Hulp jongeren voor verbouw Het Paalhuus Winkel Novalux wordt Blokker, voor klant verandert er weinig Nog plaats bij beleggingsclub Medische Diensten KerkDiensten WeerWeekoverzicht Agenda Vernielingen Open Deurdienst ERS! plua VAN-2F nu 11" Workshops paasdecoraties in dorpshuis Boschkamp Ruiters in de rij voor Bathmen te Paard van 26 t/30 maart Holtens Nieuwsblad DONDERDAG 21 MAART 2002 HOLTENS NIEUWSBLAD Holten - De gemeente voert momenteel overleg over het Paalhuus met Socuwe en Stichting De Schure om het Paalhuus ook voor de toe komst te kunnen behouden. Nadat de accommodatie ver bouwd is en voldoet aan de gestelde veiligheidseisen zouden er meerdere activitei ten voor jongeren kunnen plaatsvinden en daarbij zou Socuwe betrokken kunnen zijn. 'We zijn ons ervan bewust dat de verbouw van het Paalhuus veel geld kost. Misschien kunnen zolang containers geplaatst worden, zodat de jeugd ook zelf de handen uit de mouwen kan steken bij het opknappen van het pand', aldus PvdA-raads- lid M. Tijhof-Zwijnenberg. Raadslid L. van Dijk, Ge meentebelang, vroeg zich af of de realisering van het jon gerenwerk in het Paalhuus qua kosten wel in verhouding was met elkaar. 'Als de kosten te hoog zijn, kunnen de jongeren dan niet gehuisvest worden in een mo biele accommodatie?' Wethouder J. Flim-Gerritsen (die van onder andere de CDA-fractie een compliment Arts: Maatschap Huisartsen Holten, Keizersweg 32, telefoon 0548- 363553. Spreekuur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp buiten kantooruren (17.00 - 08.00 uur) en tijdens weekenden en feestdagen bellen met Centrale Huisartsenpost Salland, telefoon 0570-501777. Zie ook website: www.huisartsenholten.nl. Apotheek: Vrijheidslaan 7, telefoon 361111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Behandeling uitsluitend na telefonische afspraak. F. Koop. telefoon 0547-271350. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten. Dorpsstraat 24C, tele foon 362004. Spreekuur: 8.00 - 9.00 uur en 12.30 - 13.00 uur. Daar buiten na telefonische afspraak, telefoon 362004. Dierenartsenpraktijk Holten. S. Minnema, Larenseweg 54, telefoon 362835, b.g.g. 06-53372156. Hervormde Kerk Zondag 24 maart: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. 19.00 uur, ds. J.P. Ark, Wezep, Open Deurdienst, met koor Sing for Joy uit Bathmen. Eerste collecte: miss./ diac. werk; tweede collecte: plaatselijke zon dagsscholen. Oppasdienst: 10.00 uur, mw. Bieleman en Martine Ha verslag. Dijkerhoek: 11.00 uur, ds. H. Gijsen. Okkenbroek: 10.00 uur, ds. J.C.A. Kruithof-Looije, school- en kerk dienst. Uitgangscollecte: Unicef. Gereformeerde kerk Zondag 24 maart: 9.30 uur, ds. B.J. Heusinkveld, Sibculo. 19.00 uur, ds. J.P. van Ark, Wezep. Open Deurdienst in Hervormde Kerk. Oud. Van dienst: zr. G. Stam - Beldman. Eerste collecte: zending/ ZWO, tweede collecte: kerk. Kindemevendiensten. Groep 2 en 3 o.l.v. Ria Beldman: groep 4 en 5 o.l.v. Ria Jansen: groep 6 en 7 o.l.v. Trijnet Overkempe. Interkerkelijke wijdingsdienst Diessenplas Woensdag 27 maart: 19.00 uur, ds. Roozenboom. Evangeliegemeente De Loofhut (Dorpsstraat, HMV-gebouw) Zondag: 10.00 uur, samenkomst. Katholieke kerk Holten, zondag 24 maart: 10.00 uur, eucharistieviering. Voorganger past. Wolters, samenzang. Misdienaars: Rens en Wout. Nieuw-Heeten, zaterdag 23 maart: 19.00 uur eucharistieviering (in clusief boeteviering). past. Wolters; zondag 24 maart: 10.00 uur Palmpaasviering, werkgr. Liturgie, kinderkoor. r: Vorige week, na al het geweld van de voorgaande avond, was er een rustige avond en nacht. Er waren flinke opklaringen en er stond eerst nog een matige wind. De temperatuur daalde naar 5.5 gra den. In de morgen dreven er eerst wolkenvelden over. Daarna veel zon, afgewisseld door wat hoge dunne sluierbewolking. In de middag was het vrij zonnig met wat wolken en sluierwolken. Het was zacht met 15.5 graden. Dinsdag: Onder een onbewolkte hemel daalde de minimumtempera tuur naar 4.3 graden. In de ochtend nam de bewolking geleidelijk toe. De morgen verliep met wolkenvelden, opklaringen en af en toe zon. 's Middags hadden we meer bewolking en minder zon. Er vielen en kele regendruppels. Het maximum werd 12.5 graden. Woensdag: In de avond was de bewolking dik genoeg zodat er lang durig regen viel. De nacht verliep zo goed als droog. In de morgen was het zwaarbewolkt en viel er periodiek lichte regen. Ook in de middag viel er van tijd tot tijd regen. Het was een heel stuk frisser met 5.9 graden, dit werd veroorzaakt door de noordoostenwind die koude lucht aanvoerde. Holten 4.4 mm over 24 uur, Espelo 3.8. Donderdag: In het begin van de avond waren er flinke opklaringen. De temperatuur dook snel onder het vriespunt. Ook de nacht was meest helder. Holten noteerde -0.3 graden, aan de grond -2.2 graden. Espelo vlak boven de grond -3.0 graden, 's Morgens wolkenvelden en stapelwolken, afgewisseld door geregeld zon. 's Middags geleidelijk toenemende bewolking. Het bleef droog. Vrijdag: ln de nacht trok een storing over ons land met regen en nat te sneeuw. Hierdoor kwam de temperatuur dicht bij het vriespunt uit met 0.6 graden. In de morgen overheersten de wolkenvelden met slechts enkele opklaringen. In de middag eerst weinig zon. Later kre gen we meer opklaringen en geregeld zon. Toch was de oostenwind spelbreker. Voor het gevoel was het nog kouder. Zaterdag: De nacht verliep droog en half bewolkt. Het werd geen koude nacht en ochtend. De minimumtemperatuur bedroeg 3.9 gra den. In het begin van de morgen nog wolkenvelden. Daarna brede op klaringen en perioden met zon. Begin van de middag wolkenvelden en minder zon. Later wat stapelwolken. Daarna weer veel zon. Ook de temperatuur mocht er zijn met 16.6 graden als maximum. Zondag: In de avond en nacht wolkenvelden waardoor het niet sterk afkoelde. Het werd 6.1 graden. De morgen zag er prima uit met veel zon, soms wat wazig door de sluierbewolking. In de middag eerst nog geregeld zon, daarna nam de bewolking toe. Later gevolgd door wat regen. Het werd maar liefst 17.4 graden. Meteo Holten, Freddie Paalman. kreeg voor haar inzet ten aan zien van het jeugd- en jonge renbeleid) vertelde dat de ge meente kon kiezen tussen de shovel ervoor of renoveren. 'Als tussenoplossing kunnen in de voortuin containers ge plaatst worden. Op jaarbasis kost dat zo'n 90.756 euro. Dat is exclusief de kosten van onder andere aansluiting op riolering en elektriciteit'. Van Dijk vond dat nogal aan de dure kant en stelde voor dat binnen het college geke ken werd of die containers voor minder geld neergezet konden worden. Holten - Novalux van de Maat wordt Blokker van de Maat. Op Smidsbelt zal na 17 april niet langer het lichte blauw van No valux prijken, maar het oranje van Blokker. Voor de klant ver andert er weinig, omdat Nova lux van de Maat al heel veel op de winkels van Blokker leek. 'We zitten nu bijna 125 jaar met een speelgoed/ huishoudwinkel in Holten en tijden veranderen. Tegenwoordig moetje met een winkelformule werken', zegt Albert van de Maat. Hij werkte altijd met de formule van Nova lux, maar die formule gaat nu helemaal verdwijnen. Novalux was, net als bijvoorbeeld Inter- toys of Marskramer, een winkel formule van Blokker. De win kels met deze formule wordt nu gesplitst in Novi en Blokker. De wat kleinere Novaluxfilialen worden Novi en de grotere Blokker. 'Voor ons werd het dus Blokker, want wij zijn een grote Novalux', zegt Van de Maat. In week 15, op 12, 13 en 15 en 16 april zal Novalux gesloten zijn in verband met de verbou wing. Daarna zal Blokker met een nieuw kassasysteem wer ken. Vanaf dan zal alles gescand worden, al zal het wel even du ren voor het goed loopt. 'Alles wat andere Blokkerwinkels niet verkopen, moet we zelf aan het Holten - De politie werd tijdens de nachtdienst van zaterdag 16 op zondag 17 maart op de La- renseweg en de Koningin Wil- helminastraat geconfronteerd met een aantal vernielingen. Op de Larenseweg werd een zak compost vernield en deels over de rijbaan uitgestrooid. De poli tie heeft de zak van de rijbaan verwijderd en het compost van de weg geveegd. Op de Koningin Wilhelminas- traat stond een tweetal auto's ge parkeerd ter hoogte van de Haar- school. Aan beide auto's waren vernie lingen gepleegd. Van beide auto's waren de spie gels omgeklapt, kennelijk door dat er tegen de spiegels werd ge trapt. Van een van de auto's was de ruitenwisser van de achterruit verwijderd en was aan de voor zijde de kentekenplaats vanaf beide zijden naar binnen verbo gen. De politie heeft een aangifte op genomen. De zoon van Albert van de Maat toont de huidige voorpui van Novalux. (Foto: Rinus Vrijdag) systeem toevoegen', legt Van de Maat uit. Omdat Novalux al erg veel op Blokker leek, veranderd er voor de klanten maar heel weinig. Wel worden de'vakken iets an ders opgesteld. 'Wij hebben ta bakswaren, tijdschriften en kaar ten, dat hebben andere winkels van Blokker niet. Ook de speelgoedafdeling is bij Blokker wat kleiner', vertelt Van de Maat. Hoewel een en an der iets anders wordt opgesteld, blijven zowel de tabakswaren, tijdschriften en kaarten, als de wat grotere speelgoedafdeling. Ook het personeel blijft alle maal. zij het in een wat ander jasje gestoken. Wel komt er een aantal dingen bij. 'Blokker heeft wat meer luxe- en huishoudartikelen', legt Van de Maat uit. Ook komt de folder een keer in de twee a drie weken uit in plaats van een keer in de drie a vier weken en zal de folder wat dikker zijn. De duka- tenaktie van Blokker zal ook hier gaan gelden. Eigenlijk gaat er niets weg, er komen alleen maar dingen bij als Novalux Blokker wordt. Holten - De beleggingsstudie club van de plattelandsvrouwen Holten heeft nog plaats voor nieuwe leden. Het aantal toege stane leden is 25 en is strikt aan regels gebonden. Het huidige aantal leden is 21. Als er veel nieuwe aanmeldingen zijn, wor den nieuwe leden op een wacht lijst geplaatst. De beleggingsclub is ontstaan vanuit de drie plattelandsvrou wenverenigingen in Holten en opgericht op 23 maart 2000, midden in de hoogconjunctuur. Sindsdien is het met de beurs ei genlijk alleen maar achteruit ge gaan, maar de beleggingsclub weet de verliezen heel goed be perkt te houden: het inleggeld in 2000 was 2000 gulden, de laat ste die stopte, kreeg 1900 gulden uitbetaald. De beleggingsstudie club is niet gebonden aan de plattelandsvrouwen en de nieu we leden hoeven ook niet uit die club te komen. Wel moeten de leden vrouw zijn, want de beleg gingsclub is strikt vrouwelijk. Ondanks dat het niet bijster goed gaat met de beurs is de beleg gingsclub nog steeds erg leuk. Dit komt vooral door het studie aspect. 'We worden begeleid door een beleggingsadviseur van de Rabobank. Een keer per maand komen we bij elkaar bij Dorpskerk - In de hervormde kerk wordt zondag 24 maart een Open Deurdienst gehouden. Het thema is Bloeiende woe stijn. Voorganger in deze dienst is ds. J.P. van der Ark uit We zep. De muzikale medewerking wordt verleend door Sing For Joy uit Bathmen. De dienst be gint om 19.00 uur. Vanaf 18.50 uur is er samenzang. Vosman en dan legt hij ons alles uit over een vastgesteld thema, bijvoorbeeld opties of de AEX'. vertelt Everdien Spakman. se cretaris van de bondsbeleggers. Daardoor en vooral door het veel te doen, doen de leden veel kennis op. 'We lezen nu de krant met andere ogen', zegt Everdien. Wat ze ondertussen al wel heel zeker weet van de beleggings wereld is dat het niet te voor spellen is: 'Als je een aap en tien deskundigen laat beleggen, doet die aap het net zo goed hoor', lacht ze. De beleggingsclub is een leuke manier om met het be leggingswereldje in aanraking te komen zonder er meteen nach ten van wakker te liggen. Ieder lid legt een bedrag in. het totaal belegde bedrag gedeeld door het aantal leden, en voor het totale bedrag worden aandelen ge kocht.'We stemmen over welke aandelen worden gekocht of ver kocht en de penningmeester re gelt dan de transactie', legt Ever dien uit. De groep vrouwen is verdeeld in vijf groepen van vijf, die allemaal hun aandacht rich ten op een bepaalde sector, bij voorbeeld de banken, voeding en pharmacie en IT. Het is ech ter niet zo dat die groepen ge bonden zijn aan hun aandachts sector. 'De groepjes komen on derling ook weer bij elkaar en dat maakt het heel gezellig', al dus de secretaris. Op dit moment zijn de bondsbeleggers vrij pas sief, wat het handelen in aande len betreft. 'Er gaan stemmen op om weer wat actiever te worden en ik denk ook dat het die kant op moet', zegt Everdien. 1 ALANIS MORISSETTE BV MTV UNPLUGGED ENRIQUE IGLESIAS escape CD VT 15" BEATLES c-.E CD 22». 1599 IA RULE pan is love; spec, ed cd -24^ 15" SYSTEM OF A DOWN toxicity CD VT 15" NICKELBACK silver side up CD 20^ 15" PINK uissuNDAZrooD CD -2P" 16" I ROLLING STONES live at the max Qga- -jgss TERMINATOR 2 spec ed 2-DVD 2Q99- 1Q99 CRAZY TAXI PLAYSTATION 2 59^34" Deze aanbiedingen zijn geldig t/m 27 maart E.CCOjggj| en niet geldig in SliPPfTW combinatie met Vl* f 1izÉ) Boschkamp - In dorpshuis De Boschkamp wordt een works hop paasdecoraties gehouden. Er zal gebruik worden ge maakt van bloemschiktechnie ken. De workshop is maandag 25 maart, zowel 's morgens (09.30 tot 11.30 uur) als 's middags 13.30 tot 15.30 uur). Wie zich inschrijft voor twee dagdelen kan zich ook in laten schrijven voor een lunch. Op dinsdagavond 26 maart is er een workshop van 19.30 tot 21.30 uur. Docente Corrie de Groot heeft een aantal originele ontwer pen gemaakt. Deelnemers kunnen kiezen uit het maken van een Paastuintje (een hou ten bak gedecoreerd met tak ken, mos, bollen en voorjaars bloemen), een Paasmand (een klassieke biedermeier met buxus en voorjaarsbloemen) en een Paascreatie (een alter natief stuk opgemaakt op een hoge pot op voet). Voorbeelden hiervan zijn van af maandag 18 maait te be zichtigen in het dorpshuis, Tuinstraat 2 te Holten. Hier kan men op werkdagen tijdens kantooruren, ook terecht voor verdere inlichtingen en opga ve. Telefonisch opgeven kan ook op nummer 0548-362755. Na aanmelding ontvangen deelnemers een lijstje met ma terialen welke zelf dienen worden meegenomen. De kosten voor deelname aan een workshop bedragen 4.50 euro exclusief materiaal. Wie meerdere werkstukken wil maken, kan ook zowel 's mor gens als 's middags deelne men. Tegen vergoeding van 2,25 euro bestaat de mogelijk heid tussen de middag een eenvoudige lunch te gebrui ken. Bathmen te Paard |||||||||||||||||||||gr Nieuwsflits Bathmen te Paard Bathmen - Dat het paardenfestijn Bathmen te Paaid de afgelopen jaren een goede naam heeft opge bouwd blijkt wel uit het aantal inschrijvingen voor de verschillende onderdelen. In vrijwel alle rubrie ken overtreft het aantal aanmeldingen de siartraoge- lijkheden ruimschoots. De wedstrijdleiding heeft, dan ook voor diverse dagen wachtlijsten aangelegd. Ook zal op enkele dagen 's morgens eerder gestart wonden met springen. Bathmen te Paanl is een vijfc Bathmense ponyclub De Molertruiters en rijvereni- ging LR Bathmen e.o.. De twee verenigingen organi seren Bathmen te Paard nu al weer voor de vijfde keer. De opzet van Bathmen te Paard is om liefheb bers van paardensport in de volle breedte aan hun trekken te laten komen door het neusje van de zalm op paardengebied naar manege 't Ruiterkamp in Bathmen te halen. Menners Dat gaat ook dit jaar weer prima lukken. Zo hebben zich voor de menavond op dinsdag 26 maan al diverse grote namen ingeschreven. Onder meer de c.erspannjders Ijsbrand Chandon. Hany de Ruiter. Mark Wbusthof, Coos de Ronde en Hans Heus. Bij de tweespannen zijn dat onder meer Alfons Engbers, Henk Garrets. Jan Bomeman en Mieke van Tergouw. Ook van de vterspannjders bij de ponys zijn de nationale toppers in Bathmen aanwezig: Aart van de Kamp. John van Dorresüjn. Paul van Riet en Peter de Koning Bekende springruiters Ook voor de diverse springrubneken op woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag is groot. Vrijwel alle landelijke lopspingers zullen tijdens Bathmen te Paard hun opwachting maken. Aan het nationaal springen op vrijdag 29 maart doen onder meer mee. Jeroen Dubbeldam, Sophie Hom, Piet Haymaker, Marco Brinkman, Uriel Taken, Ben, Wim en Getto Schroder, Peter Geerirtk, Edwin Klokman en Albert Voom. Organisatie op stoom Ondertussen komt de organisatie van Bathmen te Paard behoorlijk op stoom. Een groot aantal vrijwil ligers is in de weer met voorbereidingen voor het evenement zodat in de week van 26 t/m 30 maart alles op rolletjes kan verlopen. Uitgangspunt van Bathmen te Paard is om het publiek en deelnemers goed naar de zin te maken. Dit betekent dat er niet alle fraaie paardensport op het programma staat, maar dat ook alles daar omheen perfect in orde is, zoals parkeergelegenheid, ontvangst, aankleding van de manege, stalling van de paarden, losnjgelegen- heid. geluid, licht en noem maar op. Verbouwing De vrijwilligers van LR Bathmen e.o en De Molenruiters zijn dit jaar voorafgaand aan Bathmen te Paard exira druk omdat ze ook nog bezig zijn met de afronding van een verbouwing in hun manege. Op dit moment wordt er nog volop gezaagd en getimmerd in 't Ruiterkamp, maar het is de bedoe ling dat bij de start van Bathmen te Paard alles netjes afgewerkt. Het resultaat van de verbouwing is een uitbreiding van de bovenverdieping boven de kanti ne. Hierdoor komt er meer ruimte beschikbaar voor publiek om in een aangename omgeving te genieten van wat er in de manege gebeurt. En dat komt met Bathmen te Paard goed van pas omdat op de vrijwel alle avonden de mensen in grote getale naar T Ruiterkamp stromen Expositie I. Krebbers, Huis artsenpraktijk, 14 januari 2002 - 29 maart 2002 Expositie Rineke Klein. Boschkamp. 4 maart 2002 - 13 april 2002 Expositie Ardeshir Sourme- hi, Gemeentehuis Holten. 7 maart 2002 - 26 maart 2002 Jaarvergadering Anbo. Boschkamp, 21 maart 2002. 15:00 Toneeluitvoering DAT. Bon te Paard. 22 maart 2002, 20:00 Vooij aarsconcert HMV. Kandelaar. 22 maart 2002. 20:00 Vooijaarsshow SV Bato. Mossink, 23 maart 2002 Darten om Gouden Keun. Klavier, 24 maart 2002 Spelmiddag kinderboerderij Dondertman, Meester Bos weg, 24 maart 2002, 13:00 - 16:00 Matinee Songs and Ballads. Forthaarsweg 13, 24 maart 2002, 15:00, Info: Eva Boer- ma, 0548-366949. Uitleg over sportschoenen. Meermanskamp, 25 maart 2002, 20:00 J aarvergadering EHB O Biester, 25 maart 2002, 20:00 Opfriscursus rijvaardigheid voor 50-plussers. Bosch kamp, 27 maart 2002, 9:30 - 11:30 Lezing Adriaan van Dis; SG Waerdenborch, 27 maart 2002, 20:00 Paasactie HHV. Novalux vd Maat, 28 maart 2002 Jaarvergadering De Riet voorn. De Poppe. 28 maart 2002, 20:00 Filmvoorstelling Cuba Feliz. Boschkamp, 28 maart 2002. 20:15 Aansteken poasboakens. 31 maart 2002 Doe- en Kijkdag Staatsbos beheer. Bezoekerscentrum Staatsbosbeheer. 1 april 2002, 10:30 Bijeenkomst Bejaardensocië teit Holten. Irene. 2 april 2002, 14:30 Jaarfeest CJV Dijkerhoek. Bethanië, 5 april 2002, 20:00 Jaarfeest CJV Dijkerhoek. Bethanië, 6 april 2002, 14:00 Rode Kruis bloedafname- avond. Mossink, 9 april 2002, 18:30 Opfriscursus rijvaardigheid voor 50-plussers, Bosch kamp, 17 april 2002, 9:30 - 11:30 Jaarreisje Anbo Holten, 18 april 2002 Lezing Dick den Dool, Julek- esweg 1, 18 april 2002, 20:00, Óver Bijzondere krachten van de aarde. Bijeenkomst Bejaardensocië teit Holten. Kandelaar, 23 april 2002, 14:30 Opfriscursus rijvaardigheid voor 50-plussers, Bosch kamp. 24 april 20Ó2, 9:30 - 11:30 Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten Oost, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Hol tens Nieuwsblad. Stichtings-bestuur: W.H. Bevers, secretaris, Kollineserf 4, 7451 XC Holten, Abonnementen: familie Bouwhuis. Aalpolsweg 6, 7451 HK Holten, tele foon 0548-36 18 49. Van 17.00 tot 19.00 uur. Klachten bezorging: 0546 - 81 6666 Eindredactie: Peter Bulthuis Telefoon: 0548-36 67 99 Fax: 0842-11 67 34 E-mail: p.bulthuis@who.wegener.nl Adres redactie: Kerkhofsweg IS. 7451 BG Holten, telefoon 0548-36 38 03, fax 0548-36 64 97 Extra inleverpunten kopij: Het Bonte Paard, Deventerweg S7, telefoon 0548-361202. uiterlijk inle veren: dinsdags 9.00 uur Bosschool. Raalterweg 44. telefoon: 0572-321622. Uiterlijk inleveren: maandags 12.00 uur Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA Enschede, telefoon 053-484 24 50 Advertentie-adviseurs: kantoor: al leen op dinsdag tot 14.00 uur telefoon 0548-368295 en fax 0548-366497; andere werkdagen telefoon 0548- 519797 en fax 0548-519798. Otto IJspeert. mobiel 06-51 19 83 42 Henk Schottert, mobiel 06-51 19 83 21 Advertenties kunt u in Holten opge ven bij: Albert van de Maat, Smids belt 7, 7451 BL, telefoon 0548- 361538 tot dinsdag 12.00 uur, of het kantoor aan de Kerkhofsweg 18. Directie: J.V.Munsterman Algemeen hoofdredacteur: Mw. G. Arendsen-Tieben Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Op al onze advenenriecontracten en aanbie dingen daartoe zijn van toepassing de Rege len voor het Advertentiewezen van de Stich ting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken te -Amsterdam onder nummer 41198699. Een exemplaar van de Regelen wordt op uv. verzoek kosteloos toegezonden. Wegener Huis-aan-huiskranten Oost BV i> een onderdeel van het Wegener-concem. De door u aan ons verstrekte gegevens hebben wij opgenomen in een bestand, dat wordt gebruikt door onze administratie en om u te (laten) informeren over voor u rele vante diensten en producten van de titels en de werkmaatschappijen van Wegener of door ons zorgvuldig geselecteerde derden. Als u op deze informatie geen prijs stelt dan kunt u dit schriftelijk melden bij We gener Huis-aan-huiskranten Oost BV t.a.v. de heer A.T. Kooij Manager MPRS&O, Postbus 28.7500 AA ENSCHEDE De acties van Holtense jongeren lijken nu vruchten te gaan afwerpen. (Foto: Johan Bolink)

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3