I wjjjjjjgjm I Begroting gemeente Holten AANNEMERSBEDRIJF KREUENVELD B.V. 7 Kostuum 2 Elmior overhemden 2 Luxe stropdassen 7 Damesblazer 7 Luxe reishoes Pantalon of Rok 2 Pullovers [7 Oxford blouse1 Shawl, Bianca shopper en paraplu Tel. (074) 291 2371 Zonweringsbedrijf Nederland BV Onderzoek naar haalbaarheid multicentrum Onze kwaliteit staat als een huis w d I 4 .nl t DB Adres: Transportwee 6. 7442 CT Niiverdal. tel. 0543-61 20 42 in antraciet, marine, uni Aannemersbedrijf Kreijenveld is gespeciali seerd in woningbouw, utiliteitsbouw, renovatie en onderhoud. in diverse kleuren wmm KOSTUUM leveren van kwalïf^^^^reTangrijke speerpunten in onze organisatie. Kreijenveld-Kwaliteit die staat als een huis! Wilt u meer informatie?! Bel ons voor een oriënterend gesprek en/of een offerte. DE DOOFPOT ANTIEK EN KLASSIEK Onbetwist de schapenleren meubelen specialist OPENINGSWEEK Van zondag 29 oktober tot zondag 5 november. Div. Engelse boekenkasten In deze week 10% korting op alle niet afgeprijsde artikelen. Wij bieden aan: div. teakhouten, mahoniehouten, kersenhouten en schapenleren meubelen. Alles direct uit voorraad leverbaar. Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur Donderdag en vrijdag koopavond Kom naar de DOOFPOT Hoofdstraat 131, Zenderen.Tel. 074-266 10 07 DONDERDAG 26 OKTOBER 2000 Blauw Wit tegen Grolsche Boys Blauw Wit gaat zaterdag op bezoek bij een totaal onbeken de tegenstander. Grolsche Boys is een ploeg waartegen nog nooit is gespeeld. Niet in eën vriendschappelijk duel en niet in competitieverband. Grolsche Boys won zaterdag thuis van Daarlerveen met 2-1. Deze stand was al bij rust bereikt. Uit acht duels heeft de ploeg vijf tien punten en de koploper dus in zicht. Blauw Wit heeft uit zeven duels veertien punten. Zaterdag een belangrijke wedstrijd voor de ploeg van trainer Dick Brands. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Vervolg van voorpagina Daarnaast wordt er flink geïnves teerd in uitbreiding van de alge mene begraafplaats aan de Oude Dcventerweg. De gemeente ver wacht voor 2002 dan ook weer een behoorlijke stijging.De riool afvoerrechten zouden volgens de gemeente met 15 procent moeten stijgen tot 363 gulden om volledi ge dekking van de onkosten kun nen hebben. Omdat Rijssen veel lagere tarieven hanteert, wil Holten het bedrag toch op het huidige niveau van 316,20 gulden houden. 'Ik verwacht dat de riool heffing in de echte begroting lager uit zal komen vallen', voorspelt Spijker. Hij denkt echter dat de heffing voor afvalstoffen juist ho ger zullen gaan uitvallen, dan de genoemde bedragen in de voorge stelde begroting. Deze liggen daarin voor een meerpersoons- huishouding op 470,40 gulden en voor een eenpersoonshuishou ding op 351.60 gulden. Dit was dit jaar respectievelijk 330 en 228 gul- den.Nieuwe punten op het inves teringsschema zijn de aanleg van een fietspad tussen Bathmcn en Holten (300 duizend gulden), ver betering van toeristische beweg wijzering (100 duizend gulden;, herinrichting van het parkeerter rein bij zwembad Twcnhaarsveld (50 duizend gulden) en promotie en activiteiten in verband met het Nationaal Park (25 duizend gul den). Portemonnees gestolen Onlangs werd in een kleedkamer van Blauw Wit een aantal porte monnees weggenomen. Van de benadeelden is een aangifte opgenomen. De politic adviseert spor ters geen waardevolle spullen mee te nemen naar de sportgelegcnbcid dan wel waardevolle spullen centraal te bewaren op een beveiligde plaats Inbraak Diessenplas In de nacht van zondag 22 op maandag 23 oktober is in Woon- en Zorgcentrum de Diessenplas ingebroken. De daders hebben zich door middel van het openbreken van een raam de toegang verschaft tot het centrum waarna men enige ruimtes had door zocht. Geld was de buit. De politie heeft de zaak in onderzoek. groothandel in zonweringsproducten zoekt voor de boekhoudafdeling in Holten: ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER De functie: Het verzorgen van financiële administratie en subadministraties Ondersteunen bij financiële rapportages Voorbereiden van BTW aangiften Parttime functie, 20-30 uur per week Het profiel: Minimaal MEAO/MBA niveau Financieel-administratieve werkervaring Nauwkeurig, cijfermatig inzicht en zelfstandig kunnen werken Kennis van microsoft-office is een pré Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Zonweringsbedrijf Nederland BV, t.a.v. R. J. Comelissen, Postbus 68, 7460 AB Rijssen. Voor inlichtingen tel.nr. 0548-51 67 85. Verkeerscontroles Omdat de wethouder nog twijfel de of het nou om vier of vijf ge bouwen gaat die hiervoor in aan merking komen, wilde hij dit in eerste instantie buiten het besluit houden. Op het moment dat hier meer bekendheid over bestaat, zou hij hier op terug willen ko men. H.J. Dul (CDA) had geen zin hierop te wachten: 'Ik dien hierbij een amendement in om het bedrag te verhogen van 11.500 naar 14.500 gulden.' Daarmee zijn de kosten voor het analyseren van vier gebouwen bij inbegrepen (viermaal 750 gulden). Toch weet hij nu al dat deze extra drieduizend gulden waarschijnlijk niet genoeg zullen zijn. De andere partijen gingen hier mee akkoord. Alleen Ge meentebelang met, maar deze partij ketste het vroegtijdig ak koord gaan met het haalbaar heidsonderzoek geheel af. L.M.P. van Dijk: 'Het is beter eerst na 1 januari te kijken welke perspectie ven zich aanbieden voor huisves- ung van een multifunctioneel cen trum, zoals het gemeentehuis. De tijd is nog niet rijp voor een on derzoek.' Verder vindt zij dat er niet langer moet worden gewacht op uitbrei ding van de Boschkamp. 'Voordat het rcalisatieplan er is, zijn we drie jaar verder. Stellen we de uitbreiding van de Boschkamp dan uit of gaat dit toch eerder van start, want het is toch wel erg nodig.' Spijker geeft aan dat uitbreiding van de Boschkamp op de huidige plaats nauwelijks mogelijk is, zo dat hiervoor een nieuw multifunc tioneel centrum een uitkomst is. Gemeentebelang blijft er echter bij, dat een haalbaarheidsonder zoek niet hals over de kop nog net even voor sluitingstijd van de ge meente Holten erdoor moet wor den gejast. 'De tijd is tekort', vindt fractievoorzitter W.A.J. ter Schure van de partij. 'Het is on haalbaar op zo'n kort termijn een zinnig verhaal op te stellen. Het is weggegooid geld.' De wethouder houdt echter niet van afwachten. 'Wc zijn er al een hele tijd mee bezig. Die stappen kun je niet snel nemen, maar je móet er wel een keer mee begin- De afgelopen week heeft de politie weer nadrukkelijk gecontroleerd op verkeersovertredingen. In totaal werden 26 bekeuringen uitge deeld voor onder meer het niet dragen van de autogordel, inhalen op een doorgetrokken streep, rechts inhalen, verbod inhalen door vrachtauto's op de Rijksweg Al, verkeerde kentekenplaten en ver lichting. Met name de verlichting van fietsers krijgt met ingang van 30 oktober aan staande extra aandacht U heeft eerder in het Holtens nieuwsblad kunnen lezen dat de politie, samen met diverse belangenorganisaties een project heeft opgestart ten aanzien van fietsverlichting. Vanaf maandag worden fietsers die op tijdstippen dat de fietsverlichting moet branden geen ver lichting voeren bekeurd. GEVONDEN Zwart/wit jong poesje met witte pootjes en witte punt aan staart, klein zwart hondje (deze loopt reed' enige rijd omgeving zuur- berg/Langstraat. VERLOREN Zwart lederen portemonnee met geld/bankpas en donorcodicil; bruine damesportemonnee met inhoudt 8 pasjes en snoer. Gouden horloge met zwarte band met gravure L dema; zwarte opocficts merk expo. Stichting Revapak is een kleinschalige productie-eenheid die doelgroejoen op de arbeidsmarkt (her-)plaatsingskansen in het arbeidsproces wil/kan bie den. Naast het opdoen van werkervaring wordt veel aandacht besteed aan training en scholing. Revapak is op zoek naar nieuwe gemotiveerde: DEELNEMERS VOOR HORECA/CATERING-PROJECT Revapak kan bieden: - Het opdoen van werkervaring/-ritme - Het volgen van een beroepsopleiding onderverdeeld in de volgende modules: - Hygiëne en veiligheid H.A.C.C.P. - Keukentechnieken - Restauranttechnieken - Buffet-Zcounterbediening - Het vergroten van uw kansen op een betaalde baan. Onyxstraat 25,7550 BC Hengelo, Tel. (074) 291 2371, Fax (074) 291 0991 Indien u minimaal een 1/2 jaar werkloos bent, ingeschreven staat bij of een uitkering ontvangt van: - Arbeidsbureau -SFB -Sociale Dienst - GUO -Cadans -GAK kunt u schnjven of bellen tijdens kantooruren met mevr. Rianne Leeftink- Mekenkamp of mevr. Trees Kroeze. DE MODE STRAAT VAN TWENTE!

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 11