,v Het is weer tijd Toekomstperspectief Hof van Twente?! nnne-marie Dondertman begroet 50.000ste bezoeker Ondanks gelijkspel: Kampioenskansen stijgen voor Blauw Wit Resultaten SV Holten Sport Ouderensoos F. .'"'.WAV-A. A A J*.. Symposium over de vernieuwingen van het 5 en 6 april 2002 •5-# voor de zomer uitvalschermen knikarmschermen cassette knikarmschermen sereens draagbuisschermen markiezen rolluiken DONDERDAG 4 APRIL 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD HN 4 Holten - Zoals verwacht begroette Kinderboer derij Dondertman vori ge week de 50.000ste bezoeker van het sei zoen 2001/02. Het was Kimberley Kliemesch uit Deventer die met haar familie en een aan tal vriendinnetjes naar Dondertman was geko men om er haar vijfde verjaardag te vieren. Daar aangekomen werd ze tot haar grote verras sing nog eens extra in het zonnetje gezet. Uit handen van Wil Vogel ontving de jarige een donateurskaart voor het nieuwe seizoen, een T- shirt van de boerderij en een Paaslekkemij. Met het bereiken van de 50.000 kijkt Dondertman terug op een succesvol seizoen, dat aanvankelijk minder gunstig dreigde te verlopen als gevolg van de MKZ-crisis. In maart 2001 ging de poort op slot om pas eind mei - zo'n twee maanden na de start van het nieuwe sei zoen - te worden her opend. De belangstelling voor de kinderboerderij bleek echter dusdanig groot, dat het bezoekersaantal van 45.000 over het sei zoen 2000/01 dit jaar ruimschoots overschre den werd. Vanuit Holten en zeer wijde omgeving weten inmiddels zeer ve len de weg naar de kin derboerderij aan de Splo- se Meester Bosweg te vinden. Eens temeer een bewijs dat Dondertman voorziet in de behoefte. Een gegeven dat afgelo pen maandag - Tweede Paasdag - opnieuw werd bevestigd. Op de eerste (mid)dag van het nieuwe seizoen stond de teller al direct op ruim 1160 bezoekers. Tot 1 november is de kin derboerderij iedere mid dag geopend tussen 13.00 en 17.00 uur. In de hoogseizoenmaan den juni, juli en augustus kan men er al vanaf 10.00 uur terecht. Holten F3 - Omhoog F 5 Gestart werd met keeper Hendri als veldspelen Hij maakte meteen gebruik van de situatie en scoorde maar liefst twee maal. Na de rust speelde Holten veel beter omdat enkele posities waren gewisseld. Vooral door sterk spel van Leon S. werd er nog vijf keer ges coord. wat resulteerde in een grote overwinning. Eindstand 7-0, Holten F2- Enter F3 Vanaf het begin was duidelijk dat Enter geen partij was voor Holten. Onze scoringsmachine liep als een trein door Djemi viermaal en Koen driemaal. Enter werkte er ook nog een in eigen doel. Door een misver stand met de leider liet een uitstekend keepende Je roen, de tegenstander nog de hatelijke nul wegwerken. Eindstand 8-1 Excelsior F2 - Holten F1 De jongens moesten naar koploper Excelsior, we wis ten .niet wat ons te wachten stond want we kenden de ze tegenstander met. We begonnen de wedstrijd zeer fanatiek en zetten Excelsior direct onder druk. Dit zorgde er voor dat Niels N. in de twaalf minuten de score opende 0-1we gingen de rust in met deze stand. De tweede helft was zeer spannend. Holten gaf Excel sior weinig kans maar wist zelf ook niet meer te sco ren. zodat de eindstand 0-1 bleef. Jongens jullie heb ben als een team gevoetbald en gewonnen Gefelici teerd. Eindstand 0-1 Holten E3 - Enter Vooruit E3 Weer een spannende wedstrijd waarbij iedereen goed speelde. Herbert wist al binnen vijf minuten door te breken en op aangeven van Max van ongeveer tien meter onhoudbaar uit te halen. Daarna zakte het even in omdat de tegenstander beter ging spelen. Alle spe lers moesten meehelpen in de verdediging om tegen doelpunten te vermijden. Jan en Laurence wisten op het middenveld mooi vroeg de tegenstander de bal af te. nemen. Toch kon Enter Vooruit net voor de rust nog gelijkmaken. De weer perfect keepende Mark kon er deze keer niets aan'redden. Na de rust werd er meer op het doel van de tegenstander geschoten, en ont stonden meer kansen. Zo waren Marco en Martijn een paar keer zeer gevaarlijk en dicht bij een doelpunt. Een onoplettendheid en een afstandschot zeilde net over de keeper heen; 2-1Met een wisselspeler kon ie der bewijzen dat hij ook op een andere plek goed speelde. Herbert maakte een goede beurt als laatste man, Jard als spelverdeler en aanjager. Er werd door ieder fel gejaagd op een doelpunt; Marco en Jard wa ren het dichtst bij maar schoten net naast. Door een ongelukkige kaatsbal werd door Enter nog een keer gescoord. Eindstand 1-3. Excelsior E5 - Enter Vooruit E4 Vanwege de afwezigheid van Hessel moest Holten E2 met een minimale selectie aantreden tegen Enter Vooruit. De eerste minuten van de wedstrijd waren voor de gastheren uit Enter, die met enkele goede aan vallen het Holtense doel onder vuur namen. Maar het was Holten dat de score opende, een goed opgezette aapval werd uitstekend door Mare afgerond 0-1Nog voor de rust kwam Enter langszij en scoorde 1-1In de twe'ede helft zagen we een iets sterkere tegenstander, maar ook Holten kreeg enkele doelrijpe kansen, die echter door te lang treuzelen om zeep werden gehol pen. Goed keeperswerk van Thomas voorkwam dat Holten tegen een grote achterstand op zou lopen. Ech ter, een directe vrije schop op ongeveer 20 meter werd de Holtenaren fataal. De bal werd onhoudbaar inge schoten, hetgeen 2-1 betekende. Holten probeerde de nederlaag nog wel te voorkomen door massaal aan te vallen, maar.slaagde daar helaas niet in. Eindstand 2- Holten El - Oranje Nassau El Jeroen, onze vaste verdediger, is helaas een aantal we ken uitgeschakeld i.v.m. een gebroken pols (Jeroen van harte beterschap). Gelukkig was Frank M. bereid vandaag bij El de achterhoede voor zijn rekening te nemen, hetgeen hij prima heeft gedaan. Holten El moest vandaag aantreden tegen de koploper Oranje Nassau ElDe wedstrijd was nog maar 5 minuten oud of Holten kwam, door een afstandschot die op een on gelukkige wijze door een eigen speler van richting werd veranderd, op achterstand. Kort daarna herhaal de zich bovenstaande nogmaals, maar nu in het voor deel van Holten d.m.v. een afstandsschot van Sjors. De eerste helft bleven de beide ploegen verder aan el kaar gewaagd. Ruststand; 1 - 1Na rust was het Koen V. die Holten op voorsprong zette, maar kort daarna wist Oranje Nassau deze voorsprong weer ongedaan te maken. Door goed samenspel van de Holtense spe lers kon Koen daarna tot tweemaal toe scoren. Oranje Nassau bleef daarna de druk opvoeren en helaas kon Holten de voorsprong van 4-2 dan ook niet vasthou den. Oranje Nassau wist zelfs driemaal de keeper te passeren. Holten probeerde daarna nog terug te ko men, maar helaas lukte dit niet. Al met al een span nende wedstrijd. Frank en Koen nog bedankt voor het meespelen. Eindstand: 4-5. Holten BI - Ratti BI Holten moest deze middag aantreden tegen het lager geklasseerde Ratti. Vanaf het begin zet Holten Ratti onder druk, wat enkele kansen opleverde voor Tim en Rick. Na een kwartier kwam de eerste aanval van Rat ti en door een misverstand tussen de keeper en de laatste man kopte de Ratti speler de bal in het doel. Holten liet zich hierdoor niet van de wijs brengen en bleef de aanval zoeken. Voor de rust werd er niet meer ges coord. In de pauze trakteerde de trainer de spelers op een donder speech waarna Holten gemotiveerd uit de kleedkamer kwam. Vanaf het begin signaal begon Holten zeer fel. Carlos slalomde door de verdediging van Ratti en scoorde fraai 1-1Carlos kreeg het hele- maal op de heupen en maakte er 2-1 van. Diederik speelde de wedstrijd van zijn leven, door de spelma ker van de tegenstander helemaal zoek te spelen. Hol ten liep door Tim uit naar 3-1waarna Ratti er 3-2 van maakte. Ratti gooide alles op alles om er een gelijk- spel van te maken. Kort voor tijd bepaalde Emiel de eindstand op 4-2 door een solo door de verdediging van Ratti. Dooi dit resultaat houdt Flolten volop kans op promotie. Eindstand 4-2. Holten Al - Lemelerveld Al Op paaszaterdag moest Holten Al op Meermanskamp aantreden tegen Lemelerveld Al. De uitwedstrijd in Lemelerveld betekende aan het begin van de competi tie de eerste overwinning van het seizoen. Ondertus sen was Lemelerveld afgezakt naar de laatste plaats in de competitie. Op papier dus een "makkie". Zoals de laatste weken vaker is gebeurd begon Holten ook deze wedstrijd weer te slap. De duels werden niet gewon nen en er mochten middenvelders vrij en ongehinderd oversteken. Deze instelling was er dan ook de oorzaak van dat de Roodzwarten binnen 20 minuten tegen een 0-2'achterstand aankeken. Na op deze manier hard handig wakker geschud te zijn begon Holten beter en feller te voetballen. Na een aantal kleine kansjes wist Bas de achterstand te verkleinen. Na een goede voor zet van Maarten wist hij de bal achter de keeper van Lemelerveld te koppen. Holten bleef druk zetten. Na een goede solo door de verdediging, hield Arjan het overzicht en zag de andere Bas op de vijf meter volle dig vrijstaan. Bas had dan ook geen enkele moeite om de gelijkmaker binnen te tikken. Na de gelijkmaker bleef Flolten de betere ploeg en controleerde de wed strijd. Vlak voor rust werd de bal door Jan perfect op de vijf meter lijn van Lemelerveld geplaatst. Remon wist deze voorzet in twee keer tot een doelpunt te ver zilveren. Holten kon ondanks de snelle achterstand met een voorsprong gaan rusten. Na rust begon Hol ten onrustig en werd èr door Lemelerveld weer meèr druk gezet. Onder druk van de tegenstander moest Holten een aantal hoekschoppen weggeven dit resul teerde echter niet in echte kansen voor Lemelerveld. Eén van deze hoekschoppen leverde toch de gelijkma ker op na een fout van de Holter-keeper. Hierna bleef de wedstrijd rommelig zonder een echt betere ploeg. In de laatste twintig minuten wist Holten nog een aan tal kansen te creëren. Na weer een goede voorzet van Jan kopte Bas zijn tweede doelpunt binnen en had Holten wederom de leiding. Dit doelpunt brak het ver zet van de gasten. Hoewel Holten niet echt over de te genstander walste, werd Lemelerveld niet meer ge vaarlijk. Enkele minuten voor het eindsignaal mocht Holten nog een vrije trap nemen. Ruud wist de bal bij de tweede paal te brengen. Remon stond hier reeds te wachten, hij kopte de bal echter tegen de keeper. De rebound werd attent door Bas benut. Met zijn derde en Holtens vijfde treffer bracht hij de eindstand op het scorebord. Zaterdag wacht de wedstrijd tegen num mer drie Kon.UD. Door die wedstrijd te winnen kan Holten een goede slag slaan en tweede plaats nage noeg veiligstellen. Met de juiste instelling en scherpte is dit zeer goed mogelijk. Eindstand 5-3. Holten 4 - Blauw Wit 3 Holten 4 speelde deze week een oefenpot tegen Blauw-Wit 3. Holten speelde vanaf het begin al sterk en creëerde al snel enkele mogelijkheden vanaf de zij kanten. Winand kwam er een paar keer goed doorheen en zijn goede voorzetten werden door de BW verdedi ging met moeite uitverdedigd. Nadat er na 20 minuten pressievoetbal weer een goede voorzet kwam van Wi nand was het Arno die de bal hard tegen.de touwen kopte. Holten moest nu proberen om deze verdiende voorsprong vast te houden. Dit verging Holten goed. Blauw-Wit kwam er in de le helft niet aan te pas. Hol ten kwam vlak voor de rust zelfs op 2-0 door een goal van Gerben Grave, die goed wegdraaide van zijn di recte tegenstander en diagonaal inschoot. Gelijk hier na floot de scheids voor de rust. De 2e helft moest Holten proberen de voorsprong vast te houden. Dit ging niet echt goed en Blauw-Wit scoorde warempel de 2-1. Nu was het zaak voor Hol ten niet de voorsprong uit handen te geven, maar ge lukkig scoorde Mona 10 minuten na de 2-1 de 3-1 voor Holten 4. Hij veroverde de bal op het midden veld en gaf een bal over de hele naar HJ, die op zijn beurt de vrijgekomen Eelco inspeelde. Eelco gaf een steekpass op de doorgelopen Mona en die kon oog in oog met de keeper de bal binnenschuiven. Hierna was het verzet van BW gebroken en kon Holten vlak voor tijd nog de 4-1 binnen schieten door Leon Scholes. De Zweef 7 - Holten 8 Na de deceptie van vorige week moest Holten 8 op bezoek bij koploper De Zweef. Holten was enigszins verzwakt afgereisd, en moest zelfs een speler inlenen van een ander team. De wedstrijd begon aftastend. Beide teams voelden het belang dat op het spel stond. Holten liet zich tac tisch terugzakken, waardoor Holten met snelle uitval len De zweef trachtte te verassen. Dit concept leek te werken, echter de gecreëerde kan sen werden niet benut. Tot het moment dat een goede diepte bal werd gespeeld waarbij de keeper en de laat ste man twijfelden. René L. was de lachende derde en wist te scoren. Holten 8 kreeg wat men beoogde, een voorsprong. De Zweef hield zich voor ogen dat men voldoende klasse had om deze achterstand om te bui gen en liet zich niet van de wijs brengen. Holten streed voor wat men waard was. Elke centime ter werd zwaar bevochten, waarbij ook het fysieke du el niet werd geschuwd. De Zweef begon zich te irriteren aan deze speelwijze en wist zodoende haast geen kansen te creëren. Eén goede mogelijkheid kreeg men na een corner, maar keeper Bert W. wist de bal uit het doel te houden. De Zweef drong steeds meer aan, maar Flolten wist elke keer weer het doelpunt te voorkomen. Het laatste kwartier was het pompen of verzuipen, waarbij Holten uiteindelijk als winnaar overbleef. De vreugde was zeer groot. Holten heeft met deze overwinning alles in eigen han den om ook straks in mei de competitie als kampioen af te sluiten. Eindstand 0-1 Blauw Wit Zaterdag 6 april Blauw Wit 1 - Grolse Boys i 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Deto 3, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Deto 7, 14.30 uur; On6 - Blauw Wit 4, 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Blauw Wit 5 - Gazelle N. 5.14.30 uur; Leme lerveld Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Nieuw-Heeten BI - Blauw Wit BI. 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit Cl - De Zweef C2.' 11.30 uur; OZC MB1-Blauw Wit MB 1,10.30 uur (vertrek 9.15 uur); Vroomshoopse Boys D2 - Blauw Wit Dl11.00 uur (ver trek 9.45 uur); De Zweef D3 - Blauw Wit D2,11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Blauw Wit D3 - De Zweef D4. 10.30 uur; De Zweef E2 - Blauw Wit El, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); DES E3 - Blauw Wit E2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit F1 - Rohda F6, 9.30 uur; Dalfsen F3 - Blauw Wit F2, 11.15 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit F3 - Broekland F19.30 uur; Blauw Wit F4 - Raalte F5,10.30 uur. Zaalvoetbal Donderdag 4 april Blauw Wit 1 - Davo 2, 21.00 uur. SV Holten Holten 1 - Langeveen 1, 14.00 uur; Holten 2 - Oldenzaal 2, 10.00 uur: PH4 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur; Holten 5 - Hector 4,10.00 uur; Holten 6 - De Zweef 6, 10.45 uur; Holten 7 - Zenderen V 4, 9.00 uur; Nijverdal 4 - Holten 8,10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 9 - RKSV 3, 10.00 uur; Holten 10-HSC 21/Brein 11. 9.00 uur. Zaterdag 6 april Hol ten Al -Kon. UD Al. 14.30 uur; AZC B2 - Holten BI, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); RDC Cl - Holten Cl, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten C2 - Enter Vooruit C2, 12.00 uur; Holten Dl - Colmschate Dl. 11.00 uur; Holten D2-PH D6, 11.00 uur; Enter Vooruit El - Holten El, 9.30 uur (ver trek 8.30 uur); Holten E2 - Ex- celsior'31 E7, 10.00 uur; RKSV E2D - Holten E3,10:00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E4 - PH E9, 9.00 uur; Holten F1 -GFCF1, 11.00 uur; Om hoog F3 - Holten F2, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Enter Voor uit F2 - Holten F3, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur). Donderdag 11 april Holten BI - Klein DochterenB2,19.30 uur. Handbal Avanti - Meisjes BI13,55 uur (vertrek 12.55 uur); Meisjes B2 - HCD'97,10.45 uur; Meis jes D - Achilles, 10.00 uur; Meisjes D - Achilles, 10.00 uur; Mini's tweede team toer nooi in Heeten, 12.30 uur (ver trek 11.45 uur). Zondag 7 april Dames 1 - Leerkes/ Haarle, 10.45 uur; Heren 1 -AHW'71, 14.15 uur; Heren 2-DSC 2, 13.10 uur; Dames A - Leerkes/ Haarle, 11.00 uur. Holten - Mevrouw Eg- gink uit Laren was uitge nodigd voor de middag van de Ouderensoos in Irene. Deze werd afgelo pen dinsdag gehouden. Eggink vertelde verha len, gedichten en liedjes. Het ABC kwam aan bod' en ze had een gedicht dat destijds daar haar moeder was gemaakt. Hierin zit ten honderd spreekwoor den verwerkt. Ook vertelde ze een ver haal waarin liedjes voor kwamen die spontaan door de mensen werden meegezongen. Heel veel herinneringen kwamen weer naar boven bij de gedichten. Over hoe het er vroeger toeging op de boerderij. Markelo - Na drie zeges op rij morste Blauw Wit afgelopen zaterdag in Markelo onnodig twee punten tegen het laag ge klasseerde Markvogels (2-2). Toen echter na af loop bleek dat mede kampioenskandidaat Sp. Denekamp bij Sp. Haarlo met 2-1 had verloren - en voorts Drienerlo ook had verloren (0-1 tegen De Blauwwitters) - sloeg de teleurstelling van het ge lijke spel al gauw om in tevredenheid. Immers, door dit gelijke spel werd de voorsprong op Sp. Denekamp uitgebouwd tot vier punten met voorts nog een wedstrijd minder voor de Holtena- In de eerste helft van de wedstrijd tegen Markvo gels zag het er helemaal niet naar uit dat Blauw Wit, die het in deze mid dag zonder de gebles seerde Ton Veldhuis en Remon Jager) moest doen (Merijn Offringa en Ernst-Jan Harmsen wa ren de vervangers), pun ten zou laten liggen. Vanaf de aftrap had de ploeg van trainer Dick Brands de wedstrijd on der controle en werd de thuisclub in de verdedi ging gedrukt. Dat lever de direct al enkele vrije trappen op in de buurt van het strafschopge bied. Gerald Jansen mik te echter over en Marco Schuiterd zag zijn inzet door de doelman gestopt. Markvogels probeerde via lange halen op de be weeglijke spitsen gevaar te stichten, maar de Blauw Wit-verdediging kende nauwelijks proble men. Blauw Wit was vooral over links gevaar lijk via Gerben Beldman. Flij kwam zijn tegenstan der regelmatig voorbij, echter zijn voorzetten waren onder de maat. Na tien minuten kreeg Ger ben een vrije kans na goed voorbereidend werk van Marco, maar hij maaide over de bal. Ook enkele hoekschop pen leverden geen succes op. In de 25ste minuut kwam Blauw Wit echter toch verdiend op voor sprong, Arno Jager stuurde Ernst-Jan Flarm- sen op rechts de ruimte in, de voorzet van Ernst- Jan was op maat en nu faalde Gerben niet (0-1). Door deze treffer veran derde het spelbeeld niet. Blauw Wit wist echter tegen de stugge Markvo- gels-verdediging nauwe lijks kansen te creëren. Marco schoot rakelings over en de mee opgeko men Arjan Aanstoot zag zijn kopbal door de goed op dreef zijnde doelman Van der Noort gestopt. Alles wees op een 0-1- ruststand. Echter, tot te leurstelling van de in be hoorlijke getale meege reisde Blauw Wit-aan- hang (mensen, houd dat zo in de komende be langrijke wedstrijden!) kwam de thuisclub in blessuretijd tegen alle verhoudingen in op gelij ke hoogte. De Blauw Wit-verdedi ging kon de bal niet goed weg krijgen, waarna Mi chel Meiberg niet aarzel de en vanaf ruim 20 me ter blind uithaalde. Via de vingertoppen van de tot dan toe vrijwel werk loos toegekeken hebben de Hans Bekkernens ver dween de bal in de uiter ste bovenhoek 1 -1 Blauw Wit probeerde in de tweede helft direct weer op voorsprong te komen. Markvogels werd in de verdediging gedrongen. Enkele hoek schoppen leverden niets op, maar in de 53e mi nuut was het toch raak. Marco speelde op het juiste moment de mee opgekomen aanvoerder Arno Jager aan, die van af rechts fraai in de ver ste hoek raak schoot (1- 2). Daarna ging Blauw Wit goed door en wilde het snel de wedstrijd be slissen. De kansen op een grotere voorsprong kwamen er ook. Gerben kwam na een fraaie solo vrij de doelman, maar deze wist zijn team voor een grotere achterstand te behoeden. Even later zag Gerald Jansen zijn vrije trap door de doel man gestopt. Arjan Aan stoot kopte uit een hoek schop net over en Gert- Jan Prins schoot na een fraaie aanval over links in vrije positie rakelings voorlangs: Verder waren enkele keren na goede aanvallen over de vleu gels de voorzetten te slordig, zodat de Mark vogels-verdedigers steeds voor opruiming konden zorgen. Geleidelijk aan ging Blauw Wit door het uit blijven van de derde treffer steeds onrustiger spelen, waardoor de thuisclub als het ware weer in de wedstrijd ge holpen werd. Trainer Brands probeer de dat wedstrijdbeeld te veranderen door Merijn Offringa en Ernst-Jan Harmsen te vervangen door Maarten Kruime laar en John-Paul Akker man. Om onbegrijpelijke redenen werd het spel van Blauw Wit echter steeds rommeliger. Met name vrije verdedi ger Jacco Scliuppert pro beerde zijn team op te peppen, maar de Blauw witters konden de wed strijd niet meer in hun greep houden. Markvo gels wist daarvan echter ook niet te profiteren. Daarvoor miste de ploeg de kwaliteit. Wel werd echter met een tomeloze inzet gestreden voor de gelijkmaker. En wat de Blauw Wit- aanhang vreesde gebeur de in de tachtigste mi nuut. Via een zeer geluk kige goal - een ongevaar lijk afstandschot van Henri Meutstege werd door Dirk Jan Beldman ongelukkig zodanig van richting veranderd, dat Flans.Bekkernens kans loos was - kwam de thuisclub op gelijke hoogte (2-2). Blauw Wit probeerde daarna alsnog weer de drie punten te pakken, maar de Markvogels-ver dediging wist met'kunst en vliegwerk over het eind te blijven. Flierdoor behaalde Markvogels een zeer lucky punt, want wanneer lukt het om tweemaal te scoren, terwijl je geen kansen krijgt? Blauw Wit heeft echter nagelaten uit en kele mooie kansen de wedstrijd te beslissen. En wanneer je dat nalaat kan een bekende voetbalwet gaan gelden en uit dat oogpunt bezien kan het gelijke spel voor Mark-I vogels niet onverdiend worden genoemd. Ondanks dit gelijke spelj blijven er echter met nogr vier wedstrijden te spe- len en zeven verliespun- ten minder dan de naaste' achtervolger goede kam- pioenskansen voor Blauw Wit. Opstelling Blauw Wit: Hans Bekkernens, Arjan Aanstoot (Gert-Jan Ulf- man), Jacco Schuppert, Ar no Jager, Dirk Jan Beld man, Gert-Jan Prins, Gerald Jansen, Merijn Offringa (Maarten Kruimelaar), Marco Schuiterd, Ernst-Jan j Harmsen (John-Paul Akker- man) en Gerben Beldman. Lezingen, discussies en informatiemarkt van 13.00 tot 17.00 uur Sporthal 'De Haverkamp' Stationstraat 28 Markelo Entreekaarten: voorverkoop bij Café De Haverkamp bei 026-3702100 of 0547-361439 op beide dagen verkoop a contant bij de receptie verijssei 1 Ijjjl Riin en ')ssel f-.N. 3. Hof van Twente ABCTA Lochem, Countus Accountants adviseurs, Arkevaart Twente, Univé Onderlinge Markelo, Cogas, Ter Horst Goor, Carint, Nijland Service B.V., Prabor Milieutechnieken, MBB Twente, Eelerwoude Rentmeesters b.v., Eelerwoude Ingenieurs b.v., Bruins Kwast, Rabobank. Hartewensen in wonen Stationsstraat 3-5 7451 BH Holten Telefoon 0548-361223 RESTAURANT DE POPPE' Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 4