ijsseq gemeentelijke informatie Ro o gemeente informatie en inlichtingen tól 0548 53 81 11 postadres postbus 244 7480 AB FÜjöSört bezoekadres schild -1 Rijèsön sfriidsbolt 6 Holton ma. vr. 9.00-12.16 uur do. avond 18.00 -13,30 nuf Wiet milieubeheer (kennisgeving beschikking naar aanleiding van kennisge ving op grond van artikel 8.19) Burgemeester en wethouders van Rijssen maken bekend dat zij van maatschap Vasters Overmeen een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer hebben ontvangen voor het wijzigen van de inrichting op het per ceel Fliermatenweg 7a/9 te Holten. De melding heeft betrekking op het bouwen van een tan klokaal. van plan zijn te houden op 3 mei 2001 om respectievelijk 9.30 uur en 10.30 uur in de spreekkamer bij de publieks- balie (kamer 201 in het gemeentehuis) van de sector Ruimte. De hoorzitting wordt alleen gehouden als daarom wordt verzocht. Deze bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemachtigde (laten) indienen. Als u schriftelijk bedenkingen indient kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Dit verzoek moet u schriftelijk tegelijkertijd met uw bedenkingen, indienen bij het gemeentebestuur. 26 maart 2001Molendijk Zuid 4 te Rijssen, 1 berk; 27 maart 2001Vianenweg 80 te Holten, 2 berken, 1 spar en 1 eik; 27 maart 2001, Vianenweg 186 te Holten, 3 grove dennen en 2 amerikaanse eiken; 28 maart 2001, Pasopsweg 1 te Holten, 2 eiken. U kunt deze aanvragen vanaf 6 april 2001 voor een perio de van vier weken inzien bij de publieksbalie van de sec tor Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis. Voor infor matie kunt u telefoonnummer 538208 bellen. De melding is door het college van burgemeester en wet houders geaccepteerd. De wijzigingen van het bedrijf geven het college geen reden om de voorschriften van de aan het bedrijf verleende vergunning(en) te wijzigen of aan te vullen. De beschikking en de daarop betrekking hebbende stuk ken liggen vanaf 6 april 2001 gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, telefoonnummer 538210. De stukken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de ope ningstijden van het stadhuis na telefonische afspraak). Tot en met 17 mei 2001 kan tegen de beschikking bezwaar worden ingediend door belanghebbenden. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gertïeente Rijssen, Postbus 244, 7460 AE Rijssen. De beschikking wordt met ingang van 18 mei 2001 van kracht, tenzij voor die datum beiWaar is ingediend en met toepassing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. Wet milieubeheer aanvraag en iheer (kennisgeving ontwerpbeschikking) Ingekomen zijn de verzoeken om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer van: - de directie van Friesland Nutrition Rijssen, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een bedrijf voor het produceren en verpakken van voedingsmiddelen op het perceel Karei Doormanstraat 4 te Rijssen; - de heer H.D. Klein Teeselink voor het wijzigen van een rundveestal op het perceel Boerendanssteeg 33 te Holten. Het is de bedoeling dat de vergunningen worden verleend onder voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere op de zaak betrekking hebbende stukken als bedoeld in artikel 3.21 van de Algemene wet bestuursrecht liggen vanaf 6 april 2001 voor een periode van vier weken (tot en met 3 mei 2001) ter inzage bij de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis. Ook na genoemde datum liggen de stukken nog ter inzage tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld. De stukken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na tele fonische afspraak, telefoonnummer 538210). Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunt u later beroep instellen, tenzij u aantoont dat u redelijker wijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen. Wet milieubeheer (kennisgeving definitieve vergunning) Op de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, liggen tot en met 17 mei 2001 ter inza ge de onder voorschriften verleende vergunning ingevol ge de Wet milieubeheer van: - Maatschap E. en G. Stam, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een veehouderij op het perceel Schreursweg 3 te Holten; - de heer A.E. Luggenhorst, voor het uitbreiden/wijzigen van de inrichting op het perceel Oosterveldsweg 1 te Holten. De beschikkingen komen niet overeen met de eerder ter inzage gelegde ontwerpbeschikking/en. Tot en met 18 mei 2001 staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen tegen het ontwerp van de beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat ze geen bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet u richten aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. De beschikking wordt met ingang van 19 mèi 2001 van kracht, tenzij voor die datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om voorlopige voorziening moet u richten aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State (adres als hiervoor genoemd)', Meer informatie over de beroepsmogelijkheden kunt u krijgen bij de publieksbalie van de sector ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, telefoonnummer 538210. Ingekomen aanvragen kapvergunning(en) Verleende kapvergunnlng(en) (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van verlenen, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de te kap pen houtopstand) 30 maart 2001, Vijfhuizenweg 16 te Holten, 10 elzen. U kunt deze kapvergunning vanaf 6 april 2001 voor een periode van zes weken inzien bij de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis. Voor informatie kunt u telefoonnummer 538208 bellen. Daar liggen ook de verleende kapvergunningen ter inzage. Tegen een verleende vergunning kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank tè Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo', vragen om een voorlopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor meer informatie over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201 in het gemeentehuis, telefoonnummer 538210. Ingekomen aanvraag voor een Inritvergunning (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van ont vangst, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de aanvraag). 29 maart 2001Welleweg 2a te Rijssen, extra brede inrit Welleweg 2a te Rijssen. U kunt deze aanvraag vanaf 6 april 2001 voor een perio de van vier weken inzien bij de publieksbalie van de sec tor Ruimte, kafner 201 in het gemeentehuis. Voor infor matie kunt u telefoonnummer 538208 bellen. Tijdens de genoemde termijn kunt u uw bedenkingen schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethou ders. (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van ont vangst, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de te kappen houtopstand) Bedenkingen kunt u ook mondeling kenbaar maken tij dens eeh hoorzitting die burgemeester en wethouders 26 maart 2001, Boschkampstraat 16 te Holten, 1 lijster besboom;

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 9