"Zo houdt li de vinger aan de pols" V Gezond Nieuws Binnen drie weken soepele gewrichten met Chien Pu Wan Fit en gezond naar school met Echinafit Kids van BIONAL 'Dankzij Wapiti Prostaat capsules kan ik weer gewoon plassen' TI Ongelukje? Rescue® Cream verzacht en herstelt direct! Daro-Lan Retard Capsules Niet hoesten, maar lekker slapen en werken Pleister voor vermoeide benen (heel® oordruppels: homeopathische hulp bij oorklachten Grapefruit Slank: voor 30-plussers die snel willen afvallen 'fi iMidalgan houdt je in beweging Stop snurken met Snoreeze! Nieuwe aanpak van artrose en osteoporose Tijgerbalsem, wereldwijd al 100 jaar een begrip! Alles over afslanken? Het gezondheidsprogramma 'Vinger aan de Pols' van de AVRO weet al bijna twintig jaar bij duizenden kijkers de juiste snaar te raken. Maar de AVRO doet méér op het gebied van gezondheid. De Tribune 'Vinger aan de Pols' geeft mensen de kans zich actief bezig te houden met gezondheid. u, belang hechten aan gezond heid. Kortom, volop actie. t/f rolt Pin Dijkstra: het Pia Dijkstra is het nieuwe gezicht van het tv-program- ma, "Het idee om mensen zo compleet mogelijk te infor meren over gezondheid spreekt me enorm aan. Met een mix van radio, televisie, internet, een magazine en evenementen betrekje het publiek er volop bij. Voor mij is dat de uitdaging." ver telt de tv-presentatrice. Drukbezocht Met Gezondsite.nl brengt de AVRO ook via andere media het onderwerp gezondheid onder de aandacht. De site die nog geen jaar oud is, wordt al zeer druk bezocht. Voor mensen die actief op de hoogte willen blijven van ont wikkelingen op gezondheids gebied, biedt de Tribune 'Vinger aan de Pols' uitkomst. Actief lid Als lid van de Tribune 'Vinger aan de Pols' krijgt u elk kwar taal een magazine boordevol in formatie over gezondheid toe gestuurd. Daarnaast worden voor leden allerlei activiteiten georganiseerd. Met de kinde ren naar EHBO-les, de gezond- heidsbeurs bezoeken, deelne men aan een spreekuur op in ternet, themabijeenkomsten bijwonen, met korting boeken kopen over gezondheid etc. U kunt uw stem laten horen en mensen ontmoeten die, net als Word voor slechts ƒ12,60 lid van de Tribune 'Vinger aan de Pols' en blijf een jaar lang op de hoogte van diverse interessan te ontwikkelingen op het ge bied van gezond heid. U bent dan te vens lid van de AVRO Omroep vereniging. Als u nu belt met 0900-1330 (tijdèns kantoor uren, 55ct p/m), ont vangt u als welkomstge schenk de Gezond, Fit Veilig Agenda 2001, boordevol han dige tips en nuttige informatie over gezondheid. Jus bel nu 0900-1330, een ge- z Tid initiatief. Honderdduizenden Nederlanders hebben zeer goede ervaringen Chien Pu Wan is hét ge- wrichtswonder uit China. Deze unieke kruidenta bletten maken probleem gewrichten binnen drie weken weer soepel. Deze gewrichtsformule bestaat uit 20 kruidenextracten die al vele honderden jaren in China en wordt gebruikt om het veroude ringsproces van de ge wrichten te keren. In Nederland wordt deze zeer werkzame gewrichtsfor mule al tien jaar met suc ces verkocht. De Zwitserse arts Junghans heeft onlangs een uitgebreid onderzoek gedaan naar het ef fect van Chien Pu Wan op de gewrichten. Hij zegt: "De kracht van Chien Pu Wan zit in de bijzondere samenstelling. Afzonderlijk en in combinatie pakken de kruiden alle proble men aan die tot gewrichtsslij- tage en gewrichtsontsteking kunnen leiden. Bovendien rei nigen, kalmeren en versterken de kruidentabletten de ge wrichten. Dit leidt binnen drie tot zes weken tot minder pijn en meer bewegingsvrijheid." Kraakbeencellen Junghans legt uit dat chroni sche gewrichtsklachten wor den veroorzaakt door een sto ring in het afweersysteem. Er worden door het lichaam stof fen aangemaakt, die de kraak beencellen aanvallen en vernie tigen. "Het kraakbeen brokkelt af en daardoor neemt de be weeglijkheid van het gewricht af. Bovendien kunnen deze schilfers aanleiding vormen tot pijnlijke onstekingen tussen de gewrichten. Chien Pu Wan her stelt deze fout in het afweer systeem al in een paar dagen. Zo krijgt het kraakbeen weer de mogelijkheid om sterk te worden. Dit maakt soepel en gemakkelijk bewegen voor ie dereen weer mogelijk. Ook de pijn neemt voelbaar af." Algehele vitaliteit Ook een groot voordeel van Chien Pu Wan is, dat aan -de kruidentabletten ook ginseng is toegevoegd. Daardoor wordt de algehele vitaliteit sterk ver beterd. Chien Pu Wan is ver krijgbaar bij drogisterij, re formwinkel en apotheek. Meer informatie: Distributie Care bv, telefoon (0900) 2020091. E-mail: info@distributiecare.nl. NIEUW ECHINAFIT en ECHINAFIT KIDS zijn makkelijk in te nemen capsules, boordevol weerstand! Houd uzelf en uw kinderen de hele winter lang sterk en fit! Echinafit bevat onverdunde Echinacea, Cats' Claw en Myrtol. Zonder alcohol, zonder gist en zonder gluten! Met Echinafit Kids, geeft u uw kinderen een extra steuntje in de rug. Nu met gratis fietsvlag voor optimale bescherming onderweg! Weerstand I Echinafit® Kids van BIONAL is verkrijgbaar bij drogisterij, apotheek en reformhuis. BIONAL Pharma BV Postbus 46 8400 AA G0RREDIJK Verkrijgbaar bij: Dorpstraat 10 Holten Keizerserf 32a Nijverdal Meer dan de helft van de mannen ouder dan 40 jaar, krijgt te maken met prostaatklachten, waardoor problemen met het plassen kunnen ontstaan. Zo ook Jaap van Horn (61 jr.) uit Den Helder. "Inderdaad, ik kreeg steeds meer problemen met het plassen, ik moest steeds vaker, echter wel met kleine beetjes en langdurig nadruppelen. Ook 's nachts moest ik vaker opstaan met het gevoel dat ik moest plassen, wat niet erg lukte. Uiteindelijk ben ik naar mijn huisarts gegaan, die een vergroting van de pros taat vaststelde. Hoewel hij advi seerde mij daaraan te laten hel pen, ben ik toch nog enige tijd door blijven sukkelen en heb al lerlei middeltjes geprobeerd. Helaas zonder enige verbete ring, tot ik er met een vriend over sprak, die dezelfde Machten had gehad." Geen operatie "Hij raadde mij aan Wapiti Prostaat Forte te gebruiken. Ik heb er nu twee kuren mee ge daan en voel me als een jonge kerel. Reeds na tien dagen merkte ik al, dat ik veel beter kon plassen en nu gaat alles weer als vroeger. Ik hoef er ik hoef niet geopereerd te wor- 's nachts niet meer onnodig uit den. Dankzij Wapiti Prostaat en voel me een stuk beter. Forte ben ik van mijn klachten Kortom, een hele opluchting; af." Wapiti Prostaat Forte Wapiti Prostaat Forte combineert de belangrijkste prostaatvoe dingsstoffen zoals: lycopeen, zink, essentiële vetzuren en vita mine B6 met het extract van de dwergpalmbes Sabal serrulata. Deze voedingsstoffen worden gekenmerkt door hun uiterst snelle opname in het lichaam. Wapiti Prostaat Forte, een hooggeconcen- treerde prostaatformule, houdt een goed functionerende prostaat in stand. Eigenlijk is het voor iedere man boven de 40 jaar aan te bevelen. Meestal vol staat slechts één capsule per dag, waar bij een langdurig gebruik geen bezwa ren zal opleveren. Wapiti Prostaat Forte capsules zijn verkrijgbaar bij drogist, reformzaak en apotheek. Voor meer in formatie; Emonta B.V., tel. (0512) 51 80 85 of via e-mailadres: emonta@xs4all.nl Au, wat is die pan heet! Bij alle huis-, tuin- en keukenongelukjes. 1 ticrn Rescue Cream moetje eigenlijk al tijd bij de hand hebben. Breng de I crème aan en je merkt dat het werkt! Dit natuurlijke product op j '"i'iv-" basis van Bach bloesems ,&é- i verzacht en herstelt onmid dellijk. Voor kinderen én volwassenen. Verkrijgbaar bij drogisterij, reformzaak, apotheek. Bel de Infolijn: (0341) 42 76 26. Niets is zo vervelend als een kriebelhoest. Gelukkig is er Daro-lan Retard. Deze hoestcapsules zorgen ervoor dat u min stens 8 uur lang ongestoord kunt slapen of werken. Daro-lan Retard is uniek omdat de werkzame stof in kleine porties vrijkomt. U krijgt dus niet de hele dosis ineens, maar ver spreid over nacht of dag. Daro-lan Retard cap sules zijn geschikt vanaf 12 jaar. Bij apotheek of drogist. Lees voor gebruik de bijsluiter. Meer info: Daro consumentenlijn 0900-111 222 3 0,55 p/m). Kent u het gevoel van zware, vermoeide benen en gezwollen voeten? Hiervoor is nu iets heel bijzonders ontwikkeld: een pleister. Eenvoudig op uw bovenbeen plakken en 24 uur heeft u geen last meer van vermoeide, on- rusiige benen. De Venactiv pleister bevat na tuurlijke plantenextracten die uw bloeddoor- stroming stimuleren en de bloedvaten soepel houden. Ook zijn er natuurlijke capsules en gel van het merk Venactiv. Gratis nieuwsbrief of bestellen? Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 en vraag naar de speciale intro ductie-aanbieding. Eindelijk is er Oteel, een homeopathisch geneesmiddel ter voorkoming van oorontsteking en bij oorpijn, als gevolg van kouvatten, lawaai, me chanische invloeden of irritatie na het baden; kortom bij alle irritaties aan het oor. Voor volwassenen en kinderen. Volledig natuurlijk, zon der conserveermiddelen en daardoor goed te verdragen. Oteel® is verpakt in aparte monodoses 16,95/10 st.), hygiënisch én handig om mee te nemen. Verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reform huis. Lees voor gebruik de bij sluiter. Voor., meer info: -Heel Biologische Geneesmiddelen B.V., tel: (0115) 56 32 00, email: infö@heelbv,nl. rtuAuiuNtit vtmmomiB: mssmnm posibu s 262 sdoic Venactiv ER M1 iOuws fla Stijve of stramme spieren? Midalgan houdt al jarenlang gene raties in beweging. Deze bekende spierverwarmende crème ver warmt niet alleen, maar verhoogt ook de doorbloeding en verzacht én stilt p|jn. Midalgan gebruik je niet alleen na inspanning, maar ook tijdens de warming up. Je voelt dat het werkt! Midalgan voor soepele spieren en gewrichten is er in crème (warm of extra warm) en sinds kort ook als spray extra warm. Bij apotheek en drogist. Meer info: Remark consumentenlijn 0900 - 1 11 222 3 0,55 p/m). Snurken ontstaat meestal dooi- het trillen van de zachte weefsels ach ter in de keel. Snoreeze is een mengsel van natuurlijke oliën en vi tamines gebufferd in een speciaal ontwikkelde liposomenformule, die ervoor zorgt dat het trillen afneemt of geheel verdwijnt. Voor het slapen gaan spuit u Snoreeze in de keelholte, op de tong en de huig en u kunt van uw nachtrust genieten. Snoreeze zit. in een praktische pompspray, voldoende voor minimaal 24 behandelingen en kost fl. 44,95. Verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformwinkel. Eierschalen vor- men een veelbelo vende aanpak van botontkaiking en kraakbeenslij tage (artrose). Ze be vatten een cal- cium-mineraal-eiwit complex dat bijdraagt aan de-opbouw en het behoud van een sterk skelet, soepele gewrichten en gezond kraak been. Publicaties in binnen- en buitenland zijn lovend over de resultaten met het nieu we middel. Een informatieboekje geschreven door de Nederlandse chirurg dr. 1. Pakan en dr. J. Dambrink kunt u gratis aanvragen bij Optimax Voedingssupplementen. Tel. (0513) 64 56 63. Mensen die de dertig zijn ge passeerd moeten een beetje op hun eetgewoonten letten. Ze kunnen niet meer - zoals een twintigjarige - ongestraft alles eten. Ze komen sneller aan omdat hun lichaam minder snel voedingsvetten afvoert. Dit komt doordat er steeds minder lipase in de darmen aanwezig is. Dit vetverbrandende enzym zorgt er op jonge leeftijd voor dat we 'alles kunnen eten zonder een gram metje aan te komen'. In het spijsverterings proces speelt lipase de ab- 1 solute hoofdrol. De stof wordt in de darmen door goedaardige bacteriën ZCjZZ aangemaakt. Na onge- veer het dertigste levens jaar neemt de productie van lipase langzaam maar zeker af. Het gevolg is dat voedings vetten zich ophopen in de vet- weefsels van het lichaam, waar door het gewicht toeneemt. Een effectieve manier om slank te blijven is door het lipase-gehalte in het lichaam op een jeugdig peil te houden. Bijvoorbeeld met Grapefruit Slank. Verjonging In deze nieuwe afslanker zit een supergeconcentreerd extract van een maand te vroeg geoogste grapefruits verwerkt. Op dat tijdstip is het lipase-gehalte in deze citrusvrucht namelijk het hoogst. Grapefruit Slank brengt het niveau van vetverbrandende enzymen fiks omhoog. De vetten in uw voeding worden vollediger en veel sneller verbrand. Er ont staat minder vetweefsel én u valt kilo's af. Geen honger - M Grapefruit Slank J f F is verrijkt met appelazijn. kelp en vitamine B6, A waardoor het sneller werkt. V: Bovendien bevat het zorgvuldig geselecteerd® kruiden die het hongergevoél verminderen en de spijsverte ring van koolhydraten verbete ren. Omdat u drie gewone maal tijden per dag mag blijven eten, is de kuur voor iedereen ge makkelijk vol te houden. Grapefruit Slank is dus dé ré- volutionaire afslanker die met name is afgestemd op dertig plussers, Voor meer informatie: 0900-202 00 91 of kijk op www.gezondheidsnet.nl In het jaar 2000 bestaat Tijgerbalsem 100 jaar! Dat mag natuurlijk gevierd worden. Want al een eeuw lang gebruiken miljoenen mensen uit 68 landen de 'hete kracht' uit het bekende potje. Tijgerbalsem dankt zijn naam kingen Tijgerbalsem verkocht. aan de kracht van de tijger die vergeleken kan worden met de krachtige werking van Tijger balsem. Tijgerbalsem bestaat uit 100% plantaardige bestandde len. Het geheim van de 'hete kracht' zit in de met zorg geko zen natuurlijke oliën en vetten. Wist u dat? In Nederland wordt Tijger balsem met name gebruikt voor de behandeling van vermoeide spieren en gewrichten. Het mid del is onmisbaar bij het losma ken van spieren tijdens de war- ming-up en om te ontspannen na het sporten. Maar wist u dat 'Tigerbalm' in Aziatische landen voor hele andere doeleinden wordt gebruikt dan op het Europese vasteland? Wat dacht u van het verzachten van hoofd pijn? Licht inmasseren geeft di rect verlichting. Of als middel tegen muggen- en insec tenbeten? Een vingertip Tijgerbalsem is voldoen de om de jeuk te vermin deren. Probeert u het ook Tevreden klanten In Nederland worden jaarlijks 400.000 verpak- 400.000 tevreden klanten dus! En dat voor een middel dat al 100 jaar bestaat. Nieuw product Omdat Tijgerbalsem 100 jaar be staat is er een nieuw product geïntroduceerd, t.w. Tijger balsem Muscle Rub. Deze fris ruikende crème zit in een handi ge tube en is uitermate ge schikt voor de verzorging van gevoelige spieren bij lichame lijke inspanning. Gratis kennismakingsbon Wilt u de Tijgerbalsem Muscle Rub ook eens proberen? Vraag dan de kortingsbon, t.vv.v. 2.50 aan bij OJG Consumer Care B.V., Postbus 2232, 1180 EE Amstelveen of e-mail naar: ojg@ojg.nl. Voor meer informa tie: tel. (020) 456 05 60 of kijk op www.gezondheidsnet.nl Dat vind je op: www.gezondheidsnet.nl Revolutie uit de Zee! Probeert u ook al jaren die overtollige pondjes kwijt te raken, maar mislukt dieet- poging na dieetpoging? Blijft het vet maar zitten waar het zit, zelfs als de weegschaal wel minder aangeeft? Waardebon Fat-Eater 120 capsules f 29.95 UW VOORDEEL 24.70! SLANK met Garnalen werking suiker minder Dorpstraat 10 Holten Keizerserf 32a Nijverda

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 11