DEKRA Q 1.59 1.49 51 AANNEMERSBEDRIJF KREIJENVELD B V. ,-Ê 'Veom "Dtced MAANDTOPPER I MAATS Fa. Gervedink Nijhuis HERB^UFE. Onze kwaliteit staat als een huis Tel. (074) 291 2371 DONDERDAG 20 JULI 2000 Geboren Wij zijn dankbaar en dolblij met de geboorte van onze dochter Britt - Theodora Geboren op 15 juli 2000 Henrico en Mariena Menken-in 't Hof 7437 PR Bathmen Boersenk 4a Kloas in 't Hof (kaaswinkel in Holten) Intens verdrietig, hebben wij, na een moedig gedragen ziekte afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Freek Groteboer echtgenoot van Miny Groteboer-van de Berg Holten: Gerrit Willem Groteboer Joke Speulman-Pronk Janna Groteboer-van Schooten Lochem: Fenneken Welmer-Groteboer Angerlo: Alie Rensen-Groteboer Herman Rensen neven en nichten 17 juli 2000 Holten Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren, die wij samen mochten bele ven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze beste vriend Freek Groteboer Wij wensen Minie en de kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote ver lies. Egbert en Hanneke Henk en Gerrie Wim en Dinie Jan en Jannie Johan en l oosje 18 juli 2000 Holten Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de collegialiteit en vriendschap die wij van hem mochten ervaren, hebben wij kennis geno men van het overlijden van Freek Groteboer Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht toe dit grote verlies te dragen. Personeel gemeente Holten 17 juli 2000 Ons bereikte het droevige bericht dat op 17 juli is overleden de heer F. W. Groteboer De heer Groteboer was vanaf 15 mei 1972 werkzaam bi] de gemeente Holten Hij heeft grote inzet en betrokkenheid getoond in zijn werk. Vele jaren was hij eerste medewerker plantsoenendienst en beheerder van de be graafplaats in Holten. In die functie genoot hij grote bekendheid binnen de Holtense gemeen schap. Met veel respect denken wij aan hem terug. Wij wensen zijn familie veel kracht toe dit grote verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Holten drs N. Gerzee, burgemeester J. P. Stegeman, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het overlijden van ons lid en oud- bestuurslid Freek Groteboer Zijn inzet voor onze vereniging en zijn betrok kenheid zullen wij niet vergeten. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden Personeelsvereniging Gemeente Holten 17 juli 2000 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Freek Groteboer Wij zullen zijn betrokkenheid en fijne samen werking missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Collega's van gemeentewerken Holten Heden is rustig ingeslapen onze liever broer, zwager en oom F. W. W. H. Bekkernens echtgenoot van Johanna Kölling op de leeftijd van 86 jaar. Mevr. H. Verwaal-Bekkernens Mevr. H. Schoneveld-Bekkernens Mevr. J. Bekkernens-Nijland Dhr. J. ten Brake Dhr. A, Aaltink Mevr. J. Paalman-Kooijmans 17 juli 2000 Holten Wir legen still zurück in Gottes Hande, das Leid, das Glück, den Anfang und das Ende. Vol verdriet, en beseffend hoezeer wij haar zullen missen, delen wij u mede dat, lang zaamaan van ons weggegleden, nu voorgoed is ingeslapen onze allerliefste moeder, schoon moeder en oma Catharina Kroon-Bakker sedert 1971 weduwe van Jan Kroon Oud-Hoofd van de School met de Bijbel te Holten Loosduinen: 26-10-1904 Holten: 17-07-2000 Wij zijn zo dankbaar voor de onovertroffen liefdevolle wijze waarop men haar tijdens haar laatste levensperiode in woon- en zorgcentrum „Diessenplas" heeft verzorgd en voor de grote gastvrijheid. Amstelveen: F. L. van Houten-Kroon M. D. van Houten Amstelveen: Robert Jan van Houten Amsterdam: Maarten van Houten en Audrey Wieman Correspondentieadres: F. L. van Houten-Kroon Watercirkel 306, 1186 NE Amstelveen U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen die zal worden gehouden op vrijdag 21 juli om 14.00 uur in gebouw „Irene", Bosch- kampsstraat te Holten, waar tevens gelegen heid is tot condoleren en afscheidnemen vanaf 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holtep. V.l.n.r.: Harold Wieldraaijer Harry Heuvelmans Chris Offringa Feliciteert: Marco Rensen en Yvonne Wielaard met het behalen van het Holtens kampioenschap 1/4 Triathlon, en Rob Stegink en Annet Dikkers met het behalen van het Holtens kampioenschap 1/8 Triathlon. Dankbetuiging „Ze was zo lief" De overweldigende belangstelling en blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij heb ben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Willy Aaltje Wegstapel-Aaltink heeft diepe indruk op ons gemaakt. Wij betuigen u hiermede onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan te weten dat zij door velen gekend en gewaardeerd werd. Jan Wegstapel Albert Egbert Jeannet en Björn juli 2000 Dijkerhoek Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Bedroefd, omdat wij hem erg zullen missen, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat heden van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader en opa Fredrik Willem Wolter Hendrik Bekkernens echtgenoot van Johanna Mina Kölling op de leeftijd van 86 jaar. Holten. J. M. Bekkernens-Kölling Ab en Joke Wouter 17 juli 2000 7451 DG Holten Vrijheidslaan 1, kamer 308 Woon- en Zorgcentrum „Diessenplas" U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen, die zal worden gehouden op zaterdag 22 juli om 10.30 uur in gebouw „Irene", Bosch- kampsstraat te Holten, waar tevens gelegen heid is tot condoleren en afscheidnemen vanaf 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten. Dankbetuiging Graag willen wij iedereen bedanken, op welke wijze dan ook, die ons 25-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Bertus en Betty Pasop-Paalman juli 2000 I 7451 CX Holten Haarstraat 17 68-70, Ind.terrein „De Haar", Holten. Telefoon 0548-36 19 00. DW staat voor: perfect onderhoud tegen acceptabele prijzen! Topkwaliteit schilderwerk Krijgt u alleen wanneer u werkt met topproducten. Dat geldt ook voor de kwast. Daarom als juli-Topper, bij aankoop van 2 blikken professionele verf, een professionele verfkwast CADEAU. PROFESSIONELE VERFKWAST CADEAU Tijdens de bouwvak, is onze winkel normaal geopend Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven die we mochten ontvangen tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn man, vader, groot- en overgrootvader Hendrik Willem Veneklaas willen wij u hartelijk danken. Het is ons tot grote steun en troost geweest dat hij door zoveel mensen gekend en gewaardeerd werd. A. Venekiaas-Stevens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Dorpsstraat 5 7451 BS Holter 0548 - 36 14 70 Volop parkeer gelegenheid Voor perfect schilderwerk gaat u eerst naar de Erkend Sikkens Specialist U wilt eer van uw schilderwerk... Met onze kwaliteitsproducten én deskundige voorlichting krijgt u een perfect resultaat. Want wij zijn Erkend Sikkens specialist. Kom langs en ervaar onze vakkennis! Dorpsstraat 43-45 Holten - tel. 3614 80 Erkend Al meer dan 85 jaar een vertrouwd adres. Erkend Sikkens Specialist u aan het juiste adres! OVERGEWICHT AFSLANKEN met WERKT! persoonlijke begeleiding 30 dagen geld terug garantie INEKE SCHOT onafh. Herbalife distr. 0548-36 63 33 KENNISMAKING- RELATIE 0906-50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland Ben jij een leuke man tot 50 jaar om vriendschap mee te sluiten en om eens te stappen, op vakantie te gaan enz.? Dan kun je mij bellen. Ik ben een vrouw van 48,1.78 lang, slank postuur en woon in Midden-Nederland. Niet vergeten te bellen hoor! Boxnummer 219492. (Igpm). 0906-50.50.573 Bel de contactlijn Oost Nederland. Diana, 54 jaar wil iets nieuws beginnen daar zij het alleen zijn zat is. Ben jij een eerlijke, betrouwbare man met donkere ogen of een donkere huidskleur, dan mag je haar bellen en haar het goede nieuws vertellen. Doen hoor! boxnummer 298381 (Igpm). WONINGINRICHTING- MEUBILAIR T.k.: HOEKBANK fauteuil z.g.a.n., kom gerust kijken. Inl. Tijdens de bouwvak is de winkel op maandag gesloten, en is er op vrijdag geen koopavond. De winkel is geopend v.a. 9.00 uur. DEKRA Taxatie een uitgebreide waardevaststelling voor oldtimers of klassiekers www.dekra.nl Telefoon: 0348 48 9100 I FIETSEN-BROMMERS- SCOOTERS LEASE nu je droomscooter. Bel gratis voor Folder. 0800 - Motolease (0800-668 65 32 73) www.motolease.nl I PERSONEEL THUISWERK inpakken/sorteren/herstellen, etc. Verd. f 4.500.- p/m www.thuiswerk.tsx.org FINANCIERING- VERZEKERING UNIEK IN NEDERLAND Geen bkr toetsing, maartoch geld!Ill 0900-2020720 De Nierstichting zoekt collectanten Doet u ook mee? Voor de nationale collecteweek zoekt de Nierstichting enthousiaste collectanten die willen collecteren in hun wijk. Bel voor meer informatie met Petra Brouwer 0800-222 40 07 (gratis) Nationale collecte 17 t/m 23 sept. 2000 NIERSTICHTING Malse sucadelappen 500 gram Salsa reepjesvlees (pikant gekruid) 500 gram Voor de barbecue Sjaslieks Kinderspies Aanbiedingen geldig van 20-07 t/m 26-07 zolang de voorraad strekt. Kerkstraat 1, Holten Tel. 36 13 79 Aannemersbedrijf Kreijenveld is gespeciali seerd in woningbouw, utiliteitsbouw, renovatie en onderhoud. Aandacht voor de klant en het leveren van kwaliteit zijn belangrijk speerpunten in onze organisatie. Kreijenveld-Kwaliteit die staat als een huis! Wilt u meer informatie?! Bel ons voor een oriënterend gesprek en/of een offerte. T Onyislmat 25, 7550 BC Hengelo, Tel. (074) 291 23 71Fox (074) 291 09 91 O RAKETJES I /oor Holtens DeZakenaids Om een rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens l\lieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 19.92 f 6.64 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende: verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldig de bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Postbanknr.; IIIIIIII banknr.: IIIIIIIII Datum:_ .Handtekening rekeninghouder:. Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50 oosteLLjke LueekbLadpers bu

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 2