Tarly van Honig! Nieuws Acties m Snel en gezond afslanken kan! \^ra^ifvoorc/ k'. Smoorgroenten van Bonduelle Bijzondere stoffen in soja verbeteren gezondheid Aloë Vera sap: inwendig je lichaam reinigen Geska Zwitserse strooikaas smakelijk én gezond Steeds meer vrouwen ontdekken natuurlijke voedingssupplementen Problemen niet de spijs vertering"? Artisjok helpt! DONDERDAG 2 NOVEMBER 2000 Wordt het vanavond spaghetti? Of toch rijst? Honig geeft je nu nog een keuzemogelijkheid: Tarly. Een maaltijdbasis van tarwe, waarmee je heerlijke gerechten kunt maken! .v-.. .v., Variatie Voor onze avondmaaltijd gaan we steeds vaker op zoek naar variaties op de traditionele maaltijd van aardappelen, vlees en groente. Honig ontwikkelde daarom een gezonde en lekke re variant op de bekende basis componenten: Tarly. Tarly be staat uit voorgekookte tarwe korrels en heeft een verrassen de smaak en een stevige beet. Het is net zo eenvoudig klaar te maken als pasta en rijst en hoeft slechts twaalf minuten te koken. Bovendien kun je er heerlijk mee variëren. Maak bijvoorbeeld eens een roerbak gerecht met vlees of vis. Of combineer het eens met toma ten- of kerriesaus. Lekker en gezond Naast een lekker product is Tarly ook nog eens een gezon de basis. Het is een volwaardi ge maaltijdbasis en bevat een ruime hoeveelheid aan allerlei belangrijke voedingsstoffen, met name zetmeel en voedings vezel. Bovendien is Tarly heel goed te combineren met lekker veel verse groenten en met vlees, vis of een vleesvervanger. Daardoor kun je een complete maaltijd bereiden die niet alleen qua smaak, maar ook qua voedingswaarde goed is! Voor meer informatie: bel gratis 0800-0229973 of kijk op Internet: www.honig.nl Tarly met Kip curry cocos Tarly met Kip curry cocos is een lekker, Indiaas gekruid kip gerecht. In de daarbij gebruikte wokmix is koriander, karde mom en kokos verwerkt. Met toevoeging van de verse ingre diënten zet je in een mum van tijd dit heerlijke gerecht op tafel. Benodigdheden 1 pak Honig Tarly 1 pakje Honig Wokmix Kip curry cocos 2-3 eetlepels olie 300 g kipfilet in reepjes 400 g gesneden roerbakgroente, b.v. ui, wortel, doperwtjes en sperziebonen 1 bekertje crème fraïche (125 ml) 1 mango, geschild en in blokjes Bereidings wij ze Bereid de Tarly volgens de berei dingswijze op het pak en de Kip curry cocos volgens de bereidingswijze op - het pakje. Voeg als laatste de ci'ème fraiche en mangoblokjes toe. Bereidingstijd: ca. 20 minuten. Tip: lekker met komkommersalade. Oerlemans Foocls BIO Unique Puur natuur... geteeld met respect voor mens en milieu Oerlemans i Rode kool met appel Rotkohl nut Apfel Elke dag lekker, gemakkelijk en gezond eten. Biologisch geteelde groenten van Oerlemans zijn dé aanvulling voor uw maaltijd. Uitsluitend de beste producten direct van het land, 'vriesvers' voor u verpakt zodat alle vitaminen zorgvuldig bewaard blijven. En dat proeft u! U heeft keuze uit: rode kool met appel, spinazie a la crème, erwten-/wortelschijven, gebro ken bonen, erwten, bloemkool, soepgroenten en zomer groenten. Probeer ook BIO Unique ovenfrites van Oerlemans. Meer informatie: Oerlemans Foods, tel. (077) 389 58 95. www.oerlemans-foods.nl of e-mail: info@oerlemans-foods.nl Nieuw van McCain McCain Comix: Tweety Sylvester McCain, al jarenlang bekend van Golden Longs, Smiles en Rösti Rounds, komt met iets nieuws! McCain Comix. Dit zijn aardappelpureefiguuftjes in de vorm van de bekende teken filmhelden Tweety Sylvester. De McCain Comix zijn van bin nen gevuld met een zachte aardappelpuree en van buiten heb ben zij een krokant laagje. Ze worden bereid in de koekenpan, friteuse of oven. De McCain Comix: Tweety Sylvester zijn te vinden in het diepvriesvak van uw supermarkt. Voor informatie kunt u bellen met McCain Foods Holland: (020) 655 17 00. De smoorgroenten vormen een ideale basis voor verrassende gerechten. Het is een kant en klare gi oentecombina- tie op basis van peulvruchten verrijkt met een smoorsaus. De groentemelan ges hoeven alleen nog maar even zacht gesmoord te worden samen met bij voorbeeld gehakt, spekjes, kip of vis. De Smoorgroenten zijn verkrijgbaar in drie smaken; Chili con Carne. Texane of Louisiana en zijn verkrijgbaar in zowel 1/4 blik als 2/3 blik. Tijdelijk nu met gratis boodschappenlijstjes: zie voor de actie de verpakkingen in de winkel. Voor informatie: (040) 261 88 33. Bonduelle iSMooRGEorr.n* Wel 'ns 125 gram Bytes gedownload? Sinds kort ligt in uw supermarkt een overheerlijk nieuw zoutje: Bastini Bytes. U kunt op verschillende ma nieren kennismaken met dit lekkere zoutje. Zo worden er de komende weken duizenden kleine zakjes uitge deeld en is ook de Bastini Multipack vernieuwd. In de Bastini Multipack vindt u namelijk, naast de Airbags, Salto's en Choppers, nu ook de Bytes. Dus maak op een voordelige manier kennis met dit zout je. Dan weet ook u binnenkort: zo smaken Bytes! Lekker dubbel: Dubbelyoghurt! Melkunie introduceert een nieuwe yoghurtsensa- tie, Dubbelyoghurt! Dubbelyoghurt bestaat uit twee heerlijk frisse smaken halfvolle yoghurt, verras send samen in één pak. Dat is dubbel lekker en dub bel fun voor het hele gezin. Melkunie Dubbelyoghurt is er in twee smaakcombinaties, aardbei/vanille en perzik/vanille. Dat wordt dubbel smullen Verkrijgbaar in het zuivelschap van uw super markt. £22223 Q222S Gratis magazine Steeds vaker wordt geschreven en gesproken over de positieve werking van soja op onze gezondheid. De heilzame stoffen in soja heten isoflavonen en hebben een positieve invloed op de prostaat, hart- en bloedvaten en tijdens de overgang. Uit onderzoek blijkt dat met name in Aziatische landen, waai- veel soja wordt gecon sumeerd, bepaalde gezondheidsproblemen niet of nauwelijks voorkomen. U kimt nu een gratis magazine aanvragen met alle informatie en nieuws over soja en de nieuwste voedingssupplementen met soja. Bel Vitality Life, telefoon (035) 548 05 40. Dé trend Steeds meer mensen realiseren zich dat je gezond heid en ook je schoonheid binnen in je lichaam wordt bepaald. Daarom krijgt het inwendige rei nigen steeds meer aandacht. De nieuwste gezond heidsdrank voor het ontslakken en reinigen van je lichaam is Aloë Vera sap. Eén glaasje per dag heeft een positieve in vloed op de inwendige huid (maag-/ darmslijm vliezen), de spijsverte ring en de afweer. Bovendien helpt het de probleemhuid weer mooi en gaaf te worden. De Aloë Vera is een van de meest geneeskrachtige planten ter wereld en wordt dan ook al eeuwen gebruikt in duizen den gezondheids- en cosmeticaproducten. Het sap van de Aloë Vera plant bevat maar liefst 200 werkzame stoffen (vitamines, mineralen, enzymen) en bevordert de opname van vitamines en andere voedingssupplementen in je lichaam. Puur vers sap In Nederland is nu Aloë Vera Drink van het merk Liberty verkrijgbaar, dat uitsluitend het pure geperste Aloë Vera sap bevat. Het bijzondere van dit product is dat het sap binnen 4-6 uur na de oogst in Amerika volgens een gepatenteerd systeem wordt ver werkt. Hierdoor is het de krachtigste en meest werkzame Aloë Vera drank die er nu verkrijgbaar is. Er zijn geen stoffen aan toegevoegd en het wordt snel in het lichaam opgenomen. Gratis informatie of bestellen? De nieuwe Aloë Vera Drink kunt u nu met 10% korting rechtstreeks bestellen bij de importeur: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 (fax 035 543 00 07). U kunt hier tevens een gratis folder aanvragen. Kijk ook op www.gezondheidsnet.nl iet tics Ie afslankmethode Wie aan de lijn doet, wil het liefst met zo min mogelijk inspanning zo veel mogelijk succes be halen. Met andere woorden: lekker, maar verantwoord eten en tegelijk veel kilo's verliezen. De nieuwe 8.0.4®-afslankkuur voldoet helemaal aan deze wens. De naam zegt het al: in 8 dagen, met 0 problemen, 4 kilo afvallen. Deze effectieve afslankmethode zorgt er bovendien voor dat uw lichaam tijdens het 8-daagse programma niets aan de es sentiële voedingsmiddelen te kort komt. Suiker en vetten staan niet op het menu, r wel veel groenten en fruit. 8 dagen, 4 kilo 8.0.4. is een 100% natuurlijk afslankprogramma, samenge steld op basis van speciale plan tenextracten en vitamines. De kuur is ontwikkeld door de be kende Franse natuurvoedings- deskundige Eric Favre en be staat uit twee producten: de Afslank Starter en de Gewicht Stabiel. Met de 8.0.4. Afslank Starter valt u in 8 dagen 4 kilo af. zonder problemen (zoals hongergevoel, vermoeidheid). De Afslank Starter bestaat uit een afslanksiroop (om het li chaam te reinigen) en capsules (voeren overtollige vetten af). Receptenboekje Een praktisch boekje met re cepten en tips begeleidt u tij dens de 8 dagen. Dagelijks is er een menuplan waarbij u zoveel kunt eten als u wilt (groente soep, fruit, groenten, vlees). Geen jojo-effect Na de 8-daagse kuur blijft u met de 8.0.4. Gewicht Stabiel op uw nieuwe gewicht, terwijl u weer normaal eet. Hiermee voorkomt u het zogenaamde jojo- effect. Een verpakking- Gewicht Stabiel is voldoende 'voor 23 dagen. Bestellen met 10% korting- De 8.0.4. Afslank Starter en 8.0.4. Gewicht Stabiel kunt u nu met 10% korting recht streeks bestellen bij de importeur: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 (fax 035 543 00 07). Kijk ook op www. gezondheids- net.nl Gratis informatiepakket O Ja, ik wil graag het gratis informatiepakket over 8.0.4. thuis ontvangen de 10% kortingsbon. Dhr./Mevr. Straat en nr. PC/Woonp laats Telefoon Opsturen naar: Liberty Healthcare BV, Antwoordnummer 334, 3740 VB Baarn (postzegel niet nodig). Of bel: telefoon (035) 548 05 48: fax (035) 543 00 07. Geska Zwitserse strooikaas is een zuiver natuurproduct waar geen geur- en smaakstoffen aan toegevoegd zijn. Het bevat minder dan 1% vet en is, ondanks het lage vetgehalte, zeer bijzonder van smaak. Gelukkig is deze Zwitserse kaas niet alleen gezond en erg lekker, maar vooral ook makkelijk in gebruik. Geska is bijvoorbeeld heerlijk op de boterham, over de spaghetti of macaroni. Tevens is het lekker als garnering voor soep. Dat deze kaas al vele jaren enorm populair is, komt door de pikante smaak en de uitgebrei de toepassingsmogelijkheden. Het is dus handig en lekker om zo'n strooibusje altijd in de keu ken bij de hand te hebben. Nieuwe receptenfolder Geska strooikaas kunt u alle sei zoenen gebruiken. In een nieuwe kleurrijke folder vindt u de nieuwste recepten, variatietips en ideeën om een heel jaar te ge nieten. Wat dacht u van pastasa lade met Geska pes to of groente- taartjes met rauwe ham? Ook ge- roerbak te spinazie en carpaccio zijn eenvoudig en snel te maken. Op tafel mag Geska strooikaas niet ontbreken. Het maakt een broodje met ei, ham of een brood je gezond lekker pittig. Tip: Broccoli met spekjes Een gezonde combinatie: broc coli met Geska. Eén van de re cepten uit de nieuwe folder. De broccoli in roosjes verdelen en beetgaar koken. Intussen 100 g spekblokjes in een droge koekenpan langzaam krokant bakken. De broccoli afgieten, in een schaal doen en met de blok jes spek en royaal Geska strooi kaas bestrooid opdienen. Vraag de nieuwe gratis recep tenfolder in de winkel of bel Craamer Co (tel. 0344 61 10 56). U vindt Geska strooikaas in het zuivelvak van uw supermarkt of speciaal zaak. Steeds meer vrouwen gaan voor hun gezondheid natuurlijke voedingssupplementen gebruiken. Deze ontwikkeling doet zich niet alleen in Amerika voor, maar nu ook in Nederland. De belangrijkste redenen hiervan zijn dat deze producten goed helpen en geen ver velende bijverschijnselen geven. Overgang Bijna een miljoen vrouwen heeft te maken met overgangsver schijnselen, zoals opvliegers, overmatige transpiratie en ner vositeit. Natuurlijke stoffen als soja isoflavonen, black cohosh en dong quai werken zeer effectief bij dit soort verschijnselen. Natural Estrogen is een 100% natuurlijk supplement waarin al deze stoffen in de juiste verhou- ding zitten. Het Y is in Amerika een van de best verkochte pre paraten. massaverliezen? Het is het beste voor vrouwen om een voedings supplement te gebruiken dat zowel calcium, vitamine D als magnesium bevat (bv. Mineral Formula voor Vrouwen). Vermoeidheid Vermoeidheid en lusteloosheid is een teken van deze tijd. Het af weersysteem versterken is daar- Blaas Maar liefst één op de drie vrou wen heeft wel eens last van de blaas. De boosdoener hiervan is de E. coli bacterie. Cranberry's hebben een zeer positieve invloed op de blaas, omdat deze de bacte rie aanpakt en het branderige ge voel bij het plassen verhelpt. Het geconcentreerde cranberryex tract is er nu ook in een capsule (Cran-Max). Slechts één capsule per dag- innemen is voldoende. Botontkalking Wist u dat vrouwen na de over gang jaarlijks 1% van hun bot- om juist nu belangrijk. Immune Action is het eerste voedingssupplement dat het afweersysteem van ons hele lichaam activeert. Het wordt ook door Europese topsporters ge bruikt en werkt chrect. Je voelt je fitter en vitaler. Voor gratis brochure of bestel ling van bovenvermelde voe dingssupplementen: Liberty Healthcare (035-548 05 48). Meer informatie op Internet: www.g-ezondheidsnet.nl Fijnproevers beschouwen de artisjok als een ware delicatesse. Maai' ook steeds meer (natuur)artsen koesteren deze plant. De blaadjes worden namelijk toegepast bij problemen aan de ingewanden. Artisjok bevordert de spijsvertering, zorgt voor een goede gal- en leverwerking, helpt het cho lesterolgehalte te verlagen en heeft een bloeddrukverlagende werking. Een snelle hap, sterk gekruid eten of te veel eten kan leiden tot problemen met onze spijs vertering. De maag- voelt overvol en vaak ontstaat er na het eten zuurbranden. Meestal zijn deze problemen na enkele uren ver dwenen. maar het kan ook enkele dagen duren. Een steeds po pulairder 'medicijn' tegen dit ongemak zijn artisjokblaadjes. Recente onderzoeken hebben aangetoond dat het een uitste kende werking heeft bij spijsverteringsstoornissen. Nieuw: Artisjok Capsules Om deze spijsverteringsproblemen op een effectieve manier te verhelpen is er nu artisjokextract in capsules. Eén capsule per dag- kan genoeg zijn om de spijsvertering te stimuleren en vet ten sneller af te breken. In het nieuwste nummer van de Vitality Life Nieuwsbrief staat uitgebreide informatie over de j artisjok, zijn heilzame werking op de spijsvertering en het nieuwe artisjokextract in capsules. Vraag een gratis exemplaar aan bij: Vitality Life, tel. (035) 548 05 40 (fax (035) 548 05 45). i

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 15