Winnaars zomercompetitie vissen junioren en senioren Handbaldames 1 wint van Overwetering 2 Eerste ledenvergadering supporters Mark Tuitert Roba Autobedrijven sponsor Blauw Wit D3 Blauw Wit doorbreekt ledengrens: vierhonderd Tafeltennisvereniging: basisscholentoernooi Toerfietstocht voor Rotary Doctor Bank Sport AGENDA DONDERDAG 18 OKTOBER 2001 HOLTE NS NIEUWSBLAD Holten - De eerste ledenvergadering van de supportersvereniging Mark Tuitert telde niet veel aanwezigen. Van de inmiddels meer dan 240 leden, kwamen er ongeveer vijfentwintig naar de vergade ring. Tijdens de vergadering werden een aantal, ook voor de leden belangrijke besluiten genomen: De doelstelling van de supporters vereniging: het geven van sportieve ondersteuning tijdens schaats wedstrijden waaraan Mark Tuitert deelneemt en ook de statuten werden door de leden ondersteund. Liet aan de leden voorgestelde bestuur werd verwelkomd met een applaus. Het bestuur van de supportersvereniging Mark Tuitert bestaat voor het eerste jaar uit: G. Kolkman: voorzitter, M. Leferink: secretaris, R. Bannink pen ningmeester, D. Bolmk: P.R. en media, R. Veneklaas: websitebe- heer, W. Bouwhuis: algemeen bestuurslid en J. Stam: algemeen be stuurslid. Het eens per jaar af te dragen lidmaatschapsgeld werd in overleg met de aanwezige leden gesteld op 27,55 gulden voor leden en 16,53 gulden voor |eugdleden (tot 18 jaar). Tegelijk met de uitnodiging voor de ledenvergadering werd de le den al de mogelijkheid geboden kaarten te bestellen voor het ko mend schaatsseizoen. De eerste wedstrijd waar Mark l'uitert aan meedoet is al op 2,3 en 4 november in Groningen. Omdat de start plaatsen voor de rest van het schaatsseizoen hier worden verdeeld, zijn dit belangrijke wedstrijden. Tuitert zal dus meteen goed moe ten presteren en de supportersvereniging vindt dat zij daar dan bij hoort te zijn. Tijdens de avond werd ook de 'hofforograaf voor de supporters vereniging voorgesteld. J. Bolink zal een groot deel van de foto's voor de website en het cluborgaan gaan verzorgen. Het ledenbe stand van de supportersvereniging groeit nog steeds. Mensen die geïnteresseerd zijn, kunnen zich aanmelden via een aanmeldings- fcaart, op tc halen bij Jan Stam. Of via de website: www.marktui- tert.com. (Foto: Johan Bolink) Vlctgoor - Voor Blauw Wit D3 was afgelopen zaterdag 13 oktober een mooie dag. De ploeg kreeg uit handen van H.M.B. Rozemuller van Roba Autobedrijven uit Rijssen, een fraai nieuw tenue aange boden. Roba Autobedrijven is voor de vereniging Blauw Wit geen onbekende. Het bedrijf is een van de sponsoren van het jaarlijkse Meester Knijff Toernooi. Een jeugdtoernooi dat in 2002 voor de negende maal wordt gehouden. De jeugd kon de ondersteuning van de Roba en Rozemuller goed waarderen. Als dank werd een bloemetje en een vaantje van de club overhandigd. Op de foto V./.n.r. gehurkt: Wout van Zockn, Remy Hoefman, Kay Schuppert, Jan Willem Jacobs, Remco Stam, Robert Stam en Rik Jan Bolink. Staand v.l.n.r. Ka sper Kolkman, Remon Koning, Robbert Stegeman, Frank Aanstdjm Kevin Aanstoot en Marcel Beid man. Achterste rij: Leider Jan Willem Stam, voorzitter Wim Klein Nagelvoort, jeugdvooifitterJan Klein Nagelvoort, leider Cerben F/bersen en namens Roba autobedrijven de heer HM. B. Rozemuller. (Foto: johan Bo/ink) Vlctgoor - Tussen de jeugd van Blauw Wit werd afgelopen zater dag 13 oktober het vierhonderdste lid van dc vereniging in het zonnetje gezet. Zonder dat hij het zelf wist, had Bouke Nijland zich aangemeld als vierhonderdste lid. In het bijzijn van zijn ou ders, zijn elftal en diverse andere jeugdleden kreeg Bouke enkele mooie attenties aangeboden uit handen van voorzitter Wim Klem Nagelvoort. Bijzonder verrast was Bouke "toen hij naar voren mocht komen. Een van de cadeaus, een echte wedstrijdbal en dc tas moesten mee voor dc foto van Johan Bolink. Enkele latei: was het resultaat op het scherm in het clubhuis te ziei (Foto: Johan Bolink) Blauw Wit tegen SV Holten Vletgoor - Beide Holtense ploe gen staan zaterdag 20 oktober te genover elkaar op 't Vletgoor voor een plaats in dc volgende be kerronde. Zowel voor Blauw Wit als Holten geldt dat de competitie op dit mo ment het belangrijkste is. Beide ploegen willen dit seizoen promo tie afdwingen. Blauw Wit is goed op weg en heeft de leiding in de vierde klasse E in handen. Öc komende weken zijn echter zeer belangrijk omdat dan de belangrijkste medekandi daten voor de titel worden getrof fen. Voor SV Holten geldt dat met de terugkeer van enkele zeer getalen teerde spelers een kampioenschap wordt verwacht. Dc ploeg is kam pioenskandidaat nummer 1 in de vijfde klasse A. Dc tegenstanders in die ldasse we ten dat ook en stellen zich hierop in. Dat hierbij niet alleen de spor tieve middelen gebruikt worden, weet de ploeg inmiddels. Maar de weg naar boven is ingeslagen. Het goede spel krijgt een vervolg met punten. Zaterdag treffen beide Holtense ploegen elkaar op 't Vletgoor. blopelijk wordt het een sportieve re ontmoeting dan de laatste maal. De wedstrijd begint om 16.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter R. Michel uit Deventer. Blauw Wit D1 tegen Holten D1 Vletgoor - Voorafgaande aan de bekerwedstrijd tussen Blauw Wit en SV Holten op za terdag 20 oktober spelen beide D-teams van de verenigingen een voorwedstrijd op het hoofdveld van sportpark 't Vletgoor. Deze begint om 15.00 uur. Vooraan van links naar rechts Rudy Agterkamp, Kevin Kolkman, Frank Marsm Ekkel, R. Muidermau en A. Ongena. (Foto: Johan Bolink) Hengelsportvereniging De beurde in café De Preuter. Rietvoorn Holten heeft maan dagavond 8 oktober de jaarlijk se kampioenen geëerd van de zomercompetitie vissen voor senioren en junioren. Dit ge- 7i, Martijn Jonkman. Achteraan van links naar rechts W. Fuller, H. Westerink, F. De uitslag: Senioren: 1 F. Ekkel, 2 W. Tullcr, 3 R. Muidcrman, 4 J. Eilers, 5 B. Groot Obbink. Junioren: 1 Kevin Kolkman, 2 Martijn Jonkman, 3 Frank Marsman, 4 Rudy Agterkamp, 5 Joost Leunk. L itslag Yssclmeer: 1 H. Westerink, 2 H. Stegeman, 3 G. Slotman. Grootste vis gevangen bij de senioren: A. Ongena. Grootste vis gevangen bij de junioren: Martijn Jonkman. De Holtense Tafeltennisver eniging viert in november dit jaar haar 25-jarig bestaan en wil dit niet ongemerkt voorbij laten gaan. De vereniging heeft de laatste jaren haar ledental geleidelijk aan zien afnemen. Er resteert nog een kleine vaste kern van veertien seniorenle den. Toch denkt het bestuur dat er een toenemende belang stelling voor de tafeltennis sport bestaat onder school jeugd. Dit blijkt vooral uit de grote belangstelling voor de jaarlijkse Holtense kampioen schappen in januari. Ook het initiatief van de basisscholen Haarscliool en de Regenboog om op het schoolplein tafelten nistafels te plaatsen blijkt een groot succes. Volgens de Tafeltennisvereniging Holten een mooi moment om een toernooi te houden voor jongens en meisjes van dc groepen zes, ze ven en acht van de basisscholen. Dit toernooi wordt 22 oktober gehouden in de gymzaal aan de Vrijheidslaan en begint om 9.00 uur en zal waarschijnlijk rond 15.00 uur zijn afgelopen. Deelname hiervan is gratis. Er zijn mooie prijzen te verdienen. Binnen de vereniging is een aantal leden bereid trainingen te verzor gen. Inmiddels hebben zich maar liefst 44 deelnemers aangemeld voor het toernooi. Kinderen van dc groepen zes, zeven en acht kun nen zich aanmelden. Dit kan ui terlijk tot en met vrijdag 19 okto ber bij F.L. Hullcman, Erve Lukensvcld 4, telefoon 366481. Mossink - Door een verdiende zege op Overwetering 2 is Handbaldamcs 1 van Holten koploper geworden in hun klasse. Als snel bleek dat de gasten uit Olst een stevige te genstander waren. Toch pakte Holten eenvoudig het initiatief en stond bij rust een 9-4-voor- sprong op het bord. Na rust werd Holten i< :c greng wat leidde tot een te snelle slordi ge afronding. Overwetering wist met enkele geplaatste afstands schoten iets terug te komen: (14- 7). Daarna pakte Holten de zaken opnieuw goed aan en werd alsnog ruim afstand genomen. Met 19-10 was het de derde achtereenvol gende overwinning, waardoor Holten nu met zes uit drie aan kop gaat in de tweede klasse B. Scores: Margot ter Schure 5: Judith Tiekink 4; Paulien Schooien 3; Monique Plantinga 2; Annemane v.d. Maat, Bianca Smit, Jessica Smit, Kristel Meerman cn Michelle den Bouwmeester 1. Beide herenteams trokken aan het kortste eind. Heren 4 en 1 speel den tegen The Flyers 2. In een volledig gclijkopgaande wedstrijd. Stonden beide teams bij rust ge lijk: 9-9. Ook na rust gaven beide teams elkaar weinig toe, maar ver zuimde Holten bij de stand van 14-13 enkele goede kansen tc be nutten. De gasten uit Wijchen kwamen terug en wisten door een strafworp vlak voor tijd dc wint met 17-18 te pakken. Heren 2 speelde tegen Overwetering een gelijksoortige wedstrijd. Holten leidde enkele malen in dc wedstrijd maar die voorsprong niet vast te hou den. Via een 6-6-ruststand waren het dc gasten uit Olst die ook hier vlak voor tijd de winst met 10-11 veilig wisten te stellen. Dames 2 verloor van Schalkhaar 2. De gasten waren net iets sterker en leidden bij rust met 4-5. Daarna kwam Holten weliswaar gelijk, maar moest toch de meer dere in Schalkhaar erkennen. Eindstand 8-11 Dames A boekte een prima zege op ASVD. Tot de rust gaven bei de teams elkaar weinig toe en leid de ASVD zelfs met 8-9. Na rust werd Holten sterker en met goed, snel en verzorgd handbal en een zeer sterk keepende jeanet Markvoort werd een prima 20-14 overwinning geboekt. Holten - De Rotaryclub Hellendoorn - Nijverdal en omstreken houdt zondag 9 de cember in samenwerking met Wielervereniging Holten dc Holterberg Classic, een ATB- toertocht over de Holterberg ten bate van dc Rotary Doctor Bank. Dc puur recreatieve tocht biedt iedereen de mogelijkheid sportivi teit: tc koppelen aan plezierig met elkaar bezig te zijn. Naast de individuele rijders neemt een twintigtal bedrijventeams van ten hoogste acht deelnemers deel aan deze tocht. Dc deelnemers van de bedrijventeams fietsen, na een introductie van de gerenom meerde wielercrack Adrie van dc Poel, onder begeleiding van erva ren toerfietsers door het unieke natuurgebied van Nationaal Park Dc Sallandsc Heuvelrug. Uiteraard krijgen de teams voor en na de tocht een behandeling zoals VIPS die mogen verwach ten. Voor bedrijven is dit een uitgele zen mogelijkheid belangrijke rela ties, gewaardeerde medewerkers, vrienden of kennissen eens op een niet alledaagse manier te fête ren. Geen ATB-ficts hebben hoeft geen bezwaar te zijn. Daar wordt door de Rotary, tegen een geringe vergoeding, voor gezorgd. De netto-opbrengst van dit eve nement is bestemd voor Rotary Doctor Bank. Ervaren artsen en tandartsen stellen een aantal we ken van hun tijd belangeloos ter beschikking om in ontwikkelings landen met behulp van jeeps me dische verzorging tc bieden in ge bieden, waar anders geen artsen komen. Op dezelfde manier wer ken onder meer chirurgen en gy naecologen een aantal weken be langeloos in primitieve ziekenhui- Rotary Doctor Barik coördineert deze uitzendingen, betaalt de reis kosten en zorgt voor medische ar tikelen als verband cn geneesmid delen. Samen met Wielervereniging Holten zorgt dc Rotary voor een schitterend parcours dat goed voorzien is van materiaal- en EH- BO-posten. Verder is er goede begeleiding, verzorging en is er een sfeervolle start- en aankomst plaats. Ook is er een tastbare her innering voor deelnemers aan de ze bijzondere toertocht. Het inschrijfgeld voor de indivi duele deelnemers is 30 gulden. Dit komt ten goede aan de Rotary Doctor Bank cn is inclusief een herinnering en een verzekering. De tocht zal worden gereden over een bestaand parcours op dc Sallandse Heuvelrug. Men heeft de keuze uit een tocht van 30 kilo meter of een tocht van 50 kilomc- Als start- en finishlocatie is geko zen voor Sportpark Mcer- manskamp aan de Valkcnwcg 4. Dit complex is gelegen aan de voet van de Holterberg. Deelnemers kunnen starten tus sen 9.00 en 11.00 uur. Voorinschrijven kan tot 24 no vember bij Andre Odding, Grotestraat 190, 7443 BS Nijverdal, telefoon: 0548-620100, e-mail: a.odding@al.nl. Ook kan men zich op 9 december als deel nemer laten inschrijven. De Handbaldames zetten zjeh in het z;reet vooreen overuinning op Overwetering. (Foto: Johan Bolink) Volleybalinstuif voor jeugd Mossink - Volleybalvereniging Mintonette houdt in de herfst vakantie op woensdag 24 okto ber een instuif voor jeugdleden van 8 tot en met 14 jaar. Wie zin heeft om eens kennis te maken met volleybal en zin heeft in een gezellige middag kan 24 ok tober om 13.30 uur naar sporthal 't Mossink komen. Deelnemers hoeven alleen sportklercn mee te nemen. Voor consumpties wordt gezorgd. Rond 16.30 uur is de in stuif afgelopen. Wie volleybal aan het eind van de middag een leuke sport lijkt, krijgt van Mintonette een strippenkaart mee voor drie keer gratis trainen. Iedereen is van harte welkom. Voor meer informatie kun men contact opnemen met Fennie Ebrecht, telefoon 361180, Martien Sarink, telefoon 363842 of Jeanet Markus, telefoon 365197. Uitslagen jeugd handbal Handbalmeisjes BI boekte een keurige zege op Schalkhaar. Vooral in de eerste helft speel de Holten sterk en werd al een 10-2-voorsprong genomen. Na rust liep het aanvallend iets minder, maar verdedigend zat het potdicht. Holten won dan ook verdiend met 15-2. Meisjes B2 speelde tegen Lettele 2 een solide wedstrijd. Nadat al in de beginfase een voorsprong was genomen, die bij rust 7-3 was, werd de wedstrijd netjes uitge speeld en met 18-11 gewonnen. Meisjes C speelde tegen de koplo per die alleen nog maar monster- uitslagen had geboekt. Het jonge onervaren team van Holten gaf prima partij. Natuurlijk kwamen ze technisch te kort, maar met de 3-13-nederlaag (rust 2-9) kan te rug gezien worden op een goede wedstrijd. De mini's verloren hun wedstrijd tegen Achilles met 0-11. Uitslagen De Eendracht Kalfstermansweide - De uitsla gen van de onderlinge schiet- competitie van schietvereni ging De Eendracht. Geweer Klasse A: 1 J.A. Paalman 171; 2 V. Paalman 159; 3 G.J. v. Aefst 153; 4 B. Paalman 150; 5 F. Hoes 146. Klasse B: 1 M. Aanstoot 146; 2 D. Vincent 145; 3 D Tiekink 115. Klasse C: 1 B. Tromop 132; 2 J, Sluiter 121; 3 E. Hulsman 97. Opgelegd 55+: 1 A. Paalman 182 (5x10); 2 G. Schuppert 182 (5x10); 3 A. Pekkerict 172; 4 J. Nijendijk 160; 5 D. Jansen 159; 6 E. Struik 148. Pistool: 1 H Nekkers 173; 2 H. Paalman 161; 3 G- Haverslag 158; 4 A. Schuppert 150. Vuurbuks: 1 D. Overmeen 80; 2 S. Kools 68; 3 E. Grootentraast 66; 4 G. Móring 62. Uitslag schaken Na het winnen van het Sallandtoernooi en de winst in de eerste ronde van de SBO- competitie hebben de Holtense schakers ook een overwinning geboekt in de eer ste ronde van de SBO Cup. Het Enschedese Park Stokhorst werd met maar liefst 31 /2 - 1/2 aan de zegekar gebonden. Uitslagen: Holten-Park Stokhorst 31/2-1/2; Ton van Oijcn (1834)-H. Fikkers (1759)1-0; Gerrit Luggenhorst (1833)-T. Hendriks (1754)1-0; Ben van de Griendt (1821)-G. van Bennekom (1746)1/2- 1/2; Jim Khnge (1900??)-D. Moelker (1749)1-0. In de volgende ronde, op 26 novem ber, speelt Holten uit tegen het Hengelose Drienerlo. Ook werden nog enkele wedstrijden in de interne competitie gespeeld. Uitslagen: Bertus van Beck-Henk van Beek 0-1; Henk Jongman-Bas van Beek 1-0; Teun Scheurwater- Dick van der Knaapl/2-1/2; Roelf de Jonge-Cees Oh) 1/2-1/2; Karl Heinz Leisten-Ronald Klem Teesclink 1-0; Gerrit Stevens-Rob Gervcdink Nijhuis 1-0; Rick Romp- Dinant van Beek 0-1 Frits Paule Cup bij SV holten Meermanskamp - De Frits Paule Cup van de Vojac wordt woensdag 24 oktober gehou den op sportpark Meermanskamp. Deze Cup is bedoeld voor alle le den van SV holten tot en met veertien jaar. Dc Cup begint om 13.30 uur, maar de deelnemers moeten zich eerst inschrijven. Dit kan vanaf 13.00 uur. Deelname is gratis. Blauw Wit Zaterdag 20 oktober Blauw Wit 1 - SV Holten 116.30 uur (beker derde ronde); Blauw Wit 5 - Westervoort 8, 14.30 uur; Blauw Wit - Blauw Wit MB1, 11.30 uur. Andere elftallen: vrij. Zaalvoetbal Donderdag 18 oktober Blauw Wit 1 - Oranje Boys 122.00 Vrijdag 19 oktober Helios 6 - Blauw Wit 2, 21.30 uur (vertrek 20,30 uur). SV Holten Zaterdag 20 oktober RKSY Al - Holten Al, 14.30 uur (vertrek i.o.m trainer); Llolten BI - SHE BID, 12.00 uur (aanwezig 11.00 uur); SVZW C2 - Holten C2, 11.00 uur (aanwezig 10,00 uur); Wijhe '92 Dl - Holten Dl, 11.00 uur (aanwezig 9.45 uur); Holten D2 - Rijssen Vooruit (4 tegen 4), 9.30 uur (aanwezig 8.3Ö uur); 4 te gen 4 - Holten El9.30 uur; Holten E2 - SC Rijssen (4 tegen 4), 9.30 uur (aanwezig 8.30 uur); Holten E3 - Enter (4 tegen 4), 9.30 uur (aan wezig 8.30 uur); Holten E4 - RKSV (4 tegen 4), 9.30 uur (aanwe zig 8.30 uur); 4 tegen 4 - Holten F1 9.30 uur; Holten F2 - Markvogels (4 tegen 4), 9.30 uur (aanwezig 8.30 uur); Holten F3 - SVZW (4 tegen 4), 9.30 uur (aanwezig 8.30 uur). Zondag 21 oktober Holten 3 - Luctor 2, 10.45 uur; Holten 4 - RDC 8, 10,00 uur; Buurse 3 - Holten 5,10.00 uur (ver trek 8.45 uur); Holten 6 - Omhoog 3,10.45 uur; Hengelo 4 - Holten 7, 10.45 uur (vertrek 9.45 uur); Wierden 5 - Holten 8, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 9 - EM MS 4,10.00 uur (vertrek 8.45 uur). Handbal Zaterdag 20 oktober Mini's-toernooi in Haarle, 12.15 uur -14.05 uur. Vertrek: 11.30 uur, jcugdteams: vrij. Zondag 21 oktober Lettele 1 - Dames 1,12.20 uur (ver trek 11.20 uur); AAC 1899 3 - Heren 1, 12.10 uur (vertrek 10.50 uur); Achilles 5 - Heren 2, 16.30 uur (vertrek 15.15 uur).

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 15