122322125221^ kartetiik dank ,/r mmiiMk Hoofdstembureau verplaatst Keunefeesten potten 1666 Nieuw gezicht voor nieuwe gemeente J5—-- m Gemeentehuis nieuwe gemeente staat in Rijssen Ruime zege waterpolo Holten Random Access Banking bij Rabobank Holten Bfjffil bbbi DONDERDAG 9 NOVEMBER 2000 Het stadhuis van Rijssen wordt verbouwd in verband met het huisvesten van alle ambtenaren van de nieuwe gemeente. Dit betekent dat het hoofdstem- bureau in verband met de verkiezingen op 29 november is verplaatst van het Rijssens stadhuis naar de Learkamer van de Hervormde kerk aan t bchild De tweeduizend Rijssenaren die via hun oproepingskaart gevraagd wordt te stemmen in het stadhuis, kunnen dus in de Hervormde Kerk tegenover het stadhuis hun stem uitbrengen. Ook in verband met de verbouwing van het stadhuis heeft het politiek cafe, de verkiezingsavond, voor alle inwoners van Rijssen en Holten op 29 novem ber plaats in het Parkgebouw te Rijssen en niet in het stadhuis. Igk Het gemeentehuis van de nieuwe gemeente staat in Rijssen. Dit heeft de stuur groep herindeling, met daarin onder meer de beide huidige burgemeesters, be sloten. Dit betekent dat de ambtenaren van de nieuwe gemeente vanaf 1 januari 2001 werken vanuit het ge meentehuis te Rijssen. Het uitgangspunt hierbij is het bestuur (college van burge meester en wethouders en gemeenteraad) en de ambte naren onder één dak te huis vesten. Om alle medewerkers van de beide gemeenten op vanaf 1 januari een werkplek te ge ven, wordt het huidige stad huis van Rijssen de ko mende tijd aangepast. Bo vendien komen er rondom het stadhuis tijdelijk zoge noemde kantoorunits te staan, waar diverse afdelin gen hun werkplek hebben. In totaal moeten zon 175 me dewerkers ge(her)huisvest worden. Definitieve huisvesting De definitieve huisvesting van alle ambtenaren komt eveneens in Rijssen. Dit kan resulteren in verbouw van het huidige stadhuis of in nieuwbouw op een locatie in de nabijheid van het station. De nieuwe gemeenteraad neemt hierover een besluit. Holter informatiepunt In Holten blijft na 1 ja nuari 2001 een loketfunc tie in het huidige gemeen tehuis bestaan, waar in woners bijvoorbeeld een paspoort of rijbewijs kun nen halen Ook het Holter Informatiepunt blijft in het gemeentehuis geves tigd. Hier kunnen inwo ners informatie krijgen over wonen. werk. zorg en uitkeringen. Boven dien blijft het mogelijk in Holten te trouwen. De nieuw te vormen gemeente krijgt ook visueel een nieuw gezicht. Het gaat hier om een zogenoemde nieuwe huisstijl en een nieuw logo/beeldmerk. De huisstijl van Holten en Rijssen bestaat nu uit diverse kenmerken: de kleuren rood en blauw voor Rijssen en de kleur groen voor Holten. Daar naast kent Rijssen het huidige logo (de gestileerde R1 en Holten de groene heuvel en de boompjes. Deze twee huisstij len worden vervangen door een geheel nieuwe vormgeving die terugkomt in alle brieven, folders en brochures enzo voort van de nieuwe gemeente. Een extern bureau ontwerpt de nieuwe huisstijl. De nieuwe gemeenteraad spreekt zich volgend jaar uit over een nieuw gemeentewapen. Holten - Twee waterpoloteams hebben afgelopen zaterdag een thuiswedstrijd gespeeld in Raalte. Het tweede herenteam nam het op tegen \YZC uit W'ijhc. Al vlak na de start wisten de heren al door te breken en te scoren en even daarna weer en gevolgd met het derde doelpunt. Toch door wist WZC ook te scoren en even hier na gingen beide teams na elkaar in de fout en beiden profiteerden hiervan: 4-2. In de tweede periode werd het een beetje saai, wellis waar scoor de Twenhaarsvcld drie keer maar verder was het wachten voor be ter spel in de derde periode. I lier werd beter gespeeld en ook ges coord: 9-3 De laatste periode was ook saai. Ondanks dat gingen de Holtcrnarcn met de overwinning van 11-4 en twee punten naar huis. Het damesteam had een inhaal wedstrijd tegen Dcltasteur en sloot de eerste- periode af met 2-0 terwijl Deltastcur in de tweede helft de stand afmaakte met 2-1 De derde periode ging het om en om beide teams deden niets onder voor elkaar en samen sloten het af met 4-4. In de vierde en laatste periode was het een zaak wie de meeste kracht over had en het lot werd beslist in het voordeel van de dames van Twenhaarsvcld. Dcltasteur kwam er niet meer aan te pas en ging met een nederlaag terug naar Kampen want de 1 loltcrsc dames scoorden maar liefs vijf keer tot een stand van 9-4. www.brandgevaar.nl Wilt u meer weten over brandpreventie en wat u zoal kunt doen om uw eigen veiligheid te verbeteren, ga dan www.brandgevaar.nl. Holten - Steeds meer bank zaken verlopen via de digi tale snelweg. Dat heeft on der meer te maken met de veranderende wensen van de klant, aldus de Rabobank. „De consument van vandaag wil niet langer gebonden zijn aan plaats of tijd als het om bankieren of winkelen gaat. Ook regelt hij bij voorkeur zelf z'n zaken op een voor hem zo makkelijk mogelijke manier: via de telefoon of Internet. Met Random Access Banking speelt de Rabobank volledig in op deze behoefte", geeft de bank aan. „Het aan trekkelijke van Random Access Banking is dat onze klanten hun eigen bank altijd bij de hafid hebben", vult Jan ten Move, algemeen directeur van Rabobank Holten- Markelo, aan. „Dus ook 's avonds laat of bij voorbeeld als ze op vakantie zijn. Overal waar maar een te lefoon of Internetaansluiting is, hebben ze toegang tot onze bank. Om welke, bankzaken dan ook te regelen. Of om te webwinkelen. Want ook dat gaat met Random Access Banking sneller en makkelijker dan ooit. Klanten hoeven zich overigens over de veiligheid absoluut geen zorgen te ma ken. We maken als bank ge bruik van de meest solide be veiligingsmethoden, waardoor ze kunnen winkelen waar en wanneer ze maar willen. Graag wil ik benadrukken dat Random Access Banking een uitbreiding van onze dienst verlening is. Ben verhoging van ons serviceniveau om klanten nog beter van dienst te zijn. Persoonlijke dienstver lening blijft vanzelfsprekend mogelijk. Voor iedereen en voor alle bankzaken. Echter, met Random Access Banking krijgt de klant er een interes sante mogelijkheid bij." Om gebruik te maken van Random Access Banking heb ben klanten, naast een tele foon en Internetcomputer, de Rabox(r) nodig. Deze box omvat onder meer een per soonlijke DigiPass. Dar is een soort rekenmachientje dat el ke keer als men on line wil bankieren of winkelen, een persoonlijke beveiligingscode- aanreikt. Random Access Banking biedt tal van toepas singsmogelijkheden. Waarbij klanten zelf de keuze hebben hoe zij daarvan gebruik willen maken: via Internet, via de te lefoon of via beide middelen. Rabo Intcrnetbankieren kan vanaf elke plek waar een Internetaansluiting is. De klant surft naar de website van de Rabobank cn identificeert zich met behulp van zijn of haar DigiPass. Daarna zijn allé- bankzaken snel te regelen. Dus ook belcggingszaken, zo als de aan- of verkoop van aandelen, het raadplegen van beleggingsportefeuilles en bij voorbeeld het inwinnen van koersinformatic. Handig is dat deze informatie naar wens ontvangen kan worden via SMS of e-mail. Ook kunnen klanten zonder risico betalen in virtuele winkels. Met de persoonlijke DigiPass gaat dat net zo simpel en vertrouwd als betalen met een pin- code,. De totale promotie van de Keunefeesten 2000 is mede mogelijk gemaakt met steun van onze "promotors". W. Aaftink Rietdekkersbedrijf Leverink belasting en administratieadvieurs Holtense Handelsvereniging Boks-Oolbekkink assurantiën P.A.P. Loonbedrijven-Combinatie Gezamenlijke cafe's Steunenberg Schoenen BDO Accountants Adviseurs BMW-Oolbekkink Zwolle/Hoogeveen RABO BANK Holten/Markelo B.V.I.P.M. Artiesten/orkesten De Poppe Restaurant/zalencomplex Gemeente Holten All-Round Autobedrijven Holten AH Gall en Gall Zeeman Nieuwenhuis dranken Dommelsch bier Vincent Makelaardij H. A. Assurantiën T. EN H. Cleaning Oostelijke Weekbladpers ENKCO Slagerskwaliteit Namens de Keunefeestcommissie maar vooral namens de bezoekers van keunefeesten 2000 I WOONRUIMTE vraag Gezocht: \i omgeving Holten per jani Tel. 06.21283171. y I KENNISMAKING- RELATIE 0906.50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland Miljonair hoef je niet te zijn maar wel leuk, lief, aardig, spontaan, humoristisch en een beetje stoer. Ikzelf ben een vrouw 44 en echt meer dan de moeite waard! Boxnummer: 270309 doom). 0906.50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland he, waar ben jij? Man die mij gelukkig gaat maken' En ik hem! Ik ben Ingrid, 42 en ben zeker niet ontevreden over mezelf. Ik ben een tikkeltje kieskeurig, maar als jij het aandurft dan klikt het voor het leven. Boxnummer: 200516 (Igpm). I OPPAS GOB Holten vraagt 3 GASTOUDERS voor 3 baby's, 2 tot 3 dagen p.w. Info: di. morg., do. mid. Dorpsstraathuis "Boschkamp" Tel. 362755. I DIVERSEN y laat HOUTWORM-BOKTOR? bezit onze zorg zijn! j Voor alle ongediertebestrijding. i GHN - tel. 038-3866733 MEDEDELINGEN "Nieuwe vestiging EUROPA PARKET. Om dit te vieren talloze acties b.v. lamelparket en massief parket (14-22 mm) voor f 29,95 p/m2 EUROPA PARKET" Problemen met uw gewicht? Probeer Herbalife, persoonlijke begeleiding, 30 dagen geld terug garantie Jenny Prins. 0548-366367. Verdere innovatieve toepass ingen worden ontwikkeld, zo dat de mogelijkheden met Random .Access Banking nog uitgebreider zullen worden. Is er trouwens geen Internetaansluiting in de buurt? Dan kunnen tal van za ken via de Rabofoon worden geregeld, zoals het opvragen van saldo-informatie. De kosten voor de aanschaf voor Random Access Banking, tic Rabox(r), zijn tien euro (22,04 gulden). Ook voor ondernemers is de Rabox(r) een aanrader. Zijn zij op zoek naar een meer uitge breide uitvoering dan is Rabo Telebankieren l '.xtra meer ge schikt. Beide staan echter ga rant voor een uiterst efficient verloop van het betalingsver keer. Jan ten Hove: „Mensen die 'belangstelling hebben voor Random Access Banking of er meteen gebruik van willen maken, zijn van harte welkom bij Rabobank I loltcn- Markelo. I-oop even binnen of maak eerst een afspraak met één van de adviseurs." l O RAKETJES i/oor Hottens jfl De Zakenqids Om een rubrieksadvertentie op te geven voor Hottens Nieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) - Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 19.92 f 6.64 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende: verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldig de bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. I i I i l Handtekening rekeninghouders Datum: Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6 50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50 k^oostelyke ujeekbLadpers bu

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 10