J ijsseq^ gemeentelijke informatie informatie en inlichtingen tel 0548 53 81 11 postadres postbus 244 7460 AE Rijssen bezoekadres schild 1 Rijssen smidsbelt 6 Holten ma.- vr. 9.00 -12.15 uur do. avond 18.00 - 19.30 uur R« gemeente 1M 1. Maatschap Steegink Boode, Okkenbroekseweg 1 te Holten voor het uitbreiden van de inrichting op het perceel Okkenbroekseweg 1 te Holten. De beschikking komt overeen met de eerder ter inzage geleg de ontwerpbeschikking. Tot en met 4 mei 2001 staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van de beschikking; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen tegen het ontwerp van de beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat ze geen bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet u richten aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE 's- Gravenhage. De beschikking wordt met ingang van 5 mei 2001 van kracht, tenzij voor die datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om voorlopige voorziening moet u richten aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State (adres als hiervoor genoemd). Nadere inlichtingen over de beroepsmogelijkheden kunt u krijgen bij de publieksbalie van de sector ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis, doorkiesnummer 538210. Wet milieubeheer kennisgeving ont werpbesluit Burgemeester en wethouders van Rijssen delen mee dat zij voornemens zijn op grond van artikel 8.25 van de Wet milieu beheer de vergunning in te trekken van de inrichting op het perceel Ligtenbergerdijk 18 te Rijssen. De vergunning wordt ingetrokken omdat gedurende 3 jaar geen handelingen zijn verricht met gebruikmaking van de ver gunning. Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stuk ken liggen vanaf 23 maart 2001 gedurende 2 weken ter inza ge bij de publieksbalie van de sector ruimte van het gemeen tehuis van Rijssen (kamer 201). Ook na genoemde datum lig gen de stukken nog tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld ter inzage. De stukken kunnen worden ingezien tijdens kantooruren (buiten de openingstij den van het gemeentehuis na telefonische afspraak, telefoon nummer 53 82 10. Tot en met 6 april 2001 kan iedereen (op grond van artikel 3.32 van de Algemene wet bestuursrecht) schriftelijk beden kingen inbrengen tegen het ontwerpbesluit bij het college van burgemeester en wethouders. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt, kan gelijktijdig (schriftelijk) verzoeken de persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen dit ontwerpbesluit kunnen later beroep instellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen. Over de stukken kunt u technische informatie krijgen op de afdeling Dienstverlening van de sector Ruimte, telefoonnum mer 53 82 29. Voor juridische informatie kunt u ook contact opnemen met deze afdeling, telefoonnummer 53 82 10. Wet milieubeheer kennisgeving ontwerpbesluit (artikel 8.26 intrekken vergunning op verzoek vergunning houder) Burgemeester en wethouders van Rijssen delen mee dat zij voornemens zijn op grond van artikel 8.26 van de Wet milieu beheer de vergunning voor de veehouderij op het perceel Beumersteeg 2 te Holten gedeeltelijk in te trekken (tweede intrekkingsbesluit voor deze inrichting). Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stuk ken liggen vanaf 23 maart 2001 gedurende 2 weken ter inza ge bij de publieksbalie van de sector ruimte van het gemeen tehuis van Rijssen (kamer 201). Ook na genoemde datum lig gen de stukken nog tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld ter inzage. De stukken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak, telefoonr. 53 82 09. Tot en met 6 april 2001 kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbesluit bij het college van bur gemeester en wethouders. Degene die schriftelijk bedenkin gen inbrengt, kan gelijktijdig verzoeken de persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen dit ontwerpbesluit kunnen later beroep instellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen. Over de stukken kan technische informatie worden verkregen op de afdeling VROM van de sector Openbare werken, tele foonnummer 538203. Voor juridische informatie kan men ook contact opnemen met deze afdeling, telefoonnr. 53 82 10. Wet milieubeheer kennisgeving defi nitief besluit Burgemeester en wethouders van Rijssen delen mee dat zij op grond van artikel 8.26 van de Wet milieubeheer de ver gunningen ingevolge de Wet milieubeheer voor de veehou derijen gelegen op de percelen Beumersteeg 2 te Holten en Tolweg 14 te Holten gedeeltelijk hebben ingetrokken. De vergunningen worden op verzoek van de vergunninghou ders ingetrokken. Het definitieve besluit komt overeen met het ontwerpbesluit. De besluiten en de daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 23 maart 2001 gedurende 6 weken ter inzage bij de publieksbalie van de sector ruimte van het gemeentehuis van Rijssen (kamer 201Ook na genoemde datum liggen de stuk ken nog tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld ter inzage. De stukken kunnen worden inge zien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak, telefoonnummer 0548-53 82 03. Tot en met 4 mei 2001 staat ingevolge artikel 20.10 van de Wet milieubeheer beroep open voor: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b.de betrokken adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid om advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De besluiten wordt met ingang van 5 mei 2001 van kracht, tenzij voor die datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek is gedaan tot schorsing van het besluit dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. In dat geval wordt de besluiten niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. Aan het instellen van beroep zijn kosten ver bonden. Over de stukken kunt u technische informatie krijgen op de afdeling Dienstverlening van de sector Ruimte (telefoonnum mer 0548-53 82 29. Voor juridische informatie kunt u ook con tact opnemen met deze afdeling (telefoonnummer 0548-53 82 10. Wet milieubeheer goedkeuring Ammoniakreductieplan Op respectievelijk 11 januari 2001 en 14 februari 2001 hebben Gedeputeerde Staten van Overijssel haar goedkeuring gehecht aan de gewijzigde ammoniakreductieplannen van de voormalige gemeenten Rijssen en Holten. Beide gemeenten zijn per 1 januari 2001 samengevoegd, hetgeen ook voor beide ammoniakreductieplannen geldt. Het plan dient betrok ken te worden bij het verlenen van vergunningen in het kader van de Wet milieubeheer voor -agrarisehe-inriehtingejr Het gewijzigde ARP maakt deel uit van het totaal plangebied waardoor uitwisseling van vee binnen en buiten de gemeen tegrenzen mogelijk is. Een ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stuk ken heeft vanaf 20 december 2000 vdor een ieder ter inzage gelegen. Tegen het ontwerp zijn geen zienswijzen kenbaar gemaakt. Voor nadere inlichtingen over het gewijzigd ammo niakreductieplan kunt u contact opnemen met de afdeling dienstverlening, telefoonnummer 53 82 29. Wet Milieubeheer kennisgeving ont werpbeschikking op aanvraag om vergunning Ingekomen is het verzoek om vergunning ingevolg.e de Wet milieubeheer van H. Rietberg B.V. vooreen revisievergunning aan de Schuppertweg 4 te Holten. Het is de bedoeling dat de vergunning wordt verleend onder voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere op de zaak betrekking hebbende stukken als bedoeld in artikel 3.21 van de Algemene wet bestuursrecht liggen vanaf 23 maart 2001 voor een jperiode van 4 weken (tot en met 20 april 2001) ter inzage bit de publieksbalie van de sector ruimte, kamer 201 van het gemeentehuis. Ook na genoemde datum liggen de stukken/nog ter inzage tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld. De stukken kunt u inzien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak, doorkiesnummer 53 82y10)Tijdens de genoemde termijn kunt u uw bedenkingen schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders. zijn te houden op 6 april 2001 om 10.00 uur in de spreekka mer bij de publieksbalie (kamer 201van de sector ruimte van het gemeentehuis. De hoorzitting wordt alleen gehouden als daarom wordt verzocht. Deze bedenkingen kunt u persoonlijk of door een gemachtigde (laten) indienen. Als u schriftelijk bedenkingen indient kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Dit verzoek moet u schriftelijk tegelijkertijd met uw bedenkingen, indie nen bij het gemeentebestuur. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunt u later beroep instellen, tenzij u aantoont dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen. Ingekomen aanvragen kapvergun- ning(en) (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van ontvangst, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de te kappen houtopstand) 12 maart 2001, ter hoogte van Steenakkersweg te Rijssen, 2 berken; 13 maart 2001, Vianenweg 130a te Holten, 1 grove den; 13 maart 2001, Postweg 64 te Holten, 6 dennen. U kunt deze aanvragen vanaf 23 maart 2001 voor een periode van 4 weken inzien bij de publieksbalie van de sector Ruimte, kamer 201. Voor informatie kunt u teleoonnummer 53 82 08 bellen. Verleende inritvergunning(en) (vermeld wordt achtereenvolgens de datum van verzending, de perceelsaanduiding en de omschrijving van de verleende vergunning). U kunt deze inritvergunning(en) vanaf 23 maart 2001 voor een periode van 6 weken inzien bij de publieksba lie van de sector ruimte (kamer 201). Voor informatie kunt u telefoonnummer 53 82 08 bellen. Daar liggen ook de verleen de inritvergunningen ter inzage.Tegen een verleende vergun ning kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag van verzending bezwaar indienen bij het college van burge meester en wethouders van Rijssen. Als u bezwaar maakt kunt u de president van de Arrondissementsrechtbank te Almelo, Postbus 323, 7600 AH Almelo, vragen om een voor lopige voorziening. Daaraan zijn kosten verbonden. Voor nadere inlichtingen over de bezwaarmogelijkheden kunt u contact opnemen met de publieksbalrewan de sectorTuim- te, kamer 201, telefoonnummer 53 82 10. Verkeersstructuurplan Holten Verkeersstructuurplan Holten Burgemeester en wethouders van Rijssen maken bekend dat het Verkeersstructuurplan Holten (VSP) vanaf 28 maart 2001 gedurende 4 weken ter inzege ligt voor inspraak. Plaats en tijdstip van terinzage ligging Het plan ligt ter inzage: - In het gemeentehuis Rijssen, locatie Schild 1 in Rijssen bij de publieksbalie van de sector ruimte (kamer 201). De stuk ken kunnen worden ingezien tijdens kantooruren (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak). - In de tweede locatie van het gemeentehuis Rijssen, Smidsbelt 6 in Holten. De stukken kunnen worden ingezien tijdens de openingstijden (buiten de openingstijden van het gemeentehuis na telefonische afspraak). Op de donderdagavonden van 29 maart, 5 april, 12 april en 19 april wordt de mogelijkheid geboden vragen te stellen over het plan in het gemeentehuis van Rijssen, locatie Smidsbelt 6 in Holten en kan een mondelinge toelichting worden verkre gen tijdens de openingstijden van 18.00-19.30 uur. Korte inhoud van het plan Het VSP Holten vormt de beleidsmatige vertaling van het gemeentelijk verkeer en vervoerbeleid voor het gebied van de voormalige gemeente Holten. Het VSP heeft betrekking op het door de gemeente te voeren beleid wat betreft de hoofd infrastructuur en op de maatregelen op het gebied van ver keersveiligheid en inrichting van wegen. Het VSP is een hoofdrapport dat daarnaast steunt op 2 deelrapportages die ook bij de stukken terinzage liggen. Het betreft de deelrap porten; - Fietsenwerk Holten; dit deelrapport heeft betrekking op het stelsel van straten, wegen, pleinen, paden en stallingsvoor zieningen waar fietsen in hoofdzaak gebruik van maken; - Verkeersmilieukaart (VMK) en Geluidsniveaukaart (GNK); dit deelrapport heeft betrekking op de milieugevolgen van ver keersstromen wat betreft de geluidsbelasting van woningen in het vrije veld. Inspraak reacties Gedurende de termijn van terinzagelegging, vanaf 28 maart 2001 tot en met 24 april 2001 is het mogelijk uw zienswijze over het VSP kenbaar te maken. U kunt u zienswijze naar keuze schriftelijk of mondeling kenbaar maken. Wij geven er de voorkeur aan uw zienswijze schriftelijk te ontvangen. Indien u uw zienswijze mondeling kenbaar wilt maken kunt u daarvoor het beste vooraf een afspraak maken. Uw schriftelijke zienswijze moet worden gericht aan het col lege van burgemeester en wethouders van de gemeente Rijssen, Postbus 244, 7460 AE Rijssen. Presentatie van het VSP Op woensdagavond 28 maart 2001 om 20.Q0 uur zal het VSP aan belangstellenden worden gepresenteerd- De presentatie wordt gegeven in zalencentrum Vosman aan de Oranjestraat 38 in Holten. Deze presentatie heeft tot doel informatie te ver strekken over het VSP aan de bevolking en betr okken maat schappelijke organisatie. Er is tijdens deze presentatie ook de mogelijkheid tot het stellen van vragen. Belangstellenden worden hierbij van harte uitgenodigd bij de presentatie aan wezig te zijn.Het betreft hier een informatiebijeenkomst. Het is daarom niet mogelijk tijdens deze informatiebijeenkomst mondeling uw zienswijze kenbaar te maken. Nadere opmerkingen Een exemplaar van het hoofdrapport van het VSP is tegei\ kostprijs te verkrijgen. Het rapport kan worden verkregen in\ het gemeentehuis, locatie Schild 1 in Rijssen bij de publieks balie van de sector ruimte (kamer 201) en bij de tweede loca tie In Holten aan de Schmidsbelt 9. Het rapport kost f 55.- Sluiting werf De werf in Holten fs op donderdagmiddag 22 maart gesloten.

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 6