Gelukkig 2002 23ste Nacht van Blauw Wit jimUM Meren om Beuseberg Dpen zeer geslaagd Zursussen SV Bato Beemd- en Bergtoer )eginnen 8 januari SV Holten wint voor 4de maal IN DIT nummer -loltense Kampioenschap afeltennis in 't Mossink Harfsen sportiefste club, Arno Knapen beste speler Cheque voor werkgroep kinderen Wit-Rusland Oliebollencross bij SV Holten Jieuwjaarsborrel >artij VVD Weekendweer: Kouder Inschrijving triatlon Receptie Gemeente Triathlon Ballooning U ontvangt een fraaie Parker-Jotter ballpoint als u ons een nieuwe abonnee opgeeft. BON Holtens Nieuwsblad )onderdag 3 januari 2002 Fax: 0548 - 36 64 97 Redactie: 0548 - 36 38 03, Advertentie: 0548 - 36 82 95 E-mail Holtcns.Nieuvvsblad@who.wegener.nl Abonnementsprijs f 84,00 38,13 Losse nummers f 1,80 0,82 enumsweg - Het pleerieser hieten Beuseberg Open is :er geslaagd te noemen, ede-organisator Gert van hertjes is dan ook erg blij. et liep de hele tijd goed door. in jong tot oud deed een poging n te schieten', vertelt Gert. laaronder zelfs kinderen van een ar of zes, natuurlijk wel onder ■geleiding.' Hij gaf aan dat er lidelijk verschil onder de deel- mers was te zien. De een deed :t erg geroutineerd, terwijl een der juist een beetje angstig het carbid aanstak. 'Er was ook een verrassing van de midwinterhoornblazers. Deze kwamen spontaan langs om te spelen', zegt Gert. 'Met elkaar ontstond er een enorme sfeer en een gezellige stemming.' Uitslagen Vrouwen: Margje van Pierik uit Nijverdal, 83,5 meter. Mannen: Wiiri Bulsink, 78 meter. Poedelprijs: Alexandra Oostervelt uit Goor. Stond hele tijd aan de leiding, totdat Margje haar voorbijschoot. olten - De Holtense ampioenschappcn afeltennis worden zaterdag 5 nuari gehouden in sporthal 't ossink. De aanvang voor de ugd is 10.00 uur en voor seni- en 13.00 uur. r wordt gespeeld in de volgende assen: jeugd B, tot 12 jaar; jeugd 13 tot en met 17 jaar; j eugd - ibbel; senioren recreanten; seni- encompedtie en dames. De se- niorendubbel wordt gemixt. kosten zijn voor jeugdenkel: 2 euro, jeugddubbel: 1 euro; senio renenkel: 3 euro en seniorendub- bel: 1,50 euro. Inschrijven kan bij N. Valk, köllingserf 65, telefoon 0548- 361413. Dit kan tot en met donderdag 3 januari. De niemvjaarsw/sseliug leverde mooie plaatjes op. In de sneemv vunnverk afsteken, handje schudden en een borreltje drin ken. De redactie van het Hollens Nieuwsblad wenst iedereen een gelukkig 2002 toe. (Foto: Johan Bolink) Mossink - Wielervereniging Holten houdt zondag 6 januari de Beemd- en Bergtoer. De start van deze veldtoertocht is tussen 9.00 en 10.30 uur bij sporthal 't Mossink. Hier is ook de finish. Er kan wor den gekozen uit twee afstanden, namelijk 30 en 50 kilometer. De korte route gaat uitsluitend over de Holterbcrg, terwijl de lange route ook een stuk over de Zuurbcrg en de Beuseberg gaat. Voor meer informatie, J. Scheperman telefoon 0548- 361809. Het kerstzaalvoetbaltoernooi leverde leuke wedstrijden op in sporthal 't Mossink. Zie verder pagina 5. Dieka's winnen oudejaars- toernooi van SV Holten. Holten - Werkgroep Hulp aan Tsjernobylkinderen Holten kreeg onlangs een cheque uitgereikt van Rabobank Holten - Markelo met een waarde van 2200 gulden. Deze werd door de directeur van de bank, J. ten Hove, uitgereikt aan de werkgroep. Het geld is onder meer gebruikt voor de aanschaf van schoolmate rialen en de kosten van de creatie ve middagen. Op de foto de kinderen uit Wit-Rusland, huis St. Jorisborch. Meermanskamp - Het start schot van de dertigste editie van de Oliebollencross van SV Holten wordt zondag 7 januari om 10.00 uur gegeven. De Oliebollencross kent een lan ge geschiedenis en is ooit begon nen als wedstrijd-/ trainingsloop voor de eigen leden. Inmiddels is dit evenement uitge groeid tot een prachtige crossloop in een mooie omgeving. De deelname staat open voor le den en niet-leden van de SV Holten. De Oliebollencross is een prachti ge gelegenheid de overtollige ca lorieën van de feestdagen kwijt te raken. ledereen kan inschrijven op de af standen van 2 tot en met 10 kilo- Henny en Henk Jan bij het padvinders- meter in verschillende leeftijdsca tegorieën en er is voor iedereen een herinneringsmedaille beschik baar. •dereen die het nieuwe jaar >ortief wil beginnen heeft de ogelijkheid in te stappen in :n van de cursussen van SV ato. Wie zoekt naar een ma- er om gezond en fit bezig te jn, kan vanaf 8 januari in olten terecht voor onder eer CaYoRobics, Callanetics, itness, Streetdance, Bewegen >or Ouderen, ballet en judo. aYoRobics; een mix van erobic, Yoga, Stretching en allanc-tics op dinsdags in de mzaal aan de Tuinstraat van •.30 tot 21.30 uur (kosten euro voor de periode januari tot en et mei 2002); Callanetics; een ir lang figuürcorrigerende oefc- ngcn op de donderdagavond in gymzaal Vrijheidslaan van L30 tot 20.30 (kosten euro 45 )or januari tot en met mei); tness; werken aan de conditie et goed opgebouwde ocfenin- n op de dinsdagavond van 1.30 tot 20.30 in de Tuinstraat osten euro 45 voor jan tot en iester - WD Rijssen-Holten audt voor haar leden en be- ngstellcnden woensdag 9 ja- uari vanaf 20.00 uur een iberale Nieuwjaarsborrel. Dit ordt gehouden in Café De iester. VW-fractielid van de erste Kamer J.J. van eukelum is gastspreker. an Heukelum zal ingaan op on- :rwerpen als dualisme, ammo- akwet, benoeming van burgc- eesters, taken en positie van de erste Kamer. -AAGSTE HYPOTHEEKRENTE met mei); Streetdance; bewegen op moderne muziek op de woens dagavond van 19.30 tot 20.30 in de Yrijhcidslaan (kosten euro 45 voor de periode januari tot en met mei). Speciaal voor senioren zijn Bewegen voor ouderen op de donderdag van 15.00 tot 16.00 in de Vrijheidslaan waarbij de oefe ningen lopend, staand en in spel vorm worden gegeven met een les tempo aangepast aan de cursisten (kosten euro 21,50 voor de perio de jan tot en met mei) en Blijf fit, gymnastiek voor senioren op de woensdag van 19.30 tot 20.30 in de gymzaal aan de Haarstraat (kosten euro 28,50 voor de perio de jan. tot en met mei 2002). Ook voor de jeugd heeft de SV Baro veel mogelijkheden om in te stappen, bijvoorbeeld Streetdance voor de leeftijdscategorie-vanaf 8 tot circa 15 jaar op de dinsdag middagvan 16.30 tot 17.30 in de gymzaal Vrijheidslaan (kosten eu ro 45 jan tot en met mei). Zie onze advertentie op pag. 5 Rustig en eerst nog zonnig winterweer. Vrijdag overdag meest zon nig misschien wat sluierbe- wolking. Temperatuur -1.0 a - 2.0 graden. De wind waait uit het zuidoosten. In de nacht matige vorst met -6.0 a -9.0 graden. Zaterdag en zondag meer be wolking en minder zon, vooral op zondag kans op wat neerslag. Dit kan wat re gen of sneeuw zijn. De bo venlucht warmt op waardoor het minder hard vriest. Ook is er kans op mist. Temperatuur overdag iets boven het vriespunt, 's Nachts lichte vorst met -2.0 a -3.0 graden. Nog geen echt doorzettende vrieskou. Weerman, man Freddie Paal- 1 'oor meer weer pagina 3. Mossink - Voor de 23ste keer werd vrijdag 28 december de Nacht van Blauw Wit gehou den in sporthal 't Mossink. De vorige editie had de organise rende vereniging op haar naam geschreven. Blauw Wit deed ook dit jaar weer van zich spre ken. De ploeg was dichtbij een unicum door het toernooi tweemaal achtereen op haar naam te schrijven. In de finale was plaatsgenoot SV Holten, met Arno Knapen, echter te sterk. SV Holten won het toer nooi voor de vierde keer en is hiermee naast Sc. Markelo ge komen in het klassement van ploegen die het toernooi het meest op hun naam wisten te schrijven. Het voorprogramma van het eve nement begon om 18.00 uur. Sc. Markelo Al en Blauw Wit Al hadden hun elftallen opgesplitst in twee teams die onderling een hah e competitie afwerkten onder leiding van Bert Jan Paalman en jan Avezaath. Het werden spor tieve wedstrijden met weinig krachtsverschil. Sc. Markelo ging met de eer strijken. Zij behaalden tweemaal een 1-0-overwinning en leden eenmaal een 1-0-nederlaag. De zes punten waren voldoende voor de toernooizege. Om 20.00 uur werd afgetrapt in het hoofdtoernooi. De winnaar van vorig jaar, Blauw Wit, nam het op tegen de ploeg die het toer nooi de meeste keren op haar naam wist te schrijven: Sc. Markelo. Blauw Wit speelde in deze openingswedstrijd niet at tent genoeg. Markelo was wat spel betreft niet de meerdere, maar in de afwerking bleek de ploeg wel scherp. De 4-3-winst in een aan trekkelijke wedstrijd voor volle tribunes was een mooie opsteker voor Markelo en een domper vot 3i, Blauw Wit. Holten deed het hierna tegen GFC uit Goor veel beter. Met Laurens-Jan Stam als veldspeler op doel, bleek al snel de kwaliteit van de Holtense ploeg. De hande lingssnelheid van de broers Knapen en Mark Nijland zouden Holten - Stichting Triathlon Holten houdt donderdag 3 januari tussen 19.00 en 21.00 uur een in- schrijfavond. Dit is in het gemeentehuis van Holten. Voor degenen die niet op de inschrijfavond aanwezig kun nen zijn, zijn de inschrijffor mulieren voor de triatlon vanaf 2 januari te verkrijgen via de stichting. Ook kunnen deze worden opgehaald van het Internet: www.triathlon- holten.nl. Voor meer infor matie, Triathlon Holten, tele foon 0548-366911 Rijssen - De gemeente Rijssen houdt donderdag 4 januari een nieuwjaarsre ceptie in het Rijssense ge meentehuis. Aanvang 19.00 uur. Deze nieuwjaarsreceptie heeft nog een extra feestelijk tintje. Er wordt namelijk de vrijwilligersspeld uitgereikt door burgemeester J.A.H. Lonink aan de vrijwilliger van het jaar. 10.00 uur: 2 kilometer, Poffertjes, 7 tot en met 9 jaar; Appelflappen, 10 tot en met 12 jaar. 10.30 uur: 4 kilometer, Pannekoeken, 13 tot en met 14 jaar; Roomsoezen (dames), 15 jaar en ouder; Kroketten (heren), 15 tot en met 34 jaar; Bitterballen, 35 jaar en ouder. 11.15 uur: 6 kilometer, Oliebollen, 15 jaar en ouder; 10 kilometer, Krakelingen, 15 jaar en ouder. Het inschrijfgeld bedraagt: kinde ren tot en met 14 jaar, 1 euro; vol wassenen, 2 euro. Inschrijving is mogelijk vanaf een half uur voor aanvang van de wedstrijden. Holten - Wie een ballonvaart wil gaan maken tijdens de jaar lijkse Triathlon Ballooning, kan een vaart boeken bij WV Holten, telefoon 0548-361533. Wie Holten en omgeving dus eens rustig van bovenaf wil gaan bekij ken, moet zeker eens een ballon vaart maken. Tijdens de Triathlon Ballooning op vrijdag 28 juni, zullen weer ve le heteluchtballonnen opstijgen vanaf sportpark Vletgoor. (Foto: Johan Bolink) voor de latere winnaar van door slaggevende betekenis zijn. GFC hield de schade beperkt tot 2-0. Markelo kon later op de avond tegen Holten ook geen stand houden: 1-4. Blauw Wit revancheerde zich hierna tegen GFC. Het werd een ruime 5-1-overwinning. Marco Schuitcrd die vorig jaar tot beste speler werd uitgeroepen liet ook in deze wedstrijd zijn klasse zien. De onderlinge confrontatie tussen Holten en Blauw Wit le verde een leuk kijkspel op, waarbij opperste concentratie van de ge zichten van de spelers af te lezen was. Holten kwam tweemaal op voorsprong en Blauw Wit maakte tweemaal gelijk. Een spannende strijd die Holten de eerste plaats in de poule opleverde. De wed strijd GFC tegen Markelo was be slissend voor de tweede plaats in de poule. GFC al uitgeschakeld, deed wel haar sportieve plicht en won met 3-2. Hierdoor ging Blauw W it ook verder naar de hal ve finales. In de andere poule nam Sc. Rijssen het op tegen Markvogels. De winnaar van 1999 begon sterk en won met een mime marge 4-1 Markvogcls had het moeilijk in de eerste wedstrijd, maar kon voet ballend toch goed mee. Twenthe speelde hierna tegen nieuwkomer Harfsen. Een leuke wedstrijd met ook veel doelpunten. Twenthe maakte goed gebruik van de defensieve missers bij Harfsen. Hierdoor moest de ploeg van Henry Stam in de eerste wedstrijd met een 3-2- nederlaag van het veld. Harfsen revancheerde zich hierna door 1-1 te spelen tegen het sterk gestarte Sc. Rijssen. Markvogels versloeg Twenthe. De jonge ploeg uit Markelo liet zich niet verrassen door de onge concentreerd spelende ploeg van Ate Relker. Twenthe was de enige ploeg in het deelnemersveld die uit de toon iel. In de laatste wedstrijd werd de ploeg afgedroogd door Sc. Rijssen. Met 6-1 kwam de^loeg uit Goor nog goed weg. Met dit resultaat werd Sc. Rijssen eerste in de poule en ging dus door naar de halve finale. Harfsen stelde hierna de deelname aan die halve finale veilig door met 1-4 van Markvogels te winnen. Als lezer van het Holtens Nieuwsblad wordt u goed geïnformeerd. Als abonnee bent u daarvan verzekerd. Gebruik deze bon voor het opgeven van een nieuwe abonnee. Inzenden aan. Holtens Nieuwsblad Antwoordnummer 97 7500 VB Enschede Woonplaats IHiybi betaalt vxrdt abonnement Hij/zij betaalt voor dit abonnement IOi 87 - per jaari€ 39.40 per jaar betaalwijzeper acceptgiro) Of 84 - per jaar/€ 38.13 per jaar (betaalwijze: automatisch) Abonnementsprijs f 84.00/€ 38.13 Losse nummers f 1.80/€ 0.82

Holtens Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1