Gall Gall Krediet aanpak Meermanskamp Albert Heijn Holten SPECTRUM WONEN BIEDT TE HUUR AAN: van demieek aanbjjpingen Resultaten SVHOLTEN Resultaten BLAUW WIT Gratis entree tijdens Open Dag Zwembad Twenhaarsveld Marjet Drost - vierde in Frankrijk Handbal Blauw Wit speelt uit tegen Achilles Op weg naar een huurwoning Bols jonge jenever 100 cl van 26.39 voor 23.49 Legner lichte borrel 100 cl van 21.19 voor 18.99 La Palma merlot 2000 75cl van 11.99 voor 9.99 UUlNUnKUALj 1 jVLfcl ZUIII HOLTENS NIEUWSBLAD i SV Holten F4 - Enter Vooruit F3 De laatste wedstrijd in deze competitie heeft Holten F4 goed afgesloten. De eerste goal was een combinatie tus sen Koen en Kevin die door Arjan werd afgerond. De tweede goal werd gescoord door Ties die geweldig in vorm was. Hierna kwam de tegenstander opzetten, ech ter onze licht geblesseerde keeper Hendri wist van geen wijken en duldde geen tcgengoals. Een prachuge corner van 3 ouri werd door Thom doeltreffend afgerond. Ook Gerbcn kreeg enkele goede kansen die hijzelf creëerde echter het gelukte hem niet tot scoren te komen. De c laatste goal werd gescoord door Koen die hij zonder fmeer verdiend had. Opgemerkt moet nog worden het goede spel van Jurjen. Dit team heeft deze competitie als Atweede afgesloten wat een zeer verdienstelijk resultaat I genoemd mag worden. Eindstand 0-5. 1 \SC Rijssen F3 - Holten F3 1 De laatste competitiewedstrijd moest Holten F3 uit te- cgen Rijssen, vooraf wisten wij dat het een zware klus zou (Worden. Holten begon goed aan deze wedstrijd echter i het werd al snel duidelijk dat Rijssen op dit moment een (maatje te groot is voor Holten. Holten werd op de eigen 1 spcelhelft gedrongen en kwam hier bijna niet van af. i Dankzij onze keeper Jeroen bleef de schade redelijk be- perkt, gelukkig redde Jur de eer door toch nog eenmaal 1 te scoren. Aanstaande zaterdag gaat Holten naar een toernooi in Diepenveen en dan zullen wij laten zien dat ]we echt wel kunnen voetballen. Eindstand 12-1. i Holten F2 - Wierden F2 (Deze laatste wedstrijd van deze competitie werd op ver doek van Wierden op donderdagavond gespeeld. Dat Holten er duidelijk zin in had bleek al snel. Al vroeg in •de wedstrijd scoorde Mickey de 1-0 en de 2-0. Hierna was het Niels die de derde goal voor zijn rekening nam. Wierden kwam er niet meer aan te pas en Mickey be sloot de overige treffers voor zijn rekening te nemen. Bij Wierden werd nog gescoord door een vierjarig manneke die de bal prachtig in de hoek schoot en onze Bart kans loos liet. Holten behaalde een pnma overwinning mede door de uitstekende veldbezctting door Rick, Rob, Jochcm, Dennis, Djemi, Guus en Marco. Deze jongens zorgen ervoor dat de spitsen op maat werden bediend. Eindstand 8-1. WW '34 E2 - Holten E3 Op deze warme dag opende Holten de wedstrijd fantas- 1 tisch, de gehele eerste helft werd er aanvallend gespeeld en met resultaat. Glenn scoorde maar liefst vier doel punten achter elkaar in een snel tempo. Martijn Paalman zorgde direct voor de 5 - 0. Hierna kreeg Holten het een stuk moeilijker, de tegenpartij kreeg kansen om door on ze verdediging heen te spelen. Gelukkig scoorde Mark waardoor Holten het heft weer in handen nam. Glenn en Martijn P. maakten nog enkele goals waardoor de wedstrijd weer in het voordeel van Holten werd beslist. Eindstand 8-10. SV Omhoog E4 - Holten E2 Het beloofde een zinderende wedstrijd te worden, het kampioenschap stond op het spel. Bij winst was Holten kampioen bij gelijkspel of verlies werd Omhoog kam pioen. De eerste minuten leken de ploegen aan elkaar gewaagd al waren beide teams vrij nerveus. Holten had de thuisnederlaag nog in het achterhoofd en begon zeer voorzichtig. Naar gelang de wedstrijd vorderde kwam Holten beter in haar spel en het was dan ook Bas die in de tiende minuut de situatie goed wist uit te buiten en de score opende. Even was Holten in een roes waar Omhoog dankbaar gebruik van maakte en tegen scoor de. Dit was het sein voor Holten om nog geconcentreer der te gaan spelen. De verdediging werd op orde gebracht en de middenvel der zakten op tijd terug. Na een snelle doorbraak wist Stefan te scoren en stond Holten weer op winst. Vanaf dit moment werd de inzet en fanatisme verdubbeld. Gelukkig voor Holten wist Bas nog twee keer te scoren, vanuit een corner maakte hij het finale doelpunt. Al met al een prachtige afsluidng om vanuit een underdog posi tie door goed samenspel uit te groeien tot kampioen. Een zeer verdiende overwinning behaald in het hol van de leeuw. Eindstand 1-4. Holten El - Excelsior El Holten moest de laatste wedstrijd tegen de koploper. Ze begonnen vol goede moed en Sjors wist na vijf minuten Holten op voorsprong te brengen. Holten bleef daarna goed spelen met leuke combinaties, uit een van deze ac ties gelukte het Jeroen de voorsprong te vergroten. Excelsior leek hierna wakker geschut, de druk van hun kant werd opgevoerd, maar Kevin wist door goed keep erswerk tot de rust de nul te bewaren. Helaas voor Holten bleek de druk van Excelsior in de tweede helft te groot en kwam de tegenstander met een viertal doelpunten langszij. Al met al hebben Frank, Jeroen, Coen, Kevin, Koen, Indji en Sjors prima spel geleverd en niet alleen vandaag maar het gehele seizoen. Jammer genoeg bleek deze te genstander fysiek net iets te sterk wat zeker gezien de grootte van deze vereniging geen schande is. Eindstand 2-4. DES F4 - Blauw Wit F3 Blauw Wit kon in deze spannende wedstrijd eindelijk weer over Tamar Floor beschikken die terug kwam van een blessure. De terugkomst werd enthousiast aange moedigd, want het leidde in de eerste helft tot veel kan sen. Michel wist één van deze kansen om te zetten in een doelpunt. Na de pauze werden de mouwen weer opgestroopt en werd DES gemakkelijk weggespeeld. Dit resulteerde in nog drie doelpunten van Michel, Joey en Leander. Uitslag: 0-4. Blauw Wit E3 - s.v. Wijhe E4 Blauw Wit leek zaterdag een extra tegenstander te heb ben en die tegenstander was de zon. De spelers hadden hier veel last van cn gaven voor rust gemakkelijk twee doelpunten weg. Na rust ging het spel gelijk op en creëerde Blauw Wit goede kansen. Joris en Remi zagen kans hieruit te scoren, gevolgd door nog twee doelpun ten van Wijhe. Uitslag: 2-4. Blauw Wit E2 - Hulzense Boys E3 In de laatste wedstrijd van dit seizoen moest, onder prachtige omstandigheden, worden gestreden tegen Hulzense Boys. Blauw Wit nam van de aftrap het imua- tief, maar grote kansen leverde dit niet op. Pas na twintig minuten wist Marcel te scoren en net voor rust was het Robbert die met een vrije afstandschot in de kruising voor de 2-0 zorgden. Na rust ging Blauw Wit goed door en wist nog vier keer te scoren door; een eigen doelpunt, Casper, Dennis cn Robert. Blauw Wit gunde Hulzense Boys toch nog een doelpunt, zodat het 6-1 werd. Blauw Wit C1 - De Zweef C2 Tegen De Zweef kon Blauw Wit haar kansen voor het kampioenschap vergroten en op het hoofdveld omringt door veel publiek moest deze klus geklaard worden. Er werd hard gestreden, maar het was De Zweef die als eer ste scoorde. Niet lang daarna wist Blauw Wit gelukkig wat terug te doen en via Rutger werd de stand gelijk ge trokken. In de tweede helft was Blauw Wit wel vastbe sloten om de overwinning te behalen en via invaller Harald Beldman kwam Blauw Wit nu op voorsprong. De Zweef bleef zoeken naar de gelijkmaker, maar vlak voor rust was het weer Rutger die scoorde en zo het kampioenschap theoretisch veilig stelde. Uitslag: 3-1. Blauw Wit 4 - Sportclub Rijssen 4 Voor Blauw7 Wit viel er op deze warme zomermiddag niets meer te behalen, waardoor het team vrij kon spe len. De spelers hadden echter veel last van de zon zodat het een zware strijd beloofde te worden. Het bevrijdende doelpunt kwam gelukkig toch nog vrij snel. Na een voorzet van links kwam de bal uiteindelijk voor de voeten van Bertram die de bal binnen wilde tik ken, maar nog net even werd vastgehouden door zijn te genstander. De scheidsrechter legde de bal op de stip en Adriaan schoot hem beheerst binnen. Hierna werd het gemakkelijker en de stand kon zo ver der oplopen in het voordeel van Blauw Wit. Na rust mocht keeper Bert nog even in de spits staan en natuur lijk leidde ook dit weer tot een doelpunt. Veel vreugde was er ook voor Gerbcn Meijerink die zijn eerste sei zoenstreffer binnenschoot. Uitslag: 6-0. Holten - De com missie financiën ging maandagavond akkoord met net be schikbaarstellen van een krediet van 130 duizend gulden voor verbetering van de sportvelden op sportpark Meer manskamp. Het geld komt voorlopig uit de algemene re serve, omdat van de post onvoorzien, waaruit het bedrag in eerste instantie gehaald zou worden, de bodem in zicht kwam. Tegen het voorstel was Le Touquet - Marjet Drost van de Bergruitertjes, is met haar pony King Kadanz als vierde geëindigd in het ZZ-springen 1/25 en 1/30 hoog, dat werd gehouden in het Franse Le Touquet. Aan de wedstrijden daar, deden maar liefst 68 com binaties mee. Het deelene- mcrsvcld was internatio naal. en bleef de SGP. Volgens SGP-raadslid G.J. Sieunenbcrg waren er in de vroegere ge meente Rijssen nooit sportvelden betaald uit de algemene reserve. „Dat ging altijd via de post onvoorzien. Kon dat niet, dan moest men maar wachten", bena drukte hij. Wat hem betrof, moest het op de manier zo Wethoudci Schure ver opmerking W. ter :1de dat de an de SGP •rdt meegenomen. idere fracties wa- oor deze 'prakti- oplossing', zoals rink van de nln het Zaterdag 19 mei: Meisjes B1-ABS1, 14.03 uur; Meisjes B2-ABS2, 11.40 uur; D-tcam ABS1, 10.00 uur; Mini's toernooi in Holten. Holten speelt om 12.45 El) cn (Haarlc El). Zondag 20 mei: CV( Heren, 11.00 uur (ver trek 9.45 uur); Overwetering-Dames 1 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Overwetering- Dames A, 12.05 uur (vertrek 10.45 uur). (Achil Twenhaarsveld Iedereen is zaterdag 19 mei van 10.30 tot 17.00 uur welkom in zwem bad Twenhaarsveld. Dan wordt namelijk een feestelijke Open Dag gehouden, waarbij alles gratis toegankelijk is. Naast dat er kan worden gezwommen, is het moge lijk de machinekamer eens van dichtbij te bekijken. Verder is er een schmink- clown aanwezig cn zijn er vele speelattributcn in het water. Ook start die dag de voorverkoop van lcskaar- Als het weer meezit, kun nen kinderen springen op een springkussen en kun nen ze dansen op muziek in het w7ater. Want bij goed weer wordt er Auquakids gehouden. De website over brandweerkorpsen in Nederland: Blauw Wit speelde afge lopen zaterdag in en te gen Daarle voor de na- competitie. Net als in de competitie wist geen van de ploe gen de winst te pakken. Hierdoor speelt Sp. Daarle komende week bij Achilles in Enschede. De laatste wedstrijd, waar schijnlijk op zaterdag 26 mei is dan Blauw Wit thuis tegen Achilles. Afhankelijk van het resul taat in Enschede weet Blauw Wit wat het in de laatste partij aan resultaat moet neerzetten. Voorlopig wacht de ploeg dus af. 01 Galia meloen per stuk cn Filet Americain naturel of met pesto cn Goois zonnepk wit of Twents donkervolkorenbrood heel A." Uit de diepvries 2e halve prijs Mora rundvlees kroketten 2 pakken 8 stuks 7.** Do uwe Egberts aroma rood snelfiltermallng tfl Huistraiteur pasta oa. pagfe e fteno of tagliatelle OQC5 pak250gram 3« Z.-- pak 250 gram .3.59 Te huur: Keizersweg 5 Advertentienr. 118002: eengezinswoning Indeling: hal, toilet, woonkamer, keuken, trap naar verdie ping, overloop, 3 slaapkamers en badkamer. Berging aanwezig. Beschikbaar: 8 juni 2001 Totale huurprijs: f 829,70 per mnd. Voorwaarden belastbaar jaarinkomen: alleenst. tot 65 jaar: alleenst. vanaf 65 jaar: min. f 33 000 -/max. f 66.000,- min. f 27.000.-/max. f 66.000,- huish. tot 65 jaar: huish. vanaf 65 jaar: min. f 37 500 -/max. f 82.000,- min. f 34.000.-/max. f 82.000,- Te huur: garagebox Lageweg 51 le Holten Beschikbaar: 1 juni 2001 Totale huurprijs: f 79,07 per mnd. '^7" 1 Te huur: Gaardenstraat 9 Advertentienr. 118005: eengezinswoning Indeling: hal, toilet, woonkamer, keuken, trap naar verdie ping, overloop, 4 slaapkamers, badkamer en zolder. Berging achter de woning. Beschikbaar: 13 juli 2001 Totale huurprijs: r 706,58 per mnd. Voorwaarden belastbaar jaarinkomen: alleenst. tot 65 jaar: alleenst. vanaf 65 jaar: max. f 54.000,- max. f 54.000,- huish. tot 65 jaar: huish. vanaf 65 jaar: max. f 68.000,- max. f 68.000,- pot 190 gram ui Mayonaise pot 650 ml 2e halve prijs: Cfl Roomboter stroopwafels groot of mini 2 zakken naar keuze 6.3» Grand'Italia pesto's 03. dl olive of alia genovese Cfl Warm gerookte Cfl Originele zalmsteak Parmaham (K-MoeiSCO (*r«ÓS4590 verpakt per 100 gam 100 pam .5.» 4,59 .5.»' 4,59 2e halve prijs. Cfl Doperwtjes met worteltjes extra fijn 2.99 DOC 1.99 17.90 2.99 5.53 ,3.29 4,78 ,4.99 1.99 2.98 2 blikken 850 gram Nü bij aankoop van 2 flessen Fanta orange, lemon of orange light 1 fles Fanta pomelo gratis Ola viennetta bfecuit »b,^5iok ttramlsu, cararoet of cw««5sw room en aardbei ties 0.75 Ster «newness pak7S0m! -W ....4.M 4.'- 2 flessen 1.5 liter naar keuze 2 halen. 1 betalen: Lipton ice tea bijv. sparkling of sparkling light 2 flessen d 1 liter naar keuze S.-38 Smiths Doritos oa. nacho cheese of dippas 4.98 2.69 Te huur: garagebox Lageweg 55 te Holten Beschikbaar: 1 juni 2001 Totale huurprijs: f 79,07 per mnd. Indien u geïnteresseerd bent kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Woonservice. Huurders uit Holten hebben voorrang. Het komt regelmatig voor dat woonkeuzebonnen niet volledig worden ingevuld. Wanneer een bon niet volledig is ingevuld, wordt deze niet meegeno men in de beoordeling! I Ondergetekende heeft belangstelling voor adv.nr./nr. Aanvulling adv. 11-04-2001: Adv.nr. 113003: Kozakkenstraat 34, Holten Verhuurde woning adv. 18-04-2001: Adv.nr. 114001: A. van Burenlaan 46, Lochem nog in behandeling Verhuurde woningen adv. 23-04-2001: Adv.nr. 115001: L de Colignylaan 9, Lochem nog in behandeling. Adv.nr. 115002: Veldhoenkamp 11, Laren Adv.nr. 115003: Tuinstraat 13, Holten Verhuurde woning adv. 02-05-2001: Adv.nr. 116001: Churchillstraat 95, Holten nog in behandeling n wat van toepassing is) en is starter of doorstromer (aankruis' Naam voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon:Telefoon werk: Geboortedatum:Huishouden bestaat uitpers. Belastbaar jaarink. f Belastbaar ink. partner f Alléén in te vullen door doorstromers! Soort woning huur- of koopwoning Woont op dit adres sinds-- Kale huurprijs per maand f De woonkeuzebon dient uiterli|k maandagmorgen a.s. vóór 11.00 uur bij Spectrum Wonen en Holler Informatie Punt binnen te zijn Bonnen die na maandag 1 I 00 uur worden ontvangen of onvolledig zijn ingevuld worden niet in behondeling genomen Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft getoond. Uw inkomen moet voldoen aan de in de advertentie genoemde voorwaarden. De bon moet juist en volledig inge vuld zijn. De woonkeuzebon kan opgestuurd worden naar óf afgegeven worden op ons kantoor, Larenseweg 28, 7241 CN Lochem. In Holten kan de bon ook in de bus worden gedepo neerd, die op de balie van het Holter Informatie Punt staat. Voor Lochem èn Holten moet de bon uiterlijk maandag a.s. voor 11.00 uur in ons bezit zijn. Een starter is: iemand die nog thuis of op kamers woont en voor het eerst op zoek is naar een zelfstandige woning; een huurder van Spectrum Wonen die lanqer dan 3 jaar in een woning met één of twee slaapkamers woont en reageert op een advertentie van een woning met minimaal drie slaapkamers. Een doorstromer woont of heeft in een zelf standige woning gewoond. Indien er meer kandidaten zijn wordt de woning toegewezen op basis van de meettijd: voor starters is dit het aantal jaren dat men ouder is dan 18; voor doorstromers is dit de woonduur in de laatst bewoonde woning; voor ouderen die op een ouderenwoning reageren het aantal jaren dat men ouder is aan 60. Indien u meer informatie over ons verhuur- systeem wilt, dan ligt er op ons kantoor een informatiefolder voor u klaar. Heeft u nog vragen dan kunt u terecht bij de afdeling Woonservice, telefoon 0573-222144 zak 150 gram J2A9- 1.39 3 halen. 2 betalen: Omo hoofdwasmiddel of color 3 zakken 1.35 kilo naar keuze 46.77 .31.17 Rozen AndreaBoceliiCD's i WeektODDer: averse kleuren iXjv.Romaoza ofSogno j *7 Cd Rundertartaar of 45 Afr: Miles 24.95 www.ah.nl Cfl Proef de dag.

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 13