Alles wat u moet weten over gewrichtspijnen Gezond Nieuws Q10: brandstof voor het lichaam Revolutionaire uitvinding tegen haaruitval Alles over vrouwenklachten! Vannacht genieten van een lange nachtrust? Pharmaton® Goedemorgen drukke dag QlO Extra® met gratis boek Houd uw gewrichten soepel! Elke vrouw heeft een neus voor gemak; ook in de overgang! Nurofen gel: voor stijve en stramme spieren! 'Dankzij Wapiti Prostaat capsules kan ik weer gewoon plassen' DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2001 HO 17 ZA 9 U heeft gewrichtspijnen en u vraagt uw dokter u te helpen. Meestal is het antwoord: "Helaas, ik kan niets meer voor u doen. U moet ermee leren leven, omdat het kraakbeen tussen twee gewrichten verdwijnt en niet hersteld kan worden. Daar zijn geen medicijnen voor." Dat klopt! Het lichaam zelf kan het niet hei-stellen, maar wel de unieke combinatie van de voedingsstoffen glucosamine en chondroïtine, aangevuld met andere werkzame na tuurlijke stoffen, zoals boswellia serrata. Vele tevreden gebruikers in Amerika De combinatie glucosamine en chondroïtine kent al jaren vele miljoenen tevreden gebruikers in Amerika. Mensen die weer soepel kunnen bewegen dankzij deze combinatie. Recent is uit een onderzoek gebleken dat glu cosamine echt werkt bij artrose en dat het de afbraak van kraak been tegengaat. Beide stoffen (glucosamine en chondroïtine) zijn lichaamseigen stoffen en spelen een belangrijke rol bij de bescherming en opbouw van kraakbeen. De minimale ge wenste dosering per dag is voor glucosamine 750 mg en voor chondroïtine 600 mg. Niet alleen is de dosermg belangrijk voor de behandeling van gewrichts klachten. maar ook de verhou ding tussen glucosamine en chondroïtine. De meest optimale verhouding is 5:4, Natuurlijke pijnstiller Boswellia serrata is een natuur lijk pijnstillend kruid uit India Boswellia Serrata extract houdt de gewrichtskapsels ontspannen en ondersteunt de bloedtoevoer naar de gewrichten Dit is be langrijk om de positieve invloed van de combinatie van glucosa mine en chondroïtine te onder steunen. Gratis boek! Wilt u meer weten over deze veel belovende combinatie van gluco samine en chondroïtine? Vraag dan nu gratis het boek "Alles wat u moet weten over chroni sche gewrichtspijn" aar. en lees alles over gewrichtsklachten en de behandeling daarvan Schrijf naar: Stichting Natuur Beter. Antwoordnummer 33, 5460 VB Veghel. Vermeld hier bij duidelijk uw naam. adres, woonplaats en leeftijd. E-mailen kan ook: natuur beter^ planet, nl Voor meer informatie zie ook www.gezondheidsnet.nl Goed nieuws voor iedereen die last heeft van abnormaal haarverlies. Inhammen, kalende kruinen en dunner wor dend haai-: een nieuw natuurlijk haargroeimiddel gaat deze ontsierende problemen effectief tegen. Uit een recent wetenschappelijk Fins onderzoek blijkt bij maar liefst 80% van de deelnemers (vrouwen én mannen) de haargroei aan zienlijk toe te nemen. Erfelijkheid, stress., eenzijdige voeding en hormonale verande ringen kunnen de oorzaak zijn van overmatige haaruitval. In tijden van stress of bij gebrekki- ge voeding krijgt de haarwortel te weinig voeding en sterft af. Bij haarverlies met hormonale oorzaken wordt het mannelijk hormoon testosteron omgezet in het hormoon dihydrotestosteron (DHT) Dit hormoon tast de haar wortel aan waardoor deze geen voeding meer kan opnemen. Met als gevolg, haaruitval Dit zoge noemde DHT-effect komt zowel bij mannen als bij vrouwen voor Wetenschappelijk getest Aan het Finse onderzoek deden honderd mannnen en vrouwen mee die last hadden van over matige haaruitval. De deelne mers gebruikten FolliGro cap sules in combinatie met, FolliGro mondspray. Na zes maanden concludeerden de onderzoekers het volgende: deze unieke com binatie van plantaardi ge extracten en vitami nen bleek in staat haar uitval te remmen, haar wortels te voeden én haargroei te stimule ren. Maar liefst 83,7% ervaarde een gemiddel de tot duidelijke" toena il me van de haargroei. Bovendien verbeterde de na tuurlijke formule de conditie van het haar: het werd sterker en dikker. Opvallend was dat leeftijd én het aantal jaren dat de deelnemers last hadden van haarverlies niet van invloed waren op de werking van de supplementen. Tevreden gebruikers In Engeland en Scandinavië lopen al honderdduizenden tevreden FolliGro-gebruikers rond Wilt u ook van uw haar- groeiproblemen af? Be! dan voor een gratis informatiebrochure en verkoopadressen: Liberty Healthcare, (035) 548 05 48. Of kijk op: www.liberty.nl Kijk op www.gezondheidsnet.nl Geeft een V regelmatige stoelgang. Werkt mee aan uw ideale gewicht. Samengesteld uit natuurlijke kruiden. Wapiti Darmfunctie Complex 40 st. 10,70 Wapiti Darmfunctie Complex 60 st. 15,25 Verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten Keizerserf 32a, Nijverdal Melatomatine: krachtige batterij roor je biologische klok Wat is de beste manier om fit en jong te blijven? Een gezonde nachtrust. Als je slaapt wordt namelijk je batterij voor de volgende dag opgeladen en worden overal in je li chaam kleine herstelwerkzaamheden uitgevoerd. Vanavond kan het eindelijk weer zover zijn. Dankzij de bekende Zwitserse slaapformule Melatomatine. Je lichaam is uitgerust met een biologische klok. die je dag- en nachtritme regelt. Als het tijd wordt om te slapen, treedt dit mechanisme in werking. Je li chaam gaat dan melatonine aan maken. Dat is de stof die er voor zorgt dat je slaperig wordt Tijd dus om naar bed te gaan. Bij veel mensen kan deze biologi sche klok soms van slag raken. Bij stress, als je verdriet hebt of in spannende en drukke tijden bijvoorbeeld. Maar ook als je een intercontinentale vliegreis ach ter de rug hebt of in ploegen dienst werkt. Tévens kan, wan neer je ouder wordt, de li chaamseigen aanmaak van me latonine teruglopen. Gelukkig is er nu een goede oplossing voor wakker liggen. 30 nachten goed slapen De uitgekiende Zwitserse slaap formule Melatomatine kan na melijk in al deze gevallen uit komst bieden. Deze tabletten be vatten de werkzame stof melato nine. Dit maakt het mogelijk om zelf te bepalen wanneer je gaat slapen. Probeer Melatomatine vannacht maar eens uit. Het helpt écht. Aanbevolen wordt om twee tabletten twee uur voor het slapen gaan m te nemen. Aan Melatomatine is bovendien Bètacaroteen en vitamine C plus E toegevoegd welke zorgen voor een goede opname van de mela tonine in je lichaam. Bovendien beschermen deze vitamines de gezonde cellen en weefsels van je lichaam. Een verpakking voor 30 nachtjes goed slapen kost fl. 29,95 en is verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reform huis. Voor meer informatie. Distributie Care, telefoon (0900) 2020091. Of kijk op www.gezondheidsnet. nl Nieuw boek over energieke stof Uitgeput, gestresst of een te hoge bloeddruk? Dan kunt u volgens het boek 'Bron van kracht en energie' wel wat extra QlO gebruiken. Met dit makkelijk leesbare boek komt u alles te weten over deze belangrijke en vitale stof. Stressvermindering, (sport )prestatieverbete- ring en behandeling van diverse ziekten: Q10 blijkt hierbij een essen tiële rol te spelen Informatie over deze bij zondere voedingsstof in de vorm van een hand zaam boek komt dan ook als geroepen. Kennis is immers de eerste stap naar een goede gezond heid. Energie Ons lichaam heeft energie nodig ril:11' functio- enzym ui Het co- enzym Q10 helpt bij het om zetten van voe dings stoffen naar bruikbare energie. Voldoende Q10 in het lichaam betekent dan ook vitaliteit en goede sportprestaties. Daarnaast is deze stof een krach tige antioxidant die het lichaam beschermt tegen schadelijke stoffen. Zo verbetert het. de weer stand en werkt het positief op de bloeddruk. Leeftijd Deze energieke stof halen we voor een deel uit voeding, maar het grootste deel moet door het lichaam zelf worden aange maakt. Met het ouder worden én bij grote psychische belasting neemt de eigen aanmaak echter af. Met als gevolg: vermoeidheid en een minder krachtig im muunsysteem. Bij vermoeid heid. ziekte en ouderdomsver- schijnselen raadt het boek dan ook suppletie aan QlO in com binatie met vitamine E en sele nium -beide ook krachtige an- tioxidanten- blijkt uit onderzoek de beste resultaten te leveren ƒ5,- korting Echt alles weten over QlO? Dat kan! Als u het boek "Bron van kracht en energie' (96 pagina's) vandaag bestelt, ontvangt u ƒ5.- korting én u heeft het morgen al in huis, zonder verzendkosten Bel met Vitality Life, tel. (035) 548 05 40 en haal voor slechts ƒ20,- belangrijke kennis in huis die uw gezondheid ten goede komt. Pharmaton Druk, druk, druk, maar je geniet van iedere dag. Van je werk, je hobby's, je vrienden. Kortom: van alle dingen die je energieke leven te bieden heeft. En dat willen we graag zo houden. Eén Pharmaton tablet per dag geeft je niet alléén alle essentiële vitamines, mineralen en spoorelementen die een energiek lichaam dagelijks nodig heeft. Pharmaton bevat ook het natuurlij ke Ginseng extract G115 dat zorgt voor een optimale zuurstofopname door je lichaam. Waardoor je je energieker én vitaler blijft voelen. Voor meer gratis info: tel. (072) 566 24 68 of e-mail" pharmaton info@boehringer-ingelheim .nl Nu krijgt u het nieuwe boek over QlO "Bron van kracht en energie' gratis bij Liberty QlO Extra. Deze QlO biedt meer dan alleen QlO. Naast een hoge dosis co- enzym QlO (30 mg) bevatten de vegetari sche capsules natuurlijke vitamine E en selenium. Deze speciale combinatie zorgt voor een betere opname in het li chaam, wat de werking van QlO opti maliseert. Bestel nu een pot QlO Extra (120 capsules, 79.10) en ontvang gratis het nieuwste boek over QlO. Voor bestelling: Liberty Healthcare, tel (035) 54 80 548 of kijk op www.liberty.nl maiomi whmiwoordm mss-rmm - posibus 267 3740 ao ma Rond het vijfenveertigste levensjaar moet het lichaam van een vrouw een nieuw hormonaal evenwicht vinden, iets wat vaak met de nodige ongemakken gebeurt. Deze perio de van lichamelijke verandering noemen we officieel het climacterium, oftewel de overgang. Souplesse neemt af met de jaren. Naarmate we ouder wor den vermindert de aanmaak van glucosamine en chond roïtine, beide belangrijke bouwstoffen voor het kraakbeen. Hierdoor gaat bewegen minder gemakkelijk. Glucon Combi kan dan helpen. Deze uitgebalanceerde combi natie bevat een hoge dosis glucosamine (750 mg) en chondroïtine (250 mg). Beide stoffen on dersteunen de aanmaak van nieuwe kraak beencellen. Met als resultaat: soepele en veer krachtige gewrichten. Door de hoge dosering is er meestal al binnen een paar weken verschil merkbaar. Glucon Combi is nü verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformhuis. Voor meer in formatie: 0900 - 202 00 91 LibértY QlOExtra Nurofen gel bevat 5% ibuprofen en heeft een positieve invloed op stijve en stramme spieren. Het helpt gericht op de juiste plaats en maakt spieren soepel, ook na sport of andere licha melijke inspanning. De gel wordt goed door de huid op genomen. geeft geen vlek ken en is reukloos. Ga snel naar uw apotheker of drogist en profiteer van de aantrekkelijke introductiekorting: 30 gram van 9,95 vóór 7.95 en 100 gram van 19,95 vóór 16.95. Voor informatie: Boots Healthcare. (035) 699 30 40 De overgang is voor iedere vrouw anders De een heeft er bijna geen last van, voor de ander zijn de klachten die met deze licha melijke verande ring gepaard gaan zeer hinder lijk. Opvliegers, nachtelijk zweten, pijn bij het vrijen: het is maar een greep uit de vele overgangsver schijnselen. Wanneer u last heeft van een of meer van deze klachten, weet u ook dat deze symptomen hun weerslag op de kwaliteit van leven hebben. Stemmingswisselingen, een slechte nachtrust en een alge heel gevoel van malaise zijn im mers funest voor de sociale contacten. Innovatieve neusspray Een bezoek aan de dokter kan nu een oplossing bieden voor deze vervelende overgangs verschijnselen. Er is namelijk een nieuwe, innovatieve neus spray op de markt die deze klachten effectief behandelt. Deze Nederlandse ontdekking bevat het lichaamseigen natuur lijke hormoon es tradiol dat na de overgang met meer door het lichaam wordt gemaakt. Het tekort aan dit hormoon zorgt voor de vervelende overgangsver schijnselen Voordeel van deze neusspray is dat deze beduidend minder bijwerkin gen geeft dan de huidige overgangsproducten als tabletten en pleisters met dezelf de werkzame stof Zo hebben vrouwen minder last van ge spannen borsten en van tussen tijdse bloedingen, hetgeen voor alsnog redenen zijn om (te) snel te stoppen met hormoonthera pie. Daar komt bij dat een spray zeer hygiënisch en discreet is en. in tegenstelling tot een zichtba re pleister, de huid niet irriteert. Dé vrouwvriendelijke oplossing dus die vrouwen gemakkelijk, effectief en met minder bijwer kingen door de overgang helpt. Vraag uw dokter om advies of kijk op www.gezondheidsnet.nl Meer dan de helft van de mannen ouder dan 40 jaar, krijgt te maken met prostaatklachten, waardoor problemen met het plassen kunnen ontstaan. Zo ook Jaap van Horn (61 jr.) uit Den Helder. en nu gaat alles weer als vroe ger. Ik hoef er 's nachts niet meer onnodig uit en voel me een stuk beter. Kortom, een hele op luchting. ik hoef niet geopereerd te worden. Dankzij Wapiti Prostaat Forte ben ik van mijn klachten af "Inderdaad, ik kreeg steeds meer problemen met het plas sen, ik moest steeds vaker, ech ter wel met kleine beetjes en langdurig nadruppelen. Ook 's nachts moest ik vaker opstaan met het gevoel dat ik moest plassen, wat niet erg lukte. Uiteindelijk ben ik naar mijn huisarts gegaan, die een ver groting van de prostaat vast stelde Hoewel hij adviseerde mij daaraan te laten helpen, ben ik toch nog enige tijd door blijven sukkelen en heb allerlei middeltjes geprobeerd. Helaas zonder enige verbetering, tot ik er met een vriend over sprak, die de zelfde klachten had gehad," Geen operatie "Hij raadde mij aan Wapiti Prostaat Forte te gebruiken. Ik heb er nu 2 kuren mee gedaan en voel me als een jonge kerel. Reeds na 10 dagen merkte ik al. dat ik veel beter kon plassen Wapiti Prostaat Forte Wapiti Prostaat Forte com bineert de belangrijkste prostaatvoedingsstoffen zoals f lycopeen, zink, essen- tiële vetzu ren en vita mine B6 met het extract van de dwergpalmbes Sabal serrulata. Deze voedingsstof- fen worden gekenmerkt door hun snelle opname in het li chaam. Wapiti Prostaat Forte, een hooggeconcentreerde pro staat formule, houdt een goed functionerende prostaat in stand. Eigenlijk is het voor ie dere man boven de 40 jaar aan te bevelen Meestal volstaat slechts één capsule per dag. Aan te bevelen kuur: 30 dagen, eventueel te herhalen. Verkrijgbaar bij drogist, re formzaak en apotheek. Voor meer informatie: Emonta B. V, tel. (0512) 51 80 85. E-mail- adres: emonta@xs4all.nl Dorpsstraat 10. Holten Keizerserf 32a, Nijverdai

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 17