'Ohr ohr m'n kampioenschap" fydfitd I iOOOO OOO GRATIS Ema da's nou Roetgermki EXTRA DAMES OPGELET! 1 REVUE BOER'NLEU, HO* Resultaten SVHOLTEN Erik Davids valt meteen na start tweede manche Motocross in Markelo ZALENCENTRUM 1» ,DE HAVERKAMP' Uitslagen jeugd handbal 'w/ên Pride mantelpak Ï.VOND www.roetgerink.nl DONDERDAG 11 OKTOBER 2001 Hardenberg 4 - Holten 8 Holten begon sterk aan de wedstrijd en er werd goed ge combineerd. Dit zorgde voor enkele goede kansen, waarbij de keeper van Hardenberg meermaals zorgde dat het doel schoon bleef. Uit een van deze aanvallen wist René de bal vanaf de achterlijn voor te zetten, waar door Tonnic W. de bal voor het intikken had: (0-1). Naarmate de wedstrijd vorderde werd Hardenberg ster ker en wist Holten minder daadkracht uit re oefenen. Na de rust was het Hardenberg dat meer risico nam om zo doende Holten onder druk te zetten. Vanuit een voorzet wisten zij dan ook doelman Bert W. te verschalken met een kopbal. Holten 8 wilde geen genoegen nemen met een eventueel dreigend gelijkspel en trachtte via enkele snelle counters de verdediging uit te spelen. Eindstand (1-1). Holten F3 - SVZW F6 Een heel spannende wedstrijd die gelijk op ging. wij heb ben heel veel kansen gehad. De meesten gingen net over of troffen het houtwerk. De inzet van alle spelers was ongelofelijk, ook over de conditie hadden wij niets te klagen. Michel was vandaag goed in vorm en scoorde twee keer. Het veldspel van dit zeer jonge team is goed verzorgd, dit is mede te danken aan de uitstekende lei ding van Truus Hissink. Jongens ga zodoor de volgende wedstrijd gaan wij ook winnen. Eindstand 2-2 Omhoog F2 - Holten F2 Zaterdag 22 september moest Holten F2 naar Omhoog. In de eerste helft was Omhoog de betere ploeg, maar in de tweede helft kwam Holten zo sterk terug dat de drie punten meegenomen werden naar Holten. Einduitslag 3-9 Holten F2 - Enter F2 Vandaag kwam Enter op bezoek. Het wedstrijdbeeld was hetzelfde als een week terug. In de eerste helft kwam Holten achter met 0-4. Tijdens de rust werden de jongens getrakteerd op een peptalk van leidster Willy en mede hierdoor kwam Holten nog terug. Helaas ging En ter wel met de drie punten naar huis. Volgende week kunnen wij ons revancheren tegen RKSV. Einduitslag 3-4 Bomerbroek F1 - Holten F1 Holten begon sterk aan de wedstrijd en zette de tegen stander direct onder druk. Door uistekend samenspel en leuke combinaties werd er door Holten regelmatig ges eoord, Door uitstekend verdedigend werk van Thom en Gerben kwam de tegenstander er niet aan te pas en wer den de aanvallers vanuit het achterveld met keurige pas ses op maat bediend. Eindstand 0-9 Holten E4 - Sportclub Rijssen ME4 Holten wist wederom het thuisvoordeel goed te gebrui ken. Een leuke wedstrijd tegen deze meisjes van Sport club Rijssen. De eerste helft waren onze jongens duide lijk beter maar de tweede helft kwam Sportclub goed te rug. De terechte overwinning was voor onze jongens met 4 doelpunten door Marco Voortman en 3 door Mic key Deten. Man van de wedstrijd was zonder meer Keeper Patrick Jansen die een aantal keren in een één op cên situatie het hoofd koel hield en een aantal uitsteken de reddingen verrichtte. Eindstand 7-2 Enter Vooruit E2 - Holten E2 Holten kwam sterk uit de startblokken en wist Enter Vooruit tor op de eigen helft terug te dringen. Toch kwam door een onachtzaamheid in onze verdediging Enter Vooruit op voorsprong. Maar Holten liet het niet op zich zitten en een lange bal op Martijn betekende 1-1. Daarna ging het gelijk op en werd er bij vlagen uitste kend gespeeld. Nadat Enter Vooruit weer op voor sprong was gekomen scoorde Erik uit een prachtige aan val de 2-2. Toen had Holten de smaak te pakken en het was Martijn die Holten, door een prachtig doelpunt, op voorspong zette, met nog enkele minuten te spelen kwam de thuisploeg uiteindelijk toch nog aan de winst. Door twee moment van onachtzaamheid boog de te genstander de achterstand om in een voorspong. Holten kreeg nog een tweetal kansen om gelijk te maken maar wist deze niet te benutten. Eindstand 4-3 Holten E1 - Enter Vooruit E1 Holten begon goed aan deze wedstrijd en dat resulteerde al vroeg in de wedstrijd in dc 1-0 door Sjors, waarna En ter Vooruit in de 4e minuut al weer de gelijke stand op het scorebord zette. Daarna was het Holten dat de toon zette met voor rust twee doelpunten van Kylian en Sjors. Na rust ging Hol ten aanvallend verder en daardoor scoorde Glenn, Ky lian en Sjors nog een keer. Na een wat rommelige perio- Markelo - Het leek tij dens dc eerste manche in de viertaktklasse van het KNMV Dutch Open Motocross Solo op het circuit Herikerberg in Markelo, afgelopen zon dag 7 oktober, nog zeer goed te gaan met Erik Davids. Hij kwam als eerste over de finish. Zijn broer Alan eindig de, na een val in het be gin, als zeventiende. Net na de start ging het mis voor Erik: een grote valpartij met hem als middelpunt. 'Oh, oh, m'n kampioenschap', denkt Erik als hij de motor weer hinkend be klimt. Toch kon hij het goed maken en eindig de als vierde en staat daarmee gedeeltelijk eerste met de Belg Ste fan van Asten. De be slissing valt zondag 21 oktober in het Brabant se Gemert, waar de fina le zal worden gereden. 'Ik heb zelf het vermoeden dat iemand iets te lang rechtdoor wilde gaan, ter wijl ik de bocht naar links al wilde nemen', kijkt Erik terug op de val meteen na de start van de tweede manche. Er volgt daar op de Herikerberg namelijk meteen een scherpe bocht naar links, waarin alle rij ders zich tegelijk in probe ren te wurmen. 'Ik stak m'n voet al uit om de bocht te kunnen nemen en raakte daardoor bekneld in het achterwiel van een mederijdcr. Hierdoor werd ik van m'n motor ge trokken.' Z'n vader die vanaf de kant stond te kij ken, zag het gebeuren en nam een sprint om Enk te hulp te schieten. 'Heb je niets?', vraag hij aan z'n zoon. 'Nee, dat niet', en Erik zoekt nog wat ver dwaasd naar z'n motor om daarna met snelheid z'n wedstri|d op te pakken. Alle rijders waren al uit het zicht verdwenen. 'Ik had behoorlijk veel last van m'n knie en schouder. Daarnaast zat m'n-stuur krom.' De pijn verdween al na twee rondes en de achterstand reed hij al snel weg. 'Ik kon aansluiting krijgen bij de derde man en dacht deze in dc laatste ronde ook nog wel even weg te rijden', geeft hij aan. 'Een groep van vijf man ging echter ineens voor ons rijden, waardoor ik in de verdrukking kwam. Er ontstond daarna een gat van zo'n vijftig meter die ik niet meer goed kon maken.' Hij kwam dan ook als vierde over de streep. Nu daags na de wedstrijd heeft hij nog wel goed last van z'n schouder en vocht de bij Holten achterin n gen n Kevin die daardoor n paar uitstekende reddin- n het team bracht. Na een rush van Jeroen tekende dezelfde Jeroen de laatste goal voor Holten aan. Door een eigen doelpunt van Ky lian werd uiteindelijk de eindstand bepaald. Eindstand 9-2 Lochem C2 - Holten Cl De wedstrijd tegen lan taarndrager Lochem C2 werd met vertrouwen te gemoet gezien door de begeleiding van de spe lers. Maar vanaf het begin zat Holten Cl niet in de wed strijd er werd ronduit slecht gevoetbald door het gehele elftal wat zich voor rust maar een kans creëerde. Tijdens de rust werden er wat omzettingen gedaan en begon het team me teen feller aan dc 2e helft wat al meteen resulteerde in een doelrijpe kans. na tien minuten was het Bart die dc eerste goal voor Holten liet aantekenen na een mooie pass vanuit het middenveld. Nadat doelpunt bleef Holten redelijk verder spelen echter zonder eni ge overtuiging. Nadat een speler geblesseerd raakte kwam onze voctbaklok- ter (G.H.) het veld in om de speler scheidsrechter toe te spreken. Einduitslag 0-1 Zaterdag 17 november Na afloop dansen! info: 0547-36 12 92 Markelo in z'n knie. Gelukkig voor hem duurt dc finale in Ge mert nog een kleine twee weken, zodat de blessure kan wegtrekken. Hij staat in het klassement nu gelijk met Stefan van Asten en voor. Erik blijft het af wachten of bij deze Belg straks in kan halen. 'Je moet tijdens zo'n wed strijd voor honderd pro cent fit en goed in vorm zijn.' Zijn broer Alan had in de eerste manche te maken met een val in de tweede bocht na de start. Voor hem kwamen enkele rij ders ten val en hij kwam hierbij in het gedrang. 'Ik had de motor toch weer snel omhoog', benadrukt bij. Ook hij kon z'n val toch weer goedmaken en eindigde in de eerste man che als zeventiende. Alan kon de val in de tweede manche ontwijken. 'Ik zag in m'n ooghoeken mijn broer vallen en dat blijft je tijdens de wed strijd toch bezighouden', geeft hij aan. 'ik had wel verwacht dat hij me voor bij zou rijden en dat ge beurde gelukkig ook. Van andere rijders wil je dat na tuurlijk nier dat ze je voor bij rijden, maar van m'n broer wel. En gelukkig ge beurde dit toch behoorlijk snel.' Volgens hem was de baan zeer mooi en goed hard. Van de tweede manche had hij van zichzelf toch iets meer verwacht dan dc uiteindelijke zestiende plek. 'Ik was niet gevallen en had minimaal gehoopt op een vijftiende plaats', geeft hij aan. 'Ik had wel aansluiting, maar het tem po lag vrij hoog.' Brik Davids ligt op de grond na de val meteen na de start van de tweede manche, (toto: Jöban Bolink) Handbalmeisjesteam BI liet de punten in Haarle onnodig liggen. Holten speelde op zich goed maar liet vele kan sen onbenut. Daarnaast werden zes treffers afge keurd. Na de 6-5-rust- stand liep Haarle uit naar 12-6. In de slotfase deed Holten nog iets te rug, maar verloor met 14-9. Meisjes B2 pakte in Twel- lo een verdiende winst op Voorwaarts. Een goede eerste helft bracht een 2-6- voorsprong. Daarna speelde Holten iets minder en kwam Voorwaarts terug. Toch speelde Holten de wed strijd netjes uit en werd verdiend met 13-16 ge wonnen. Meisjes C had weinig in te brengen tegen Boerhof/ Heetcn. Het was aan de keepsters te danken dat na een 9-0- ruststand de eindstand tot 15-0 beperkt bleef. M 0 D F ^SCHOENEN Samen met het bekende modemerk PRIDE heeft Roetgerink voor u een aan trekkelijke aanbieding samengesteld: bestaande uit: blazer uitgevoerd in zwart/bruin of zwart/grijs visgraat korte rok in uni of visgraat voor slechts En van Roetgerink krijgt u een Pride lange rok of Pride pantalon Aanbieding geldig t/m 20 oktober as maten 36 t/m 46 zolang de voorraad strekt ti tot 21.00 uur— DORPSSTRAAT 148, ENTER TEL. 0547-381766/383631 DINSDAG GESLOTEN DONDERDAG KOOPAVOND Mode straat an Twente

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4