Handballers winnen van Achilles Enschede nórria lack HDOIJER Golfers Frank en Lieneke winnen Holten Besloten Blauw Wit C1 Eerste herenteam Tennisclub Holten verliest in wedstrijd tegen Broekland SV Holten C2 Blauw Wit F2 Jeugdcommissie Blauw Wit '66 klaar voor achtste Meester Knijff Toernooi SV Holten E2 we rigoureus op! Vanaf vrijdag 18 mei 9.00u zijn ALLE schoenen afgeprijsd. Dus topmerken met FIKSE KORTINGEN. %mtSuSf RIJSSENSE GEBOUWEN SLOPERIJ DONDERDAG 17 MEI 2001 HOLTEMS NIEUWSBLAD Eindelijk was het dan zover. Afgelopen zaterdag kon het kam pioenschap worden behaald en daarvoor hoefde niet eens te wor den gewonnen. Blauw Wit begon vlijtig en wist als eerste te scoren via Rutger. Voor rust werd de stand echter gelijk getrokken en vervolgens zelfs in het voordeel van Ecmelerveld bepaald. Na rust zagen de toeschouwers een fitter Blauw Wit dat per se wilde winnen. Jasper maakte gelijk, scoorde de uitloper en het werk werd uiteindelijk af gemaakt door Harald en Kuba. Zo werd Blauw Wit de ongeslagen kampioen. Dit moest natuurlijk gevierd worden met het bekende rondje door Holten. Natuurlijk werd de sponsor ook nog even, bedankt voor haar in breng. Uitslag: 5-2. Holten - In de eerste thuis wedstrijd van de veldcompe- titie wonnen het herenteam handbal in een goede wed strijd van Achilles. Holten startte overtuigend en leidde vlot met 5-1. Bij rust stond Holten met 16- 11 voor. Direct na rust leek Holten fysiek te korte te schie ten tegen de jonge ploeg uit Apeldoorn, maar vooral een goed op schot zijnde Meino van Beek bleek een onoverko melijke plaag voor de Achilles defensie. Aangezien ook keep er Stefan Jansen een goede wedstrijd keepte wist Holten, toch verrassend, een ruime 31- 23 overwinning te boeken. De dames speelden een goede partij tegen het sterke SDOL I Na bij rust met 5-9 achter te hebben gestaan, bleven de da mes na rust goed partij geven. In de slotfase kwam Holten zelfs nog dichterbij, maar ble ven enkele goede kansen onbe nut. Een prima keepende Susan Hoeve zorgde ervoor dat er een kleine 15-18 nederlaag op het bord kwam. De A-jeugd had weinig moeite met de A-jcugd van SDOL. Holten was fysiek en tactisch veel sterker. Bij rust leidde Holten met 7-0. Holten won overtuigend met 19-5 en blijft ongeslagen. Meisjes B2 was er in de eerste helft lang niet bij tegen HCD '97. Holten leek bij de rust op een kansloze nederlaag af te stevenen (1-12). Na de rust bleek echter dat het team goed kan spelen. HCD kreeg nu pri ma partij; scoorde driemaal en kreeg maar vier treffers tegen. De eindstand werd daardoor 4- 16. den. Dit kon echter niet voor komen dat de eerste twee en kelspelen verloren gingen. De eerste enkelpartij werd kans loos verloren in 6-1 en 6-0, van een veel sterkere tegenstander. En hoewel Holten in de tweede dubbel met 0-4 voorkwam, ging deze toch nog naar Broekland in 6-4 en 6-2. In de eerste twee dubbelspelen was het een stuk spannender. Hoewel de eerste set nog verlo ren ging met 6-3, kwam Holten in de tweede set van de eerste dubbelpartij sterk terug. Deze set werd gewonnen met 3-6. In de derde set kon Holten het echter niet meer bijbenen. Rcmco Vaassen en Erik Steenbergen moesten de set met 6-2 aan de tegenstanders laten.Het tweede dubbelspel was het spannendst. Hoewel ook hier de eerste set net verlo ren ging met 7-5, werd de twee de set door Holten gewonnen met 3-6. Om de spanning nog wat verder op te voeren, maak ten Remco Vaassen en Jan Marti|n Kors er in de laatste set een tiebreak van. Deze ging be hoorlijk gelijk op, maar waar Holten twee matchpoints liet liggen, had Broekland er aan één genoeg. De tiebreak eindig de in 8-6. Met de stand op 4-0, was de dagzege Voor Holten uit het zicht verdwenen. Ondanks dat werd in de warmte de laatste dubbelparti) nog vol overgave gespeeld. I lelaas mocht het al lemaal niet baten, ook deze partij moest met 6-2 en 6-2 aan Broekland worden afgestaan. Vlnr, I 'jarko Hissiuk, Ludo 'nuk, JerisNijland, Frank Meulenbelt, Nick Markvoort, Jeffrey Fin F en Gerdian Ba/tus. stnd vlnr, Berry Zmverink, Wouter 1 'ene/dans, William Sprake/. Jeile Verkuyl, Olivier I 'room, Getben Grave (leiden, Jacob Spakman leideren Bram Boode (leider) afregig Dick Spenkelink (trainer) In een zeer fanatiek gespeelde kampioenswedstrijd overrompelde Blauw Wit de tegenstander vanaf het beginsignaal, zodat het kam pioenschap voor Blauw Wit geen moment in gevaar kwam. Blauw Wit kon uitlopen naar een ruime zege, waardoor het kam pioenschap gevierd kon worden. Uitslag: 0-12. Holten - Het eerste heren team van de Tennisclub Holten verloor afgelopen za terdag zijn wedstrijd in Broekland met 5-0. Deze stand is echter wat verte kend. Het verschil tussen de eerste en de voorlaatste plaats lijkt in de score recht vaardig naar voren te ko men, maar doet dat niet. Het verschil was namelijk klei ner. Er bestaat geen twijfel over dat Broekland sterker was dan Holten, maar een punt|e had er misschien toch ingezeten voor de Holtenaren.Er kon deze keer wel vervanging worden gevonden voor de afzeggingen kon Holten toch in elk geval met een compleet team aaritre- De Ho/tense deelnemers van het Holten Besloten. (Foto: Johan Bo/ink) Holten - Onder de Holtense golfliefhebbers werd er dit jaar weer fanatiek gestreden om de veni vidipassio wisselbe ker. In het Duitse Ahaus werden onder zware en natte omstandigheden de nodige kilometers afgelegd. Vele ballen gingen verloren en ve len kwamen met natte sok ken thuis. Gelukkig zorgden de plaatselijke sponsoren Heddendorp en Vincent Makelaardij voor voldoende ballen en prijzen, wat het evenement volledig deed sla gen. Dit in 1996 opgezette evene ment, uitsluitend voor Holtenaren die golfen, wordt elk jaar weer door een zestal vrijwilligers georganiseerd. De heren Van Basten Batenburg, Van der Laan, Heddendorp, Tc Boov, Ncppelenbroek en Van Aken, zorgden er ook dit jaar voor dat het een geslaagd feest werd. Aangezien de avond werd afgesloten met een diner- bij de Bistro De Holterberg, kon dit niet meer stuk. Daar werd ook de prijsuitreiking ge daan door Te Boov. Bij de wed strijd voor de heren eindigde Frank Dogterom op de eerste plaats met 35 stabclford pun ten. Bij de dames ging de eerste prijs met hetzelfde puntenaan- tal naar Lieneke Schouten Frank Dogterom wist ook de Longest drive (verste afslag binnen de fairway) binnen te halen. Bij de dames werd dit ge wonnen door Debbie van der Laan. De Ncary (dichtste bij de vlag in ccn slag) werd bij de da mes gewonnen door Marja Vcnncgoor, terwijl Frank Dogterom ook hier weer de eerste prijs behaalde. De door Boy Heddendorp be schikbaar gestelde veni vidi passio wisselbckcr werd uitein delijk na het tellen van de laatst gelopen negen holes gewonnen door Frank Dogterom. Hij kwam daaruit als beste met 22 punten. De tweede plaats was voor Lieneke schouten. Als derde eindigde Remco Vermeulen. Volgend jaar zal Frank Dogterom zijn prijzen moeten verdedigen en dan zal hij het absoluut niet makkelijk krijgen. Voor de golfliefhebbers zonder golfvaardighcidsbeu ijs werd een clinic gehouden. Onder be geleiding van ccn Nederlandssprekende golfpro- fessional, werd ook voor hen ccn gezellige middag gehouden met diverse oefeningen. Na het houden van een onderlinge wedstrijd wist Flip Heil deze clinic te winnen. De tweede plaats was voor Josefa Dogterom. Op dezelfde avond zijn er twee ereleden benoemd: Frank van Grieken en Johan Neppelcnbroek. Dit vanwege hun grote inzet binnen de orga- Volgend jaar zal dit evenement opnieuw worden gehouden. Wie als Holtenaar geïnteres seerd is, kan medio augustus op Internet kijken naar: mm:/beam.to/holtensbesloten Holten E2 werd zaterdag 12 mei Kampioen in haar klasse. Tijdens een zinderende wedstrijd tegen mede koploper Omhoog E4, werd in het hol van de leeuw deze wedstrijd met 1 -4 gewonnen. De spe lers en begeleiders werden bij thuiskomst op Meermanskamp op gewacht door leden van de Jeugdcommissie SV Holten en de voor zitter van de supportersvereniging. Op bet prikbord hing, vers van de pers, een foto van het kampioenselftal die kort daarvoor was genomen met felicitaties van het bestuur. In de kantine werden spelers en begeleiders gehuldigd door H.Tuitcrt en W. Mollink na mens de jeugdcommissie en G. Jansen namens de supportersver eniging. Vletgoor - Voor de achtste maal houdt de jeugdcom missie van Blauw Wit het Meester Knijff Toernooi. Wijlen Knijff was mcdc-op- richtcr van de Holtense zater dagvereniging. Jarenlang was hij onder andere als jeugdleider betrokken bij het wel en wee van de vereniging. In 1994 werd voor het eerst dit naar hem genoemde )eugdtoernooi georganiseerd. Het werd ccn druk bezocht pupillentoernooi. J-Iet succes was voor de jeugd commissie aanleiding om ook de juniorengroep bij het toer nooi te betrekken. Hoewel invulling voor de ou dere jeugd elk jaar lastig is, weet de jeugdcommissie toch vol doende teams naar 't Vletgoor te halen om een interessant dagvullend voetbaltoernooi neer te zetten. Dit jaar voor de achtste keer. Er wordt gespeeld in poules, waardoor er weinig wachttijd is. Het toernooi begint 's morgens met de F-pupillen die om 9.00 uur aftrappen. Op de dag zijn bijna twintig verenigingen niet één of meerdere teams verte genwoordigd. Liggend: Si er. Heida; vlnr, Gijs 1 eneklaasStefan Oldemenger, Mark Siijkbnis, Mark Boode en Bart Schnchard; Stnd vlnr, Laurence Kok, Kylian Flakes, Glenn v Coeverden, Bas Ilofman en Daan Hoek: Stnd vlnr. Henk 1 'eneklaas (trainer), Mark vd Lmoh (leider) en Wim Slijkhuis (leider). I f ilten C2 jeugdteam werd zaterdag 12 mei van het jaar. Een com petitie georganiseerd door en op initiatief van jeugdcoórdinator Willem van der Velde met deelname van dc A, B. C en D-elftallen. De normale wedstrijdpunten waren te verdienen plus bonuspun- t.en wanneer er meer dan drie goals werden gescoord en ook wan neer de tegenstander niet tot scoren kwam. Ook waren er minpun ten te verdienen bij een gele en rode kaart en wanneer meer dan zes tegengoals waren geïncasseerd. Met ruime voorsprong werd C2 winnaar en zaterdag na afloop van dc laatste competitiewedstrijd kreeg het team dc beker uitgereikt door jeugdcoördinator Willem van der Velde. Daarna werd tn een halfopen wagen een ware zege tocht door dc kern van Holten gehouden. Wij bre,tce<H, door Ons magazijn is uit zijn jasje gegroeid en wordt dus FUNK uitgebreid. Ook de winkel binnen en buiten krijgt een opfrisbeurt. We hebben plaats nodig! DAAROM RUIMEN Smeestraat 16 7241 AT Lochem Telefoon 0573 251140 www.hooijer-schoenen.nl S O Noordermorssingel 1 - Rijssen tel. 0548 -512298 fax. 0548 -521059 www.rgs.nl NU VOLOP AANWEZIQ: bafkhout, regels, planken en panlatten - (nieuwe) deuren - sanitair - verwarming - trottoirtegel - stalen balken - dakpannen - verlichting - plaatmateriaal - leidingen - elektra Gecertificeerd voor: BRL 5050 SBC 007 VCA - ISO 9002

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 9