CRAZY WW cÊ WWt Handbalsters pakken in spannende strijd tegen Wesepe opnieuw punt fl< JEN bij: Hetzipjwerr 29 NOVEMBER GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN Meer informatie? rfii Open: Ma taZa I NOG 3 WEKENLANG! 9 films huren voor 9 dagen geen 30,- Zondag Uu-lQu y Nieuw dieet y mm 'ill HI I I DONDERDAG 23 NOVEMBER 2000 HO 6 Hoe GROOT is EUROPA PARKET? Op weg naar een gemeente! Op 1 januari 2001 is het zover: de gemeen ten Rijssen en Holten worden samengevoegd tot één gemeente. De nieuwe gemeente gaat dan echt van start. Ge meentelijke herinde ling raakt de be stuurders en medewer kers van de gemeen ten, maar ook de inwoners ervan. Er moet nog een groot aantal zaken geregeld worden om u ook straks goed van dienst te kunnen zijn en blij ven. Het bestuur en medewerkers van Rijs sen en Holten zijn hier inmiddels hard mee be zig. Herindeling is een pro ces dat gepaard gaat met veranderingen. Waar kunt u straks uw paspoort halen of een bouwvergunning? Wat gebeurt er met de tarie ven van gemeentelijke belastingen? Waar kunt u trouwen of uw pasgeboren kind aan geven? Maar ook de or ganisatie van het amb telijk apparaat en de huisvesting zijn be langrijke onderwer pen. Via deze extra gemeen telijke pagina(s) willen wij graag alle inwo ners, verenigingen, be drijven en andere orga nisaties informeren over de herindeling. Op deze paginas kunt u onder meer lezen over de aanstaande verkiezingen op 29 no vember de benoe mingsprocedure van de nieuwe burgemees ter en over de huisves ting van het gemeen- tepersoneel. Dit Herin- delingsnieuws verschijnt eens in de veertien dagen tot 1 ja nuari 2001. PZcy T 'No O Nog nooit waren gemeenteraadsverkiezingen zó belangrijk Oproep aan alle inwoners van de gemeenten Rijssen en Holten om te gaan stemmen. Voor meer informatie over de herindeling kunt u contact opnemen met de gemeente Rijssen, tele foonnummer 0548- 538111 of met de ge meente Holten, telefoon nummer 0548-373839. Geachte inwoners Op 1 januari 2001 worden de gemeenten Rijssen en Holten samengevoegd tot één gemeente. Op woensdag 29 november zijn er daarom als gevolg van de her- indehng gemeenteraadsverkiezingen. Deze tussentijdse verkiezingen zorgen er voor dat de raad voor een langere periode dan gebruikelijk wordt gekozen. De nieuw gekozen raadsleden zullen namelijk geen vier jaar in de raad zitting heb ben, maar ruim vijfjaar. Een dergehjke lange bestuursperiode maakt dat de huidige verkiezingen langer invloed hebben dan na enige andere gemeen teraadsverkiezing. Het zorgvuldig kiezen van uw vertegenwoordiger is daarom meer dan ooit van belang. We moeten er immers ruim vijfjaar mee verder! Uw stem gaat dus lang(er) mee! Maakt u daarom gebruik van uw democratisch recht en breng uw stem uit op woensdag 29 november 2000. Hoogachtend, de burgemeester van Rijssen, E. van Voorden de burgemeester van Holten N. Gerzee In de thuiswedstrijd tegen koploper heeft de handbalafde ling van SV Holten in een zeer spannende wedstrijd opnieuw een punt weten te pakken. Holten startte weliswaar met een kleine voorsprong, maar zag daar na Wesepe de sterkere ploeg wor den die ook verdiend voor kwam met 4-7. Holten kromde de rug en W-ist mede dankzi] drie sirafworpen van Maaike l.ccncn bij rust tot 9-9 gelijk te komen. Na rust nam Holten aanvankelijk een voorsprong, (13-11) maar zag die door enkele onnodige vcrdc- digingsfouten weer omkeren in een achterstand. Bi) 17-17 na onder andere enkele goede reddingen van kecpster Jolanda Paalman, stonden beide teams met nog een kleine vijf mi nuten te spelen weer gelijk. Wesepe kwam met enig geluk op nieuw voor met 17-19, maar de inzet van de Holtensc dames bracht ze alsnog de verdiende ge lijkmaker met nog 26 seconden op de klok. Eindstand 19-19. Door de zege staat Zwolle 2 nu op kop. Komend weekeinde speelt Holten uit tegen Raaltc. Geen gemakkelijke tegenstander, maar een wedstrijd waar mis schien weer eens twee punten te behalen zijn. Heren 2 boekte een ruime zege om HCW Winterswijk. Holten was over de hele breedte sterker en stond bij rust al met 12-3 voor. Ook na rust kregen de gasten wei nig kansen. Holten bleef aanval lend goed combineren en liep zo uit naar de ruime 19-10 ovcrwin- ning. Scores: Carlos 'lempelman Meino v. Beek 4; Ton Muller 3; Vincent Rustcbicl, Erik Kraan, Nico Vorst 2; Mcnno Kocrsc 1 Dames 2 boekte een ruime zege- op Avanti 2. Holten leidde bij rust al afgetekend met 8-2. Ook na rust ging Holten goed door en kwam een keurige 5-7 overwin ning op het scorebord. Heren 2 speelde weer een prima eerste helft tegen Avanti en stond verdiend met 11-11 gelijk. Na rust brak het gebrek aan wissels op en moest Holten door een blessure een kwartier met 5 man spelen. Dat was iets te veel van het goede en ondanks enkele fraaie doel punten van Holtcnse kant ging de wedstrijd met 18-28 verloren. Scores: Tristan Dorlas 9; Andy de Jong 4; Eabian Dorlas, Jan Victor Dorlas 2. Meisjes A leverde een huzaren stukje tegen Dijkoraad Kwiek.' Tot tweemaal toe kwam Holten met vijf doelpunten achter. Na de rust met 5-6 kwam Holten met 6- 11 achter. Een perfecte inhaalrace leverde Holten met een 13-13 eindstand. Meisjes B 1 kon het niet bolwer ken tegen Boerhof/ Hceten. Dit team met maar liefst zes speel sters uit de afdclingssclectic in niveau betreft ho< haar midden, was voor Holten niet in hun klasse. Na een 0-12 een maatje te groot. Via 6-13 bij achterstand bij rust deed Holten rust werd het een 11 -22 nederlaag, er alles aan om een ere treffer te Meisje B 2 trof in Voorwaarts 3 scoren. Dat lukte ruim, want de- een te sterke tegenstander. Wat eindstand werd 4-21. U weel natuurlijk dal Europa Parket hel grootste en meest vooruitstrevende parketbedrijf van Europa is 2] heeft eigen fabrieken in Nederland en Duitsland. Behalve het plaatsen van kwaliteitsvloeren. levert zij ook zeer voordelig parket voor de Doe 't zeiver in de betere kwaliteit In verband met de opening van een nieuwe vestiging n Wormeveer bieden wij u het volgende aan' Beuken stroken 22 mm Maple brede massieve Planken 22 mm In onze toonkamers bieden wij u de keus uit meer dan 200 mogelijk heden. Vestigingen in Bameveld, Bleiswijk, Boxtel, Drachten, Dordrecht, Neede, Nieuw Vennep, Utrecht, Roosendaal en Wormerveer. www.europaparket.nl Bornerbroeksestraat 28a Almelo tel. 0546 - 538235 Alléén tegen inlevering van deze advertentieAktie loopt t/m 15 december 20001 I HUISHOUDELIJK PERSONEEL Gevr.: huish. hulp, 2 ochtenden per week. Reacties 06.53292178. S-Ï-X&' KENNISMAKING- RELATIE 0906.50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland Hoi allemaal! Ik ben een slanke, donkerblonde vrouw van 26 en zoek lieve vrienden om mijn vriendenkring uit te breiden. Ben jij intelligent, houdt jij van een goed gesprek en een glas rode wijn? BEL!! Boxnummer: 270069. (1gpm) 0906.50.50,573 Bel de contactlijn Oost Nederland Ik vrouw 52, jeugdig en romantisch en met brede belangstelling. Ik wandel en fiets graag en zoek dito man die lief en betrouwbaar is. Boxnummer: 202997 Clgpm) MEDEDELINGEN "Nieuwe vestiging EUROPA PARKET. Om dit te vieren talloze acties b.v. lamelparketen massief parket (14-22 mm) voor f 29,95 p/m2 EUROPA PARKET" Herbalife gold Gegarandeerd 2 kilo per week Ineke Schot Onafh. Herbalife distr. 0548-36 63 33 WONINGINRICHTING- MEUBILAIR Grenen kasten- donker eiken inboedels en kringloop artikelen, Molenstraat 10, Bathmen.0570-541230. I DIVERSEN Te koop: geïmpregn. plankhout, hardhouten palen en planken. Betonplex bruin en groen en groene Houtbedrijf Koopman, Dijkerhoek. 0548-361404 HOUTWORM-BOKTOR? aat uw bezit onze zorg zijn! j Vooralle ongediertebestrijding. GHN - tel. 038-3866733. I SINT EN PIET Wiltu Sinten Piet2,3of5 december aan Huis. Bel. 0548-367858. Te huur Sinterklaas en zwarte Piet kleding. H. Paalman. Tel. 0548-364700. t I o raketjes /oor Hottens FT'-H" j 1 Ny? De Zakenqids Om een rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens Nieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) - Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 19.92 f 6.64 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende: verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldig de bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Postbanknr.: II111III banknr1I1L_111I11 Datui Handtekening rekeninghouder:. Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50 k oostelijke ujeekbladpErs bu

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 6