y/foq Info Gemeente Holten m Vergroten van wooncomfort begint bij kwaliteitsaannemer Wijziging van bestemmingsplan MIDDELDORP - BATHMEN Zhieó- "ftMte* DE 0 i tvi d 4vi H :I 4'k1 I DONDERDAG 24 AUGUSTUS 2000 HO 4 ZA 3 Gemeentehuis: Smidsbelt 6, 7451 BI HOLTEN Telefoon 0548-37 38 39 Fax 0548-35 10 25 E-mall-adres: gemholten@daxis.nl (s.v p onderwerp en persoon vot bericht bestemd is vermelden) Gemeentewerl: Waagweg 4. telefoon 0548-36 19 72. fax 0548-36 62 21 Het gemeentehuis is van maandag tot en m Wethouder R. M. C. Delahaije Portefeuille Verkeer en Vervoer Milieuzaken en Afvalbeheer Riolering Sociale Zaken en Werkgelegenheid. WVG SPREEKUUR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS De burgemeester en de wethouders houden uitsluitend spreekuur op afspraak. Voor het BIBLIOTHEEK Rónkstraat 3. tel. 36 64 14. fax 36 64 17 Maandag en vrijdag van 14 00 tot 17.30 uur en van 18.30 tot 20.30 uur. woensdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17 30 uur. zaterdag van 10 00 tot 12.00 uur In juli en augustus op zaterdagochtend gesloten. tokt WET MILIEUBEHEER ^"^0 BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:42 en 3:44 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij, onder voorschriften/beperkingen ter bescherming van het milieu, aan W. F. Reilink en W. J. M. Reijlink-Joxhorst een revisie vergunning ingevolge de Wet milieubeheer hebben verleend voor het veranderen van de inrichting (een veehouderij) aan de Dorperdijk 15 te Holten. De beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 6 oktober 2000 (gedurende zes weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. De beschikking is ten opzichte van de ontwerp-beschikking niet gewijzigd. Ingevolge de artikelen 20.1, eerste lid, 20.6 en 20.7 van de Wet milieubeheer staat tot genoemde datum beroep open voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet in tweevoud worden gezonden aan de Raad van State. Afdeling bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Voor de behandeling van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Indien onverwijlde spoed dat vereist, is het mogelijk een verzoek om voorlopige voorziening te vragen bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In dat geval is extra griffierecht verschuldigd en voorwaarde is dat een beroepschrift is ingediend. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij gedurende die termijn beroep ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan; de beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. fokt WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING BESCHIKKING Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:42 en 3:44 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij. onder voorschnften/beperkingen ter bescherming van het milieu, aan maatschap H. J. en R, Jansen een revisie vergunning ingevolge de Wet milieubeheer hebben verleend voor het veranderen van de inrichting (een veehouderij) aan de Weustenweg 2 te Holten. De beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 6 oktober 2000 (gedurende zes weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. De beschikking is ten opzichte van de ontwerp-beschikking niet gewijzigd. Ingevolge de artikelen 20.1eerste lid, 20.6 en 20.7 van de Wet milieubeheer staat tot genoemde datum beroep open voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpbeschikking; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet in tweevoud worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Voor de behandeling van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Indien onverwijlde spoed dat vereist, is het mogelijk een verzoek om voorlopige voorziening te vragen bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In dat geval is extra griffierecht verschuldigd en voorwaarde is dat een beroepschrift is ingediend. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij gedurende die termijn beroep ingesteld en een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan: de beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. vergunning worden geen nieuwe voorschriften verbonden. De voorschriften van de op 20 oktober 1997 verleende vergunning Wet milieubeheer blijven van kracht. De voorschriften uit de bestaande vergunning dekken ook de veranderingen aangegeven in de aanvraag. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 22 september 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten, postbus 13, 7450 AA te Holten. Ook kunnen in die periode mondelinge bedenkingen worden ngebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (vergunning). Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. R Stegeman. drs. N. Gerzee. Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij, voornemens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van E.A. Luggenhorst voor een veranderingsvergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (een veehouderij) aan de Oosterveldsweg 1 te Holten. Aan de verleende vergunning worden geen nieuwe voorschriften verbonden. De voorschriften van de op 16 september 1991 verleende vergunning Wet milieubeheer blijven van kracht. De voorschriften uit de bestaande vergunning dekken ook de veranderingen aangegeven in de aanvraag. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 22 september 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten, postbus 13. 7450 AA te Holten. Ook kunnen in die periode mondelinge bedenkingen worden ingebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (vergunning). Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij, voornemens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van maatschap Steegmk Boode voor een veranderingsvergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (een veehouderij) aan de Okkenbroekseweg 1 te Holten. Aan de vergunning worden voorschriften/beperkingen ter bescherming van het milieu verbonden. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 22 september 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken woraen gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten, postbus 13, 7450 AA te Holten. Ook kunnen in die periode mondelinge bedenkingen worden ingebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (vergunning). Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij, voornemens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van H. Brands en H. M. van Haagen voor een oprichtingsvergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (handelstal/trainingstal) aan de Meurtgeertsweg 3 te Holten. Aan de vergunning worden voorschriften/beperkingen ter bescherming van het milieu verbonden. se aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 22 september 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten, postbus 13, 7450 AA te Holten. Ook kunnen in die periode mondelinge bedenkingen worden ingebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (vergunning). Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-BESCHIKKING Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij, voornemens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van maatschap H. J. en N. J. P Deten voor een veranderingsvergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (een veehouderij) aan de Stevenssteeg 3 te Holten. Aan de verleende Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij, voornemens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van G. Noteboom voor een revisievergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (een veehouderij) aan de Beumersteeg 1 te Holten. Aan de vergunning worden voorschriften/beperkingen ter bescherming van het milieu verbonden. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 22 september 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten, postbus 13, 7450 AA te Holten. Ook kunnen in die periode mondelinge bedenkingen worden ingebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (vergunning). Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij voornemens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van maatschap Oosterveld voor een veranderingsvergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (een varkenshouderij) aan de Vonderschottenweg 6 te Holten. Aan de verleende vergunning worden geen nieuwe voorschriften verbonden. De voorschriften van de op 5 juni 1997 verleende vergunning Wet milieubeheer blijven van kracht. De voorschriften uit de bestaande vergunning dekken ook de veranderingen aangegeven in de aanvraag. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebbende stukken liggen van 25 augustus 2000 tot 22 september 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst ken een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons college worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Holten, postbus 13, 7450 AA te Holten. Ook kunnen in die periode mondelinge bedenkingen worden ingebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (vergunning). Holten 24 augusutus 2000. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman. drs. N. Gerzee. (g OPENSTELLING BALIE BURGERZAKEN (paspoorten, rijbewijzen, uittreksels burgerlijke stand etc.) In verband met vakanties e.d. is in de periode van 24 augustus tot en met 19 september a.s. de balie van burgerzaken niet 's morgens geopend maar 's middags van 13.30-16.00 uur, m.u.v. de vrijdagmiddagen van de even weken. Voor het doen van aangiften van geboorte of overlijden verzoeken wij u eerst telefonisch contact op te nemen. Telefoonnummer 37 38 38. Na een jaar of zeven gaat het toch wel kriebelen. Het huis past niet meer zo goed bij de persoonlijke woonwensen. Wie een aantal jaren in een huis woont, heeft bijna altijd een lijst met woonwensen in het hoofd. Maar het huis staat in een vertrouwde buurt met de winkels om de hoek en de kin deren willen niet naar een an dere school. Verhuizen is eigenlijk geen optie. Met een verbouwing past het huis weer bij de wooncisen en hoeft de vertrouwde buurt niet te worden opgegeven. Blijf niet met de plannen rondlo pen, maar ga eens praten met een kwalitcitsaannemer. I lij kan dui delijk maken wat er bij het vervul len van de woonwensen komt kij ken en wat de kosten zijn. Het is mogelijk dat. de bewoners zelf geen idee hebben wat de mo gelijkheden van de woning zijn. Door met de aannemer rond het huis te lopen, kan hij zich een oor deel vormen over de beste manier om aan de woonwensen tegemoet te komen. Een aanbouw in de vorm van een serre of het doortrekken van de gemetselde muur met lichtkoe pels, kan de woonkamer vergro ten. Een dakkapel kan de zolder leefbaar maken waardoor er extra leefruimte ontstaat. Ook kan een garage bij de woning worden getrokken waardoor de bergruimte flink Een aannemer kan tevens samen met de bewoners kijken naar de beste oplossing die past bij het huis. Hij kan ook behulpzaam zijn bij de aanvraag van de bouwver gunning. Vaak zal hij, op basis van zijn er varing, meteen kunnen vertellen wat toegestaan is en hoe de ver- Wat een geluH dat mama wist wat te doen bij een zonnesteek. Hadden we toch nog een leuke vakantie. gunning aangevraagd dient te worden. Wie buren heeft, doet er goed aan ze vroegtijdig op de hoogte te brengen van de plannen. De uit bouw zou een deel van hun uit zicht kunnen wegnemen. Maar het kan ook zijn dat de buren meedoen. Dat scheelt aanmerke lijk in de kosten en vergroot dus de mogelijkheden! Vraag de aannemer een offerte te maken en de doorlooptijd van het project aan te geven Dan is het duidelijk waar men aan toe is en kan het plan nog eens rustig 'beke ken worden. De kosten van de verbouwing kunnen betaald wor den uit de verhoging van de hypo theek (op veel woningen zit een flinke overwaarde). De extra hypotheekrente is af trekbaar, omdat het geld gebruikt wordt voor het verbeteren van de woning. Wie overweegt het wooncomfort te vergroten, kan het VcrBOUWblad aanvragen. In deze gratis uitgave van het NVOB zijn adviezen en tips te vinden die verder helpen. Bel het NV( )B (035-5427911) of kijk op www.nvob.nl. Ook voor een adressenlijst van aannemers in de buurt. Aan het bestuderen van het bestemmingsplan wordt in de praktijk weinig aandacht ge schonken door aspirant-ko pers. En dat is vreemd, want zo'n bestemmingsplan kan niet alleen het woongenot beïnvloeden, maar ook de waarde van de woning. Een woning met vrij uitzicht zal immers beter in de markt liggen dan een woning met een flat in de achtertuin.Wie het bestem mingsplan wel van A tot Z heeft bestudeerd en met een gerust stellende zucht heeft kunnen concluderen dat er geen 'vreem de dingen' zullen gaan gebeuren, is echter niet helemaal 'veilig'. Een bestemmingsplan kan na melijk v eranderd worden. In dat geval moet de gemeente wel de nodige procedures doorlopen, maar mogelijk is het wel. Als bezwaren geen effect heb ben gehad en het nieuwe be stemmingsplan de waarde van het pand nadelig beïnvloedt, kan er bij de gemeente een verzoek worden ingediend worden voor zogenaamde 'planschade'. Dit verzoek is niet aan een ter mijn gebonden. In het algemeen zullen dan door de gemeente on afhankelijke deskundigen wor den ingeschakeld om een rap port uit te brengen, naar aanlei ding waarvan de gemeenteraad uiteindelijk moet beslissen. Tegen een ongunstige beslissing van de raad is beroep op de rechter mogelijk. Fad Ka 1360pk parite- dack aco stbeto: \reihp=k FoidEscxxt ISBusTÊSSedVkfegon radst red Ford Mcrdeo 1.8 TD Busness edVfegonpsppsr red occasions FadFfesla 130i3rti3<ts peasrreLtiëbask Nissan fi/taa 10 l6VbSxvstbsi« Fteugot 2051.4 XS gp spcrtS FSxjsot 1061A )Q Ö3J.V spatef Fkxer mri 13 Kensnglcn geen sem csfcro 4-5 deus Forel Esoat löCOt l6V5<tew4 scrü7t£Ö<&dtfi.stfcefc: cv arteg Nfean Atr&a 1B GX 5<is geen ma. ar» Opd Cosa 1A Söz. rood met Ike ito F^raJt 1914i Eucpa 5ets. stbsto: reed Tc^ota Coreto 1.6 Xü 16V Vtegcn gjs rret racfo 4WD/gfs kenteken Ssang Itrg Mlsso 6C2 B. 29 cfesd Vtn big: irel in. v arco lid<h 36000 km 19390.- 39033 km 25900.- 40.033 km 21900- 83.775 km 31 £80.- 76760 km 12903- 72000 km 13503.- 140000 km 6950- 11101) km 12500.- 70000km 16950- 159951km 12500- 60600 km 21950- 66000km 1290Q- 64000km 13500- 123.000 km 8503.- 87.000 kn 38900.- Keizersweg 68-70, Ind.terrein „De Haar", Hotten. Telefoon 0548-36 19 00. DW staat voor: perfect onderhoud tegen acceptabele prijzen! lependijk 15 Goor Tel.: 0547-27 10 C Scooters meer dan 200 stuks. Massa-inkoop, zeer scherpe prijzen! Bijna alle merken voorraadig. Leasen vanaf f 50.-per mnd. Automaten, Snor-, Elektrische fietsen. Fietsen meer dan 1000 stuks. Iedere week speciale aanbiedingen. Ook ruime keus in gebruikt. 1500 m verkoopruimte. Inruil-Garantie-Lease. Uw specialist in: tuinplanken sierbestrating schermen zand/grind palen enz. Ook ruime keus in tuinmeubelen Koekendijk 10. Tel. 0570-54 25 07

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4