|ÉËii j 98! Actuele informatie via www.rijssen.nl en www.holten.nl Overzicht gemeentelijke veranderingen per 1 januari 2001 n Orchideeën zorgen voor extra accen :i Dynamisch bouwen naar eigen ontwerp AGRINBO HOLLAND UW PARTNER ilSsL DONDERDAG 28 DECEMBER 2000 Gemeentehuizen Rijssen en Holten geslotentussen kerst en 2 januari 2001 De huidige gemeentelijke organisaties van Rijssen en Holten zijn tot 2 januari 2001 11 uur gesloten, voor pu bliek. De sluiting is het gevolg van interne (computer- en huisvestings)aanpassingen. Uitsluitend voor aangifte van geboorte en overlijden kunt u in deze periode bij de afdeling burgerzaken in Rijssen terecht op werkdagen van 9.00 -10.00 uur. In Holten kunt u hiervoor telefonisch een afspraak maken via tele foonnummer 373838. De huidige gemeente Rijssen heeft een eigen website op het wereldwijde net (internet). Onder www.rijssen.nl kunt u informatie vinden over de gemeentelijke organisatie, over de culturele en maatschappelijke voor zieningen en de bezienswaardigheden. Verder zijn er verwijzingen naar diverse Rijssense bedrijven en organisaties en kunt u op de website terecht voor het meest ac tuele nieuws. Ook voor achtergronden en nieuws bent u op de website aan het goede adres. Tevens is er aandacht voor de ge meentelijke herindeling. De huidige ge meente Holten kent sinds januari van dit jaar een eigen website. Hier treft u met name gemeentelijk nieuws aan. De website is te vinden onder www.hol- ten.nl Het samengaan van de ge meenten Rijssen en Holten betekent dat er het een en ander verandert binnen de gemeentelijke organisatie. Dit heeft ook gevolgen voor u als burger. De belangrijk ste veranderingen staan op deze paginas globaal voor u op een rijtje. Medio/eind ja nuari ontvangt u van de nieuwe gemeente bovendien huis-aan-huis een tussen tijdse, tijdelijke gemeen- tegids. Adres nieuwe gemeente De nieuwe gemeente heeft twee locaties, een hoofdloca tie te weten het gemeen tehuis van Rijssen en een tweede locatie, het voorma lige gemeentehuis van Hol ten. Het postadres van de nieuwe gemeente is: Postbus 244, 7460 AE Rijssen. Het postadres (postbus 13) van de huidige gemeente Holten vervalt hiermee. Het bezoe kadres van de hoofdlocatie is: Schild 1, 7461 DD Rijs sen. Het bezoekadres van de tweede locatie is: Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Het telefoonnummer van de gemeente Rijssen is: 538111fax 538222, e-mail gemeente@rijssen.nl Omstreeks maart 2001 veranderen alle telefoon nummers van de gemeen telijke instellingen en dien sten. U wordt hierover zo spoedig mogelijk geïnfor meerd. De openingstijden van beide locaties zijn: maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 12.15 uur en op donderdag avond van 18.00 tot 19.30 uur. Huisvesting nieuwe ge meente Het gemeentehuis van de nieuwe gemeente is geves tigd in Rijssen. Inwoners kunnen hier terecht voor ge meentelijke producten, dien sten en informatie. De inwo ners van Holten behouden de mogelijkheid zich voor enkele gemeentelijke dien sten en producten te wenden tot het huidige gemeen tehuis van de gemeente Hol ten. Hier is onder meer het Holter Informatiepunt (HIP) alle producten en diensten waar u als burger mee te maken hebt, zijn onderge bracht. Het gaat om de sec tor dienstverlening en de sector ruimte. Bij de sector ruimte zijn de volgende werkvelden ondergebracht: groenon derhoud, riolering, aanleg en onderhoud wegen, verkeerszaken, ruimte lijke ordening en volks huisvesting, afval, milieu, bouwvergunningen, reini ging, grondzaken, ruim telijke ordening, wegen enzovoort. Bij de sector dienstverle ning zijn de volgende werkvelden onderge bracht: belastingen, wel zijn, onderwijs, burgerza ken, sociale zaken, huur subsidie, uitkeringen, Centrum Werk en Inko men, Wet Voorziening' Ge handicapten en het Holter Informatiepunt onderge bracht. 1 Daarnaast is er nog de concernstaf met daarin onder meer financieel be heer en beleid van de ge meente. 1 Tot slot zijn er twee stafaf delingen bestuurs- en ma nagementondersteuning (voorlichting, secretariaat van het college enzovoort) en brandweer/rampenb estrijding. Andere organisatiestruc tuur De gemeente Rijssen kent straks een andere organi satiestructuur, waarbij de dienstverlening en de klant gerichtheid nog meer cen traal staan. De organisatie van de gemeente is geba seerd op het zogenoemde sectorenmodel nieuwe stijl. Dit betekent dat producten die met elkaar samenhan gen zijn samengebracht in één sector. Daarnaast is er sprake van twee ondersteu nende stafafdelingen De nieuwe gemeente Rijssen kent twee sectoren waarin Om een rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens Nieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) - Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 19.92 f 6.64 o Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing ïn ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) In de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende:l verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldig de bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Datum -Handtekening rekeninghouder:- Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50 k oostelijke weekbladpers bu I KENNISMAKING- RELATIE 0906.50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland Ik zoek een man met leuke ideeën, een lieve uitstraling, eerlijk en oprecht. Ikzelf ben een jonge slanke vrouw met lang haar uit Noord-Holland. Ik hou o.a. van theater. Info Boxnummer: 314250.(1gpm) 0906.50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland Vader van 2 zoontjes zoekt een serieuze relatie met een vrouw uit het Noorden van het land. Lijkt het je wat? Laat iets van je horen op; Boxnummer: 738918 (Igpm) I DIVERSEN HOUTWORM-BOKTOR? laat uw bezit onze zorg zijn! Vooralle ongediertebestrijding. GHN - tel. 038-3866733. 8 MEDEDELINGEN Opening 10e vestigin EUROPA PARKET. Om dit te vieren vele acties ,v. lamel- en massief parket, v.a. f 29,95 p/m2 Inl: 0342-491919 www.europaparket.nl S HUISDIEREN Uw hond bang voc VUURWERK? Breng hem of haar naar Dierenpension Wansink Tel. 0548-363794. Rundvee-, varken- en pluimveestallen Bewaarplaatsen Maneges/loodsen Bedrijfshuisvesting Wij verzorgen ook al uw vergunningen I Gildenweg 2 - Postbus 55 7640 AB WIERDEN Tel.: 0546-570285 Fax.: 0546-570183 X HOLLAND BV Orchideeën blijven fascineren. Ze zijn van een on gekende exotische schoonheid. De variatie in bloemvormen en bioemkieuren is groot. Orchideeën zijn ook prachtige kamerplanten. Vooral in het 'rijke' interieur mogen ze eigenlijk niet ontbreken. Met hun prachtige bloemen kun nen ze voor een extra accent zorgen. Orchideeën zijn er in al lerlei soorten en maten. Het aardige is dat ze het imago hebben om pe perduur te zijn, maar dat al lang niet meer zijn. Een van de bekendste orchideeën met stevig aanvoelende bloemen in het wit, roze, geel en groengeel Is Cymbidium. Deze plant die van nature voor komt in Maleisië, Japan, India en Madagascar, heeft een mooi volle toef van leerachtig blad. Dat maakt deze orchi dee, die wel een meter hoog kan worden, ook na de bloei de moeite waard. Phalaenopsis toont sier lijke bloemen in het zachtroze, hardroze, li- laroze en zuiver wit. De bloemen, het lijken wel vlinders, staan op lange stelen. Van nature komen deze orchideeën voor in Maleisië, Philippijnen en Australië. Phalaenopsis is een zogenaamde epi- fyt, een orchidee die in bomen groeit. De bloemen van vuyl- stekeara-hybriden staan op stengels die wel 75 centimeter hoog zijn. De bioemkieuren varië ren vn zacht oranje met roze tot rozerood met geel. Deze orchidee komt goed tot zijn recht op een laag plantentafeltje. Ódlatë© ipQuaftu Orchideeën vragen een lichte plaats met een temperatuur die varieert van 20 tot 28 graden Celsius. Ze moeten regelmatig water hebben, het liefst onthard (gekookt) wa ter op kamertempera tuur- Tijdens de groei wordt eens in de veertien da gen plantenvoeding In de winter, de rustpe riode van orchideeën, kan de temperatuur la ger zijn. Orchideeën stellen prijs op hoge luchtvochtig heid. Sproei daarom regelma tig met onthard water en hang bakjes water aan de verwarming om de luchtvochtigheid te verhogen. S' Orchideeën zoals deze Cymbidiums zijn rijk bloeiende ka merplanten die het interieur een exotisch accent geven.

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 10