CQGAS Cogas gaat de uitdaging met u aan... Vanaf 29 oktober begint de actie Waterverbruik ""verbruik Elektriciteit Elektriciteit Gratis vergelijken op uw eigen PC ^^verbruik '9 stoken /Zuinii 2 Maand- verbruik &*"- :'SK "ormaai I tarief 1 Meterstand elektriciteit laag tarief verbruikj normaal 5 Totaal maand- Normaaf jaarverbruik normaal tarief jaarverbruik totaal kWh gemiddeld weekverbruik de'en door Week- streef- 1 Totaal verbruik vanaf 29 oktober verbruik 15 Totaal str, 1 verbruik vanaf 29 oktober I Opname data 5 Meterstand elektriciteit 'M9 tarief verbruik j normaal I tarief I Steeds de I bovenste jvan elkaar [Uitrekken. daia vuit, Steeds de I Alleen invullen I a» u een dubbei- I Ur-efmeter hefc. [Vul dan de stand 'n van bet iaag lanefteiwert. (oP9eteig. vit kolom aftrekken' Door het behalen van een lager energieverbruik helpt u niet alleen het milieu, maar ook u zelf. Dat ziet u aan het einde van het jaar op uw jaarrekening. Hang deze meterkaart alvast op een praktische plek. Dat is b.v. in de meterkast, zodat u op de zondagavond, als u de kaart wilt invullen, deze ook direct bij de hand hebt. Wij wensen u veel succes dit stookseizoen en hopen dat u bereid bent de uitdaging met Cogas aan te gaan... Zuinigheid met vlijt... Geld besparen en werken aan een beter milieu. Kan dat samen? Ja, dat kan dankzij de actie Zuinig stoken Zuinig aan. Cogas houdt deze landelijke actie ook dit jaar weer voor u. Zuiniger omgaan met energie betekent automatisch een financieel voordeel. Maar hoe weet u of u zuiniger stookt of verbruikt dan normaal? Cogas helpt u hierbij. Wij zorgen voor de gegevens en u hoeft ze alleen maar te vergelijken met uw eigen meterstanden. Wanneer u een zui nige stoker blijkt te zijn, dan heeft dat de volgen de twee gevolgen: U spaart het milieu en wat voor u zeker zo belangrijk is, u hoeft minder te betalen aan het einde van het jaar. Milieu... Energie is milieubelastend, tenzij het groene stroom is. We hebben echter energie nodig. Maar hebben we het wel zo vaak nodig als we denken? U zult hierop waarschijnlijk ja zeggen, onze erva ring is echter dat wanneer mensen bewuster energie gaan gebruiken zij dan aanzienlijk minder energie nodig hebben. En dat is nou precies wat Cogas wil bereiken. Een dubbel vo- rdeel in alle opzichten. Moet ik dan in de winter kou gaan lijden? Nee, u hoeft geen kou te lijden. U controleert uw verbruik aan de hand van tabellen met streefcijfers, waaruit u uw stookgedrag kunt afleiden. Deze tabellen vindt u gedurende de actie elke woensdag in de Twentse Courant Tubantia en op NOS-Teletekst pagina 716. Deze gegevens zijn gebaseerd op een gebruik welke afhankelijk is van de gemiddelde temperatuur. In deze tabellen kijkt u naar hetja- rverbruik dat het dichtst bij het uwe komt. U ziet meteen wat het streefgebruik voor u geweest zou zijn. Makkelijk toch? Extra prijzen te verdienen... Er is nog iets naast het financiële voordeel dat u als zuinige stoker kunt hebben. In de Twentse Courant Tubantia vindt u bij de tabellen met streefcijfers namelijk een column met daaraan gekoppeld een vraag. Het antwoord op deze vraag is af te leiden uit die column. Aan een goed antwoord op deze vraag zijn mooie prijzen verbonden. Te zijner tijd kunt u dat lezen bij de stooktabellen. Kortom... De actie Zuinig Stoken/Zuinig Aan zorgt ervoor dat we samen kunnen werken aan een beter milieu en het levert u ook nog eens een aantrekkelijk financieel voordeel op. Het enige dat u hoeft te doen is elke week deze meterkaart invullen. Zo ontdekt u voor uzelf wat uw verbruik is. Het wordt een sport om zo zuinig mogelijk met energie om te gaan... Veel succes... Vraag nu naar de NATIONALE ENERGIE-DISKETTE! Vul op bijgaande bon in of u de gratis diskette (Windows) of de meterkaart wilt ontvangen en stuur deze in een portvrije envelop naar Cogas, antwoordnummer 109, 7600 VB Almelo. U krijgt deze zo snel mogelijk thuis gestuurd. Of bel 0800-0230845 (Gratis). Adres: Telefoon: Meterkaart Diskette Rohofstraat 83 Postbus 71 7600 AB Almelo Telefoon 0546-836666 of 0800-0230845 (Gratis) Fax 0546-811267 E-mail info@cogas.n; Zuinig stoken Voor veel mensen betekent dit een wekelijks spel, waarbij het de uitdaging is om een zo laag mogelijk energieverbruik te behalen... Onder grote aantallen huishoudens, die in vorige jaren hebben deel genomen, heeft de actie vaak geleid tot een lager energieverbruik. Zuinig aan

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 13