f Maximale Kanjerwinst nü mogelijkl rund als reizigers 9 miljoen 10 miljoen If Je bent een je met stunt! Uitslagen trekking december 2000 Postcode-Kanjer 37,2 MILJOEN! 1 miljoen Fienpreuvers knallen jaar 2000 weg met ouderwets pleerieser Zoektocht naar hypotheek begint met verlanglijstje Avondopleidingen Thorbecke College Almelo WIBEL MODE alle winterartikelen scherp geprijsd! Essent Kabelcom presenteert: Speel nu voor de nieuwe Postcode-Kanjer van minstens 37,2 miljoen 25.000,- winnende wijkcode 5246 in Rosmalen Miljoenenjacht JA, IK WIL 37,2 MILJOEN WINNEN! DONDERDAG 4 JANUARI 2001 HO, 6 Holten - 'Veiligheid boven alles', benadrukt prins carnaval Gert van Eertjes bij het schieten met de melkbussen in de Beuseberg. Op erve Menum knalden ze ker een melkbus of tien. Het was er oergezellig en de zeker honderd bezoekers werden op veilige afstand gehouden. Marco Jansen (Menum): 'Dit is toch veel beter dan de jeugd postbussen laten vernie len. Het houdt ze mooi van de straat. Natuurlijk weet iedereen dat het illegaal is, maar dit is nog veel leuker dan vuurwerk. We houden de bezoekers op veilige afstand en denken goed na over de veiligheid'. Een bijzondere verschijning was zeker de hond Terry van de familie Jansen (Menum). Bij het afschieten van de melkbussen moest deze in bedwang worden gehouden om niet in het schotvcld te komen. Nadat het schot was gelost ging Tem- namelijk direct op pad om het weggeschoten deksel uit het weiland te halen. 'Dit moet maar een tra ditie worden,' vindt Van Eertjes. Hierna werd nog vele malen het glas met Holtense kruidenbitter gehes en. (Foto:Johan BoUnk) Een staking is wel het laatste waar de reizigers op zitten te wachten. Dit is de mening van ROVER. De vereni ging van reizigers roept personeel, bonden en de directie van NS op om te voorkomen dat reizigers de dupe wor den. Steun ROVER en word nu lid voor f 45,-. Bel 033 - 46 55414 of bezoek ons op www.rovernet.nl ook voor een schadedeclaratieformu- lier. stip om op ROVER Op zoek naar een eigen huis betekent meestal ook op zoek naar een hy potheek. Wie deze laatste zoektocht begint, zal al snel door de bomen het bos niet meer zien, want er zijn zoveel mogelijk heden dat het voor een 'amateur' niet eenvoudig is om de best passende hypotheek te vinden. Maar zelfs als een uitgebrei de kennis ontbreekt, kan ie dere 'amateur' toch profes sioneel voor de dag komen, door in ieder geval eens een paar voorwaarden op een rijtje te zetten. Het is, met zo'n lijstje in de hand, vervolgens eenvoudi ger om een hypotheek te vinden die niet voor onaan gename verrassingen zal zotgen. Eén van de belangrijkste za ken van een hypotheek is natuurlijk de rente. Let er daarom op of de hypotheek mogelijk is bij verschillende rentetypes: variabel, 12, 3, 5,7,10,15,20,25 of 30 jaar en let daarbij tevens op de onderlinge verschillen van de rentepercentages. Ook kan het belangrijk zijn dat extra aflossingen mogelijk zijn: financiële meevallers kunnen dan meteen goed gebruikt worden. Kijk ook eens of de hypo theek met een lange rente vast-periode bij een verhui zing kan worden meegeno men en of bankieren bij de hypotheekverstrekker ver plicht is. Sommige hypotheekvers trekkers bieden de moge lijkheid om tussentijds de rente aan te passen en te profiteren van een rente daling. Daar staat tegenover dat het raadzaam is om te controle ren of de hypothcekvoor- waarden niet tussentijds op een - voor de consument - ongunstige wijze kunnen worden aangepast. Zet in ieder geval de per soonlijke wensen op een lijstje en ga aan de hand van deze lijst op zoek naar een hypotheek. Het gaat om een financiële verplichting voor een langere tijd, dus een goede voorbereiding is zeker op z'n plaats. Bron: Woonfonds i.s.m. Twente Plus, Advies, Training en Scholing In januari 2001 kunt u weer starten met, of instromen in de volgende avondopleidingen voor de examens in juni 2001 AOV - Algemene Ondernemersvaardigheden Ondernemersopleiding Start maandag 29 januari BKB - Basiskennis Boekhouden Start maandag 29 januari BKC - Basiskennis Calculatie Start maandag 29 januari MBA - Moderne Bedrijfsadministratie Instroom BA BE donderdag 11 januari Start BW SA dinsdag 16 januari BIV - Praktijkdiploma Bestuurlijke Informatievoorziening Start dinsdag 16 januari PDL - Praktijkdiploma Loonadministratie Start woensdag 17 januari Assurantie-B - Module Midden- en Kleinbedrijf Start maandag 29 januari Bedrijfscorrespondentie Nederlands, Engels, Duits Start maandag 29 januari dinsdag 30 januari Bedrijfsgerichte Conversatie Engels en Duits Start maandag 29 januari dinsdag 30 januari Meer weten? Vraag de brochure aan of bel met J.J. de Wolff y....|. fexPhic voor meer informatie tel. (0546) 81 13 45. IWcIlLc IÜJ Seizoensopruiming v.a. donderdag 4 januari 2001 Tot 13 januari 2001 kunt u bij ons nog profiteren van het lage btw-tarief. Laat deze kans niet aan u voorbijgaan. Let op: Opruimingsfolder Op niet afgeprijsde artikelen 10% korting 4 t/m 13 januari 2001 Dinsdag en woensdag gesloten Elk kwartaal een nieuwe zender op tv. Houd ogen en oren open Stem mee! Met Preview tv van Essent Kabelcom. Wilt u weten waar u Preview tv kunt vinden? Surf dan naar www.previewtv.nl of kijk op teletekst (InfoTV pagina 350). Essent Kabelcom wenst u veel kijkplezier in 2001. Bruiloften Partijen Familie-diner Koude/warme buffetten A la carte RESTAURANT 'DE POPPE' Recreatieoord en Zalencentrum Holterweg 23 - Tel. 0547 - 361206 Markelo Reünies Personeelsfeesten Airco in div. zalen Thorbeckelaan 184, Postbus 195, 7600 AC Almelo (0546)81 13 45, www.ROCTwentePlus.nl deze week STCODE Kijk 13.13 uur TROS TV2 elke werkdag üw kans op 6 miljoen! Lingo Bonuskans! Bel 0909-0055 (99 cpm) Staat Gaston dit jaar bij in de straat om u te feliciteren met een prijs in de Nationale Postcode Loterij Heeft u 1 januari naar de Kanjer- Surpriseshow gekeken? Dan heeft u kunnen zien dat er met de uitrei king van de Postcode-Kanjer van 37,2 miljoen gulden weer nieuwe Postcode-miljonairs bij zijn gekomen. Wilt u ook win nen? Vul dan nü snel de bon in voor maximale Kanjer-winst. Want elke maand spaart u één Kanjerpunt. Met meer loten spaart u meer kanjerpunten én heeft u meer kans. Pak daarom met deze bon nü uw kans op de nieuwe Postcode-Kanjer van min stens 37,2 miljoen. Dan maakt u ook kans op alle andere prijzen in de Postcode Loterij, zoals de Postcode-Jackpot die kan oplopen tot 28 miljoen, de Postcode- Straatprijs van elke week een BMW plus 25.000 gulden per lot! En natuurlijke alle andere prijzen in de maandelijkse trekking, waar van u hierbij de winnaars van december kunt zien. Speel mee, want wie weet bent u de nieuwste Postcode-miljonair! Bea Post Nationale Postcode Loterij Canon fotocamera Carlton kofferset Grundig DVD speler Freeplay radio Freeplay schijnwerper Rally rijvaardigheïds- cursus Postcode Straatprijs 3703 GA in Zeist met 3 winnende loten voor elk lot en voor 3703 GA OOI extra: een BMW! Voor alle uitslagen: A/.postcodeloterij.nl NOS Teletekst 550/551 Uitslagenlijn: 0909-0088 (95 cpm) lotnummer 1121AJ 002 in Landsmeer Postcode-Jackpot november 7764 AJ 395 in Zandpol (dit is een niet-verkocht lotnummer) Stand Postcode-Jackpot december i i i i VJa ik wil kans maken op alle prijzen van de Nationale Postcode Loterij, inclusief de Postcode-Kanjer van minstens 37,2 miljoen, de Jackpot tot 28 miljoen, de Slraatprijzen en de ruim 700.000 Ungoprijzen tot 6 miljoen. Hiermee steun ik 28 goede doelen. 3 loten a 15,-inclusief JackpotVerdubbelaar L 2 loten a 15,-inclusief JackpotVerdubbelaar 1 lot a 15,-inclusief JackpotVerdubbelaar A-u.b. uw keuae aankruisen en verder invullen in blokletters. Deelname houdt in aanvaarding van hel reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Ledenservice, tel. 0900-3001500 (35 cpm). Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om eenmaal per maand de inleg voor de maandelijkse trekking en eenmaal per jaar voor de Extra Trekking van nevenstaande rekening af te schrijven. I NATIONALE I de heer Naam: Bel mij bij een prijs f boven 10.000,- L LOTERIJ! www.postcodeloteru.nl

Holtens Nieuwsblad | 2001 | | pagina 6