Koele' spierhersteller werkt binnen vijf minuten Cl r nieuws ezon ÜlHA Grapefruit slank: voor 30-plussers die snel willen afvallen Last van spieren of gewrichten? Krachtige appelazijn afslank- capsule zorgt voor perfect figuur Gerichte weerstand door zink in een zuigtablet Ostrin geeft een zee aan energie Kriebelhoest komt altijd onverwacht Onderzoek wijst uit: SnurDim helpt tegen snurkoverlast Daro-lan Retard Capsules Niet hoesten, maar lekker slapen en werken Wartner, nu nog eenvoudiger in gebruik Met reuma hoef je niet alleen te staan Vannacht genieten van een lange nachtrust? Benecol bereiding met yoghurt! Fysiotherapeut Röben over China Balsem "Veel mensen tobben onnodig lang met stijve en pijn lijke spieren. De reden daarvan is, dat ze de verkeer de spierolie gebruiken. Deze preparaten verwarmen, waardoor de doorbloeding van het spierweefsel ge blokkeerd wordt. Na een kwartier zal de spierpijn dan ook in alle hevigheid terugkeren. China Balsem werkt echter volgens het eeuwenoude, maai' zeer logische principe van verkoeling. Daardoor geeft deze verbe terde spierhersteller al binnen vijf minuten een resultaat." Aan het woord is fysiothera peut Röben uit Volendam. Hij wijst nadrukkelijk op het zin loze effect van verwarming bij spier klachten. "Daardoor wordt het bloed uit het bescha digde spierweefsel getrokken", legt hij uit. "Na een kwartier is de doorbloeding van het spier weefsel zo slecht geworden, dat vocht en afvalstoffen niet meer kunnen worden af gevoerd. Deze gaan zich opho pen en vervolgens pijnlijk tegen de zenuwuiteinden aan drukken." Verbeterde doorbloeding China Balsem is de eerste spierhersteller met een ver koelende dieptewerking. Deze formule wordt vervaardigd uit 18 Oosterse kruiden, die al vele eeuwen door Chinese art sen worden toegepast om spierklachten te behandelen. "De balsem koelt de spieren di rect af Daardoor wordt er juist extra bloed naar het spier weefsel getransporteerd. Afvalstoffen en vocht kunnen zo optimaal uit de spieren wor den afgevoerd, zodat pijnlijke ophopingen in het spierweef sel worden voorkomen. De verbeterde doorbloeding zorgt daarbij ook voor een verhoogde aanvoer van zuur stof en eiwitten. Deze heeft het beschadigde spierweefsel hard nodig om zich weer vol ledig te kunnen herstellen. De verkoelende dieptewer king geeft binnen vijf minu ten een duurzaam resultaat bij spierpijn, stijve spieren en bloeduitstortingen", aldus fy siotherapeut Röben. China Balsem is verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reform huis. Een royale verpakking (90 ml) kost 34,95. Voor meer informatie: Distributie Care, telefoon 0900-2020091 of kijk op www.gezondheids- net.nl S E IV Mensen die de 30 zijn gepasseerd moeten een beetje op him eetgewoonten letten. Ze kunnen niet meer - zoals een twintigjarige - ongestraft alles eten. Ze komen snel ler aan omdat hun lichaam minder snel voedingsvet- ten afvoert. Dit komt doordat er steeds minder lipase in de darmen aanwezig is. Dit vetverbrandende enzym zorgt er op jonge leeftijd voor dat we 'alles kunnen eten zonder een grammetje aan te komen'. supergeconcentreerd extract van een maand te vroeg geoog ste grapefruits verwerkt. Op dat tijdstip is het lipase-gehalte in deze citrusvrucht namelijk het hoogst. Grapefruit Slank brengt het niveau van vetver brandende enzymen fiks om- ~"~J hoog. De vetten in uw voe- I ding worden vollediger en veel sneller verbrand. Er ont- staat minder vetweefsel én u valt kilo's af. In het spijsverterings proces speelt lipase de absolute hoofdrol. De stof wordt in de dar men door goedaardige bacteriën aangemaakt. Na ongeveer het dertigste levensjaar neemt de productie van lipase langzaam maar zeker af. Het gevolg is dat voedingsvetten zich ophopen m de vetweefsels van het lichaam, waardoor het gewicht toeneemt. Een effectieve manier om slank te büjven is door het lipase-ge halte in het lichaam op een jeug dig peil te houden. Bijvoorbeeld met Grapefruit Slank. Verjonging In deze nieuwe afslanker zit een Geen honger Grapefruit Slank is verrijkt met appelazijn, kelp en vitamine B6, waardoor het sneller werkt. Bovendien bevat het zorgvuldig geselecteerde kruiden die het hongergevoel verminderen en de spijsvertering van koolhy draten verbeteren. Omdat u drie gewone maaltijden per dag mag blijven eten, is de kuur voor iedereen gemakkelijk vol te houden. Grapefruit Slank is dus dé revolutionaire afslanker die met name is afgestemd op dertigplussers. Voor meer in formatie: 0900-202 00 91 of kijk op www.gezondheidsnet.nl Kijk op www.gezondheidsnet.nl Appelazijn geldt el vele eeuwen als de beste remedie tegen overgewicht. Het blokkeert de vet- vorming en breekt '/et af, zodat voedingsvetten niet woroen opgenomen door het lichaam. NuSlank Appel Chroom bevat maar liefst 750 mg appelazijn. Deze hoge concentratie zorg! ervoor, dat slechts 1 capsule per dag voldoende is voor snel gewicnts- verlies Naast appelazijn bevat deze afsiankcapsule ook chroom en ..j vitamine B. Het mineraal chroom - dat 24 uur in het lichaam actief blijft - remt de honger en vermindert de trek in zoetigheid. Vitamine t tv B geeft een algehele ondersteuning aan het afslankproces. Appelazijn ontsla kkend stimuleert de stofwisseling bevordert de spijsvertering verhoogt de vetverbranding bevordert de omzetting van vetweefsel in lichaamsenergie Chroom vermindert de trek in zoetigheid vermindert het hongergevoel stabiliseert de bloedsuikerspiegei KORTINGSBON Ka Slank Appel Cmoöm Voer t wiplktin? krtjjtt a jttn 29,95 nut slechts 24,95 KORTINGSBON Dorpstraat 10. Holten Keizerserf 32a Nijverdal Juist tijdens de koude en natte maanden ben je gebaat bij een optimale weerstand. Dan is direct gebruik van zink in een zuigtablet een goede tip. van Strepsils huil wetenschap pelijke achtergrond opnieuw gebruikt. Lees meer op www.gezondheidsnet.nl Gerichte weerstand Zinc Defence is zo'n zuigtablet en bestaat uit zink en vitamine C. Zink heeft een celbescher- mende werking en vitamine C verhoogt de weerstand. Het unieke van Zinc Defence is dat beide stoffen zijn verwerkt in een zuigtablet, waardoor de ac tieve stoffen langer in de mond en keelholte aanwezig büjven. "Welke moeder heeft er geen druk bestaan?" Het gébruik van gerichte weer stand in een zuigtablet is ontwikkeld in Amerika en heeft daar een zeer grote vlucht genomen. Juist in het land waarbij het leven ondanks alles j gewoon doorgaat, laten mensen J hun drukke werkzaamheden niet in de war schoppen. Vooral mensen met een druk bestaan gebruiken dit soort producten. En zeg nou zelf: welke moeder van jonge kinderen heeft er nou geen druk bestaan? Van de makers van Strepsils De kennis van de makers van Strepsils heeft ervoor gezorgd dat Strepsils al jaren bekend staat als betrouwbaar genees middel dat wel zo'n beetje door iedereen gebruikt wordt. Ditmaal hebben de makers maiOHOE VtUmOORDING: mSSA'MUM POSIBUS 262 3740 AG BMPII Zinc Defence, om vrijer te ademen door de neus! Sinds kort is er een nieuw middel bij drogist en apotheek ver krijgbaar: Zind Defence, van de makers van Strepsils. Juist tij dens de koude en natte maanden zou je je wat beter willen voe len en wat vrijer door je neus willen ademen. Dan is direct ge bruik van Zinc Defence een goede tip. Het bestaat uit zink en vitamine C en is geschikt ge maakt voor een zuigta blet. Deze vorm van ge richte weerstand helpt je vrijer door de neus te ademen. Voor meer in formatie: Boots Healthcare B. V.tel. (035) 699 30 40. NuSlank Appel Chroom Ostrin is een voedingssupplement dat een bron van energie is voor üchaam en geest. De basis voor dit unieke product is sterk U^T OIIV T geconcentreerd oesterextract, één capsule PiIIQ fin komt overeen met circa 25 verse oesters! Daarnaast bevat iedere capsule ook nog eens ginseng, taurine, zink en vitamine B3. Ostrin is hierdoor rijk aan vitaminen, mineralen en aminozuren. Het is ideaal voor sporters en degenen die extra energie kunnen gebruiken; üchameüjk (taurine) of geesteüjk (ginseng). Verkrijgbaar bij drogist, reformwinkel of apotheek. Remark Consumentenlijn: 090O - 111 222 3 0.25 0,55 per minuut). Kriebelhoest komt altijd onverwacht en wordt door ie dereen als zeer hinderlijk ervaren. Gelukkig is er Daro-Mefan. Deze kleine tabletjes zijn ideaal bij kriebel hoest en gemakkelijk mee én in te nemen. Handig voor onderweg, in de bureaulade of als er geen water bij de hand is. Daro- Mefan is geschikt voor volwasse nen en kinderen vanaf 2 jaar. Lees voor gebruik de bijsluiter. Verkrijgbaar bij drogist of apo theek. Daro Consumentenlijn: 0900 - 111 222 3 0.25 If 0,55 per minuut). gebruik Volgens het internationaal medische vaktijdschrift 'Sleep and Breathing' is uit een door hen gepubliceerd dubbelblind placebo-gecontroleerd onderzoek aange toond dat de SnurDim formule écht helpt r SnurDim is het eerste homeopathische ge- neesmiddel tegen snurkoverlast. Maar üefst 40% van de mannen en 20% van de vrou wen snurkt! Gevolgen hiervan: vermoeid heid. irritatie en zelfs relatieproblemen! Met SnurDim tabletten worden binnen 10-14 dagen al hoorbare resultaten geboekt. Het is 100% natuurüjk, veroorzaakt geen aller gische reacties en kan in combinatie met an dere geneesmiddelen worden gebruikt. Lees de bijsluiter. Verkrijgbaar bij drogisterij, reformzaak en apotheek Bel de Infolijn: (0341) 4.2 76 26 Niets is zo vervelend als een kriebelhoest. Gelukkig is er Daro-lan Retard. Deze hoestcapsules zorgen ervoor dat u minstens 8 uur lang ongestoord kunt slapen of werken. Daro-lan Retard is uniek omdat de werkzame stof in kleine porties vrijkomt. U krijgt dus niet de hele dosis ineens, maar verspreid over nacht of «dag. Daro-lan Retard capsules zijn geschikt vanaf 12 jaar. Bij apotheek of drogist. Lees voor gebruik de bijsluiter. Meer info: Daro Consumenten- Üjn 0900-111 222 3 0.250,55 p/m). Door de nieuwe spraykop en kleinere schuim pjes is Wartner nog eenvoudiger in gebruik voor het effectief verwijderen van wratten. Voorheen was de enige methode die goed en snel werkte de stikstofmethode van de huisarts Omdat Wartner op dezelfde manier werkt, is het bij de meeste wratten even effectief Met Wartner bevriest u de wrat en na 10 dagen valt deze van de huid. Makkelijk en eenvoudig voor u en uw kinderen. Verkrijgbaar bij drogist en apo theek voor 16,95. "Het begon bij mij jaren geleden met een knie die op een morgen opeens ontzettend pijn ging doen en zó opzwol dat m'n spijkerbroek er niet meer overheen kon. Wekenlang wist de huisarts er geen raad mee. Hij stuurde me door naar de reumatoloog. Nog dezelfde dag werd ik opgeno men in het ziekenhuis. In de weken daarop werd van alles geprobeerd, maar niets hielp echt." Carolien van Gorssel (36) denkt niet graag terug aan die tijd. "In de twee jaar die volgden ging het steeds slechter met me. Tot in Nijmegen in het ziekenhuis bleek dat ik de ziekte van Bechterew had, een reumatische aandoening waarbij di verse gewrichten ontstoken raken. Toen wist men einde lijk welke behandelmethode bij mij paste." Reuma, verzamelnaam Meer dan een miljoen mensen in Nederland hebben reuma. In to taal zijn er méér dan 200 ver schillende vormen van reuma. De meest bekende zijn: artrose, reu- matoïde artritis (RA), ziekte van Bechterew, jeugdreuma, weke delenreuma en jicht. Informatie en steun Zeker als de diagnose net is ge steld hébben mensen allerlei vra gen over de ziekte, de behande ling en hoe je met de ziekte kimt omgaan. Met al deze vragen kan men terecht bij één van de 106 Reumapatiëntenverenigingen Zij organiseren allerlei activitei ten gericht op informatie, gezel- ügheid en oefentherapie. Bovendien komen zij op voor de belangen van mensen met reuma. Caroüen: "In de negen jaar dat ik nu secretaris ben van een Reumapatiëntenvereniging heb ik veel meer zelfvertrouwen gekregen. Bovendien kom ik veel meer voor mezelf op. Binnen de vereniging heb ik een jonge rengroep opgezet. Daar ben ik best trots op. Ik hoop dat de ver eniging ook voor anderen veel kan betekenen." Voor meer informatie over een Reumapatiëntenveremging in uw omgeving of hun koepelor ganisatie, de Reumapatienten- bond, bel: 0900-2030300 (22ct. p.m.), op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur. Melatonine: krachtige batterij voor je biologische klok Wat is de beste manier om fit en jong te blijven? Een gezonde nachtrust. Als je slaapt wordt je batterij voor de volgende dag opgeladen en worden overal in je li chaam kleine herstelwerkzaamheden uitgevoerd. Vanavond kan het eindelijk weer zover zijn. Dankzij de bekende Zwitserse slaapformule Melatomatine. Je üchaam is uitgerust met een biologische klok, die je dag- en nachtritme regelt. Als het tijd wordt om te slapen, treedt dit mechanisme in werking. Je ü- chaam gaat dan melatoni ne aanmaken. Dat is de stof die er voor zorgt dat je slaperig wordt. Tijd dus om naar bed te gaan. Bij veel mensen kan deze biologische klok soms van slag raken. Bij stress, als je verdriet f3 hebt of in spannende en drukke tijden bijvoorbeeld. Maar ook als je een interconti nentale vüegreis achter de rug hebt of in ploegendienst werkt. Tévens kan, wanneer je ouder wordt, de lichaamseigen aan maak van melatonine teruglo pen. Gelukkig is er een goede oplossing voor wakker üggen. 30 nachten goed slapen De uitgekiende Zwitserse slaap formule Melatomatine kan na- meüjk in al deze gevaüen uit komst bieden. Deze tabletten be vatten de werkzame stof mela tonine. Dit maakt het mogeüjk om zelf te bepalen wanneer je gaat slapen. Probeer Melatomatine vannacht maar eens uit. Het helpt écht. Aanbevolen wordt om twee ta bletten twee uur voor het slapen gaan in te nemen. Aan Melatomatine is bovendien Bètacaroteen en vitamine C plus E toegevoegd, welke zor gen voor een goede opname van de melatonine in je üchaam. Bovendien beschermen deze vi tamines de gezonde cellen en weefsels van je lichaam. Een verpakking voor 30 nachtjes goed slapen kost 29,95. Voor meer informatie: Distributie Care, tel. (0900) 2020091. Of kijk op www. gezondheidsnet.nl Dankzij de Medima-schouderwarmer kan ik weer zelf boodschappen doen. Tul 14% verlaging van lirl 'slechte' clioleslrrolgeliatjz Een frisse bereiding met yoghurt, rijk van smaak en met echte stukjes fruit in de heerlijke smaken aardbei, kers en abri koos. Dat is de nieuw ste toevoeging aan de succesvoUe cholesterol verlagende Benecol- Ujn. De vetarme (0,7%) Benecol bereiding met yoghurt kan heel mak kelijk worden ingepast in het dagelijkse voedingspatroon en betekent meer keuze en variatie. Ontdek zelf hoe Benecol echt kan helpen bij de verlaging van het cholesterolgehalte. Voor meer info: 0800-0225428 (tijdens kantooruren). Speciaal voor mensen die last hebben van stijve spieren of gewrichten heeft Medima een uitgebreid assortiment warmte-isolerende bodypro tectors: schouder-, rug-, knie- warmers en bedsokken Zachte, huidvriendelijke an gorawol is daarbij het basis materiaal. Medima-bodypro- tuurlijkc manier en zorgen precies op de |uiste plek voor een verzachtende, weldadige warmtewerking Ze kunnen 24 uur per dag worden ge- zolang als nodig is De ideale materiaalmix be staat naast angorawol uit stevige schapenscheerwol en onverslijtbare synthetische vezels. Elastische delen ga randeren een uitstekende pasvorm en aangenaam draagcomfort. Dorpstraat 10, Holten Keizerserf 32a Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 12