runner nijhuis Stegeman -EMflCCt vakantiehulpen Nijhuis Toelevering B.V. een allround timmerman *De HOF \w; Allround e f e o i o AC RESTAURANT EN HOTEL HOLTEN weekendhulpen/vakantiekrachten Voordes uitvoerder timmerlieden Thuiszorg Midden Overijssel Werken in de Zorg. Iets voor jou LOGISTIEK MEDEWERKER slagerskwaliteit Nido Ie of 2e MONTEUR MOTORVOERTUIGEN bezorgers (ters) DE BOUWER JUIET ZORG metselaar(s) DONDERDAG 5 APRIL 2001 HO 6 ZA 3 J is gelegen aan de Al en is vanuit Holten ook bereikbaar per brommer of fiets. Wij zoeken voor diverse afdelingen Wij vragen: gezellige personen die graag in een leuk team willen werken personen die voor eventueel 1 a 2 avonden doordeweek kunnen werken werken met een flexibele, vrolijke en dienstverlenende instelling Wij bieden: een goed salaris (18 jaar is f 12.19 bruto per uur) prima secundaire arbeidsvoorziening een interne opleiding leuke werksfeer in een dynamisch bedrijf Voor sollicitatie en/of informatie kun je bellen met 0548-36 26 80 dhr. Lanfers, dhr. Van Dilleujijn, meur. Stuiuenberg en meur. Van Schooien. vraagt wegens uitbreiding van haar werkzaamheden op korte termijn: U kunt contact opnemen met en/of uw sollicitatie richten aan: Voordes Holten B V. t.a.v. dhr. G. H. Voordes Postbus 35, 7450 AA Holten Tel. 0548-36 65 55 Wij hebben in de maanden juli en augustus plaats voor bij Thuiszorg Midden Overijssel. Je moet beslist kunnen werken tijdens de bouwvakvakantie van 23 juli t/m 10 augustus. Je vindt het leuk om huishoudelijke en/of verzorgende taken te verrichten en hebt hier ook enige ervaring in. De minimum leeftijd is 17 jaar. De werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. Wij bieden een goede slariëring aan. Heb je vragen over de inhoud van het werk, de werktijden en de salariëring? Bel dan naar mevrouw C. Grothues van personeelsza ken, telefoonnummer: 0548-61 64 65. Thuiszorg Midden Overijssel is een organisatie die diensten ver leent op het gebied van thuiszorg-huishoudelijke hulp en verzor ging. Bij de organisatie werken ongeveer 270 mensen. Het werk gebied omvat de gemeenten Hellendoorn, Holten, Rijssen, Dparle en Daarlerveen. Wil je reageren, stuur een brief binnen een week na verschijning van de advertentie in deze krant, naar: Thuiszorg Midden Overijssel, afdeling Personeelszaken, Kerkstraat 6, 7442 ED Nijverdal. Nijhuis Toelevering B.V. te Rijssen is producent van houten- en kunststof kozijnen en houten binnenspouwbladen. Voor de afdeling „houten kozijnen-binnenspouwbladen" zoeken wij Wat kunnen wij u bieden: - een vast dienstverband - een goede beloning volgens CAO-timmerfabrieken - prettige werksfeer en afwisselend werk U kunt uw sollicitatie richten aan: Nijhuis Toelevering B.V. Postbus 92, 7480 AB te Rijssen Tel. 0548-53 53 00 Inlichtingen bij dhr. H. Bomans/D. Rozendom BUNGALOWPARK Voor de schoonmaak van vakantiebungalows zijn wij op zoek naar medewerkers. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO verblijfsrecreatie Leeftijd vanaf 16 jaar Werktijden: vrijdag tussen 10.30 uur en 14.30 uur Netto verdienste f 30.- per bungalow (aantal in overleg) Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Bungalowpark „De Lindenberg". U kunt vragen naar dhr. of mevr. Van Lindenberg, tel. 0548-36 13 64 of Borkeldsweg 57, Holten Enkco B. V. is een toonaangevende producent van diepgevroreti^\ vleesproducten die hun weg vinden naar grootverbruikers zoals slagerijen, supermarkten, thuisdiensten, horeca en instellingen in binnen- en buitenland. Door de groeiende vraag naar onze producten is er bij de orderafdeling een vacature ontstaan van Jan, Henk, Herman, Ramona, Susan en Ton zoeken een enthousiaste, flexibele collega met een MBO-opleiding die van aanpakken weet en in het bezit is van het certificaat heftruckbediening. De werkzaamheden bestaan uit het in de voorraadvriescel plaatsen van eindproducten, orderpicken en het laden en lossen van vrachtwagens. Wij bieden de juiste kandidaat een verantwoordelijke functie met goede arbeidsvoorwaarden in een professionele organisatie. Spreekt deze functie u aan, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV voor 19 april a.s. naar: Enkco B.V. t.a.v. afdeling P O Postbus 10 7450 AA HOLTEN Tel. 0548-37 37 37 \E-mail: info@enkco.com Nido in Hollen verkoopt, ontwikkelt en produceert mochines en systemen voor de bestrijding von gladheid op wegen Nido veegmodiines en speciole voertuigen met bijbehorende aonbouw-opparotuur (oor het reinigen von Nido mookt deel uit ran de intemotionaal opererende Schmidt- Wij komen graag in contact met kandidaten voor de functie van lasser constructiebankwerker Functie-inhoud Het hechten en aflossen van onderdelen of casco's Zelfstandig werken waarbij overleg met collega's over aanpak, planning en prioriteiten ten goede komt aan de kwaliteit van het eindproduct Functie-eisen Mig/mag niveau 2 U heeft minimaal 2 jaar ervaring als constructiebankwerker Tekening lezen is een must, ervaring met rvs is een pré Voor vragen kunt u contact opnemen met: Henk Pope chef lasserij telefoonnummer: 0548 - 370 245 Gerard Besten productieleider telefoonnummer: 0548 - 370 222 Om te solliciteren kunt u een sollicitatieformulier opvragen bij: Hans Eeftink afd. personeelszaken telefoonnummer: 0548 - 370 272 Nido Universal Machines B.V. - Postbus 30 - 7450 AA Holten t Autobedrijf Wij vragen voor spoedige indiensttreding een enthousiaste medewerker die ons team wil komen versterken Ben jij de persoon die wij zoeken, bel of schrijf naar: Autobedrijf Stegeman Holterweg 128 7434 PB Bathmen-Lettele Telefoon 0570-541262 GAS WATER ELEKTRA LOODGIETERSWERK SANITAIR CENTRALE VERWARMING T.nn n i.iria dakbedekking len. Tel. 074 3761880. Fax 074 3764896. E-mail vehof@technonet Installatiebedrijf Vehof B.V. is een dynamisch en sterk groeiend installatiebedrijf. Wij zijn hoofdzakelijk werkzaam in de particuliere sector maar ook bij bedrijven en instellingen. Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: - loodgieter/C.V.-monteur - leerling elektra-monteur - leerling loodgieter/C.V.-monteur - balie-medewerker (24 uur) bekend met de installatiebranche Wij bieden: - een goede werksfeer in een collegiaal team - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - zeer gevarieerd werk Indien u in één van deze functies een uitdaging ziet schrijf of reageer dan z.s.m, Installatiebedrijf Vehof De Berken 10, 7491 HJ Delden Tel. 074-376 18 80. E-mail: vehof@technonet.nl Ochtendblad De Telegraaf zoekt met spoed enkele voor Holten. Volwassenen zijn zeer welkom, zij kun nen met 2 wijken al gauw f 550.- tot f 650.- verdienen per 4 weken, plus diverse bonussen per 3 maanden - regenkleding - gratis krant - en voor de snelle beslisser een startpre mie van f 150.-. Scholieren dienen min. 15 jaar te zijn! Inter.! Bel: 0548-36 67 58 Paalman Tempelman zoekt per direct: Vakbekwame metselaars die willen werken binnen een prettig team en mee helpen ons motto "'n Bouwer met zorg" verder in te vullen. Bel Dirk Tempelman voor een afspraak op korte termijn. AANNEMERSBEDRIJF PAALMAN TEMPELMAN Maneschijnsweg 30 7451 LK Holten Tel.: 0548 - 361 387 Bgg: Tel privé: 0548 - 364 646

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 6