DUES wimerwarmte Intocht Sinterklaas krijgt ander jasje COGAS Uitslagen handbal 15.95 verijssei MIDDELDORP - BATHMEN Blauw Wit wint ook van onbekende Grolsche Boys Vrieskoop Diepvrieshal DONDERDAG 2 NOVEMBER 2000 HOLTENS NIEUWSBLAD Hl 3 Blauw Wit moest afgelopen zater dag op bezoek bij Grolsche Boys. Deze ploeg was voor Blauw Wit een grote onbekende. Nog niet eerder werd tegen deze ploeg gespeeld. Met de vorige week sterk opereren de Johan Bolink in de spits, speelde Blauw Wit een degelijke partij, waarbij als enig punt van kritiek op gemerkt mocht worden dat de kan sen teveel onbenut bleven. Blauw Wit ging tegen Grolsche Boys wat afwachtend van start. De ploeg wist niet veel van de gastheren. Al snel bleek dat Blauw Wit voetballend veel meer in huis had dan de gasten. De thuisploeg bleek vooral fysiek sterk en met de ste vige wind in de rug maakten zij het Blauw Wit af en toe knap lastig. Aan de andere kant was Blauw Wit veel al gevaarlijk met goed opgezette aanval- len. Gerald Jansen die op de mid-mid- positie speelde, stuwde zijn ploeg op de juiste momenten naar voren en dit bracht de thuisploeg in verlegenheid. Het ontbrak echter aan een afmaker, waardoor Grolsche Boys in een goed resultaat bleef geloven. Net na een kwartier spelen kreeg de thuisploeg een enorme meevaller. Mat- thijs Pfafa profiteerde van een onacht zaamheid in de defensie bij Blauw Wit en scoorde 0-1. Opnieuw een achters tand voor de Holtense ploeg. Blauw Wit I trok het spel hierna nog meer naar zich toe en de kansen bleven komen. De ge lijkmaker kwam dan ook niet al te lang na de openingstreffer. Een vrije trap van Gerald Jansen ver dween, na iets geraakt te zijn door de muur ineens in het doel van Grolsche Boys. Blauw Wit had dit steuntje nodig want het verliep hierna allemaal wat makkelijker. Tot de rust bleef Blauw Wit goed en verzorgt spelen, maar beide ploegen kwamen niet meer tot scoren. Na rust speelde Blauw Wit de eerste twintig minuten enorm sterk. Met de wind in de rug werd de thuisploeg te ruggedrongen en kreeg Blauw Wit op nieuw goede mogelijkheden tot scoren. In de 55c minuut was het raak. Op nieuw was een dood spelmoment de in leiding tot de Holtense treffer. Een vrije trap werd voor het doel geplaatst, waar Gerben Beldman de bal onhoudbaar in kopte. De speler zelf was nog het meest verbaasd over dit doelpunt. Met de voorsprong op zak bleef Blauw Wit ge controleerd de aanval zoeken. Er kwa men kansen voor de spitsen, maar het afmaken bleek het grote probleem. Grolsche Boys bleef hierdoor in de wedstrijd en hoopte nog op een gelijk spel. Dat gelijke spel leek er ook in te zitten toen een goed genomen vrije trap werd doorgekc.pt op de buitenspel- staande spits. Scheidsrechter H. Maat die een sterke wedstrijd floot, zag de buitenspelsituatie en floot hiervoor. Blauw Wit haalde opgelucht adem en zag de voorsprong hierna niet echt meer in gevaar komen. Een prima over winning op een onbekende tegenstan der die zaterdag thuis tegen EGW een vervolg moet krijgen. Grolsche Boys - Blauw Wit 1-2 (1-1). 17e 1-0 Matthijs Pfafa, 24e 1-1 Gerald Jansen, 55e 1-2 Gerben Beldman. Scheidsrechter H. Maat. Opstelling Blauw Wit: Uilko Spijker, Jacco Schuppcrt, Gert Jan Ulfiiian, Dirkjan Beldman, Arno Jager, Gert Jan Prins (Gcr- win de Velde Harsenhorst), Gerald Jansen, Ton Veldhuis, Gerben Beldman, Johan Bo link (Ernstjan Harmsen) en RemonJager. In de wedstrijd uit tegen Schalkhaar bleek opnieuw dat vele teams in de eerste klasse dit jaar aan elkaar zijn gewaagd. Zowel Holten als Schalk haar haalden uit de eerste vier wed strijden vier punten. In de wedstrijd was de thuisploeg in de eerste helft sterker. Dit leidde tot een 9-6- stand bij rust. In de tweede helft werd Holten sterker, maar was het erg ongeluk kig in de toepassing van de voordeelregel door de scheidsrechter. Mede daardoor miste Holten enkele goede kansen en bleef het uiteindelijk op een 15-14 neder laag steken. Heren 1 boekte een keurige zege op Minjan/ Erix Na en kleine ach terstand in de beginfase kwam Holten goed in het spel en werd een 4-8 voor sprong genomen. Vlak voor rust kwam Erix nog terug tot 9-11Na rust ging Hol ten verder waar het gebleven was en stond halverwege de tweede helft een 11- Vervolg van voorpagina Holten - Om de allerkleinsten tij dens het evenement niet aan hun lot over te laten, zoekt "Frank mensen die de peuters willen begeleiden. Dit kunnen ouders zijn of vrijwilligers. 'De kinderen krijgen op school een papier mee naar huis waarop dit staat beschreven. Belangstellenden kunnen zich bij school of bij mij op- Igeven.' jDe burgemeester zal Sinterklaas dus iniet meer welkom heten. Verder is ook de Holtense Muziekvereniging niet van de partij voor een muzikale omlijsting. Dit past niet in de act die Dolf Moed op liet podium neerzet. 'We hebben geko zen voor vrijdag in plaats van zaterdag, omdat wc liever de oudere jeugd er niet bij willen hebben. Die zitten dan nog op school', benadrukt Frank. Het feest is niet voor hen bedoeld. De groepen 1 tot en met 4 van de basis scholen en de peuters krijgen speciaal vrij om bij de Sinterklaasintocht aanwe zig te kunnen zijn. Om ervoor te zorgen dat alle kinderen tijdens het evenement een plekje krijgen, zullen ze via school een toegangsbewijs ontvangen. 'De kaartjes hebben een kleur die corre spondeert met de kleur van het vak waar ze moeten staan.' Voor meer in formatie, Frank Dogterom, 0548- 365274. Frikandellen Horeca, wxss gr. tsas 14.95 Gehaktballen Favoriet, 15 st.ftss 15.95 Mini-gehaktballetjes, 50 stuks, J235 10.80 Patat frites, Belgisch topmerk, 2» kilo 4.95 Bladspinazie, deelblokjes, 2» kilo, 736 5.95 Schouderkarbonade,perkilo,1H90 7.95 Kipschnitzels, pak a 10 stuks, 14.95 Sorbet-ijsbekers,doosa8stuks,M5. 8.95 Elite rundvleessalade, soo gr., sss 4.95 Deze aanbiedingen zijn geldig van 30 oktober Zm 11 november 2000. doos a 12 stuks, 18.95 Levering aan huis vanaf f 50,=, Bel voor een GRATIS prijslijst Tel: 0548-364546 Fax; 0548-362696 Keizersweg 50 Holten (Industrieterrein De Haar) Geopend: woensdag 9-12 uur en van 13-17 uur donderdag en vrijdag van 9-12 uur en 13-20 uur zaterdags van 9 tot 17 uur Kennisgeving Besluit Wet bodembescherming Rijssenseweg 22 te Holten Gedeputeerde Staten van Overijssel delen mee dat zij een besluit hebben opgesteld met betrekking tot een saneringsvoornemen op bovengenoemde locatie, kadastraal bekend gemeente Holten, sectie B, nummers 2450 en 4548. Van 3 novem ber 2000 tot en met 14 december 2000 ligt in het gemeentehuis, Smidsbelt 6 te Holten ons besluit, inhoudende de vaststelling van een geval van ernstige bodemverontreiniging zonder sanerings urgentie en dc instemming met het saneringsplan conform de Wet bodembescherming, ter inzage. Belanghebbenden kunnen binnen de hiervoor ge noemde periode schriftelijk bezwaar over dit besluit indienen. Dit kunt u richten aan het College van Gedeputeerde Staten van Overijssel, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle, ter attentie van het team Juridi sche Zaken, onder vermelding van de projectcode OV/115/0029/840. Desgewenst kan worden ver zocht dat persoonlijke gegevens niet elders worden vermeld. stand op het bord. In de slotfase liet Hol ten de teugels iets vieren en kon de thuis ploeg nog terugkomen tot 15-19. Dames 2 kreeg in Schalkhaar ook een nederlaag te slikken. Schalkhaar speelde een 'stevige' pot handbal en veel verdedigende over tredingen werden 'beloond'. Holten kreeg daardoor weinig kansen en via een 7-3- ruststand werd met 10-4 verloren. Heren 2 moest zonder wissels aantreden in Dronten. Dat was jammer, want dc eerste kansen op punten waren aanwezig. Holten en Swift '64 waren aan elkaar ge waagd. Pas vlak voor rust wist de thuis ploeg uit te lopen naar dc 12-8 ruststand. In de tweede helft kwam Holten terug en vanaf 15-15 ging de wedstrijd gelijk op. Een gemiste strafworp op 20-20 en een ltchte blessure van de keeper deed Holten de das om. De concentratie door de schrik was even weg en Swift wist handig uit te lopen naar de 26-23 zege. GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Op donderdag 2 november a.s. zij wij vanaf 15.30 uur voor bezoekers gesloten. Telefonisch blijven wij bereikbaar. En vanaf vrijdag 3 november kunt u ons weer van 8.00 -17.00 uur bezoeken. ^UMlMimUIIMUlülU Uw specialist in: tuinplanken sierbestrating schermen zand/grind palen enz. Ook ruime keus in tuinmeubelen Koekendijk 10. Tel. 0570-54 25 07 DIVERSE HEREN OVERHEMDEN Nu 2 stuks voor Dorpsstraat 148, Enter Tel. 0547-381766/383631 Dinsdag gesloten Donderdag koopavond DAMESJACKS Vanaf DAMESPULLOVERS GEVOERDE DAMES REGENMANTELS Vanaf HERENSWEATSHIRTS Vanaf HERENJACKS Vanaf HERENCOLBERTS Vanaf

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 13