Monique Tijhof: 'ledereen is nog heel erg voorzichtig' Concours Bergruitertjes blijkt zeer groot succes Uitslagen Bergruiters AGENDA Baas- en hondzwemmen in openluchtzwembad Competitie handbal Afdeling handbal start met meisjes C-team Hendrikx stopt als CdK DONDERDAG 30 AUGUSTUS 2001 HOI.TENS NIEUWSBLAD Sport I Blauw Wit Zaterdag 1 september SVZW 4 - Blauw Wit 2,14.30 uur (vertrek 13.15 Uur); Sp. Rijssen 6 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw j Wit 4 - Excelsior '31 10, 14.30 uur; Blauw Wit 5 - Sp. Teugc 6, 14.30 uur; Blauw Wit Al - Holten Al, 14.30 uur; Blauw Wit BI - Vesos BI, 11.30 uur; Vcsos Cl - Blauw Wit Cl, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit MB1 - SVZW MB 111.30 uur; Rohda R. D3 I - Blauw Wit Dl, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Blauw Wit D2 - Hulzense Boys D3, 12.30 uur; Blauw Wit D3 - övcrwetering D3, 10.30 uur; Den Ham E2 - Blauw wit El, 10.00 uur J (vertrek 9.45 uur); Blauw Wit E2 - I Broekland E3, 9.30 uur; Blauw Wit F1 - Vcsos Fl, 9.30 uur; Blauw Wit IJ F2 - Sp. Lcmclc Fl, 9.30 uur; Nicuw- jj Heetcn F2 - Blauw Wit F3, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); maandag 3 sep tember IJssclstrcck Al - Blauw Wit Al, 18.30 uur (vertrek 17.15 uur); Blauw Wit Cl - ABS Cl, 18.30 uur; Blauw Wit D2 - DES Dl, 19.00 uur; woensdag 5 september Lettc-le B1 - Blauw Wit BI, 18.30 uur (vertrek 1 17.30 uur). Zaalvoetbal vrijdag 31 augustus i Gorssel 1 - Blauw Wit 1 (beker), j 20.30 uur (vertrek 19.30 uur). SV Holten Zondag 2 september Rcutum 1 - Holten 1, 14.00 uur (vertrek 12.15 uur); Holten 2 - Enter 2, 10.00 uur; Enter 2 - Holten 3,10.00 uur (vertrek 8.45 uur); ABS 4 - Holten 4,12.15 uur (vertrek 11.00 uur); Holten 5 - TVO 3, 9.30 uur; Wierden 3 - Holten 6, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten 7 - MW 7, 10.45 uur; Holten 8 - Sportlust Vr. 5, 9.00 uur; Enter 7 - Holten 9, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); i Buursc 5 - Holten 10, 9.00 uur (ver trek 8.00 uur). Handbal Sporthal 't Mossink, donderdag 30 augustus Dames 1 - ABS (oefen), 20.00 uur. Zaterdag 1 september Lettele 1 - Meisjes BI, 13.15 uur (ver trek 12.30 uur); Lettele 2 - Meisjes B2, 11.30 uur (vertrek 10.45 uur); Lettele I - Meisjes D, 12,30 uur (vertrek I 11.45 uur); Minils tocrnooitje in Haarle, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur). Zondag 2 september Heren - CVO, a 1.00 uur. Holten - Stichting Mountain- bikesport Holten houdt zon dag 16 september voor de der de keer de Goossens Mountainbike Trophy. Dit be gint 9:30 uur. Deze ATB-wedstrijd, dus geen toertocht, wordt gehouden rond om het motorcrosscircuit in de Beuseberg. De inschrijving is bij Camping Aanstoot hoek Brendcrweg-Evcrtjesweg. Deelname is mogelijk in verschil lende klassen voor licentiehou ders en niet-licentiehouders (de zogenaamde Funklasse). Ongeveer 600 mannen en vrou wen verschenen vorig jaar aan de start. Zij kwamen uit alle delen van het land en vrijwel unaniem werd grote waardering uitgespro ken over het parcours. Dit par cours is lastig, selectief, spectacu lair en bestaat uit lastige klimme- tjes en snelle rechte stukken. Vooral voor de liefhebbers van de ATB-sport die geen licentie heb ben, is dit een prachtige gelegen heid zich te meten met anderen. Wel moet men een KNWU-le- denkaart hebben of in het bezit zijn van een lidmaatschapskaart van de NTFU. Ook zijn er drie klassen voor de jeugd tussen de 8 en 14 jaar en is er een startgroep voor dames. De wedstrijden beginnen 9.30 uur met de sportklassc en om 15:00 uur met de funklasse. Dit jaar ver wacht de organisatie enkele ooste lijke toppers aan de start zoals top 5 coureur in de Expertklassc: Jan Wevers. Het Open Kampioenschap Estafetteoqvemmen sloot de sqvemvierdaagse vorige week af. (Foto: Gert Perdon) Holten - Ze kwam met voor keursstemmen in de nieuwe gemeenteraad: Monique Tijhof-Zwijnenbcrg, 37 jaar, geboren en getogen in Rijssen. „Hoe ik dat vond? Mooi en eng. Het mooie is dat zoveel mensen vertrouwen in je heb ben. Maar ik heb een beetje faalangst en daarom vind ik het ook iets eng". Tijhof-Zwijnenberg is taxi chauffeur. „Vijf jaar geleden, toen de tweeling twee jaar was, sollici teerde ik naar de baan van week endchauffeur. Hoewel er wel wat bedenkingen waren: een vrouw, en dan in het weekend 's nachts rijden, kreeg ik de baan toch. Momenteel rijd ik nog eens in de maand, op vrijdagavond en zater dag". Tijhof-Zwijnenberg maakte deel uit van de Hout- en Bouwbond FNV, afdeling Rijssen, ze was plaatselijk verte genwoordiger van het Sociaal Fonds Bouwnijverheid. Hoe kwam je in de politiek terecht Ik volgde de politiek altijd al wel. aander Companje, die ik kende uit het vakbondswerk, vond dat de PvdA en de politiek iets voor mij was. En zo ging ik midden ja ren negentig naar een bestuurs vergadering van de Pvd A en voor ik wist, stond ik op de kandidaten lijst voor de gemeenteraadsverkie zingen van '98. In dat jaar kwam ik in de schaduwfractie. Waarom PvdA? De sociale kant trekt mé, dat is vanzelfsprekend voor mij. Maar 't is er niet ingestampt. Hoe bevalt het raadswerk je? 't Is wennen. Ik vind het moeilijk en ben nog niet zo zeker van me zelf. Ik ben de enige nieuweling in de raad en zit tussen allemaal er varen mensen. Ik voel me soms net Pinkeltje. Maar met een jaar of twee wordt dat wel beter. Het grote voordcel van het raads werk is dat je geluiden vanuit je achterban kunt laten horen en za ken naar buiten kunt brengen die in de samenleving spelen. Een na deel vind ik die vele taaie stukken die je te lezen krijgt met allemaal ambtelijke taal en veel afkortin gen. Het kost veel tijd. Maar we komen er wel. Kunjeje qtgje doen tijdens %o'n vergade ring? Dat valt me nog niet hard mee. Onofficieel gaat me dat een stuk beter af. Ja, en dan zeg je iets, en dan staat dat groot in de krant. Ach, misschien zijn er dan wel le zers die zeggen 'Goed dat dat eens een keer gezegd wordt'. Hoe denkje over de gemeentelijke herin deling? Er waait nu een andere wind. Maar verder is iedereen nog heel voorzichtig. Wat weet je van Holten? Weinig. Dat Holten toeristisch en agrarisch is weet je. Als PvdA ver gaderen wc ook in Holten. Fijn dat we een Holtens raadslid en schaduwfractieleden uit Holten hebben: zo kom je meer te weten van elkaar. Hebben Holten en Rijssen iets aan el kaar? Ik denk van wel. Een mooi gemê leerde gemeente met van alles wat. Je kunt nu van een volwaar dige gemeente spreken. Monique Tijhof- Zwijnen be/g: 'Ik ben de enige nieuweling in de raad en vjt tussen allemaal ervaren mensen. Ik voel me soms nel Pinkeltje.(Foto: Johan Bo/ink) Waarmaakjij je sterk voor tijdens de%e raadsperiode? Het jeugd- en jongerenwerk. Ik hoop dat dit binnenkort gestalte krijgt. En dat geldt ook voor het ouderenbeleid. Zelfben ik a-spor tief, maar er moet absoluut een gemeentelijk sportbeleid komen, ook voor de toekomst. En het Parkgebouw moet multifunctio neel zijn en blijven, maar dan ge richt op de hele samenleving. Waaraan erger jeje? Dat er zo vaak om de hete brei heengedraaid wordt: veel woor den, niks zeggen; en als dan punt je bij paaltje komt is er nog geen standpunt. Allemaal om gevoe lens te sparen. Maar misschien wordt dat over enige tijd wel rechtstreekser. Wat doe je graag? Als ik nog tijd over heb, lees ik. Bij voorkeur romans waar ik ver der niet bij na hoef te denken, dat in tegenstelling tot de ambtelijke stukken. Met vakantie gaan we naar Frankrijk, elk jaar een ander stukje. Dit jaar hebben we geko zen voor de Dordogne. Wat me trekt, is het mooie weer. Een dag je kanoën, oude gebouwen en dorpjes bekijken. Een grot moet er ook bijzitten, en verder lekker langs een rivier zitten niks doen. Hoe ga je de komende politieke jaren in? Wel met vertrouwen in de hoop dat ik iets bij kan dragen waar de PvdA voor staat. Opkomen voor de sociaal zwakkeren, voor de mensen die zichzelf niet kunnen laten horen. Ik hoop dat mensen me aanspreken, bellen of langsko men met allerlei zaken die ik ho ren moet, zodat ik weet wat er speelt, hoe men tegen dingen aan kijkt. Holten - Het tweede deel van de handbalveldcompetitie startte afgelopen weekeinde. Voor enkele teams van Holten dienen er nog wedstrijden ge speeld te worden. Anderen kunnen zich voorbereiden op de zaalcompetitie. De heren moesten uit tegen Achilles. Dc gastheren - straks twee klassen hoger spelend dan Holten - waren te sterk. Daarnaast miste Holten zijn vaste keeper. In de hitte op het asfalt nam de thuisploeg al bij mst een 13-3 voorsprong. Daarna kwa men beide team nauwelijks tot scoren. Achilles won met 20-7. De dames speelden hun uitwed strijd tegen Nieuw-Heeten op dc zaterdagavond vooruit. In Nieuw- Heeten ontspon zich een span nende wedstrijd waarin beide teams elkaar weinig toegaven. Bij rust was dc stand gelijk: 2-2. Ook daarna ging her. gelijk op. Toch was het Nieuw-Heeten dat met een nipte voorsprong met 6-5 wist te winnen. Meisjes Bl'trad thuis aan tegen Klarcnbeek. Dc gasten leken fy siek sterker, maar Holten startte ondanks het hete weer goed en nam al vlot een voorsprong. Met prima handbal wist Holten bij rust een 8-4 voorsprong te bewerkstel ligen. Daarna verslapte I loken even en kreeg Klarcnbeek de kans terug te komen tot 9-9. Holten wist in dc slotfase goed te counte ren en won met 12-9. De D-jcugd speelde tegen SDOL. Na een gelijk opgaande eerste helft (4-3) werd Flolten sterker. Met enkele mooie doelpunten wist Holten met 8-4 te winnen. Darten om Keunetrofee Holten - Als nevenactiviteit van De Keunefeesten wordt voor de vierde maal het darts- toernooi Darten om de Keunetrofee gehouden. Dit single dartstoernooi vindt plaats op zondag 2 september in café Bicrlokal am Babnhof. Het toernooi begint om 13:30 uur en de inschrijving start om 12.30 uur. Deelname is gratis en de prijzen bestaan uit bekers en 222,22 gul den aan geldprijzen. De wisselbeker dc Keunetrofee is beschikbaar gesteld door Gerda en Jos van Bicrlokal am Bahnhof. Dartsliefhebbers zijn dus van har te welkom om mee te doen aan dit gezelligheidstoernooi en kun nen de mogelijke opvolger wor den van oud-winnaars: Bert Blaauw (1998), Wim Stam (1999) en Wilco van Ree (winnaar van 2000). Puzzelrit MAC Holterberg Holten - MAC De Holterberg houdt zondag 2 september een puzzelrit voor auto's en moto ren. De lengte van de rit is on geveer 40 lcilometer rondom Holten. De uitzetters zijn bezig geweest er een leuke en gezellige rit van te maken. De start is om 14.00 uur bij het clubhuis 't Stuurhuus, Beusebergerweg 37 te Holten. De inschrijving is vanaf 13.30 uur ge opend. Er zijn leuke prijzen te verdienen. Voor inlichtingen: Jan Vincent, telefoon 0548-364200. Holten - Door flinke belangstelling onder 10- tot en met 12- jarigen kan de afdeling handbal SV Holten voor de zaalconu petitie een meisjes C-team inschrijven. Ook is voor deze groep een aparte trainingstijd ingesteld. Mochten er nog meer meisjes belangstelling hebben, dan zijn zij van harte welkom op dc training. Deze is op de donderdagmiddag van 16.30 tot 17.15 uur op Meermanskamp. Hieronder een overzicht van de trainingsdjden en locaties: Gymzaal Haarstraat (in de scholengemeenschap): 16.00 uur Kabouters (4 - 5 jaar); 16.30 uur Mini's (6 - 7 jaar), 16.45 uur D-jeugd (S - 9 jaar). Sportpark Meermanskamp: 16.30 - 17.15 C-jcugd (10-11-12 jaar); 17.15 - 18.00 B2 13-14-15 jaar); 18.00-19.00 uur damesrecrcantcn. Sporthal 't Mossink: 19.00 uur Dames A-jcugd (16-17-18 jaar), 19.00 uur Dames senioren (19 jaar en ouder); 20.00 uur Dames selectie en heren junioren en senioren. Voor infomiauc kan contact op worden genomen met Tilly Smit: telefoon 363963 of op dc trainingen zelf. Holten - Zwembad Twen- haarsveld sluit zondag 2 sep tember het seizoen af met baas- en hondzwemmen. Daarnaast wordt er vrijdag 31 augustus vanaf 7.00 uur ont- bijtzwemmen gehouden. Er staat vrijdagochtend voor de vaste banenzwemmers een ontbijt klaar van broodjes met kaas en ham en krentenwegge. Voor hondenliefhebbers is het zondag feest, want dan mogen zij met hun trouwe viervoeters in het water gaan zwemmen van het fa miliebad. Dit duurt van 12.00 tot 17.00 uur. Dc entree blijft hetzelf de, alleen mag de hond gratis mee naar binnen. Het 25 meter wed- strijdbad blijft vrij van hondenha ren, zodat hier gewoon kan wor den gezwommen. Daarna is het gebeurt en worden dc baden leeg gepompt en schoongemaakt Tijdens de zwemvierdaagse van vongc weck, werd een fietsverlo- ting gehouden. Hierbij werd J. Aaftink-Hovcnkamp als winnares gekozen. Zij mocht een moun tainbike mee naar huis nemen. Verder werd er ter afsluiting van de zwemvierdaagse een open kampioenschap estafettezwem- men gehouden. Dit stond open voor bedrijven en verenigingen. Holten - Leden van de LR de Bergruiters zijn de afgelopen weken naar verscheidene con coursen geweest. Yvonne Coppoolse ging op 28 juli met haar paard van Vondeschotten Ovation C naar Markelo, daar behaalde zij in de L2-dressuur een tweede prijs met 162 pun- Ida Vincent ging 5 augustus met haar paard Marios naar Markelo. Zij behaalde in het L-springen een zesde prijs.Yvonne Coppoolse ging op 18 augustus met haar paard Vonderschotten Last Crown C naar Vriezenveen. Daar behaalde, zij in de Z2-dressuur een eerste prijs met 183 punten en in dc tweede proef ook een eerste prijs met 185 punten. Ook Sabine de Roos ging naar Vriezenvecn. Zij behaalde met haar paard Offspring een eerste prijs in het progressief springen klasse B. Arjan Kraayenzank ging op 19 au gustus naar Haarle. Hij behaalde daar met zijn paard O'Willly een derde prijs in het B-springen. Ook behaalde hij in dc I..1-dressuur een derde prijs met 163 punten. Op 21 augustus ging Yvonne Coppoolse met haar paard Vonderschotten Ovation C naar Enschede. Hier behaalde zij in de L2 dressuur een eerste prijs met 156 punten. Sabine de Roos ging naar het concours te Den Ham. Hier behaalde zij een vierde prijs in het B-springen. Thessa Bresscr ging met haar paard Goodlord naar Hcl- lendoorn. Hier behaalde zij een tweede prijs met 166 punten in dc Ml-dressuur.Op 22 augustus ging Yvonne Coppoolse met haar paard Vonderschotten Ovation C naar Hcllcndoorn. Zij behaalde een tweede prijs in de L2-dressuur met 166 punten.Yvonne ging op 23 augus tus met haar paard Ovation C naar Enschede. Flier won zij een eerste prijs in de L2-drcssuur met 170 punten. Op 25 augustus ging Yvonne naar Marienheem. Hier behaalde zij wederom met Ovation C een derde prijs in de L2-dressuur met 176 punten.Op 25 augustus gingen ook enkele le-' den naar het concours te Bathmen. Hier behaalde Sabine de Roos met haar paard Offspring een negende prijs in het B-sprin- gen.Thessa Bresser behaalde met Goodlord een tweede prijs in dc Ml dressuur met 167 punten en in de tweede proef een derde prijs met 158 punten. Claire Galbraiht behaalde met Bravehart in de B-dressuur een vijfde prijs met 160 punten. In het B-springen behaalde zij een tiende prijs. Mr. J.A.M. Hendrikx legt per 2 juni 2002 zijn functie als Commissaris van de Koningin in Overijssel neer. Hendrikx vervult deze functie se dert 5 juli 19S8. Hij volgde des tijds mr. J.L.M. Nicrs op. Hendrikx is medio volgend jaar bijna 43 jaar in diverse overheids functies op zowel gemeentelijk, provinciaal en rijksniveau actief geweest. De Overijsselse Commissaris van dc Koningin heeft bewust gekozen voor een afscheid per 1 juni 2002. Dit maakt het mogelijk dat zijn opvol ger ruim voor de Sta tenverkiezingen van 2003 aan dc slag kan. Hendrikx werd in 1972 op 31-jarige leeftijd benoemd tot burgemeester van de gemeente Herwen en Aerdt. Daarvoor werkte hij bij dc ge meenten Brunssum en Nijmegen. In juni 1974 werd hij lid van het college van Gedeputeerde Staten van de provincie Gelderland. Tussen 1981 en 1985 was hij bur gemeester van het Gelderse Wijchen. In de periode 1985 en 1988 werkte Hendrikx als Directeur Generaal Openbaar Bestuur van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. (Foto: Gert Perdon) Holten - Dc deelname aan het jaarlijkse concours van PC dc Bergruitertjes was afgelopen zaterdag 18 september groot. Maar liefst ruim vierhonderd inschrijvingen waren er voor dit concours. Negen dressuur- ringen in de ochtend en vijf in de middag. Gesprongen werd I er in de hoofdring. Ook het publiek was op deze toch wel zeer warme dag massaal toe gestroomd om te kijken naar de verrichtingen van dc jonge ruiters en amazones. Maar ook om te ge nieten van dc superparade die 's middags gereden werd door leden en oud-leden. Een lange stoet met vijftig ruiters en amazones liet I zich,inspecteren door ereleden H. Vincent en H. Kappert het oudste erelid, Wansink-Timmcr, kon vanwege haar gezondheid niet aanwezig zijn. 's Ochtends vanaf 8.30 uur, mochten de B-rijders la ten zien wat ze konden in de dres suur of bij het springen. Op dat moment was dc temperatuur nog S redelijk aangenaam, tijdens hei middagprogramma steeg de tem peratuur tot zo'n 37 graden op de weide. Burgemeester Lonink had een vooruitziende blik, toen hij schreef in zijn voorwoord: 'Ondanks het warme weer, ben ik ervan overtuigd dat dc Bergruitertjes weer hoog zullen scoren.' Flct was inderdaad weer een zeer succesvol en goed geor ganiseerd concours. Dat met dc hulp van alle vrijwilligers en spon soren zeker ook volgend jaar weer voor een grote deelname zal zor- gen. Door Axias waren voor de besten in de ring extra prijzen beschik baar gesteld: Ring 1 Sanne Kuijaer Mars ruiters; ring 2 Kirby Nijcnkamp Marsruiters: ring 3 Charel Spc- kenbrink Oosterhofruitcrs; ring 4 Charlotte v.d. Lof Sterruitcis; ring 5 Inge Willcms Sterruiters; ring 5 Charcl Spekenbrink Ooster hofruitcrs; ring 7 Inge Willcms Sterruiters; ring 8"c-n 9 K. Sollcwijn Gclpke Dalfsen. Ook voor dc beste sjaringers waren er extra prijzen: Dominique v.d. LofJudith Vctker en Marjct Droste waren hier dc win- Winnaats dressuur klasse B: Ring 1: Cat. AB: 1. Sanne Kruiper met Bacardi. Cat. C: I. Laura Spekenbrink nier Dancer BBS. Ring 2: Cat. AB: 1. Kirby Nijcnkamp met Coco. Cat. C: I. Manon Beusink met Moonlight. Ring 3: Cat. D: I. Charcl spckcnbnnk met Captain Buff BBS. Ring 4: Cat D/E: 1Charlotte v.d. Lof met Murphy. Ring 5: Cat. E: 1. Inge Willcms met Dow Jones. Ring 6: Cat. D: 1 Chantal Spekenbrink met Captain Buff BBS. Ring 7: Cat D/E: 1. Inge Willcms met Dow Jones. Klasse I 1: Ring 8: Cat AB: I. Ellcmickc Wcs met Marco. Cat. C: I. Maryc Scholten met Furv. Klasse 1.2: Cat. AB: 1. Judith Mol met Marian. Cat. C: 1. Emmalie den Heijer met Laiska. Cat. D/E 1. Kimbcr Sollcwijn Gclpke met Leslea. Ring9: Klasse LI: Cat. AB 1. Angela van Lies met El Fucgo. Cat. C- 1 Maaike Jansen, Klasse 1.2: Ent AB: 1. Judith Mol met Marian. Cat. C: Emmalie den Heijer met Laiska. Cat. D/E: 1. Kimbcr Sollcwijn Gclpke met Ix-slca Ring 10: Klasse LI Cat. D/E: 1. Suzanne Hart met Miecky. Ring 11: Cat D/E: ge deeld lc Anneke Aaldcrink met Pontiak en Marcia Florijn met Devlish Little Peg. 1 Suzanne Hart met Miecky. Ring 12: Klasse Ml: Cat. AB: 1. Helena van Lies met El Fuego. Cat. C: 1. Laura Tijhaar met Saskia. Cat. D/'E: 1. Marijc Harmscn met Muvvalda. Klasse M2: Cat. D/h 1. Anncmick Prcuter met Moonlight's Aron. Ring 13: Klasse Ml: Cat. C: I Laura Tijhaar. Cat. D/E: I Anne v.d. I.indc met Lariet. Klasse Zl: cat. D/E 1. Denisc v.d. Maat met Surprise. Klasse Z2: cat. D/E: 1 Annemieke Kwast met Condor. Ring 14: Klasse Ml cat D/E: 1. Morlocs Stegehuis met Kylian. Klasse M2: 1 Nathalie Slot met Iron Lach. Klasse Zl: cat. D/E: 1. Denise v.d. Maat met Surprise. Klasse Z2: 1. Annemieke Kwast met Condor. Progressief springen klasse B: Cat. A/B 1. Sanne Kruiper met Bacardi; cat. C 1Angela van Lies met Black King, cat. D I Björn te Lintelo met Hillary; cat. E 1. Sandra Rcnsen met Nikita. Klasse L: cat. A/B 1. Wendy Ligtcnberg met Kiki; cat. C 1. Sander Yctkcr met Mav Lady W/Y; cat. D 1. I.iseth Yctkcr met Goldfcver W/Y; cat. E 1. Viola Laarman met Lotus. Klasse M cat. AB 1. Jacques Wilmink met Xena; cat, C 1Sharon zonncbeld met Dusty Klasse M cat. D 1. Eric ten Cate met Pedro van 't Averdijk; cat. 1- 1. Daphne Asbroek met Naomi; Klasse Z cat. D 1. Sanne Gerritsen met Emergo R; Klasse ZZ cat. D 1. Marjct Drost met King Kadanz.

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 9