Komende drie wedstrijden belangrijk voor Blauw Wit Win een vakantie! ::::0800-l966 1 (.Uw/Os Ruime winst handbaldames Spot isor Blauw Wit wint match tegen Deense Rönnede Resultaten Blauw Wit Hoya Lecture Meer zien. Meer comfort. Prettig en ontspannen leven. 0 WAAROM DUUR LENEN ALS HET NOG GOEDKOPER KAN? Zomer begint nu al bij Postcode Loterij! S NATIONALE L OTERIJB TLT-rTh. 'IJls®, aéLfe BON VOOR POSTCODE-MILJOENE JUBILEUM-STRAATPRIJS 887.500 'I Winnen doe j'e bij... de Postcode Loterij! KA PIT AALVISIE Visie sinds 1966... www.kapitaalvisie.nl JA, IK BINGO MEE MET RON ANDRÉ jFj loterij ->1 Winnen, winnen, winnen! DONDERDAG 21 MAART 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD HN 9 Blauw Wit 2 - SC Rijssen 2 Deze wedstrijd tegen het laaggeklasseerde Sportclub Rijs sen zou een makkie moeten worden. Blauw Wit speelde echter rommelig en onnauwkeurig en maakte het zichzelf hierdoor nodeloos moeilijk. Pas in de dertigste minuut wist Merijn de ban te breken toen hij na een hoekschop de bal kreeg en bijna vanaf de achterlijn het doel wist. te vinden. In de veertigste minuut jaagde Merijn de keeper op, vero verde de bal en passeerde koel de inmiddels teruggekomen verdediger. Nog voor rust maakte Gerwin de 3-0 uit een .schot vanaf de 16 meter na een balletje breed door Merijn die hiermee een flink aandeel had in de 3-0 ruststand. Na rust kreeg Blauw Wit nog meer ruimte, maar hier werd slecht gebruik van gemaakt. In plaats van de combinatie te zoeken werd er teveel gelopen met de bal waardoor het ge makkelijk verdedigen was voor Rijssen. In de zeventigste minuut wist Hans vanuit een vrije trap de 4-0 te scoren en vlak voor tijd was het wederom Hans die met een afstands schot de eindstand op 5-0 bepaalde. Toen het nieuws be kend werd dat de nummer twee zijn wedstrijd had verloren en er dus een nieuwe stap richting kampioenschap werd gezet werd de stemming natuurlijk nog beter. Eindstand 5- 0. DES 9 - Blauw Wit 4 Tegen DES speelt Blauw Wit meestal haar zwaarste wed strijden. Meestal worden deze wedstrijden dan ook door de Holtenaren verloren. Ook nu had Blauw Wit het weer zeer zwaar. Het was duidelijk dat Blauw Wit het niet meer ge wend was een echte wedstrijd te spelen. Door verschillen de redenen konden de oefenwedstrijden namelijk niet doorgaan. DES was zaterdag dan ook de terechte wedstrijd met een veel verzorgder - hoewel ook geen hoogstaand - voetbal. Gerrit-Jan v/d Pol kon met een goed genomen vrije trap, waarbij de bal in de kruising terechtkwam, nog iets terug doen maar de wedstrijd was al verloren. Eind stand' 4-1. CSV Apeldoorn 10 - Blauw Wit 5 Blauw Wit wist dat het een lastige kluif zou worden tegen koploper Apeldoorn. De thuisploeg had geluk dat een handsbal geen strafschop voorde gasten opleverde. Hierna ging het spel redelijk op en neer, maar was Apeldoorn veel meer in balbezit. Hun goede positiespel leverde kansen op, maar geen treffers. Aan de andere kant kreeg Blauw Wit ook enkele fraaie mogelijkheden, maar ook deze leverden geen treffers op. In de tweede helft kreeg ook Blauw Wit geen strafschop toen er hands binnen de zestien meter werd gemaakt. Apeldoorn bleef sterker, maai' kreeg min- der uitgespeelde kansen. Dat ze uiteindelijk toch aan een doelpunt kwamen, was voor hen zeer gelukkig. In eerste instantie stond de rechtsbuiten buitenspel, maar dit werd over het hoofd gezien. De voorzet leverde een inzet op van een van de andere spitsen, maar doelman André Aanstoot stond goed in de weg. De bal ging omhoog, waarna het ef fect de bal uiteindelijk toch in het net deed belanden. Apel doorn maakte ook nog 0-2 en won gezien hun spelover- vvicht verdiend. Eindstand: 0-2. Blauw Wit Al - Diepenveen Al Blauw Wit speelde zaterdag een zeer goede wedstrijd te- I gen het zwakkere Diepenveen. Na een minuut was de voorsprong al een feit door een doelpunt van Martijn. Blauw Wit zette het goede voetbalspel voort en na enkele kansen gemist te hebben wist nu Wouter de 2-0 te scoren. Na rust was Blauw Wit weer de sterkere en wist weer vrij snel te scoren. Dit keer was Jurgen de doelpuntenmaker. Diepenveen kwam vervolgens weer terug op 3-1. Enige tijd later liet Blauw Wit alweer van zich horen. Nadat de keeper van Diepenveen een grove overtreding beging, kende de scheidsrechter Blauw Wit een penalty toe. Deze werd afgemaakt door Arturo. Uiteindelijk werd de stand nog met één doelpunt verhoogd nadat Richard na een solo actie ook het doel vond. Eindstand: 5-1. USV Dl-Blauw Wit Dl i Beide ongeslagen en koploper, beide veel voordoelpunten en weinig tegendoelpunten. Het beloofde een geweldige te worden en werd dan ook een gewéldige wedstrijd. Als leeuwen vochten de Blauw Witters om de bal tegen de fy siek veel sterkere tegenstander. Maar speltechnisch en vooral ook conditioneel waren ze USV veruit de baas. Bij mst echter een 2-0-achterstand, ontstaan door lengte snel heid bij uitvallen. Mike was tweemaal kansloos, waarbij ook nog een eigen doelpunt te betreuren was. Eigen kan- j sen werden niet benut. Na de rust kwam USV zelfs direct op 3-0 en leek de wedstrijd dan toch al gespeeld. Maar een I van richting veranderd schot van Jasper zorgde voor 3-1 en een wedstrijd die zich geheel afspeelde op de USV-helft. Het werd door grote druk en passie 3-2,3-3 en zelfs 3-4 na nogmaals Jasper (tweemaal) en Nick de Bie. Euforie bij de meegekomen supporters en leiders. Helaas betekende een uitval in de laatste minuut nog een kans èn een doelpunt voor USV. zodat het gelijkspel op de borden verscheen. De morele winnaar was echter Blauw Wit, dat zich uit kansloze positie terug had gevochten Jordi zorgde voor de primeur, door vijf minuten van het veld te worden afge stuurd, nadat hij de scheids in de neus had willen bijten. Echt waar! Zaterdag om 10.30 uur weer thuis. Kom op tijd, want de tribunes zitten de laatste wedstrijden vol bij DlEindstand4-4. Lemeleiveld E2 - Blauw Wit El In de uitwedstrijd tegen Lemelerveld kwam de thuisploeg goed uit de startblokken. Door goed verdedigen en keepen van Jarmo wist Blauw Wit dit goed te keren. Toch was het Lemelerveld dat als eerste wist te scoren. De aanvallen van Blauw Wit werden hierna gevaarlijker en dit leverde de verdiende gelijkmaker op. Het doelpunt werd gemaakt door Kevin na een voorzet van Gijs. Ook in de tweede helft startte Lemelerveld als sterkste, Dit leverde al snel de 2-1 voorsprong op voor de thuisploeg. Lemelerveld zette vervolgens alles op alles met een extra mannetje in de aan val. De Blauw Wit aanvallers lieten het vervolgens verde digend afweten wat uiteindelijk leidde tot een zeer fortuin lijke overwinning voor de thuisploeg. Eindstand: 6-1. Blauw Wit F1 - Vesos F1 Er kwamen kansen aan beide kanten en het was Thomas die met een prachtig afstandschot onhoudbaar voor de niet zo grote keeper de bal in de kruising schoot. Blauw Wit ging goed door met aanvallen maar door een snelle uit braak van de tegenstander werd het voor rust toch gelijk. Na de rust kwam het betere spel van Vesos. Beide teams kregen grote kansen maar Vesos wist er twee van te benut ten. Tegen het einde gooide Blauw Wit alles op de aanval, helaas zonder resultaat. Al met al was het een spannende wedstrijd. Eindstand: 1-3. Holten 8 - Hardenberg 4 Holten begon goed aan de wedstrijd en wist met redelijk spel Hardenberg terug te dringen op eigen helft Na twintig minuten wist Hardenberg de schroom van zich af te gooi en en kon menigmaal gevaarlijk voor het doel van Holten verschijnen. Nadat de voorhoede van Holten menig kans om zeep had geholpen wist de tegenstander beter met de kansen om te gaan en genadeloos toe te slaan. 0-1. Na de rust dacht Holten de zaken recht te kunnen zetten. Doordat er meer druk moest worden gegeven, kreeg Hardenberg meer ruimte en wist wederom hieruit te scoren 0-2. Holten wist met nog 20 minuten te gaan dat alles op alles moest wordeh gezet om punten in Holten te houden. In een wedstrijd waarin veel tegenzat kon ook een terechte straf schop door Harald T. niet worden benut. De mooiste kan sen die werden gecreëerd werden onmachtig om zeep ge holpen. Hardenberg wist tot tweemaal toe in de slotminu ten hiervan te profiteren en kon de wedstrijd met een ge flatteerde 04 besluiten. Voor het eerste elftal van Blauw Wit stond afgelo pen zaterdag weinig op het spel. De tegenstander kwam dit keer niet uit ei gen land, maar uit Dene marken. Eerst zou Lem- vig tegen Blauw Wit spe len, maar later bleek dat Rönnede de tegenstander zou worden. De Deense ploeg bereidt zich in Nederland op Pa pendal voor op het nieu we seizoen in Denemar ken. De eerste helft ging rede lijk gelijk op, maar Blauw Wit toonde duide lijk minder scherpte dan een week eerder in Borne bij de Blauwwitters. De Deense ploeg werkte hard maar moest het met minder kwaliteit doen. Rust 0-0. Na rust was Blauw Wit ook iets beter dan de gasten, maar het niveau van de wedstrijd was niet erg hoog. Blauw Wit ging zuinig met de krachten om. De komen de weken zijn belangrijk in de competitie. De Deense ploeg had nog te weinig ritme om voor veel gevaar te kunnen zorgen. Blauw Wit kwam uit een corner op voor sprong door Arjan Aan stoot. Hierna werd het spel wat feller, maar doelpunten werden er niet meer gemaakt. Het resultaat van EGVV tegen Drienerlo 2-1 was al snel het gesprek van de dag. Blauw Wit heeft nu zes verliespunten minder dan de naaste concurren ten. De komende drie wedstrijden zullen dan ook zeer belangrijk zijn. Handbaldames 1 tegen Raalte Raalte - Handbaldames team 1 speelt zondag 24 Maart de belangrijke wedstrijd tegen koploper Raalte. In Holten verloor Holten nipt en de dames zijn in deze uitwedstrijd ge brand op een overwin ning. Daardoor zouden beide teams gelijk komen in de stand waardoor een beslissingswedstrijd de kampioen in de tweede klasse B zal moeten ople veren. De wedstrijd be gint in sporthal Tijcnraan om 14.50 uur. Dartfinale om Gouden Keun Klavier - In café 't Kla vier valt zondagmiddag 24 maart de beslissing wie de winnaar van de Gouden Keun Trofee 2001 - 2002 gaat winnen. Seino Voortman won de ze trofee vorig jaar. Op papier zijn er nog en kele kandidaten over. Seino staat ook dit jaar er het beste voor met zes punten. De volgende dar ters hebben nog kans op de eindoverwinning, maar'moeten de laatste wedstrijd dan wel win nen: Robin Koning. Bert Biaauw. Bert Paalman. Erik Bosman. Marcel Wartjen en Tippie. De vierde en dus finale wedstrijd om het Gouden Keun wordt gehouden bij 't Klavier. De inschrijving begint om 13:30 uur en de loting is om 14:00 uur. Het in schrijfgeld bedraagt: 2 euro. (Foto: Johan Bolink) Holtense handballers had den afgelopen weekeinde een ontmoeting tegen Avanti uit Lochem. Maar liefst vier teams kwamen tegen deze vereniging in actie. Dames 1 kende een moeilijke start. Enkele zeer vrije doelkan sen werden door onzorg vuldig schieten om zeep gebracht. Mede daardoor leidde Holten bij rust maar met 9-5. Vlak na rust wist Holten door vier onderscheppingen razend snel te scoren en de marge op te voeren tot acht treffers. Daarna had Hol ten geen enkele moeite meer om Avanti op af stand te houden en werd ruim gewonnen met 18-9. Scores: Judith Tiekink 5: Monique Plantinga, Bianca Smit 3, Dörte Lange, Jessica Smit. Kristel Meerman 2, Michelle den Bouwmeester Dames 2 won keurig van de nummer vier: Avanti 2. In de eerste helft leek het daar nog niet op, want bij rust keek Holten tegen een 8-10-achterstand aan. Na rust werd Holten ster ker en wist men op voor sprong te komen. Met eni ge moeite wist Holten die vast te houden en in de slotfase te vergroten tot de 20-16 winst. Dames A kon thuis tegen SDOL de stunt van vorige week - een prachtig ge lijkspel tegen het zeer sterke Dalfsen - niet her halen. Holten had de kans op een overwinning en Hoya Lecture vergroot uw gezichtsveld aanzienlijk in vergelijking met de conventionele leesbril. Van heel dichtbij tot méér dan 2 meter krijgt u met de Hoya Lecture brillenglazen een scherp beeld met onzichtbaar verloop. Komt u zelf eens kijken. Wij verheugen ons op uw bezoek. Natuurlijk bij uw vakman-opticien! HOLTEN, Dorpsstraat 4 TeL 0548-36 35 01 TWELLO, van Ghentstraat 15 tel. 0571-27 32 71 's maandags gesloten. Uw hypotheek Uv lening Geld 1 50.000 30.000 uw maandlas rzekerlng lhil Bel Kapitaalvisie en laat u verbazen. Maatwerk met lagere rente, lagere maandlasten, lage verzekerings premies en meer geld in handen (i.s.m. Dutchlife N.V.). WONINGBEZITTER VANAF 3,9%' P. toxL met beL Per majnd tonder Instaprente op Kredietsom voordeel bij 52% ib belastingvoordeel jaarbasis effectief 20.000,- 31.-€65.- 3.9% 50.000.- 163,- 65.000.- 3.9% Ook voor niet-woningbezitters de laagste tarieven. Informeer. leidde bij rust met 5-3. Na scherpte. SDOL wist de rust werd SDOL ster- daardoor de wedstrijd met ker en miste Holten op de 10-12 in winst om te zet- juiste ogenblikken de ten. De zomer komt er al weer aan bij de Postcode Loterij! Binnenkort sluiten we ons jubileum af met de grootste Jackpot ooit, maar dat is nog niet alles. Als u nu de bon instuurt, maakt u kans op een geheel verzorgde zonvakantie naar Turkije! In mei een dikke week naar de dan al zeer zomerse Turkse Riviera, lijkt u dat niet heerlijk? Luxe vakantie In april worden de win naars getrokken voor deze unieke prijs. Acht dagen verwend worden met heer lijk eten en drinken, wie wil dat nu niet? En ondertus sen kunt u genieten van WÈ Lr-A |rH Mtt zon. zee. en strand. Wilt u mee naar Turkije met de Postcode Loterij?Vul dan nü de bon in en doe mee! Goede doelen Wist u trouwens dat de hele netto-opbrengst van de Postcode Loterij ten goede komt aan vele tientallen goede doelen in binnen- en buitenland? Nog een goede reden om mee te spelen! Ik hoop u dan ook snel te kunnen begroeten aan boord van onze vlucht. Bea Post. Nationale Postcode Loterij Vakantie voor Vlugge Vogels! Stuur nu de bon in en maak als extra prijs kans op een volledig verzorgde vakantie voor twee personen naar zonnig Turkije! SCJa.ik wil kans maken op de reis naarTurkije én ik steun de goede doelen van de Postcode Loterij, en maak meteen kans op alle prijzen! Ik wil graag (aankruisen a.u.b.): 4 loten a €7,50* 3 loten a €7,50* 2 loten a €7,50* 1 lot a €7,50 Inclusief JackpotVerdubbelaar O Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 6,25 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw De zomer begint nu al bij de Postcode Loterij! Vier hem met ons mee en stuur de bon in. 8141 WL met 19 loten 6681 KA met 6 loten 8161 AR met 16 loten 8821 MC met 27 loten 1053 VP met 3 loten (Post)banknummer. Bel mij bij een prijs boven 5.000,- Datum: Handtekening: en voor 8141 WL 296 extra: een BMW! Deelname houdt in aanvaarding van hel reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Ledenservice, iel. 0900 - 300 1500 20cpm). De loterij is goedgekeurd door de tans van Justitie ondernummer L.O. 890 Ö0S6/831 5 d d. 19/12/19! Staatssecre Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar. Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 1100VM Amsterdam. JF i n a n c I e Dienster» HENGELO - 'S HERTOGENBOSCH - ALKMAAR Toetsing en registratie B.K.R.Tiel. *2e hypotheek, aflossingsvrij. Vraag naar de voorwaarden. Onder voorbehoud van acceptatie. Rente- en andere wijzigingen voorbehouden. Individueel maatwerk. Belastingvoordeel alleen bij besteding t.b.v. eigen woning. j, LOTERIJ André van Duin en Ron Brandsteder presenteren elke maandagavond de knotsgekke Bingoshow Ron André's Bingopaleis! Ron en André zorgen hier voor de spannende trekking van uw Bingogetallen. Elke week kans op 1/2 miljoen en gegaran deerde lol. U moet daarvoor wel lid zijn van de SponsorBingo Loterij. Vul dus snel de bon in en doe mee! Getal 15 t/m 22 Als u met het 15e getal uw kaart vol maakt, wint u 1/2 MILJOEN! 03 1/2 MILJOEN €400.000.- 300.000.- 200.000.- 100.000.- 75.000.- 50.000,- Smart 01 I 25 11 I 36 Zetfouten voorbehouden Sf Ja, ik wil kans maken op alle prijzen in de Bingo van de SponsorBingo LoterijDus ik bestel: LH H 1 3 loten a€ 5,- 2 loten a 5,- 1 1 lot a€ 5,- Ik machtig de_SponsorBingo Loterij hierbij tot wederopzegging om per lotnummer i de inleg van ö,- voor eike trekking (Ï3 keer per jaar) van onderstaande rekenma af te schrijven. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar, tel. 0900-300 1400 0,20 pm) of op www.sponsorbingoiotenj.rü. Prijzen worden automatiscn op uw rekening gestort De ioterij is goeaaekeurd door de Staatssecretaris van Justitie onder nummer LO 730/0002/829.2 d.d.19/12/1997. I de heer n mevrouw I Naam: Adres:J Postcode: T n-m j Plaats: I I (Post)banknuiturier: j I i I I I I i j I I 1 1 I I Datum: Handtekening: 168.02.03 I I Meer informatie www.sponsorbingoloterij.nl 0900-300 1400 0.20 pmi Bon opsturen (zonder postzegel) naar: SponsorBingo Loterij, Antwoordnummer 875, 1100VG Amsterdam. I I

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 9