamar Floor en Jeroen niets weg en het was Niels die met een goede uitval nog dicht bij de 2-0 was. Blauw Wit F1 - Rohda Raalte F6 Met een harde en koude wind in de mg zocht Blauw Wit meteen de aanval. Het duurde dan ook niet lang voordat het eerste doel punt viel. Het was al 3-0 toen Rohda wat terug wist te doen door een snelle uitbraak en keeper David kansloos liet. Nog voor rust kon Blauw Wit het verschil met twee mooie doelpunten vergro ten. De tweede helft verliep precies zoals de eerste met hetzelfde scoreverloop ondanks de tegenwind. Doelpuntenmakers: Max, Thomas, Marcel en Karin. Einduitslag: 10-2. De Zweef E2 - Blauw Wit El Na het aanvangssignaal werd Blauw Wit gelijk overdonderd. Bin nen vijf minuten was het al 2-0 voor De Zweef. Het team schrok hiervan en zette vervolgens weer alles op alles. De Zweef werd te ruggedrongen en Blauw Wit creëerde weer kansen. Een van deze kansen werd verzilverd toen De Zweef de bal in eigen doel werk te. Ruststand 4-1. Na rust werd de tendens van de laatste tien mi nuten van de eerste helft doorgezet en werden er door De Zweef nog maar twee goals gescoord. Einduitslag: 6-1. OZC MB1 - Blauw Wit MB 1 Geertje, Marianne en Esmée trokken vanuit het middenveld gere geld mee in de aanval. Mijke, Irene en Jeanine hadden hierdoor in de voorhoede vele kansen. Een aanval werd nog net van de doel lijn weggehaald. Aan het eind van de eerste helft kwamen door slordigheidsfoutjes (twee tegenspeelsters liepen zo maar vrij) twee tegendoelpunten. Ruststand 2-0. Blauw Wit bleef druk zet ten, vele ballen werden de tegenpartij afhandig gemaakt. Met na me Willemieke, Evelien, Anne-Ruth en Margreet hadden de ver dediging goed in orde. Hierdoor kwam de tegenpartij vrijwel niet meer in de buurt van onze keeper Laura. Helaas toch nog een te gendoelpunt door een afstandsschot. Eindstand 3-0. Blauw Wit 2 - Deto 3 De eerste helft was Blauw Wit sterker, maar Deto wist de verde diging goed gesloten te houden. Deto was duidelijk blij dat het met 0-0 de rust in ging. Blauw Wit had op het middenveld even te weinig greep en verdedigend kwam de ploeg in de problemen. Bij een van de aanvallen van Deto was het gerommel de oorzaak van de 0-1. Hans Stam bracht met een vrije trap de 1-1 op het bord en hierna was Deto rijp voor 2- en 3-1Deto trof in de slotfase nog een keer het net en nam zo drie dure punten mee. Eindstand 1-2. Oranje Nassau 6 - Blauw Wit 4 Blauw Wit kwam nog wel op voorsprong door een doelpunt van Gerrit Jan v/d Pol. De spits stond buitenspel, maar de vlaggenist vergat te vlaggen en dus floot de scheidsrechter niet. Hierna kwam ON terug in de wedstrijd en verdiend op voorsprong. Veel spelers van Blauw Wit speelden met blessures en konden niet de volle honderd procent geven. Einduitslag: 4-3. Vletgoor - Tegen het lastige Grolse Boys uit Groenlo moest worden gewonnen. Het belang van deze wedstrijd uitte zich in de grote hoeveelheid mensen langs de lijn, een grote steun voor de mannen van Dick Brands. Direct vanaf het beginsignaal van de goed fluitende arbiter van Schoonhoven, probeerde Blauw Wit de tegenstander onder druk te zetten. Het droge, stroeve veld was dit keer niet echt in het voor deel van de technisch begaafde Blauw-Witters, zodat een echte omsingeling van het Grolse doel uitbleef. Verdedigend zat het wel snor, met een meedogenloze Jac- co Schuppert, de taaie Arjan Aanstoot, de snelle Dirk Jan Beldman en de technische Arno Jager. Aanvallend was Gerben Beldman vaak onnavolgbaar. Ook voor de eigen voorwaartsen soms. Na vijftien minuten werd er voor het eerst geknoeid in de verdediging van Grolse Boys, die een voorzet van Gert Jan Prins niet juist wist te beoordelen. Met een koele treffer zorgde de goed doorzettende Merijn Offringa voor vreugde in, op, naast en ver buiten het veld. De belangrijke openingstreffer was een feit, de voorsprong van 1 -0 daar. De rest van deze helft gebeurde er weinig tot niets. Het werd een middenveldduel, waar de beide keepers weinig aan deelnamen. Een keer moest Hans Bekkernens gestrekt naar de hoek om een bal naast te kijken en aan de andere kant schoot Marco Schuiterd de bal na een voorzet van Gerben net naast het Grolse doel. Na de thee en de peptalk werd Grolse Boys weer in de tang genomen. Gerben slalomde de bal net naast en dat was het enige wapenfeit verder in de tweede helft. Geen kansen weg geven en voorzichtig in de op bouw, dat was het begrijpelijke devies. Het resultaat was nu even zeer belangrijk. In de zeventigste minuut werd Ernst Jan Harmsen gewisseld voor Maarten Kruimelaar en ging Merijn Offringa spitsen. Grolse Boys besloot er nog een offen sieve uit te gooien, wat Marco een gele kaart kostte bij een 'nut tige' spelonderbreking van een Grolse aanval. Aanvallend stelde de tweede helft niet zoveel voor, zodat de 1-0-stand verdiend ge handhaafd bleef. Omdat Sp. De nekamp en Drienerlo ook beide wonnen met 1-0, was er (nog) niets te vieren. Zaterdag is de topper bij en in Denekamp. Opstelling Blauw Wit: Hans Bekker nens, Jacco Schuppert. Arjan Aan stoot, Arno Jager, Dirk Jan Beldman, Gert Jan Prins, Gerald Jansen, Merijn Offringa. Marco Schuiterd, Ernst Jan Harmsen (Maarten Kruimelaar) en Gerben Beldman. In de laatste thuiswedstrijd van dit zaalseizoen boekte Holten een zege op Leerkes/ Haarle. Een overwinning met een leuke bijzonderheid, want Holten slaagde er in lot de rust geen en kele tegentreffer te incasseren. Holten zelf miste goede kansen maar leidde bij rust toch al met 9-0. Daarna speelde Holten iets makkelijker en werden er verde digend wat meer fouten ge maakt. Haarle kreeg daardoor de kans de stand iets dragelijker te maken. Dames 1 won verdiend met 17-8. Heren 1 speelde tegen koploper en kampioen AHW '71. De gas ten waren technisch beter en wa ren razendsnel in de break-out. Holten deed echter goed haar best en scoorde regelmatig te gen. Bij rust leidde AHW met 9- 16. Ook na rust eenzelfde beeld. Holten bood goed tegenspel, maar AHW was terecht de sterk ste ploeg die verdiend met 19-30 wonnen. Heren 2 speelde een slaapver wekkende wedstrijd tegen de oudjes van DSC 2. De gasten uit Diepenveen waren gemiddeld tweemaal zou oud als de Holten- se spelers. Holten verzuimde van haar snel heid gebruik te maken waardoor DSC de schade bij rust tot 12-87 wist te beperken. Ook na rust bleef Holten veel te langzaam spelen, maar wist men de voor sprong uit te bouwen tot de 20- 13-zege. Dames A boekte een prima zege op Leerkes Haarle. Haarle startte sterk en zette Holten al snel op achterstand. Maar met goed spel en fraaie aanvallen kwam Hol ten terug en leidde het al bij rust met 11-8. Ook na rust bleef Hol ten sterker en zette men de wed strijd prima voort. Het gevolg was een keurige 22-18 overwin- Holten - Hij is betrekkelijk nieuw in de gemeenteraad. Jan Slootweg maakt sinds november van het vorig jaar deel uit van de SGP-fractie, toen fractievoorzit ter D. Willems stopte met zijn werkzaamheden als raadslid. Helemaal nieuw was het ge meenteraadswerk voor Slootweg niet, want hij was al een aantal jaren lid van de schaduwfractie. Slootweg is geboren en getogen in Zoetermeer. Hij kwam in .1983 naar Rijssen omdat hij dat jaar begon bij het Vormings werk voor Jong Volwassenen in Rijssen, dat toen gevestigd was in de oude bibliotheek aan de Bevervoorde. 'Ik kwam uit het basisonderwijs en wilde wat an ders doen. Toen zag ik die ad vertentie voor een vormingswer ker in Rijssen en heb daarop ge reageerd. Maar na twee jaar ben ik weer terug gegaan naar het basisonderwijs, dat vónd ik toch mooier', vertelt Slootweg. Hij werd leerkracht bij het Reforma torisch basisonderwijs in Rijs sen. Sinds '91 is hij adjunct aan basisschool de Brekeld. Eind tachtiger jaren werd hij lid van de plaatselijke SGP-afde- ling. Waarom koos u voor de Staat kundig Gereformeerde Partij? Ik stam uit een echt SGP-nest. De naam Slootweg kom je bin nen de SGP vaker tegen. In eer ste instantie was het vooral de landelijke politiek die me trok. Toentertijd met Den Uyl en Wiegel. Mooi was dat, met na me die debatten. Binnen de SGP sprak me de figuur van Abma wel aan. In Rijssen begon de plaatselijke politiek pas te leven toen de herindeling ging spelen. Jan Slootweg: 'Ik stam uit een echt SGP-nest.' (Foto: Harry Broeze) mité Rijssen-Enter-Holten nee. Ja, daar begon ik mee. De actie was gericht tegen de herindeling met Holten; voor Rijssen zat daar niets positiefs in. Maar dat was toen. Nu Rijssen en Holten samengegaan zijn blijf je dat niet volhouden. Kwam u daarna op de SGP-kan didatenlijst? Voor die tijd stond ik al op de lijst, een beetje achteraan. Tij dens de laatste gemeenteraads verkiezingen stond ik nummer negen. Maar de inzet tegen de herindeling heeft zeker wel een rol gespeeld. Op een gegeven moment zoekt men op zo'n lijst mensen die zich politiek willen uiten. U was betrokken bij bet acüeco- -Hoe bevalt bet raadslid zijn? Ik voel me geen geboren politi cus. Ik werd gevraagd, heb ja gezegd; ik vind het ook een goe de zaak om iets voor de SGP te doen. Maar de eerste begroting bij voorbeeld vroeg voor mij veel tijd. Je wilt je er toch een beetje in verdiepen en ik ben niet zo'n financieel man. Ja, en dan wor stel je de cijfertjes maar door. En je mist in het begin gewoon de ervaring. Ik zie niet op tegen het raadslid zijn, maar het echte virus heb ik nog niet. Je moet over je eigen drempel kunnen stappen. Wat is uw i Ik werk het liefst op de achter grond. En ik ben soms nog te emotioneel betrokken. Je moet afstand kunnen ontwikkelen. Je moet leren je mening te zeggen, daarbij een bepaalde afstand te nemen zonder dat je daardoor minder betrokken raakt. Zo'n man als Dieks Willems, die kon dat. U bent voor zover ik weet de enige niet oorspronkelijke Rijs- senaar binnen de SGP? Klopt. De fractieleden kunnen elkaar prachtig duidelijk maken aan de hand van bijnamen over wie het gaat. Dat heb ik niet. Met het dialect heb ik overigens geen moeite. Ik spreek het niet. maar ik volg het goed. U zit in de commissies Welzijn, personeel en organisatie en On derwijs, sociale zaken. Leuke commissies? Welzijn vind ik interessant. Over de sportnota werd natuur lijk behoorlijk gediscussieerd en die ruimte was er ook. Ja, en in het onderwijs werk ik, dus dat boeit me ook. Je raakt wel van alle dingen op de hoogte die nor maal langs je heen zouden gaan. Wat bijvoorbeeld de ontwikke lingen zijn op sociale zaken, een heel ingewikkeld terrein en heel interessant om te volgen. Als beginnend raadslid twijfel ik wel eens of ik over een bepaalde zaak wel voldoende weel. Dan bel ik met de betreffende ambte naar en wordt dan bijgepraat. Alle lof. Wat wordt volgens u de komen de tijd het belangrijkste item in de plaatselijke politiek? Voor de SGP hebben we een be langrijk item gehad, de sportno ta. Er zijn meerdere grote zaken die nu op stapel staan. Het du alisme bijvoorbeeld. En verder veel dingen die een hoop geld kosten: het nieuwe gemeente huis, de Langejermijnvisie Ver keer en Vervoer, de riolering, de Kol, de nieuwbouw van Regge- steyn. Daar zullen we alle ande re zaken tegen af moeten wegen. Over wat het eerst aangepakt dient te worden gaan we het in de fractie nog lang en breed heb ben. Alles kan niet in een keer en de burger moet ook nog wat in de portemonnee houden on danks onze ambities. Wat vindt u persoonlijk een goe de plek voor het nieuwe ge meentebuis? Het Schild. Dat is een histori sche plek en daar hoort wat mij betreft het gemeentehuis bij. Ik hoop wel dat het nieuwe ge meentehuis wat fleuriger wordt dan het huidige, want dat vind ik noaal somber. Wat doet u Lezen. Ik lees van alles, van ge schiedenisboeken tot het ont spannende boek. Voor zover ik er aan toe kom, en dat is mo menteel niet vaak. Ik doe ook wel wat in en rond het huis, maar ook dat is de laatste tijd niet veel. Met vakantie kiezen we, nu de kinderen nog klein zijn, voor Duitsland of ons eigen land. Zwitserland is schitterend, maar bergwandelingen maken met kleine kinderen zie ik niet zitten. Waar ergert u zich aan? Aan sneren. Iets zeggen wat ei genlijk bedoeld is om iemand te kwetsen. Je moet wel je mening zeggen, maar geen stoten onder de gordel geven. Houdt de SGP de komende Tweede Kamerverkiezingen drie zetels? Op peilingen doe ik niet zoveel uit. Ik hoop van ganser harte dat het er drie zullen blijven. Enter Vooruit F2 - Holten F3 Een heel moeilijke wedstrijd voor Holten F3, veel spelers had den zich vanwege ziekte afgemeld. Michel had heel veel pech met schieten en had de tegenstander juist heel veel geluk. Eind stand 6-0. Omhoog F3 - Holten F2 Holten begon vrij goed aan de wedstrijd. Maar toen Omhoog al snel drie keer scoorde, brak er iets bij Holten. Koen en Djemi konden voor Holten nog wel scoren maar Omhoog wist hun doelsaldo nog flink op te schroeven. Eindstand 10-2. Holten F1-GFCF1 De eerste helft was het een spannend duel. Holten was steeds aan de bal maar kwam niet tot scoren. In de tweede helft was dat anders. Er werden drie treffers na elkaar gescoord door heel goed samen te spelen. Gerben kwam zelf helemaal met de bal van achter en zat de bal goed voor. Niels Hofman zorgde ervoor dat de bal voor de goal kwam. Eindstand 3-0. Holten E4-PHE9 Door een blessure van Arno had E4 hulp nodig van een ander team: Jur Poll van Fl. Door samen te vechten voor elke bal wist Holten een mooi gelijkspel te bemachtigen. Eindstand 2-2. RKSV-Holten E3 Al na vijf minuten wist Max door te zetten en Holten op voor sprong te brengen. Door te veel slordigheid en te weinig over spelen, bleef het in de eerste helft bij schoten van Martijn. Her- bert, Max en Jan die rakelings naast gingen. In de tweede helft werd de opstelling gewijzigd en mocht Marco het doel verdedi gen. Met een lange rush vanaf het middenveld en goed samen spel met Herbert zorgde Mark voor de 0-2. De tegenpartij kwam in de tweede helft een enkele keer gevaarlijk door, maar geluk kig konden Marco en Laurence - in zijn rol als laatste man - een paar keer redden. Vlak voor het einde wist Jan, tussen zijn me despelers Mark en Jard in, na een hoekschop van Max de eind stand op een verdiende 0-3 te brengen. Eindstand 0-3 Holten E2 - Excelsior E7 Het was Excelsior dat het eerste doelpunt maakte door met een snelle uitval de Holtense verdediging te verrassen (0-1Dit was tevens de ruststand. Na de rust moest Holten tegen de harde wind in spelen. De tegenstander maakte dankbaar gebruik van het windvoordeel en via afstandschoten werd het Holtense doel onder vuur genomen. Excelsior scoorde drie keer uit zo'n situ atie en daarnaast werd een tweetal misverstanden in de Holten se defensie afgestraft met een doelpunt. Eindstand 0-6. Enter Vooruit El - Holten El Door het goede voetbal van de Holtense jongens kon Glenn al snel tegen scoren. Daarna ging het over en weer. Door een mooie hattrick van Glenn werd de ruststand 3-3. Daarna bleef Holten goed voetballen, wat maakte dat zowel Glenn als Tom nogmaals voor Holten konden scoren. Enter V. wist daarna een aantal keren steeds uit gevaarlijke corners dichtbij Holten te ko men, maar gelukkig wisten zowel Sjors als Glenn de voor sprong vast te houden. De laatste 10 minuten kwam Enter V. nog sterk terug, maar door het goede verdedigingswerk van Coen, Nick en Martijn kon Holten met drie punten in de tas huiswaarts keren. Eindstand 6-7. Holten D2-PH D6 PH begon zeer sterk aan deze wedstrijd. Mede geholpen door de sterke wind creëerde PH zich diverse kansen. Vooral de rechts buiten was bijna niet af te stoppen door linksback van Holten. Gelukkig werd deze rechterspits wel altijd naar de achterlijn ge dwongen. Voor rust gelukte het PH toch op voorsprong te ko men. Na rust een omgekeerd wedstrijdbeeld. Holten nu gehol pen door de sterke wind kwam sterk opzetten. Het gelukte Hol ten echter niet veel kansen te creëren echter een voorzet vanaf links werd door Harald ineens in het doel van PH gewerkt. Hier na kwam PH weer op voorsprong door een fout in de Holtense defensie. Gelukkig wist Holten, vlak voor het einde, de gelijk maker te scoren. Het goede spel van Holten was mede te danken aan het uitstekende spel van Sander H. en Paul wist in de twee de helft de sterke rechterspits van PH geheel aan banden te leg gen, Eindstand 2 - 2 Holten Dl - Colmschate Dl Al vrij snel na de aftrap stond Holten, mede geholpen door de harde wind met 0-3 achter. Een goed ingeschoten penalty van Jaap bracht de aansluiting terug. Helaas na rust eenzelfde wed- strijdbeeld. Eindstand 1-5. Holten Al - Kon. UD Al Een tot op-het bot gemotiveerd UD begon zeer fel en agressief aan de wedstrijd. Zij hadden ook nog een thuisnederlaag tegen Holten goed te maken. Hoewel Michiel zich goed staande wist te houden, moest hij in de periode toch tweemaal de gang naar het net maken. Ruststand: 0-4. Een voorzet uit een vrije trap van Maarten werd door Kevin prima bij de tweede paal binnenge- kopt. Binnen vijf minuten wist Holten zelfs een tweede keer te scoren. Een foutieve terugspeelbal werd door Bas opgepikt en deze rondde dit cadeautje zonder fouten af. UD ontwaakte na deze twee doelpunten uit de middagslaap en gaf in het verdere verloop maar weinig meer weg. Eindstand 2-5. Meisjes BI sloot de competitie in stijl af. Uit tegen Avanti liet men nog eens zien over een goed team te beschikken. Met vlotte aanvallen werd al bij rust een 3-14-voorsprong geno men. Na rust ging men goed door en werd een terechte 12- 29-zege geboekt. BI eindigt daardoor als tweede in de com petitie en was het enige team dat kampioen ABS een nederlaag wist toe te brengen. Meisjes B2 verloor van HCD '97 1Tot de rust liep het goed en leidde Holten verrassend met 4- 3. Na rust ging Holten slordiger spelen waardoor HCD alsnog met 6-10 wist te winnen. Het D-team speelde tegen de nummer 1 Achilles een keurige partij. Via een 1-5 stand bij rust werd met slechts 5-10 verloren. Het tweede miniteam speelde drie wedstrijden in een toernooi in Heeten. Üitslagen: Holten E 2 - Boerhof Heeten 2, 1-4: Nieuw- Heeten - Holten. 4-3; Holten - Goossen/ Wijhe, 2-8. De eerste wedstrijden voor Okia in de oostelijke competitie wer den zondag 7 april getrokken. Okia was vertegenwoordigd in drie klassen: De 680A, 680B en de 640A. De dames van Okia deden met andere teams mee, omdat ze geen eigen team konden forme ren. De 680B. met een aantal nieuwe leden hebben een vijfde plek veroverd met 21 punten. Een teamlid had nog nooit een wedstrijd getrokken, op trainin gen alleen aan de bok gestaan en in het zand geploeterd. Hierdoor was de eerste spanning op het touw een ongelofelijke ervaring voor hem. Zijn reactie na de wedstrijden (twaalf in totaal, waarvan de meesten gewonnen, gelijkspel en maar twee verloren) was dan ook zeer enthousiast. 'Trainen, trainen, trainen en dan uiteinde lijk in de wedstrijden met elkaar de kracht positief weten te be nutten. Geweldig', aldus Mi chiel. De 680A van Okia 's morgens op een vertrouwde eerste plek. Dit team bestond uit de ploeg die vorig jaar in de 640-klasse Europees kampioen werd, maar nu voor extra training en over tollige winterkilo's ook in de 680-kilogramklasse trok. Eibergen, Heure en de Vios Bi zons werden respectievelijke tweede, derde en vierde, 's Mid dag trok dit team met een enkele wissel mee in de 640A-klasse waar een goede derde plek werd behaald. De trainingen worden op dit mo ment gegeven aan de Larense- weg op het Okia-veld. Elke dins dag en donderdag, aanvang om 20.30 uur. Holten - Voor de 23ste keer wordt zondag 14 april het Miny Kemper recreantenhandbaltoer- nooi gehouden. Dit jaarlijks terugkerende toer nooi, waarvan de organisatie in handen is van de afdeling hand bal van SV Holten, garandeert een stuk gezelligheid en sporti viteit. De deelnemende ploegen zijn onder meer: CVO Heino, Dalf sen, Voorwaarts en het recrean tenteam van SV Holten. Het toernooi begint om 13.30 uur en eindigt rond 17.30 uur. Henk Jansen is de eerste win naar van het nieuwe duivensei zoen geworden. Ook de tweede en derde plaats waren voor zijn duiven. Met een matige oostenwind had den de duiven het niet gemakke lijk. Toch werd het een vrij vlot te vlucht en de prijzen waren in twintig minuten verdiend. Dat met oostenwind de kwaliteits duiven uit Holten zeer goed presteren bewijst de derde plaats in de afdeling van Henk. De volledige uitslag is: H. Jan sen, 1-2-3-8-14-32-37-41; G. Kwintenberg, 4-10-19-30-33; J. van Werven, 5-12-27; A. ten Daml. 6-7-35-51-55; G. Jurjens. 9-50: A. Kramer. 11-16-20-28- 29-39-40-42-57-59: G. Koetsier, 13-15-17-24-25-26-43-44-45- 58: H. Wansink, 18-23-31: M. Lodeweges, 21-38-47-49-59: G. Jansen, 22; H. Paalman. 34-53: H. van Beek, 36-56-60; E. Vene klaas, 46-48: A. ten Dam2 52.

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 7