O Vannacht genieten van een lange nachtrust? Gezond Stress... doe er wat aan! CMj mm» Vl> Soepele gewrichten met Chinese kruiden Alles over reuma Natuurlijke formule helpt vrouwen de urine op te houden Geen huid te droog om mooi te zijn CM3:100% natuurlijk afvallen D Wratten? Laat ze stikken! koele spierhersteller werkt snel Succesvol afvallen boven de 30 jaar met Grapefruit Slank Oesterextract voor extra energie Groenlipmossel werkt heilzaam bij gewrichtsklachten I MMM Sur Plus Kalknagelolie DONDERDAG 1 MAART 2001 HO 13 ZA 7 1 Iclulonme: krachtige batterij raar je biologische klak mmiom mmoomo: mmmtm posibus 262 37<io ac bami Wat is de beste manier om fit en jong te blijven? Een gezonde nachtrust. Als je slaapt wordt namelijk je bat terij voor de volgende dag opgeladen er worden overal in je lichaam kleine herstelwerkzaamheden uitgevoerd. Vanavond kan het eindelijk weer zover zijn. Dankzij de bekende Zwitserse slaapformule Melatomatine. Je lichaam is uitgerust met een biologische klok. die je dag- en nachtritme regelt. Als het tijd wordt om te slapen, treedt dit mechanisme in werking. Je li chaam gaat dan melatomne aanmaken. Dat is de stof die er voor zorgt dat je slaperig wordt. Tijd dus om naar bed te gaan. Bij veel mensen kan deze biologische klok soms van slag raken. Bij stress, als je verdriet hebt of in spannende en druk ke tijden bijvoorbeeld. Maar ook als je een intercontinenta le vliegreis achter de rug hebt of in ploegendienst werkt. Tévens kan, wanneer je ouder wordt, de lichaamseigen aan maak van melatonine teruglo pen. Gelukkig is er nu een goede oplossing voor wakker liggen. 30 Nachten goed slapen De uitgekiende Zwitserse slaapformule Melatomatine kan namelijk in al deze geval len uitkomst bieden. Deze ta bletten bevatten de werkzame stof melatonine. Dit maakt het mogelijk om zelf te bepalen wanneer je gaat slapen. Probeer Melatomatine van nacht maar eens uit. Het helpt écht. Aanbevolen wordt om twee tabletten twee uur voor het slapen gaan in te nemen. Aan Melatomatine is bovendien Bèta- caroteen en vi tamine C plus E toegevoegd welke zorgen voor een goede opna me van de melatonine in je lichaam.. Bovendien beschermen deze vitamines de gezonde cellen en weefsels van je lichaam. Een verpakking voor 30 nachtjes .goed slapen kost fl. 29,95. Voor meer informatie: Distributie Care, tele foon (0900) 2020091. Of kijk op gezondheidsnet.nl Snel soepel met Chien Pu Wan De Chinese kruidenpil Chien Pu Wan is de gewrichts formule uit China. Deze unieke formule bevat 20 plant aardige ingrediënten met een unieke werking. Het rei nigt, kalmeert en versterkt de gewrichten en bovendien heeft het een positieve werking op het zelfherstellend vermogen van het lichaam, doordat vele orgaanfuncties worden geactiveerd. Zo bevorderen de kruiden de door bloeding en de smering- van de ge wrichten. Ook de afvalstoffen, zoals worden versneld afgevoerd. Uniek is het ingrediënt Ginseng. Deze wonderwortel staat bekend om zijn sterk vitaliserende uitwerking op li chaam en geest, waardoor de gebruiker meer energie krijgt. Geen won dermiddel Hoewel de re sultaten in veel gevallen spectaculair zijn, is het verstandig om dit na tuurlijke product niet als een won dermiddel te zien. De ervaring heeft geleerd dat er altijd mensen zijn die op een succesvol pro duct minder positief reageren. Echter de zeer positieve ervarin gen met dit natuur lijk preparaat geven hoop. Chien Pu Wan is vrij ver krijgbaar bij drogisterij en reformwinkel Een verpakking van 120 tablëtten (goed voor dne weken) kost 49,95. Voor meer informatie: Distributie Care bv.tele foon 0900 - 202 00 91. Mailen kan ook: info@dis- tributiecare nl Je vindt het op: www.gezondheidsnet.nl Lucovit Uri Controlhoudt 'waarschuwingssysteem' in optimale conditie Heeft u het wel eens bijgehouden? Elke dag opnieuw gaat u ongeveer zes tot tien keer naar het toilet om te plassen. Normaal gesproken laat uw lichaam u keurig op tijd weten, dat de blaas geledigd moet worden. U krijgt aandrang en zoekt vervolgens een geschikte gelegenheid om te kunnen plassen. Piasalarm! Om dit waarschuwingssysteem goed te kunnen laten functioneren, zijn sterke blaas-, blaassluit- en bekkenbodemspieren onontbeerlijk Deze instrumenten stellen u immers in staat om uw plas op te houden, wanneer er niet direct een toilet in de buurt is. Het is dan ook belangrijk, dat u de weefsels van deze spieren in een zo optimaal mogelijke conditie houdt Speciaal ontwikkeld vi Dat kan met de natuurlijke formule Lucovit Uri Control". Een nieuw middel dat speciaal is ontwikkeld oin vrouwen te helpen bij riet opliuuden van de urine. De tabletten bevatten o.a. cimifuga, dat in grote hoeveelheden in zilverkaars- wortel wordt aangetroffen. Deze bijzondere stof draagt bij aan het behoud van sterke blaas-, blaassluit- en bekkenbodemspieren n heeft Helpt snel Het ingrediënt agrimonia zorgt voor een goede blaasfunctie er spannende werking De alpha tocopherol in Lucovit Uri Control' beschermt de gezonde cellen en weef i de uitscheidingsorganen. Lucovit Uri n keer per dag! Lucovit Uri Control* U betaalt geen 39,95 maar slechts 34,95 yhControl tkjmyS Dorpsstraat 10, 7451 BT Holten Keizerserf 32a. 7442 MN Nijverdal Alleen al in Nederland hebben zon anderhalf miljoen mensen jaarlijks met stress te maken. Helaas blijkt er voor velen weinig aan te doen. Dat dacht ook Ageeth Keijzer uit Utrecht, voordat zij Wapiti Relax Complex, een natuurlijke 'onrustremmer', ging gebruiken. 'Ja, dat klopt, ik raakte door pnvé-omstandigheden erg van slag. Ik heb toen hulp gezocht en kreeg rustgevende medicij nen voorgeschreven. Helaas kreeg ik met deze zogeheten tranquillizers al spoedig pro blemen. Zij gingen mijn leven beheersen en ik raakte in een isolement Tterwijl mijn depres sieve klachten bleven bestaan, kreeg ik steeds vaker last van hoofdpijn. Via een natuurkun dig therapeute, hoorde ik van Wapiti Relax Complex. Dit nieuwe middel ben ik toen gaan gebruiken. Al na tien dagen bemerkte ik de ontspan nende werking en een maand later voelde ik mij al een stuk beter. Ik heb nu geen last meer van hoofdpijn en voel me met de dag vooruit gaan. Ik ben blij dat er Wapiti Relax Complex is. Met dit natuurlijke middel on dervind ik geen nare bijwer kingen. Ik slaap beter en ben een stuk rustiger.' NIEUW NATUURLIJK MIDDEL BIJ SPANNING EN INSPANNING Wapiti Relax Complex is een natuurlijk middel, dat minder stress- gevoelig maakt. Het is samengesteld uit gestandaardiseerde werk zame extracten van Kava-Kava, St. Janskruid en kamille. Kava- Kava wordt gewonnen uit de gedroogde wortelstok van de pe- I perplant 'Piper methysticum Forst'. De belangrijkste bestandde len van deze plant, de Kavalactonen, zorgen voor ontspanning. St. Jans kruid, piet als werkzame slof Hype- ricine, helpt bij innerlijke onrust. Kamille is van oudsher bekend als een natuurlijke rustgever. Aldus helpen deze specifieke ingrediënten bij geeste- j lijke druk en inspanning. In het alge meen volstaat een lage dosering, waar bij een langdurig gebruik geen bezwa- ren zal opleveren. Wapiti Relax Complex j is verkrijgbaar bij: drogist, reformzaak en apotheek.Voo. meer informatie: Emonta B V, tel. (0512) 51 80 85. Verantwoorde verzorging en verbetering van de huid begint bij Dr. van der Hoog. Speciaal voor de droge huid is de Extra-serie ontwikkeld. Net als alle andere producten zijn ook deze huidverzorgingsmiddelen zuiver plant aardig en niet getest op dieren. Zo wordt de droge huid mild en natuurlijk aangepakt. Voor alle producten in de Extra-serie geldt een hoge kwaliteitsstandaard. Zo kwam de anti-rimpelcrème Extra An- tirides nog maar kortgeleden als absolute top naar voren in een vergelijkend onderzoek door de Consumentenbond. Milde aanpak Een droge huid is een gevoeli ge huid. Daarom pakken de producten uit de Extra-serie de huid mild aan. De Extra Balans Dagcrème en Extra Balans Nachtcrème voeden de droge huid met werkzame, milde stof fen. Hierdoor voelt de huid niet alleen comfortabeler aan, ze wordt geleidelijk ook een stuk gaver en mooier. Om rimpels tegen te gaan. zorgt Extra Antirides met haar drievoudi ge werking voor een gave op lossing. Zo bevat het jojoba-olie dat vochtverlies vermindert, vi tamine E dat de huid be schermt tegen vrije radicalen en lipo-aminozuur dat droogte- lijntjes vervaagt. Daarnaast is een behandeling met het Extra Vitamine Masker een pure wel daad voor de droge huid. Dit poedermasker reinigt inten sief, reguleert de vochtbalans en stimuleert de bloedsomloop. Camouflage Ader netwerkjes onder de dunne, kwetsbare huid kun nen lelijke, rode vlekken vor men. Voor deze ontsierende huidtint is er de Couperose Crème Deze milde, hydrate- rende crème met extracten van speenkruid en toverhazelaar versterkt verzwakte adertjes en heeft een kalmerende en stabi liserende werking. Het com pacte, camouflerende Couperose Poeder heeft een jadegroene tint en neutraliseert rode vlekken en matteert de huid. Zo is er met de Extra-serie van Dr. van der Hoog geen huid te droog om mooi te kunnen zijn! Verkrijgbaar bij drogist en par fumerie. Voor meer informatie: Dr. van der Hoog Cosmetics. Consumenten Advieslijn (070) 30 73 444 of www. dr-vanderhoog. nl Afslanken zonder hongergevoel. Dat kan nu met de 100% natuurlijke CM3-capsules. De CM3-capsule lost zich op in de maag waarna een klein netvormig vezelblokje (=cellulose) uitzet in de maag. Dit vezelblokje blijft daar 6-8 uur werkzaam. Hierdoor ontstaat een - langdurig verzadigd ge voel. met als gevolg minder trek in eten. Na het afslanken helpt CM3 u bovendien op uw streefgewicht te blijven CM3 (50 capsules) kost fl. 59.50. Verkrijgbaar bij drogist en apo theek. Meer info O.TG Consumer Care BV, e-mail - imo@ojg.nl of fax 020-456 05 66 Met de wrat.tenverwijderaar Wartner kan iedereen zelf thuis aan de slag. Het werkt volgens de vloeibaar China Balsem maakt korte metten met stijve spieren. Deze Oosterse balsem is de eerste spierhersteller met een ver koelende dieptewerking. China Balsem koelt spieren direct af waardoor er extra bloed naa r het spierweefsel wordt ge transporteerd. Afvalstoffen en vocht worden zo optimaal uit de spieren afgevoerd. De verbeterde doorbloeding herstelt daarnaast het be schadigde spierweefsel. China Balsem werkt snel bij spierklachten, stijve spieren en bloeduitstortingen. Een ver pakking (90 ml) kost 34.95. Verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformwinkel. Meer informatie: Distributie Care, tel. 0900-2020091. stikstof methode van huisarts, waarbij de wrat wordt bevroren, en na een paar dagen van de huid valt. Alleen is Wartner minder koud en minder pijnlijk. Verkrijgbaar bij dro gist en apotheek voor 16.95 en goed voor 10 be handelingen. de Mensen boven de dertig komen gemakkelijk aan en vallen moeilijk af. Met Grapefruit Slank bent u in staat om terug in de tijd te gaan. Deze afslankformu- le laat namelijk uw lichaam weer net zo op calorieën re ageren als toen u 20 was. Het is nu eenmaal zo, dat. uw spijsverteringssysteem steeds meer moeite krijgt met overtollige calorieën in uw maaltijden. Grapefruit Slank bevat waardevolle ingrediënten die u helpen afvallen. Grapefruit bevat stoffen d-o de vet verb ran duig verhogen. Grapefruit Slank is dus tie ideale afslanker voor ieder een van boven de 30. Meer informatie: 0900-2020091. \iemr: testrajorte In deze donkere wintermaanden lijken de kou en nat tigheid al onze energie uit ons te trekken. We missen het zonlicht en hebben genoeg van de lusteloosheid die het sombere weer met zich meebrengt. Om onze weer stand weer op de rails te krijgen, is er een natuurlijke oplossing uit de zee: Oestraforte. Oestraforte is een sterk gecon centreerd oesterextract dat on geveer overeenkomt met 30 verse oesters per capsule. Oesters bezitten een uniek systeem om zeewater te filteren en zijn zo in staat om een grote hoeveelheid spoor- elemen tentau ri- ne, vitaminen en nodig heeft Dit oester extract is daarnaast uitermate geschikt voor mensen die zich regelmatig lichamelijk inspan nen, zoals sporters. Oestraforte Ls verkrijgbaar bij elke drogist, apo theker en reformhuis en Ls zich op te nemen. •*#**=- Bovendien zijn aan Oestraforte nog extra vitaminen, vS ginseng, taurine en zink toege voegd. Het middel zorgt door zijn uit gebalanceerde en krachtige sa menstelling voor meer weer stand, extra energie, vitaliteit én levenslust! Natuurlijke oppepper Oestraforte is een puur natuur lijke energieverschaffer voor ie dereen die wel eens een oppepper bovendien zeer gunstig geprijsd: 30 capsules voor slechts 29,50. Dosering vanaf 16 jaar-1 x daags één capsule (200 mg) of bij ver hoogde inspanning 2-3 x daags één capsule per dag. Voor meer informatie: OJG Consumer Care B.V.. e-mail: info@ojg.nl Of kijk op www.gezondheidsnet.nl Wapiti Mossel Extract is een middel, dat pijn vermin dert en ervoor zorg-t, dat men veel minder last heeft van stijfheid. Joke de Bruin uit Rotterdam kan daarover mee praten. Zij sukkelde al jaren met een pijnlijke knie. Na diverse kijkoperaties werd besloten het kniegewricht te vervangen. Tot zij bij toeval hoorde over Wapiti Mossel Extract, dat werkelijk bij dergelijke klachten bleek te helpen. 'Het is echt verbazingwekkend, de pijn werd minder en ik had ook veel minder last van startstijfheid. We hebben onlangs besloten de operatie in ieder geval een jaar uit te stellen.' vertelt ze. Inderdaad blijkt dit middel heilzaam te werken bij ge wrichtsklachten. Het bezit ont- stekingsremmende en pijnstil lende eigenschappen en heeft daardoor een positieve werking op reumatische aandoeningen, zoals artritis, artrose en jicht. Het zorgt ervoor, dat de ge wrichten soepeler worden en men minder last van stijfheid heeft. Bij artrose kan met be hulp van mosselextract het de generatie proces worden uitge steld. Ook bij fybromyalgie (ook wel weke delen-reuma ge noemd) kan dit middel snel voor de nodige verlichting zor gen Bij artritis zullen de aan vallen minder frequent voor komen. WAPITI MOSSEL EXTRACT In Wapiti Mossel Extract wordt uitsluitend de originele Nieuw- Zeelandse Groenlipmossel verwerkt. Deze unieke mosselsoort komt alleen voor in de heldere, met vervuilde kustwateren van Nieuw-Zeeland. Het zeewater in dit gebied is rijk aan stoffen zoals; o.a. kalium, magnesium en cal cium. Deze vormen een belangrijke -»■ 1 - bron aan voedingsstoffen voor de Groenlipmossel. Het van deze mossel vervaardigde extract heeft een gunsti ge werking op het soepel houden van de gewrichten Het verhoogt de elasti citeit van het steunweefsel en verbetert het uithoudingsvermogen Wapiti Mossel Extract capsules zijn verkrijg baar bijdrogist, reformzaak en apo theek. Voor meer informatie: Emonta B.V., tel. (0512) 51 80 85. ÜMM-i-HiaimsliJ Gele, bruine verdikking op de nagels? Veel mensen hebben te maken met deze vervelende vorm van schimmelinfectie. welke zich meestal uit op de naqels van vingers en tenen. Door de krachtige formule van Sur Plus Kalknagelolie, samengesteld uit 100% zuiver ethe- raEË rische oliën, behoren kalknagels snel tot verleden tijd. Deze krachtige, natuurlijke etherische oliën zijn antisep tisch, bacteriëndodend en werken ontstekings-werend. Het is noodzakelijk, kalknagels meerdere malen per dag te behandelen Als de nieuwe, gezonde nagel is aangegroeid, is het belangrijk de behandeling gedurende een aantal weken 2 a 3 maal per week te herhalen. Het snelste resul- f taat behaalt u door de bovenste laag van de nagel voor de behandeling lichtjes op te vijlen. KALKNAGEi U betaalt geen 19,95 slechts 17,95 U betaalt geen 39,95 slechts 34,95 Dorpsstraat 10. Holten Keizerserf 32a. Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 13