04 Ti gemeentelijke informatie TAPIJT 139: A MIDDELDORP BATHMEN Rijssen. Reken daar maar op. 'DE POPPE Van Voorden Automatisering TUÊTERT NIEUW DONDERDAG 3 MEI 2001 HO 10 ZA8 informatie en inlichtingen tel 0548 53 81 11 postadres postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres schild 1 Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 -12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur Bouwplan (artikel 19 WRO en/of artikel 50 WW) (vermeld worden achtereenvolgens de datum van ontvangst, het nummer, de bouwplaats en de inhoud van het bouwplan) 5 maart 2001, Kerkstraat 5 te Holten, winkelpand in gebruik nemen als kantoorruimte. Vanaf vrijdag 4 mei 2001 ligt voor een periode van vier weken (tot en met 31 mei 2001) bij de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis in Rijssen, het bouwplan ter inzage. Burgemeester en wethouders zijn van plan medewerking te verlenen aan dit bouwplan met toepassing van artikel 19, lid 3 WRO en/of artikel 50 WW). Tijdens de termijn dat het bouwplan, ter inzage ligt kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk kenbaar maken aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Rijssen, Postbus 244, 7460 AE Rijssen. Verleende bouv/vergunningen/mede delingen (vermeld worden achtereenvolgens de datum van de verzen ding, het nummer, de bouwplaats en de inhoud van het bouwplan) 20 april 2001, 20010124, Erve Geusendam 38 en 4p te Rijssen, bouwen van een berging; ErveWolters 51 te Rijssen, vergro ten van de woning; ErveWolters 49 en 53 te Rijssen, bouwen van een garage; 20 april 2001, 20010191, Bloemstraat 5 te Rijssen, vè.rgroten van de woning; 23 april 2001, 20010140, Graaf Ottostraat 18 te Rijssen) bou- wen-van een garage. 24 apmv2001, 20010190, Nijverheidsstraat 53 te Rijssen, ver bouwen vap een bedrijfshal; 24 april 2001, B2000209, Transportweg 4 te Holten, bouwen van een bedrjjfshal. Tegen een vefleende vergunning of mededeling dat er geen bezwaren bestaan tegen de gedane melding, kunnen belang hebbenden tainnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wet houders vap Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan/zijn kosten verbonden. Voor meer informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis in Rijssen, telefoonnummer 538210. Daar liggen ook de verleende bouwvergunningen ter inzage. Wet milieubeheer (kennisgeving aan vraag en ontwerpbeschikking) Ingekomen is het verzoek om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van maatschap Veltkamp, Borkeld 21 te Rijssen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning (revisievergunning) in verband met de uitbreiding van het melkrundveebedrijf. Het is de bedoeling dat de vergunning verleend wordt onder voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere op de zaak betrekking hebbende stukken als bedoeld in artikel, 3.21 van de Algemene wet bestuursrecht liggen vanaf vrijdag 4 mei 2001 voor een periode van vier weken (tot en met\31 mei -.2001) ter inzage bij de publieksbalie van de sector Ryimte, kamer 201 van het gemeentehuis in Rijssen. Ook na gehpem- de daTum liggen de stukken nog ter inzage tot het einde'wan de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld. De stuk ken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de openingstij den van het gemeentehuis na telefonische afspraak, telefooh- 5^8210). Tijdens de'genoemde termijn kunt u uw bedenkingen schrif telijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders. Bedenkingen kunt u ook mondeling kenbaar maken tijdens een hoorzitting die burgemeester en wethouders van plan zijn te houden op donderdag 31 mei 2001 om 9.30 uur in de spreekkamer bij de publieksbalie (kamer 201) van de sector Ruimte' van het gemeentehuis. De hoorzitting wordt alleen geho/Jden als daarom wordt verzocht. Deze bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemachtigde (laten) indienen. A(s u schriftelijk bedenkingen indient, kunt u verzoeken uw /persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Dit verzoek moet u schriftelijk tegelijkertijd met uw bedenkingen, indie nen bij het gemeentebestuur. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunt u later beroep instellen, tenzij u aantoont dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen. Wet milieubeheer (kennisgeving definitieve vergunning) Op de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis in Rijssen, ligt tot en met vrijdag 15 juni 2001 ter inzage de onder voorschriften verleende vergunning inge volge de Wet milieubeheer van: Maatschap Pekkeriet voor herinrichting van een melkrundveebedrijf in verband met een omwisseling van varkens naar melkrundvee op perceel Langstraat 38 te Holten De beschikking komt overeen met de eerder ter inzage geleg de ontwerpbeschikking. Tot en met vrijdag 15 juni 2001 staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van de beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen tegen het ontwerp van de beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat ze geen bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet u richten aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE 's- Gravenhage. De beschikking wordt met ingang van zaterdag 16 juni 2001 van kracht, tenzij voor die datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuurs recht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopi ge voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om voor lopige voorziening moet u richten aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (adres als hiervoor genoemd). Meer informatie over de beroepsmogelijkheden kunt u krij gen bij de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis in Rijssen, telefoonnummer 538210. Adres gemeentewerf Waagweg 4 m Holten Adres gemeentehuis Schild 1, 7461 DD Rijssen Smidsbelt 6, 7451 BL Holten Postbus 244, 7560 AE Russen Daltonstraat 2 in Rijssen Openingstijden gemeentewerf gemeente® rijssen.nl Openingstijden middags op afspraak elke donderdagavond Op vrijdagmiddag is het gemeentehuis gesloten Klachtenlijn ;r de dienst- de sector ruimte kunt u de klachtenlijn bellen afspraak wilt. maken met de gemeente secretaris, de burgemeester of de wethouders kunt u het bestuurssecretariaat bellen. afspraak met burgemeester J. A. H. Lonink, wethouder J. flim-Gerritsen of wethouder J. J. A. ter Keurst kunt u telefoonnummer 0548-51 81 07 bellen. Voor een afspraak met de gemeentesecretaris D. R. van der Borg, wethouder J. Ligtenberg, wethouder W. A. J. ter Schure of wethouder W. Stegeman kunt u telefoonnummer 0548-53 82 02 bellen. Rijssen. Reken daar maar op. RESTAURANT Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen ZOZQ^ELECT Htt re/wsfwwr voor t>e q£2owwfer«2oitq in t>£ Kgqio wsrrie/oosi-mntwoeK Regiopool. een onderdeel van de Werkgeversvereniging Zorgsector Twente/Oost-Achterhoek, verzorgt voor diverse zorginstellingen in de regio de inzet van personeel voor kort- en langdurige inval. De medewerkers hebben een arbeidsovereenkomst bij de des betreffende instelling(en), maar worden ingepland via de Regiopool. Het ruime en afwisselende aanbod van werk betekent dat er vijwel altijd mogelijkheden voor je zijn als je: veel of weinig uren wilt werken wilt herintreden ervaring wilt opdoen vakantiewerk zoekt kennis wilt maken met verschillende instellingen. Kortom, via de Regiopool draag je je steentje bij aan de zorg op de manier die jij prettig vindt! Wil je zelf bepalen waar, voor wie en wanneer je zorgt? Dan zoek je snel contact met de Regiopool, want wij hebben diverse plaatsingsmogelijkheden voor: verpleegkundigen (B en HB0-V) verzorgenden (niveau 2 en 3, zieken- en bejaardenverzorgenden) (groeps)begeleiders (SPW, SPH, AW en IW) medewerkers facilitair bedrijf (schoonmaak, keuken et cetera) activiteitenbegeleiders vakantiekrachten Stichting 'de Eik' BRUGGERBOSCH ribw Stichting I)r. Arifenshuizen Enschede/Glancrbrug MEER WETEH' het SJoSSÓ^taMwhort, postbus 259. 7500 AG Hungolo. Van Voorden Automatisering is een volwaardige automatiseringspartner zowel voor bedrijven als particulieren. Vanuit onze locatie aan de Wattstraat leveren wij complete automatiseringsoplossingen. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn: 1. Commercieel medewerker binnendienst m/v U verzorgt de volledige administratie met betrekking tot de verkoop en onderhoudt telefonisch contact met onze relaties. Daarnaast ontvangt u cliënten in onze showroom. Na een gedegen inwerkperiode groeit u uit naar een strategische functie binnen ons bedrijf. U hebt affiniteit met computers en hebt enige kennis van hard- en software. 2. Medewerker technische dienst m/v U assembleert en repareert zowel intern als op locatie computers en randapparatuur en u installeert de bijbehorende software. Deze functie is ideaal voor schoolverlaters, die zich binnen onze organisatie verder kunnen ontplooien. Enige kennis van hard- en sofware is vereist. Voor beide functies geldt dat u komt te werken in een organisatie met een platte structuur, waar de onderlinge sfeer uitstekend is te noemen. Door de vorm van onze organisatie werkt u behoorlijk zelfstandig en eigen initiatieven worden dan ook hogelijk gewaardeerd. U ontvangt een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Bent u na het lezen van deze advertentie enthousiast geworden, stuur dan uw sollicitatie t.a.v. de'directie aan onderstaand adres. Wattstraat 20b -7461 AB RIJSSEN Tel. 0548 54 12 19 - Fax: 0548 54 11 84 www.vvcnl.com - e mail: info@wcnl.com Uw specialist in: tuinplanken sierbestrating schermen zand/grind palen enz. Ook ruime keus in tuinmeubelen Koekendijk 10. Tel. 0570-54 25 07 Bij autoschade rechtstreeks naar: AUTOSCHADE Weustenweg 17451 LG Holten Tel. 0548-36 25 14. Fax 058-36 50 89 Garantie-bedrijf dus is het nu de <4 hóógste tijd voor ipfc. Ih dimension Rimini' 't is voorjaar, tijd voor nieuwe dingen vrolijke tinten. Een nieuw elan, een nieuw begin! Neem bijv onze weelderige Dimension kwaliteit 'Rimini'. 17 Sprankelende kleuren voor een wel zéér aantrekkelijke prijsKom kijken per str. mtr. op 100 cm. breed op S00 cm breed: f 174 - m1 i BOSMAN voor al uw woonwensen Dorpsstraat 62. 7451 BW Holten Tel. 0548-36 82 00

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 10