Brandweer houdt woensdag info dag Gemeente moet dit jaar nog tal van taken harmoniseren Caravanafstand bij Haspel Klassiekermotorrace met Koninginnedag Laag vliegen boven NP Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Kaartverkoop Koninginnedag Agenda Controle op helm dragen Unit voor Bergspeurders Campanella en HMV naar Parkgebouw Lezing over Psychosynthese een weg naar bezield leven W Holtens Nieuwsblad DONDERDAG 4 APRIL 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD 3 Arts: Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548-363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, tele foon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111 Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. A. Groot, telefoon 0548-362884. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Dorpsstraat 24C, te lefoon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daarbuiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tele foon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 7 april: 9.30 uur, ds. H. Gijsen, nevendiensten. 19.00 uur, ds. H. Gijsen. Eerste collecte: diaconie; tweede collecte: plaatse lijk ZWO. Oppasdienst: 9.30 uur, mw. Schuppert en Willeke Aal- tink. Dijkerhoek: 11.00 uur, ds. H. Gijsen. Okkenbroek: 10.00 uur, ds. J.C.A. Kruithof-Looije. Uitgangscol lecte: algemene kerkenwerk. Gereformeerde kerk Zondag 7 april: 9.30 uur, ds. H.J. Mulder, Olst. 19.00 uur, ds. L.J.G. IJkel, Apeldoorn. Oud. Van dienst: zr. G. Stam-Beldman. Eerste collecte: kerk, tweede collecte: diaconie. Kindemevendiensten. Groep 2 en 3 o.l.v. Karin Stam; groep 4 en 5 o.l.v. Jetty Tromop; groep 6 en 7 o.l.v. Hannie Hoekman; groep 8. o.l.v. Ciska Mijsters. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 10 april: 19.00 uur, hr. Vogely. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 7 april: 9.30 uur, communieviering. Voorganger: werkgr. liturgie, m.m.v. gemengdkoor uit Nieuw-Heeten. Nieuw-Heeten, zaterdag 6 april: 19.00 uur communieviering, werkgr. liturgie; zondag 7 april: 10.00 uur eucharistieviering bij de eerste heilige communie, pastor Wolters. Maandag Vorige week in de nacht en ochtend lichte vorst met -1.4 graden in de weerhut, vlak boven grond nog wat kouder met -2.2 graden. Espelo noteerde -2.0 graden en aan de grond -3.2 graden. De zon was er al vroeg bij, wel dreven er sluierwolken over. Verder in de morgen veel zon met wat wolkjes. De hele middag was het zon nig, afgewisseld door wat dunne sluierwolken. Zo werd het een prachtige lentedag. Het werd 10.7 graden. Dinsdag In de nanacht tijdens opklaringen dook de temperatuur weer on der het vriespunt met -0.7 graden en vlak boven de grond werd - 2.0 graden gemeten. Espelo noteerde op klomphoogte -3.0 gra den. In de ochtend en morgen scheen er een wazige zon door de sluierbewolking heen. In het eerste deel van de middag nog wol kenvelden. Daarna flinke opklaringen en vrij zonnig. Woensdag Later in de avond en nacht dreven er wolkenvelden over. Deze verdwenen in de nanacht geleidelijk weer. De minimumtempera tuur begon daarna te dalen en kwam uit op 0.4 graden. Aan de grond kwam het tot wat vorst met -0.4 graden. Espelo vlak boven de grond -1.6 graden. De hele morgen en middag was het onbe wolkt en zonnig. De lucht was erg droog met 28 procent lucht vochtigheid. Alleen de wind voerde koude lucht aan. Donderdag In de nacht en ochtend kwam het opnieuw tot lichte vorst. Holten noteerde -1.3 graden en op klomphoogte werd het -2.2 graden. Es pelo kreeg -3.5 graden vlak boven de grond. In de morgen dreven er enkele wolkensluiers over maar daar had de zon geen hinder van. 's Middags was het zonnig en onbewolkt met 21 procent was dc lucht opmerkelijk droog. 15.7 graden werd het. Goede Vrijdag Het kwam in de nacht en ochtend niet tot vorst ondanks dat het kraakhelder was, dit kwam ook omdat er nog een zwak windje stond. Het minimum bedroeg 1.2 graden en aan de grond 0.2 gra den, Espelo vlak boven de grond 1.0 graden. De morgen zag er stralend uit, afgewisseld door enkele wolkensluiers. De middag opnieuw zonnig en onbewolkt. Het werd 18.7 graden. Zaterdag In de nacht en vroege ochtend werd het niet meer zo koud dan de voorgaande nachten. Het werd 2.4 graden, aan de grond kwam het net niet tot vorst met 0.1 graden. Espelo wel met -1.4 graden, 's Morgens veel wolkenvelden met duidelijk minder zon. Een groot deel van de middag scheen er geregeld een wazige zon. Daarna werd de bewolking dikker. Het bleef wel droog. Eerste Paasdag De avond en nacht was het een stuk zachter met 5.7 graden. In de ochtend en het begin van de morgen was er sluierbewolking aan wezig, ook was er een mooie bij zon te zien. In het verdere ver loop van de morgen perioden met zon afgewisseld door wolken velden. 's Middags ook veel zon wat sluierwolken en stapelwol ken. Meteo Holten, Freddie Paalman Beuseberg - Motor- en Automo bielclub de Holterberg houdt öp Koninginnedag de tiende Regel matigheidswedstrijd voor Histo rische en Klassieke Wegracemo toren op de Beusebergring. De belangstelling aan deelne merszijde voor dit evenement is nog steeds groeiende en aange zien de Iloltense race de eerste van het jaar is, verwacht de or ganisatie veel deelnemers. Verder is er een motormarkt en worden klassieke auto's en mo toren tentoongesteld. Omdat de trainingen om 10.00 uur beginnen, zullen de wegen vanaf 9.00 uur voor alle verkeer zijn afgesloten. Vervolg van voorpagina Holten - De bezoekers van de in- fo-avond krijgen een rondlei ding door de kazerne, kunnen de voertuigen en de apparatuur be kijken, en krijgen uiteraard maximaal de gelegenheid om vragen te stellen. Er liggen solli citatieformulieren. En er ligt in formatie over de opleidingen die bij de brandweer gevolgd (kun nen) worden. De brandweer vraagt mensen die in Holten wonen en werken. 'Juist voor overdag is het belang rijk dat we mensen uit de plaats zelf hebben.' Daarnaast is het van belang dat deze mensen vrije tijd beschikbaar willen stel len voor de brandweer. 'Elke maandagavond wordt er geoe fend, en van september tot juni gaat men de eerste paar jaar elke week een avond op cursus.' Holten - De voorbereidingen van Koninginnedag nieuwe stijl zijn in volle gang. Zoals al be kend wordt na de aubade en Oranjebrunch gehouden op de voor het verkeer afgesloten 'We zoeken mensen van allerlei niveaus. De brandweer is een doorsnee van de bevolking en vertegenwoordigt alle niveaus, van hoog tot laag. Ook voor ie mand met een HBO-opleiding zijn er speciale mogelijkheden tot scholing.' Mensen die bij de Holtense be drijven werken worden nadruk kelijk uitgenodigd de infobijeen- komst bij te wonen. 'Bedrijfshulpverleners kunnen ook heel goed deel uit maken van het plaatselijke brandweer korps. Mensen die bij de brand weer komen, krijgen een gede gen opleiding waar men ook binnen het bedrijf profijt van heeft. Bovendien weet zo iemand in geval van calamiteiten bij het ei gen bedrijf waar hij of zij de brandweer naar toe moet dirige- De brandweer houdt zich niet alleen bezig met brand blussen. (Foto: Gert Perdon) Brandweerwerk is vrijwilligers werk. 'Maar het is niet vrijblij vend. De brandweervrijwilligers krijgen wel een vergoeding voor de uren die ze trainen en uitruk ken. De vrijwilligers zijn goed verzekerd, ook naar hun werkge vers toe.' De sollicitanten wor den gekeurd door een Arbo-arts en moeten onder meer een con ditietest (fietstest) doen. 'Je moet het ook zien als een hobby. Het geeft een stuk meer waarde, je maakt je nuttig. En dat doe je in groepsverband. In het Holtens korps heerst een ge moedelijk sfeer, een goede teamgeest. Je staat nooit ergens alleen voor, je doet het altijd met elkaar. Wat je wel ziet is dat brandweermensen over 't alge meen positief ingestelde mensen zijn. En dat zie je ook in het Hol tens korps.' Voor meer informatie kan men bellen: telefoon 0548-854634. Na de brunch zullen in het cen trum diverse festiviteiten plaats minder. De kaarten voor deelname aan de brunch zijn verkrijgbaar bij het VVV-kantoor. De kosten zijn 5 euro voor volwassenen en 2,50 euro voor kinderen tot en met 12 jaar, onder begeleiding van ouders). Inmiddels hebben de bij de Stichting Viering Nationale Feestdagen bekende vrienden clubs en buurtverenigingen een brief ontvangen. Maar uiteraard is iedereen welkom. Het volledige programma wordt binnenkort door affiches en pu blicatie in het Holtens Nieuws blad bekendgemaakt. Holten - De politie constateerde afgelopen week dat, mede door het wat warmere weer, veel be stuurders van bromfietsen door het dorp rijden zonder helm. Dat dit levensgevaarlijk is, be hoeft geen betoog. Er zijn voor beelden genoeg aan te halen. De politie doet een dringende op roep aan de, vaak jeugdige, bromfietsers om toch vooral de helm op te doen als men op de bromfiets gaat rijden. Van be lang is daarbij dat ook de kin band vast wordt gemaakt. Ook de ouders kunnen daarin een rol van betekenis spelen door toch hierover met hun kinderen te praten. Zonder helm rijden kost toch 40 euro. Zonde van het geld natuur lijk. De politie gaat hierop vaker con troleren. Holten - Burgemeester en wet houders gaan akkoord met de aanvraag van het bestuur van Hondendressuurclub De Berg speurders om een unit te mogen plaatsen aan de Oude Deventer- weg 2 te Holten. De vergunning is verleend voor vijfjaar. Holten - Zanggroep Campanella en de fanfare van de Holtense Muziek Vereniging verzorgen samen met Gospelkoor Promises en vocaal ensemble De Twente Zangers uit Rijssen het traditio nele voorjaarsconcert, dat 12 april gegeven wordt in het Park gebouw aan de Oosterhofweg. Aanvang 20.00 uur. De entree bedraagt 6,81 euro; houders van CJP/Pas65 betalen 6,35 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij het VVV-kantoor in Holten. Holten - Sinds de gemeentelijke herindeling zijn al meerdere za ken geharmoniseerd. Er liggen echter nog een aantal taken te wachten op harmonisatie. Formeel moet de harmonisatie binnen de nieuwe gemeente op 1 januari 2003 voltooid zijn, twee jaar na de herindeling. Burge meester J.A.H. Lonink gaf aan dat dit tijdsbestek door de mees te heringedeelde gemeentes wel gehaald werd, ook al omdat men in die gemeentes al drie, vier jaar vóór de herindeling aan het harmoniseren sloeg. 'Hier is dat een bijzondere klus. Met de voorbereidingen is men pas van af september 2000 bezig. Maar we doen ons best om dit jaar de zaak rond te krijgen.' Zaken die geharmoniseerd wor den en die financiële consequen ties hebben, worden voor de zo mer nog door het college behan deld, zodat een en ander nog mee kan in de begroting 2003. Lonink wil, om een goede afwe ging te kunnen maken, een 'to taaloverzicht' van deze zaken, ook al omdat een 'harmonisatie per voorstel' vaak duurder uit pakt omdat dan gekozen wordt voor de beste regeling. (Foto: Johan Bolink) Wat moet er nog allemaal wor den geharmoniseerd? De hon denbelasting onder andere. In Rijssen betaalt men hondenbe lasting, in Holten niet. Ook de begrafenisrechten, de toeristen belasting (in Holten wel; in Rijs sen niet) en forensenbelasting dienen gelijkgeschakeld te wor den. De harmonisering van hon denbelasting, toeristen- en fo rensenbelasting heeft financiële gevolgen; dat geldt zowel bij af schaffing van de belasting als bij het vergroten van het belasting gebied. De harmonisering van deze belastingen komen op 4 ju ni 2002 in de commissie en op 24 juni in de raadsvergadering. De harmonisatie van de begrafe nisrechten komt 8 oktober in de commissie en 19 november in de raad. De financiële gevolgen zijn hierbij niet zo groot, omdat het neerkomt op het in elkaar schuiven van verordeningen. Daarnaast komen nog een aantal zaken aan orde, zoals de notitie stedenbanden, die momenteel bij het college circuleert. Gehar moniseerd moet ook nog worden het gemeentelijke gebouwenbe heersysteem, 'Weer samen naar School', Tuinonderhoud, de leer plichtadministratie, de huisves tingsverordening voor het on derwijs, de logopedie, de schoolsportdag. het school zwemmen, de handhavingsnota, het bodembeheer, het bestem mingsplan buitengebied, maar ook de wijze van onkruidbestrij- ding, de straatverlichting en de straatreiniging, de gladheidbe strijding, het onderhoud van slo ten, de afvalverwerking, de ram penbestrijding, het jeugdbeleid, het energiebeleidsplan, een be drijfsterreinenvisie, de kwali teitseisen met betrekking tot het onderhoud van wegen en subsi die voor ontwikkelingshulp. In het pakket zaken die nog ge harmoniseerd moet worden, zit ten volgens gemeentesecretaris D. van der Borg nog tal van on derwerpen waarover, naar hij verwacht, stevige discussies zul len worden gevoerd. Holten - De afstand tussen de stacaravans op het nieuw in te richten terrein De Haspel wordt toch vijftien meter. Dat stellen burgemeester en wethouders voor. Het voorstel komt donder dag 4 april, in de commissie Ruimtelijke ontwikkeling. Het plan om het vervallen recre atieterrein aan de Langstraat op te knappen werd enige tijd gele den besproken in de commissie vergadering Ruimtelijke ontwik keling. De familie Vincent wil op De Flaspel stacaravans plaat sen met een grootte van maxi maal 50 vierkante meter en een berging van 4 vierkante meter, dus in totaal 54 vierkante meter. De stacaravans komen op ruime kavels van circa 600 vierkante meter of meer, zodat de aanwe zige beplanting grotendeels in stand kan worden gehouden. De gemeente vond het een goed plan, maar stelde wel een aantal voorwaarden. Waaronder de on- In woonboerderij van Rob Regoort en Maija Strobosch aan de Julekesweg 1 te Holten wordt 12 april door Inge van Beek een lezing gegeven over Psychosynthese, een weg naar een bezield leven. Psychosynthese is een opti mistische psychologie, die uit nodigt tot innerlijke groei en bewustwording. Grondlegger is de Italiaanse psychiater Ro berto Assagioli, die. voortbou wend op de inzichten van Freud en Jung, een model ont wikkelde waarin zowel de ho gere aspecten van de mens, zoals onze kwaliteiten en po tentiële mogelijkheden, als emotionele blokkades, ang sten, en weerstanden aan bod komen. Vaak worden we geleefd door alles in en om ons heen. Dan hebben gevoelens, zorgen en gedachten het hoogste woord en voelen we ons verdeeld en uit balans. Psychosynthese biedt een praktische methode om de verschillende kanten in onze persoonlijkheid tot een syn these te brengen, blokkades op te ruimen, zicht te krijgen op onze kwaliteiten en mogelijk heden, zodat we in verbinding met onszelf nieuwe keuzes kunnen gaan maken. In de lezing worden de essen ties en praktische toepassin gen van psychosynthese be licht. Inge van Beek is als trainer verbonden aan het Centrum Psychosynthese Holland in Amersfoort, dat sinds 1986 een beroepsopleiding tot psy chosynthese counsellor/ gids/ therapeut verzorgt. Gaarne telefonisch vooraf re serveren bij Marja Strobosch, telefoon 0548-366997. De kosten van de lezing bedragen 5 Euro. Je bent van harte wel kom. derlinge afstand van de stacara vans, die volgens de gemeente vijftien meter moet bedragen. Een aantal fracties, waaronder Gemeentebelang en SGP, vond dat de gemeente eerst nog eens over die onderlinge afstand van vijftien meter na moest denken. Ze vonden de afstand te groot, en wilden de mogelijkheid bie den van een kleiner aantal tus- senmeters, zodat er eventueel meer stacaravans geplaatst zou den kunnen worden. Het college houdt echter toch de vijftien me ter tussenruimte aan, maar wel met de mogelijkheid daar in voorkomende gevallen van af te wijken tot minimaal tien meter. 'Het gaat hier om een stukje maatwerk. Het terrein is gelegen in de Provinciale Ecologische Hoofd Structuur en heeft op grond hiervan bijzondere aan dacht. Er is hier in de loop der jaren een aantrekkelijk bosge bied ontstaan, en het zou een slechte ontwikkeling zijn als er Holten - Overijssel is van me ning dat het laagvlieggebied voor helikopters boven de Sal- landse Heuvelrug wegens de na tuurwaarden afgestoten moet worden. De provincie heeft dat per brief meegedeeld aan de Minster van Defensie, als reactie op het tweede Structuurschema Militaire Terreinen. Een ambtenaar van de gemeente heeft hierover met de provincie overlegd; de provinciale brief werd mede namens de gemeen ten Rijssen-Holten en Flellen- doom en Raalte geschreven. In mei 2001 was hetzelfde on- Expositie Rineke Klein. Boschkamp, 4 maart 2002 - 13 april 2002 Expositie bloemschilderijen. Natuurdiorama Holterberg, 31 maart 2002 - 28 april 2002 Expositie Dirkje Boer, Ge meentehuis Holten. 2 april 2002 - 22 april 2002 Jaarvergadering PvdA. Park gebouw Rijssen, 4 april 2002, 20:00 Jaarfeest CJV Dijkerhoek. Bethanië, 5 april 2002, 20:00 Jaarfeest CJV Dijkerhoek. Bethanië, 6 april 2002. 14:00 Zondagmorgenrit klassieke motoren, Stuurhuus Beuse- bergerweg 37, 7 april 2002, 10:00 Toertocht klassieker auto's, Stuurhuus Beusebergerweg 37, 7 april 2002, 14:00 Vooij aars wandeling. Heri- kerbcrg Markelo, 7 april 2002, 14:00 Vooijaarskledingbeurs, Vos man, 9 april 2002, 8:45 - 10:30 Bloedafname Rode Kruis, Mossink, 9 april 2002, 18:30 -21:00 Lezing psychosynthese. Ju lekesweg 1, 12 april 2002, Graag telefonisch reserveren: 0548-366997. Vooij aarsconcert Amazing. Kandelaar. 12 april 2002. 20:00 Motocross Euro Nationaal. Stuurhuus Beusebergerweg 37, 14 april 2002 Opfriscursus rijvaardigheid voor 50-plussers, Bosch kamp, 17 april 2002, 9:30 - 11:30 Holter Politiek Café, Café 't Keuntje, 17 april 2002, 20:00 Jaarreisje Anbo Holten. 18 april 2002 Lezing Dick den Dool. Ju lekesweg 1, 18 april 2002, 20:00, Over Bijzondere krachten van de aarde. Puzzelrit. Stuurhuus Beuse bergerweg 37, 21 april 2002 Bijeenkomst Bejaardenso ciëteit Holten. Kandelaa. 23 april 2002, 14:30 Opfriscursus rijvaardigheid voor 50-plussers, Bosch kamp, 24 april 2002. 9:30 - 11:30 Zondagmiddag motortoer tocht, Stuurhuus Beuseber gerweg 37, 28 april 2002, 13:00 Veteranenwegrace. Stuur huus Beusebergerweg 37, 30 april 2002 Koninginnedag, Centrum Holten, 30 april 2002, 10:00 - 20:00 Herdenkingsplechtigheid. Canadese Begraafplaats, 4 mei 2002 Touwtrektoemooi Okia, Vletgoor, 5 mei 2002 in dit gebied kaalslag plaats zou vinden. Flet verzoek van Vincent om luxe stacaravans op ruime kavels te plaatsen met behoud van het bosachtig karakter van het gebied is dan ook een goede oplossing', aldus de gemeente. Vincent heeft in een gesprek met de gemeente aangegeven geen problemen te hebben met het op nemen van een onderlinge af stand vanaf 15 meter, met be perkte vrijstelling tot 10 meter. Volgens de gemeente krijgen de gebruikers van de kampeermid delen door het opnemen van een onderlinge afstand ook een stuk je kwaliteitsgarantie. 'Er moet hier geen vergelijking worden getrokken met de gewone kam peerterreinen. Er ontstaat een zeer hoogwaardig kampeerter rein dat bijdraagt aan de diversi teit en kwaliteit van de recreatie ve voorzieningen binnen de ge meente', en daarom wordt voor gesteld de afstand van vijftien meter te handhaven. derwerp al aan de orde in de di verse werkgroepen en het Over legorgaan National Park in op richting. Ook toen is al mede door de vertegenwoordigers van de gemeente Rijssen besloten er bij de Minister van Defensie op aan te dringen het laagvliegge bied boven de Sallandse Heuvel rug af te stoten. Ook van de kant van het overlegorgaan is toen een brief naar Defensie gegaan, en ook die brief werd mede on dertekend door de gemeente. Volgens de gemeente wordt er niet of slechts sporadisch ge bruik gemaakt van dit laagvlieg- gebied. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten Oost, behorende tot Wegener NV. in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: familie Bouwhuis, Aalpolsweg 6. 7451 HK Holten, tele foon 0548-36 18 49. Van 17.00 tot 19.00 uur. Klachten bezorging: 0546 - 81 6666 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax:0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis@who.wegener.ril Adres redactie: Kerkhofsweg 18. 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Extra inleverpunten kopij: Het Bonte Paard. Devcnterweg 87. telefoon 0548-361202. uiterlijk inle veren: dinsdags 9.00 uur Bosschool, Raaltcrweg 44, telefoon: 0572-321622. Uiterlijk inleveren: maandags 12,00 uur Advertenties: Getfertsingel 41. 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 14.00 uur telefoon 0548-368295 ~en fax 0548-366497: andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert, mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schotten, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat, Smids belt 7. 7451 BL. telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan dc Kerkhofsweg 18. Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advertentiecontracten en aanbie dingen daartoe zijn van toepassing de Rege len voor het Advertentiewezen van de Stich ting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198699. Een exemplaar van de Regelen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten Oost BV is een onderdeel van het Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) informeren over voor u rele vante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij We gener Huis-aan-huiskranten Oost BV' t.a.v. de heer A T. Kooij .Manager MPRS&O, Postbus 28, 7500 AA ENSCHEDE

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3