helderziende ter wereldr lk stuur u een e<hte talisman die uw leven totaal kan veranderend (U hoeft geen cent te betalen.) - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - GRATIS - //I k heb er genoeg van te zien dat sommige mensen I altijd krijgen wat ze wil len in het leven... terwijl anderen elke dag niets dan ongeluk heb ben", zegt de beroemde helder ziende Maria DUVAL. Daarom heeft ze besloten haar vermaarde talisman gratis te schenken aan de eerste 500 personen die de bon hiernaast binnen 15 dagen terug sturen. Deze vermaarde talisman kan u, zoals u verder zult lezen, voorspoed, geluk en een buitenge wone kracht brengen in het leven. WIE IS MARIA DUVAL? BELANGRIJK GRATIS Talisman-Geschenkbon Maria DUVAL, de grootste Ongd gratis aai slooflijk. waar. Het origineel van de bestelbon moet bi| uw aanvraag gevoegd worden. Fotokopieën worden niet geaccepteerd. "Deze talisman heeft zijn krach ten bewezen," verklaart Maria DUVAL. "Hij bezit krachten die veel sterker zijn dan sommige van die zogenaamde geluksbrengers die u misschien reeds vroeger gekregen heeft. Alleen al door deze talisman aan te raken zult u in uw handen zijn straling en zijn magnetische kracht voelen." Hier volgt het bewijs van wat Maria DUVAL kan doen om u b.v. te laten winnen met de Lotto of met de Sporttoto, zoals ze het reeds voor vele anderen gedaan heeft. Lieve Maria, mijn beste vriendin. "Ja, Maria, u heeft gelijk. Sinds ik In de pers wordt ze vaak "de menselijke radar' genoemd. Zij is de consultant van welgestelde indus triëlen, kunstenaars, schrijvers en politici. Ze wordt geraadpleegd door één van de grote Franse bankin stellingen als er managers moeten worden aangeno men en zij nam deel aan het eerste wereldcongres Wetenschappen en Godsdienst aan de Universiteit de talisman in mijn bezit heb is alles anders in mijn leven. Al vanaf de eerste dag was dit merk baar. Maar vooral wat ik heb mogen ontvangen van u: al die kracht. Mijn hartelijke dank Maria. Mijn problemen heb ik overboord gegooid en ik heb mijn eigen ik terug. Maar ik ben gees telijk rijker geworden en daar ben ik gelukkig mee. Een hartelijk bedankt voor alles wat u voor mij hebt gedaan. Heel veel groetjes". Mevr. E.v.R. te N. Geachte mevrouw Duval, Ik heb nu fl. 10.000,gewonnen. Bij deze wil ik u bedanken voor uw hulp aan mij. Alleen had ik dit nooit voor elkaar gekregen, ik ben u hier zeer dankbaar voor. Heel hartelijk dank. Mevr. S. H-H te B. Maria, mijn vriendin en geestelij ke gids, "Geld (het gebrek daaraan) was altijd mijn grote probleem. Ik had een minderwaardigheidscomplex. Kreeg de hoogste eervolle onderscheidingen. 23 jaar lang nauwkeurige en controleerbare voorspellingen. -k Bijna 2.400 televisie-optredens. -fc Meer dan 8.400 keer te gast bij radio-uitzendingen. 'fc Verscheen in meer dan 700 krantenartikelen. De enige helderziende aan wie een audiëntie werd verleend door een vertegenwoordiger van Paus Johannes Paulus II. -fe Voorspelde: de dollarkoers en de index van de aandelenmarkt, belangrijke gebeurtenissen. -fc Werkt regelmatig samen met dokters en met de politie. Heeft nooit gefaald bij het telepatisch opsporen van vermiste personen (19 tot op heden). -k Vermogen tot het voorspellen van de toekomst bevestigd in proefnemingen. -fc Wordt geraadpleegd door internationale beroemdheden. Ik wilde een baan vinden. Ik zag het soms niet meer zitten. Sinds ik uw hulp kreeg lieve Maria, heb ik nu een ander leven gekregen. Ik heb een leuke baan! Geld is geen probleem meer. Ik ben gelukkig met mijn man en kinderen. Mensen gaan anders met mij om door respect voor mij te tonen. Ik zeg DANK U WEL! Dankzij u weet ik nu wie ik ben". Mevr. Z.v.G. te V. Maria Duval, "Ik voel me de laatste tijd anders dan voorheen. Ben niet meer zo bang. Vanaf het begin dat ik uw schrijven kreeg is mijn leven drastisch veranderd". Mevr. M. te G. Beste Maria, "Ik moet u vertellen dat sinds ons contact ik positiever ben gewor den en meer zelfvertrouwen heb gekregen en dat ik tijdens mijn geluksperiode aan een aantal dingen gekomen ben die ik altijd al wilde hebben. Ik heb ook een geldbedrag gewonnen met je nummers. Ik voel me veel meer ontspannen dankzij u". L. te H. Lieve Maria, "Sinds wij elkaar kennen ben ik vooruit gegaan. Ik heb innerlijke rust gevonden. Ook op financieel vlak is er verbetering. Ik wil mijn leven op orde krijgen en met uw steun zal dit lukken, daar ben ik zeker van". T. te A. Beste Maria, Wat mij al die jaren niet gelukt is, is nu gebeurd: Ik heb met de lotto een auto gewonnen. Geweldig!! W.B. te O. Lieve vriendin Maria, Ik heb inderdaad een groot bedrag gewonnen fl 12.500,-. Alles wat je voorspeld hebt is uitgekomen. Mijn hartelijke dank. C.P. te A. Beste Maria, Alles wat u voor ons gedaan heeft is geweldig! Ik heb een baan aange boden gekregen die ik ontzettend leuk vind. Dankzij uw hulp zijn alle negatieve golven om ons hëen ver dwenen. P.B. te S. Beste Maria, Dankzij uw hulp zijn er vele positie ve veranderingen in mijn leven. Mijn geldproblemen zijn vermin derd en de liefde is teruggekomen in mijn leven. Uw talisman schenkt mij geluk, kracht en zelfvertrou wen. L.V.H. te R. De voorbeelden die u zojuist gele zen heeft tonen aan wat er u weld ra zou kunnen overkomen... als u beslist vandaag nog de bon hier naast terug te sturen om de talis man gratis te ontvangen. Stelt u zich eens voor: eindelijk geen zorgen, geen problemen meer. Een leven met meer geld, met meer kansen. U bent geluk kig. U bent bevrijd van de beslom meringen en zorgen die u vandaag zo kwetsbaar maken. Door uw nieuwe levensvreugde en uw magnetische persoonlijkheid trekt u mensen aan. Ze worden graag uw vrienden. Moeilijk te geloven? Zoals veel mensen staat u wellicht sceptisch tegenover de effecten van deze talisman. Maar wanneer u hem ontvangt en u hem enkele dagen draagt, zal uw twijfel ver anderen in verbazing. Waarom? Omdat u waarschijnlijk verbaasd zult zijn dat dag na dag heel uw leven verandert. En u zult waar schijnlijk ook verbaasd zijn als u vaststelt dat uw huidige proble men één voor één "als bij tover slag" kunnen verdwijnen. Stop de talisman in uw handtas of in één van uw zakken. Dat is het enige dat u hoeft te doen. Als u uw pakje met uw talisman ontvangt, doe het dan voorzichtig open (doe het pas open als u alleen bent). Dan neemt u de talisman in de hand. U bekijkt hem gedurende enkele minuten. Stop hem dan in een tas of in de zak van een kle dingstuk dat u regelmatig draagt. U kunt de eerste effecten al na 48 uur vaststellen. U hoeft niet lang te wachten om veranderingen in uw leven waar te nemen. Al na 48 uur kunt u merken dat uw talisman begint te werken. Hoe merkt u dat? Op ver schillende manieren. Bijvoorbeeld: U kunt snel een grote som geld winnen met b.v. de Lotto. U kunt een verloren liefde terugwinnen. U kunt zien hoe één van uw wensen werkelijkheid wordt. U kunt vaststellen dat een belangrijk persoon plotseling heel veel interesse heeft voor u. Eigenlijk kan men nog niet zeggen wat er u zal overkomen. Want voor ieder persoon is dit anders. De resultaten van de talisman lij ken zich aan te passen aan de wensen en behoeften van elk indi vidu. Zit u bijvoorbeeld in geld nood, dan zal de talisman u met voorrang helpen bij b.v. loterijen. Als u liefde nodig heeft, zal de talisman zijn invloed gebruiken om de persoon die u zoekt aan te trekken. Als uw man - of uw vrouw - niet meer dezelfde gevoe lens voor u heeft als in het begin, dan zal de talisman zijn krachten toespitsen op de geest van uw partner. Belangrijk voor u die de talisman helemaal gratis wenst te ontvangen. De aanvragen zullen verwerkt worden in de volgorde van binnen komst. De eerste 500 mensen die nevenstaande bon terugsturen zullen de gemagnetiseerde talis man van Maria DUVAL helemaal gratis kunnen ontvangen (Zonder verplichting om daarna iets te kopen.) Wilt u er absoluut zeker van zijn uw talisman te ontvan gen, vul dan onderstaande bon volledig in en stuur hem vandaag nog op. (Geen fotokopie - slechts één aanvraag per adres. Gratis extra geschenk Wilt u weten wat er voor u in de toekomst zal veranderen? Als u onderstaande bon binnen 5 dagen terugstuurt, zal Maria DUVAL u bovendien een voorspelling van één tot drie pagina's toesturen. Deze voorspelling zal o.a. vragen over uw nabije toekomst beant woorden. Maar opgelet! U ontvangt de gra tis voorspelling bij uw gratis talis man slechts als u onderstaande bon binnen 5 dagen terugstuurt. Vergeet dan niet uw geboorte plaats en -datum te vermelden en de bon handgeschreven in te vul len. Voor mensen die geen geluk hebben in het leven (Invullen a.u.b.) Als u tot nu toe geen geluk gehad heeft in het leven, beantwoord dan onderstaande vragen zodat ik u kan heipen om uw dromen en wensen waar te maken. Zoals ik het reeds voor honderden mensen zoals u gedaan heb. Mijn grootste wens (één enkele wens): Wat mij op dit ogenblik het meeste bezighoudt: (Beslist invullen s.v.p.) Heeft u dringend geld nodig? JA NEE Welk bedrog heeft u dringend nodig? FL Denkt u dat u geboren bent onder een ongelukkig gesternte? JA NEE Heeft u een baan? JA NEE Bent u gepensioneerd?- JA NEE Bent u getrouwd of samenwonend? JA NEE Heeft u problemen in de liefde of uw gezinsleven? JA NEE Voelt u zich eenzaam of niet begrepen? JA NEE Denkt u dot men u heeft kunnen bezweren? JA NEE Deze bon sturen aan: Maria Duval p/a Postbus 101, 4715 ZJ Rucphen I Uw talisman interesseert mij. Het spreekt vanzelf dat: 1. ik de talisman helemaal gratis ontvang in j een gesloten verpakking zonder uiterlijke ken-1 merken; I 2. ik geen enkele koopverplichting heb; 3. de krachten van de talisman alles, dat niet goed gaat voor mij in het leven, kan veranderen I Stuur mij dringend uw vermaarde talisman onder deze drie voorwaarden. I Stuur mij tevens uw gratis voorspelling voor I mijn nabije toekomst. Hier volgen mijn geboorte-1 plaats en -datum: (IN BLOKLETTERS INVULLEN A.U.B. rpR7ÖÖ~ I Li Mevr. Dhr. (Aankruisen a.u.b.) I Naam: Voornaam: Adres: Huisnr.:Postcode.: Plaats: Geboortedatum: (NOODZAKELIJK) Geboorteplaats: Geen folo of geld sturen s.v.p. U hoeft niets te betalen.

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 7