runner m u Wij zoeken DAGBLAD BEZORGERS in Holten (buitengebied) -7 ENTHOUSIASTE ERVAREN LOGISTIEK- KEUKEN- MEDEWERKER MONTEUR. Transportbanden de f e g voortman keukens Nijhuis Toelevering B.V. een ervaren timmerman TRAINERS (M/V) P,gge Tu Ij antia verkoopmedewerkers DONDERDAG 12 APRIL 2001 HO 4 ZA 3 J Voortman Keukens met vestigingen in Rijssen, Apeldoorn, Dalfsen, Eist, Elburg, Emmeloord, Oldenzaal, Steenwijk en Zeist is een vertrouwde naam als het gaat om de verkoop, levering en montage van een uitge breid assortiment keukens, tegels en plavuizen. 'i Je wilt werken aan een succesvolle toekomstkom dan eens praten met Voortman. Niets is zo persoon lijk als een leuke baan. Voor de een is dat de aard van het werk zelf, voor de ander is dat een prettige en inspirerende werkomgeving. Maar wat hef ook is, werken is geen straf. Hef is leuk om te doen. Elke dag weer, maar niet op zon- en feestdagen. Dat noemen ze bij Voortman plezierig werken. Bij Voortman Keukens in Rijssen kun je zo aan de slag als: Vanuit ons centraal magazijn in Rijssen bent u mede verantwoordelijk voor de gehele goederenstroom voor al onze vestigingen. Dit houdt o.a. in laden en lossen van onze producten. Het vervoerklaar maken van deze producten voor transport naar onze klanten. Wij zoeken iemand met verant- woordelijkheisgevoel (geen 9 tot 5 mentali teit). Leeftijd tot 35 jaar. Deze ervaren rot in het vak gaat zich hoofdzakelijk bezighouden met het installeren van complete inbouwkeukens, Ook jonge mensen, in de leeftijd tot 25 jaar, met enige technische achtergrond vragen wij te sollici teren naar de functie van LEERLING KEUKENMONTEUR. Voor deze functies bieden wij een goed passend salaris en tevens goede secundaire arbeidsvoor waarden. Heeft u interesse, schrijf dan uw sollicitatie aan: Voortman Keukens t.a.v. de directie, Postbus 817460 AB Rijssen Telefonisch reageren is ook mogelijk. (0548)515055 Spectrum Wonen is een moderne, vooruitstrevende woningcorporatie in de gemeenten I.ochem en Rijssen. Zij staat midden in de samenleving en heeft oog cn oor voor maatschappelijke ontwikkelingen. Per 01-01-2002 zal Spectrum Wonen fuseren met de woningcorporaties AWR/St. Joseph in Rijssen en WDM in Diepenhcim/Markelo. Het woningbezit bestaat dan uit 4400 verhuurccnheden. In verband met deze voorgenomen fusie financiën Control een er op de nieuwe afdeling Financieel-administratief medewerker m/v Uw functie: - Crediteurenadministratie/crediteurenbewaking - Journalisercn van bank- en 'giroafschriften - Kasbeheer - Assistentie samenstellen jaarrekening en periode rapportages Lip profiel: - U bent in het bezit van een diploma MEAO-BA en (studerende voor) MBA - L heeft kennis en ervaring met (de producten van) Microsoft - Een accurate en collegiale werkhouding A rbeidsvoórivaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de C AO voor woningcorporaties; Salariëring vindt plaats in overleg, afhankelijk van werkervaring. De CA( kent een werkweek van 36 uur. Inlichtingen: Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer B. Schekman, telefoonnummer 0573-22 21 44. Uw sollicitatie: l w schriftelijke sollicitatie dient voor 17 apnl a.s. in ons bezit te zijn. L kunt deze sturen naar: Spectrum Wonen, Postbus 123. 7240 AC Dichcm, ter attentie van de heer D. van Altcna, directeur, o.v.v. „sollicitatie" De eerste gesprekken zullen plaatsvinden op 19 en 20 april a.s. T M. Noten B V is gespecialiseerd in de productie, verkoop en reparatie van transport banden, -riemen en -snaren en vertegenwoordigt toonaangevende producenten. De pro ductie en service vinden plaats op en vanuit de bedrijfslocaties in Belfeld (L.) en Lochem. Noten staat bekend om haar kwaliteitsproducten en zeer snelle service. Afnemers kunnen dan ook terugvallen op een 24-uurs service7 dagen per week. De onderneming is VCA-gecertificeerd. Wilt u ook wel eens tussen die vier muren uit? Zoekt u afwisselend, zelfstandig werk? Als service monteur van Noten maakt u deel uit van een team van 5 monteurs Een 24- uurs professionele serviceorganisatie zórgt ervoor dat onze klanten verzekerd zijn van een ongestoord productieproces. Onze klanten bevinden zich in de meest uiteenlopende sectoren van de industrie. - zoals in de zand-, grind- en kleiwinning en -verwerking, afval verwerking en recycling, basis- en procesindustrie, papier- cn kartonnage-industrie, agrari sche en voedselverwerkende industrie, machine- en apparatenbouw, etc. In verband met voortdurende groei zoeken wij voor de vestiging Lochem. Monteurs (m/v) De functie: het, veelal onder supervisie van een ploegbaas, uitvoeren van montages en reparaties aan transportbanden bij onze afnemers hel op maat produceren van transportbanden, riemen en snaren op de vestiging in Lochem. Wij vragen: een afgeronde LTS-C-opleiding een flexibele, collegiale en klantgerichte instelling motivatie en capaciteit om kwaliteitswerk af te leveren woonachtig in een straal van circa 20 km van Lochem rijbewijs BE leeftijd van 18 tot 35 jaar Wij bieden: een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden toeslagen voor overuren, storings- en reservediensten goede arbeidsomstandigheden prettige werksfeer mogelijkheid voor verdere scholing Voor eventuele verdere informatie kunt u telefonisch contact opner Scholten, bedrijfsleider, tel.nr. 0573-251 800. Indien u belangstelling heeft voor deze functie verzoeken wij u uw zien van c.v. te sturen aan: T.M. Noten b.v. Oude Lochemseweg 3. 7245 VH F.xcl Tel. 0573-25 18 00/TeIefax 0573-25 68 20 n met de heer H. Nijhuis Toelevering B.V. te Rijssen is producent van houten- en kunststofkozijnen en houten binnenspouwbladen. Voor de afdeling „Enkele stuks en bijzonder timmerwerk" zoeken wij Deze functie biedt de mogelijkheid om uw vakmanschap volledig re ontplooien. U voert bij deze afdeling vaak volledig zelfstandig complete opdrach ten uit. Ook voor geschoolde jonge timmerlieden is deze afdeling een ideale leerschool om een zeer brede ervaring op te doen. U leunt uw sollicitatie richten aan: Nijhuis Toelevering B.V. Postbus 92, 7480 AB te Rijssen Tel. 0548-53 53 00 Inlichtingen bij dhr. H. Bomans/D. Rozendom Wil jij niet de hele dag in touw zijn en toch een leuke cent verdienen? Wij hebben een ideale baan voor je. Het bezorgen van onze krant kost je hooguit een uurtje per dag. Bel voor informatie: Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6 Holten tel. 0548 - 36 18 49 Vul de onderstaande bon in en stuur deze in een enveloppe (zonder postzegel) naar: De TWentsche Courant Tubantia, t.a.v. Afd. Logistiek Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede Volleybalvereniging Mintonette uit Holten zoekt voor Dames le klasse en Heren 2e klasse volleybalver. MINTONETTE Reocties aan: Anita Tibben Erve Wiegmanmnk 14 7451 WD HOLTEN Telefoon. 0548-366402 Email: stefantibben@hetnet nl 3i(jgc Buitenmakelaars biedt u te koop Enter Woon/winkelpand Dorpsstraat 66 toilet, bijkeuken, berging, fiel»chuur Oiep terras. badk. me- iluuehe/wc. Groot dakterras. Inh. sa. .11 Om A Winkel/showroom: goed geoutilleerd, ruim 50m2- Perceel: 209ni2. Aanvaarding, in overleg. vraagprijs: f 675.000,- k k. 306.302,-) Stic II bemiddeling o.g. ik meld mij aan als bezorger (m/v) Postcode plaats: HOLLAND TH AGRINBO HOLLAND B.V. is een dynamisch bouwbedrijf, welke op een breed marktgebied actief is Door uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een Zelfstandige werkvoorbereider/ tabulator en/of uitvoerder m/v Personen die tot bovengenoemde functie opgeleid willen worden kunnen ook reageren Wij vragen voor bovengenoemde functie minimaal MTS niveau of gelijkwaardig. Tevens zijn wij nog op zoek naar: Enkele timmerlieden of die hiervoor opgeleid willen worden. Wij bieden u Een afwisselende baan met grote zelfstandigheid Goed salaris Goede werksfeer Goede sociale voorzieningen Telefonische of schriftelijke reacties kunt u richten aan: AGRINBO HOLLAND B.V. t.a.v. dhr. J. G. Vliek Gildenweg 2 7641 AZ WIERDEN Tel. 0546-57 02 85 Voortman/Javo B.V. is werkzaam in de doe-het-zelfbranche. De ondernemening maakt deel uit van de franchise- organisatie Intergamma en exploiteert KARWEI-bouwmarkten. De KARWEI bouwmarkten vormen een snel groeiende keten. Er zijn al 76 vestigingen en in verdere expansie is voorzien. De sleutel tol ons succes ligt in het grote complete assortiment en in het enthousiasme waarmee onze medewerkers deskundige service verlenen. Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Rijssen een: Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en je zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie Wat moetje kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en je hebt affiniteit met ons assorti ment, je bent een "doener", energiek en je werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare-, commerciële- of technische opleiding Wij bieden de geschikte kandidaat een leuke baan met goed passende beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden in een gezond en dynamisch bedrijf, dat eigen initiatief en inzel naar waarde weet te schatten. U kunt uw reactie binnen 10 dagen richlen aan- KARWEI Bouwmarkt Rijssen. La.v dhr J. P van Beugen Postbus 81. 7460 AB Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4