IT'S SHOWTIME VOOR LEOLUX EN RESINK WONEN dat woont wel even anders Resink Wonen staat in het teken van de primeuren van Leolux. Tijdens de Modellen: 'tthaka' en 'Myto' geven het ultieme Leolux gevoel van comfortabel tafelen (design: Hugo de Ruiter en Just Meyer). Deze stoel resp. armstoel in combinatie met de te vergroten tafel vormen samen een heel speciale ervaring. Mede door de vele verschillende, uit voeringen en vormen ontstaat een praktische aanvulling op uw Leoluxe- wensen met betrekking tot de eetkamer. woonmaand presenteren we niet alleen de bekende modellen maar ook de nieuwste ontwerpen. Een unieke gelegenheid om het wooncomfort van het Leoluxe leven nu eens van dichtbij te voelen. Model 'Vofare' is een vederlicht design met zware impact (design; Jan Armgard?). Leolux noemde dit model 'Millennium-proof en dat heeft het programma 'Voiare' inmiddels al ruimschoots bewezen. Het zitcomfort is dan ook ronduit verrassend. Fauteuil, 2-zits bank en tafel utt dit programma zorgen voor een interieur met een geheel eigen identiteit. Ook worden de nieuwste stoffen, kleuren en leersoorten, waarin de Leolux Model 'Antonia' is altijd een belevenis (design: Hugo de Ruiter). De Grande Dame in de Leolux collectie. Dit programma heeft vele mogelijkheden door het grote aantal onderdelen. De verstelbare armkussens, armrollen en extra sluimerkussens geven deze kubist een hele aparte, uiterst comfortabele uitstraling. meubelen kunnen worden geleverd, getoond. Graag geeft Resink Wonen u verder alle informatie over de verschillende ontwerpen van Leolux. Er is ook nog een extra argument om nu te komen: bij aankoop van een Leolux meubel ontvangt u gratis een uniek interieur-adviesboek cadeau. Resink Wonen gaat weer showen met alle Leolux primeuren. U bent van harte welkom. Almelo, Woonboulevard, Weezebeeksingel, Tel.: (0546) 812625 Enschede, Woonboulevard, Schuttersveld 3, Tel.: (053) 4358835 Resink Wonen heeft vestigingen in Almelo, Apeldoorn, Enschede en Zwolle ik;' (design: Axel Model: 'Panta Rhei' staat voor evolutie en revolutie(design: Hugo de Ruiter). Verstelbare banken en fauteuils met behoud van ongekende schoonheid. Een compleet nieuwe dimensie in het zitten en relaxen. De love-seat, medium-sofa of large-sofa met vele opties verwezenlijken uw persoonlijke wensen op het gebied van comfort. Model 'Joey' geeft een extra opgeruimd gevoel (design: Hugo de Ruiter). Deze middentafel verbergt een bijzettafel met lectuurberging of een pouf onder het transparant, glazen bovenblad. De blanke houtkeuze of als alternatief de diverse Leolux-lakken zorgen voor een extra interessant interieuraccent.

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 16