Natural Body i Nieuwe wasvariant Right Energy Persil M Hét nieuwe magazine Succesvol afvallen boven de 30 jaar met Grapefruit Slank Soepele gewrichten met Chinese kruiden IgKsB f) Huishouden Ieder z'n eigen Persil Persil: Persil: betrouwbaar vernieuwend Persil Cran-Best® voor goede blaasfunctie Gezond frituren met zuivere olijfolie De Anti-rookkuur van BIONAL helpt Anti-rook kuur DONDERDAG 27 DECEMBER 2001 HO 11 ZA 9 ^ou. sody. gezond dieten Word abonnee. Nu slechts 5,- p Natural Bod) Icchts 5,- If 11.-). Het eerste atfiaar (3 m/v Voorletter(s): Redactionele verantwoording: Press Partners - Postbus 262 - 3740 AG Baarn Wat lees je in Natural Body? Sport: praktische tips en adviezen om in conditie te blijven: Gezondheid: deskundige informatie voor je gezondheid; Voeding: dos don'ts. maar ook snelle recepten: Afslanken: trends op dieetgebied. afslankers die werken; Beauty: harde feiten omtrent huid en haar, Fysiotherapie: beweegproblerrien onder de loep. met professionele oplossingen; Personality: wat doet bekend Nederland om in conditie te blijven?: Weiness: adviezen om je lekker te voelen; Sportmode: de nieuwste stappers en sportschoolouifiis in beeld; Thema: een specifiek onderwerp in de schijnwerpers- Zo lees je in januari alles over afslanken. 'Postcode en plaats (Telefoon. Betalingswijze 1~| Stuur mij een factuur J~j Hierbij machtig ik Natural Body het af te schrijven. Siuur deze volledig ingevulde coupon in een ongetrankeerde envelop n. 1 Sporten is lekker. Het geeft energie en houdt je gezond. Doen is de eerste stap, de tweede is lezen over wat je nog meer kunt doen i om fit te blijven. En dat doe je. in Natural Body: hét toonaange- 1 vende magazine in gezondheid en fitness. i Iedereen weet datje lekker voelen 1 hand in hand gaat met gezond i leven. Regelmatig sporten, i gezond eten en vooral niet stres- 1 sen er is genoeg over gezegd en i geschreven. Natural Body biedt i daarom meer! Praktisch Dit actieve magazine geeft een deskundige invulling op het gebied van sport en fitness, gezondheid, voeding, afslanken en lifestyle. Het is dan ook een betrouwbare en praktische lei draad voor iedereen die bewust met zijn of haar lichaam omgaat. Actief, gezond fit: dat is Natural Body in een notendop. Actie: 5,- voor jaar Een abonnement op Natural Body betekent elke twee maanden sprankelende tips en adviezen, nieuwtjes en achtergrondverhalen op actief en gezond gebied. Voor slechts 5.- 11.-) blijf je een ■r 530. 3740 WB Baarn Deze aanbieding is geldig tot 31 Janu Mensen boven de dertig komen gemakkelijk aan en vallen moei lijk af Met Grapefruit Slank bent u in staat om terug in de tijd te gaan Deze afslankformule laat namelijk uw lichaam weer net zo op calorieën reageren als toen u 20 was. Hel is nu eenmaal zo, dat uw spijsverteringssysteem steeds meer moeite krijgt met overtolli ge calorieën in uw maaltijden. Grapefruit Slank bevat waarde volle ingrediënten die u helpen afvallen. Grapefruit beval sloffen die de vetverbranding verhogen. Grape- fruit Slank is dus de ideale afslanker voor iedereen van boven de 30. Meer informatie: t www.grape'fruit- slank.nl of tel. 0900-2020091. Snel soepel met Chien Pu Wan De Chinese kruidenpil Chien Pu Wan is de gewrichtsformule uit China. Deze unieke formule bevat 20 plantaardige ingrediën ten met een unieke werking. Het reinigt, kalmeert en versterkt de gewrichten en bovendien heeft het een positieve werking op het zei (herstellend vermogen van het lichaam, doordat vele orgaan- functies worden geactiveerd. Zo bevorderen de krulden de doorbloeding en de smering van de gewrichten. Ook de afvalstof fen. zoals bijv. urinezuur, worden versneld afgevoerd. Uniek is het ingredient Ginseng, Deze won- derwortel siaat bekend om zijn sterk vitaliserende uitwerking op lichaam en geest, waardoor de gebruiker meer energie krijgt Geen wondermiddel Hoewel de resultaten in veel gevallen spectaculair zijn, is het verstandig om dit natuurlijke product niet als een wondermid del te zien De ervaring heeft geleerd dat er al lijd mensen zijn die op een succesvol product minder positief reageren. JPxjB koekrepen voor de snelle energie Right van Koninklijke Peijnen- Ij burg is totaal vernieuwd. Right is niet alleen in een nieuw, eigen tijdsjasje gestoken, het is nu ook nog lekkerder! Bovendien levert dit tussendoortje meer energie door de toevoeging van druiven- suiker en calcium. Het heet daar om voortaan Right Energy. 'Koekrepen voor de snelle ener gie Right Energy is een voor keursproduct voor tussendoortjes volgens Stichting Voedings- centrum Nederland. Dit betekent dat het door de evenwichtige samenstelling een positieve bij drage levert: aan het realiseren van gezonde voeding. Meer informatie: 0900 - 32 12 122 0.10 p.m.) of kijk op www.right.nl Echter de zeer positieve gen met dit natuurlijk prepa raat geven hoop. Chien Pu Wan is vrij verkrijgbaar bij drogisterij en reformwinkel. Een verpakking van 120 tabletten (goed voor 3 weken) kost ƒ49.95. Voor meer informatie: www.chienpuwan.nl of tel. 0900-202 00 91. Persil Liquits maakt wassen nóg makkelijker! Vloeibaar wasmiddel in gebruiksklare doseringen: Persil Liquits luidt een nieuw vvastijdperk in. Geen geknoei meer en altijd de juiste dosering voor uw was. Deze handige variant op vloeibare wasmiddelen is dan ook behalve gebruiksklaar, zeer gebruiksvriendelijk. Waskorrels, tabletten, vloeibaar wasmiddel en voorgedoseerd vloeibaar wasmiddel: Persil biedt voor elk wat wils. Al deze producten zijn ver krijgbaar in een variant voor de witte was en in een variant voor de gekleurde was. In totaal acht producten dus. Voor ieder z'n eigen Persil! Persil Liquits zijn sachetjès gevuld met zeer geconcentreerd vloei baar wasmiddel. Deze kleine, in water oplosbare zakjes bevatten elk de juiste hoeveelheid Persil voor één wasbeurt Met slechts één sachet bent u dus verzekerd van een schone en verzorgde was. Handig De Liquits combineren de voordelen van tabletten met die van vloeibare was middelen. Ze zijn handig en gebruiksvriendelijk, los sen perfect op en de wasactieve stoffen worden al op lage tempe raturen geactiveerd. Door het ontbreken van bleekmiddelen is ook dit vloeibare was middel boven- agressief en daardoor min der schadelijk tielUw was goed is dus in goede handen. Daarnaast, hoeft u niet meer in contact te komen met hel wasmiddel en is knoeien bij het doseren verleden tijd. Hoe werkt het? Werp een sachetje onderin de wast rommel, leg het wasgoed er bovenop en start de machine. In de trommel lost het zakje meteen op en laat het vloeibare wasmiddel vrij. Naast Persil Liquits voor de witte was. zijn er speciale Persil Color Liquits voor dc bonte eri meer delicate was. Wassen was nog nooit zo gemakkelijk! Al bijna 100 jaar loopt Persil voorop in het reinigen en verzorgen van de was! Of het nu gaat om de zorg voor textiel, de zorg voor degene die wast of de zorg voor het milieu: Persil weet wasprestaties en zorg al jaren succesvol te combineren. In 1908 werd Persil in Nederland geïntroduceerd en was daarmee het eerste zelfwerkende was middel. Wassen werd in die tijd gedaan op een wasbord met een zecptablet en was daardoor zwaar en tijdrovend, voor zowel I het textiel als degene die waste. Met de f komst van Persil poe der met witkrat liep het. wasritueel een stuk gemakkelijker en bleef de was m betere staat. Maar Persil deed Voorlichting In 1943 werd in Amsterdam de Persil-school opgericht. Hier konden vrouwen kennis maken met de nieuwe manier van wassen en zo het was- proces vergemakkelijken Eind jaren tachtig vervul de Persil een voortrekkers rol door de milieube lastende fosfaten uit het wasmiddel te halen. Dit resulteerde ln het histori sche product Persil Groen. De nieuwste telg in de Persil familie is. Persil Liquits. Deze voor gedoseerde zakjes met Megaperls Supercompacte waskorrels: minder doseren voor evenveel waskracht. Persil Anti Grey: voor een schitterend schone witte was. zelfs op 40°. De Anti Grey-formule zorgt ervoor dat het rondzwevend vuil zich niet opnieuw kan afzetten op de vezel, en houdt de witte was zo smetteloos wit. Persil ColorSafe: deze speciale formule bevat kleurbeschermers 'die het wasgoed optimaal verzorgen. Persil Gel hecht zich direct aan de vlek. Dankzij de nieuwe formule werkt Persil Gel nu zelfs nog beter op ingedroogde vlekken. Bovendien zorgen de verzorgende bestanddelen voor een optimale vezelbescherming Persil Gel: voor dc dagelijkse witte was. Persil Color Gel: voor dc dagelijkse getdeurde was. dus zeer handig in het gebruik Persil Anti Grey Tabs: de Anti Grey-formule zorgt voor een stralend witte was, zelfs op 40°. Persil Color Tabs: in een speciale 2-fasen formule zorgen kleurbeschermers voor een vlekkeloos schone en optimaal verzorgde was. Liquits Dé uitvinding op wasgebied. De Persil Liquits sachets zijn gevuld met zeer geconcentreerd vloeibaar wasmiddel, waarbij één sachet volstaat voor de hele was! Persil Liquits combineert de voordelen van vloeibaar wasmiddel (geen bleekmiddel, actief op lage temperaturen) met het gebruiksgemak van tabletten. Naast Persil Liquits voor de witte was, zijn er speciale Persil Color Liquits voor de bonte was Voorgedoseerd vloeibaar wasmiddel combineren de voordelen van vloeibaar was middel met het gebruiksgemak van tabletten. Persil betekent dus niet alleen een schone was. Door continu oog te hebbc-n voor pro ductverbeteringen wordt, het sen gemakkelijker en consuir vriendelijker gemaakt. halfjaar lang op de hoogte én in conditie! Vul de coupon in en zet de tweede stap naar een sportiever en gezonder leven. Vrijwel iedere vrouw wil haar blaas graag schoon houden. Dit geldt uiteraard ook voor mannen. Goede hulp komt hierbij van een simpel besje, de cranberry. Cranberry's bieden hulp bij de ondersteuning van een goede blaasfunctie. Ze maken de urine zuurder, waardoor de bac teriën zich niet zo goed in de blaas kunnen voortplanten. Het beste van deze besjes zit nu in een natuurlijk cranberryex- tract: Cran-Best. Deze capsules bevatten de heilzame bestandde len van de cranberryplant. Dit speciale voedingssupplement voor de blaas zorgt ervoor dat een hele dag lang kleine beetjes van de stof in het lichaam komen. Cran-Best helpt bij alledaagse Het Nieuwe Frituren met Diamant Gezond frituren? Dat kan nu met Diamant Frituurolijfolie. Olijven zijn 'hot', en vormen een prima basis voor een nieuwe frituurvariant. Frietjes, kroketten, loempia's, maar ook oliebollen zijn nog nooit zo gezond en lekker gefrituurd, zónder een overheersende olijfoliesmaak. Zuivere olijfolie is de basis van Diamant Frituurolijfolie. Deze compleet plantaardige olie bevat minimaal 85% (enkelvoudig) onverzadigde vetzuren, waardoor het in ieder gezond voedingspa troon past. Doordat het bestand is tegen hoge temperaturen, is het naast frituren uitermate geschikt voor fonduen en roerbakken. Smaak Diamant Frituurolijfolie geeft gerechten een lichte, delicate olijfoliesmaak die beslist niet overheerst. Hierdoor komen traditionele frituurgerech- ten zoals frietjes en kro ketten, maar ook gefri tuurde aubergines, cour gettes, broccoli of cham pignons in een jasje volle dig tot hun recht. De nieuwe Frituurolijfolie bakt net als alle Diamant- producten droog krokant. De hoge vloeibaarheid maakt het bovendien gemakkelijk de olie te verversen. In een goede fri tuurpan laat Diamant Frituurolijfolie nauwelijks aan slag achter, wat het schoonma ken vereenvoudigt. Voordeel In de feestmaand december leent deze gezonde olie zich uitstekend voor de bereiding |HH| van oliebollen en appelflappen. U kunt deze lekkere frituur olijfolie delig pro- Diamant geeft 5.- per fles van 1U. per adres. Recepten en kook ideeën voor dit 'nieuwe frituren vindt u op www.diamant.nl Verkrijgbaar bij: Keizersserf 32a NijVerdal NATUURLIJK KUNT U STOPPEN.. De Anti-rookkuur van Bional bevat alles wat u nodig heeft om uw stoppoging tot een succes te maken. Nervovit dragees om rustig te blijven, zuigtabletjes die de zin in een sigaret verminde ren van Multivitaminen zodat u zich fit en vitaal blijft voelen! Anti-rookkuur van Bional bevat 150 zuigtabletten, 30 Nervovit dragees en 10 hoog gedoseerde vitaminencapsules, genoeg voor de eerste, moeilijke periode. een natuurlijke afbouw Anti-rookkuur van BIONAL is verkrijgbaar bij drogisterij, apotheek en reformhuis helpt, natuurlijk BIONAL Pharma BV Postbus 46 8400 AA Gorredijk Verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10 Holton ongemakken aan de blaas en ondersteunt de blaas. Voor bestel ling of eralis nieuwsbrief: Liberty Healthcare. (035) 548 05 48. Of kijk op: wwvv.liberty.nl Haargroeiformule groot succes! Goed nieuws voor iedereen die last heeft van overmatig haarver- lies, kaalheid, dun haar of terug trekkende haargrenzen. Net als in Scandinavië is het haargroeipro- duct FolliGro ook in Nederland een groot succes. Deze haar groeiformule bestaat uit 2 producten (capsules en mondspray) die men samen inneemt. Beide producten zijn op natuurlijke basis en hebben een versterkende werking op elkaar. Na 3 maanden is het eerste resul taat al merkbaar. Bel voor bestelling, verkoop adressen of gratis brochure. 035 548 05 48. Of kijk op www.folligro.nl Nu ook Kruidvat Gezondheidsnet.nl De Nederlandse drogisterij heeft een scala 3an producten. In prin cipe is het natuurlijk fijn datje als klant met pakweg een flinke kop pijn, een kanjer van een blaar op de voet en twee kinderen met hoofdluis, producten tegen al deze kwaaltjes in één winkel kunt halen. Maar niet iedereen vindt het prettig om met een flinke rij achter zich advies te vragen over aambeien, aarsmaden of een ver velende huiduitslag Zeker niet als er van die bemoeizuchtige type tjes achter je staan die het beter denken te weten dan de drogiste rijmedewerker. Test je gezondheid! Niet verwonderlijk dus dat veel mensen op internet op zoek gaan naar informatie en advies over gezondheidsproducten. En als je dat vóór je winkelbezoek doet. hoef je in de drogisterij niet te twijfelen over je aankopen. Ikzelf breng -uit beroepsmatige interesse uiteraard- vele uren door op inter net. Tijdens mijn laatste surfiocht ontdekte ik dat de Kruidvat site is uitgebreid met Kruidvat GezondheidsNet (ww wkruidvat - gezondheidsnet.nl). Je vindt er leuke en interessante thema's en artikelen, forums en een enquête waarmee je prijzen kunt winnen. Ook zijn er honderden nuttige tips en adviezen om gezondheids problemen aan te pakken. Verder kun je online je gezond heidskennis testen. Bijvoorbeeld over alternatieve geneeswijzen, maar ook je seks-, suiker- of cho- coladckennis. Voor die laatste slaagde ik overigens feilloos. Misschien ook die afslanklest eens doen. Ik ben alleen bang dat ik daar minder op scoor. Alles over gezondheid: www.kruidval.nl en 11 ww.gezondheidsnet.nl

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 11